Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

janavi
9. mar 2010

lalia21, vo vybave nemas vobec nic, zaklad je sportovy kocik a konstrukcia, k nemu si vyberies vanicku a vajco, vsetko mozes mat inej farby. Co sa tyka prislusenstva, vsetko je zvlast, plastenka, sietka proti hmyzu, fusak, dazdnik,podlozka...vsetko dokupujes

lalia21
9. mar 2010

janavi, dakujem 😉
v podstate som si to aj myslela ale tak radšej som sa opýtala,,my ho na 100% kupujeme začiatkom buduceho roka (len sa nám musí zadariť mimi ☹ ),dokonca aj manželovi sa páči čo ma teda prekvapilo ale jemu sa páči z technickej stránky a to že je priestranny,my budeme mať asi všetko čierne na bielej konštrukcii a vajičko červene alebo hnede.Aj ty máš brio?

lalia21
9. mar 2010

janavi a prosím ťa,tie ,,naklikávatka" na vajco a vaničku su k tomu však?čo sme videli to video o Briu tak tam ked menil vaničku tak k tomu dal take nadstavce a ked daval vajičko tak zasa druhe,to je v tej zakladnej vybave,si myslim,nie?

babyzuzana
9. mar 2010

lalia nadstavce "naklikavatka" mas k tomu...
fuu ste sa tu rozbehli v diskusii, musim to docitat 😉

ninnaricci
9. mar 2010

ahojte...veeelmi sa mi začal páčiť brio go...už len predať jeden z kočíkov čo máme doma 😉
...chcem sa vás opýtať...dá sa zložiť športová časť iba keď je v smere jazdy alebo nie je problém zložiť kočík aj keď je športová časť v protismere?
...ďakujem za odpoveď

lalia21
9. mar 2010

babyzuzana,dakujem 😉
No s nami už žiadny iný kočík "nepohne" páči sa aj mne a čo je výhra,tak aj manželovi 😀 len sa nám v snažilkovaní musí podariť aj hned 😅
A ostatne doplnky a príslušenstvo dokúpime,myslím si že cena za kočík cca 850 eur nie je až taka hrozna ak platíme za kvalitu a pohodlie dieťata a plus ešte niake doplnky.No už sa neviem dočkať ked na testíku budu dve čiarky a Brio už bude na dosah 😀
A snad k buducemu roku vymyslia aj ine striešky z madlom než len striebornu a zlatu,aj ked čierny zo striebornou je vcelku v pohode ked som to ´videla naživo aj ked sa mi zdalo že to je skôr take šede,ale možno na slnku to bolo strieborne ja som to videla len vnutri..

lulii
9. mar 2010

Lalia, tak u nás je to samý. Kočárek na 100% vybraný, ale chybí nám do toho to miminečko. Nedaří se nám a nedaří ☹ Ale až se podaří, tak první co bude, jdeme koupit brio go 😉 😀 Doufám, že se nám oboum brzy zadaří, objevíme na testíku // a pak si budeme vyměňovat zkušenosti s briem 🙂

lalia21
9. mar 2010

luliil,aj ja dúfam že už tieto vianoce budeme mať drobčekov v brušku 😵 a samozrejme zahájime útok na Brio 😀
a ty už máš aj vybratú farbu?no my už aj hej 😀 len to mimino ☹

lulii
9. mar 2010

No, my buď vybereme černý na černé konstrukci, ale líbí se nám i hnědý na černé konstrukci. A dneska jsem viděla na živo černý na šedé konstrukci a byl taky úžasný. Ale představu už máme a jak ty říkáš, už nám chybí jen to mimčo. Můžu se zeptat, jak dlouho se snažíte? 😅

lalia21
9. mar 2010

no my sme minulý rok 2 krát to nechali na "osud" nezadarilo sa a potom som mala ešte niake zdravotne problemy tak sme to odložili.Teraz je už všetko ok a začneme sa snažiť o cca 3 mesiace,lebo si ešte budem platiť to pripoistenie do zdravotnej (47eur) aby som dostavala najvyššiu matersku kedže inak by som na nu nemala narok a aj najvyšši rodičovsky,tak si to začneme platiť v máji a potom sa budeme už len snažiť,kiežby sa zadarilo aj hned...čiže my nie sme dlhoročny snažilci..skôr tak budúci..ale zvažujeme že by sme to začali platiť už na buduci mesiac a potom skúšať,ved nemusí sa podariť hned...pôvodne sme chceli začať až v lete ale to sme sa zhodli že to nevydržíme.. 😅 no aj ja som bola zmierena s tym že to bude hnedy na čiernej,ale nakoniec ma manžel prekvapil že jemu sa velmi páči čierny na bielej,videla som ho naživo a je super 😵 no ale v hre je stale aj hnedy ale ten neviem akoby vyzeral na bielej keby sa to dalo..ale to sa rozhodneme ked už budem tehu 😵
Musíme veriť že sa podarí 😵
A vy sa už dlho snažíte?

lulii
9. mar 2010

My se snažíme už sedm měsíců, tak už začínám být fakt dost nervozní a mám strach. Přitom mám pravidelné cykly 28 dní a ovulace je přesně 14DC, takže funguju úplně "tabulkově". Nevíme, kde je chyba, proč se nedaří. Můj doktor mi řekl, že když se nám do půl roku nezadaří, tak mám přijít, tak se už musím objednat, abych zbytečně neztrácela čas 😉 Myslím si, že pošle přítele na spermio a mě asi udělá hormonální profil a pak se uvidí. Tenhle víkend mám dostat MS, tak doufám, že nedorazí a já se objednám k doktorovi kvůli něčemu jinému 😉 😀 Ale to předbíhám. Moc bych vám přála, abyste nemuseli čekat tak dlouho jak my, ono je to už na palici 😠 😀 Já už se tak těšim na ten kočárek, pořád pokukuju a hledám ten nejlevnější, abych pak věděla, kam pro něj jít 🙂

lalia21
9. mar 2010

no lulii tak tfuj tfuj aby ms nedošla 😉
ja sa tiež trošku bojím že sa nam nebude dariť ☹ ale musim aj veriť že sa rýchlo zadarí 😔 ja mam 21,manžel 31r..ty si tiež mladučka,či nie,na fotke vyzeraš mladučko 😉 Ono to je nespravodlive že ženy čo velmi tužia po babenku na neho dlho čakaju a pubertiačkam sa to "prihodí" na prvy krat a utekaju na potraty 😠 .snad sa rýchlo zadarí,veru aj ja po tom kočíku stále pokukujem 😀 zatial mam vyhliadnutu predajnu v Trnave za 850 eur,lacnejší som ho teda nenašla,ale ktovie možno su aj lacnejšie,zatial v predajniach a cenach prehlad nemam 😅 no keby sa hned zadarilo,tak u mna asi už aj v 5tom mesiaci mám kočík doma 😀 uplne som sa donho buchla a páči sa mi čím dalej tým viac 😀 😀 moja najväčšia obava bolo,že sa manželovi nebude páčiť ale videl o nom video a padol mi kamen zo srdca že mu páči a suhlasi aj z cenou a j kočíkom 😀 😀

lubkamik
9. mar 2010

Ahojte,

my mame tento kocik a perfektny 🙂 🙂 Mame smotanovu vanicku na ciernej konstrukcii, hnedy sportak a hnede vajicko. Kupovali sme ho v Kocikove v Ivanke - cela 3-kombinacia stala 850 Eur. Je lahucky, super sa sklada...
Mozem ho len odporucat 😵 😵

lulii
9. mar 2010

lubkamik, tak to je super, že se osvědčil, to ti moc děkujeme za zprávičku. No mě ho už nikdo nevymluví 😀 A je pravda, že ta béžová je taky moc hezké. Jejej, pořád je o čem přemýšlet 😎

Lalia, určitě se vám podaří brzo, uvidíš 😉 Mě je 26 a přítelovi 30, tak snad to věkem ještě není 😀 😀

lalia21
9. mar 2010

ahoj lubkamik 🙂 na to sme už prišli že je úúúžasny 😀 ja som bola presvedčena že konštrukcia bude čierna-čím som uvažovala nad hnedym ale manžel ma prekvapil že sa mu páči biela konštrukcia,tak bude na bielej konštrukcii šporťak je isty-ten bude čierny,ale vaničku by chcel bledšiu-asi šeda-aj ked ktovie ako by vyzerala hneda na bielej keby sa to dalo..a možno aj vanička bude čierna 😀 a vajičko hnede alebo červene 😀
pevne verím že začiatkom buduceho roka mi už bude parkovať doma 😕
AJ v Trnave v Bambini tušim vychadza na 850 a sem tam maju niake akcie že k tomu daju fusak a podobne...uvidime či vystihneme niaku akciu,aj ked nie,budeme natešeny zo sameho kočíka 😀
a ako sa ti s nim jazdí po nerovnostiacha?

ninnaricci
9. mar 2010

...tak baby...ktoré máte brio už doma...dá sa poskladať aj keď je športová časť proti smere jazdy???

lalia21
9. mar 2010

lulii,vekom u vas určite nie 😀 držím palčeky 😉
no veru lulii je o čom premýšlať ale my aspon ked budeme tehu,tak budeme mať o starosť menej 😉 ale zasa budeme vyberať farbu 😀 ešteže sa dá všetko vybrať v inej farbe 😀
to je uplne super ked sa pár zhodne na kočíku.ja poznam dvojicu kedy ona chcela iny kočik a on iny..a nakoniec si on dupol a kupil taky lacnejší kočík a ona potom 2 dni plakala,ale tak už nič nenarobí..
to môjmu sa tento chvalabohu páči a je rozhodnuté 😀 a som rada že on je z tých ktory pozeraju hlavne na kvalitu a pohodlie dieťata a nie na to aby kupili čo najlacnejší 😠 aj mi tej babeny bolo luto,cele tehotenstvo vyberala kočik a nakoniec kupili v Polsku...čo už..to ja sa už neviem dočkať leta 😀 snad sa z letom rozlúčim ako tehulka 😔

lulii
9. mar 2010

Chudák holka, to je mi jí upřímně líto 😕 Já naštěstí jsem to mýmu příteli podala tak, že lepší a kvalitnější kočárek není 😅 😀 Když viděl video, tak mi řekl, že jo, že je hezký a víc to nekomentoval, ale když jsme si ho byli obhlídnout v obchodě, sám opravdu zjistil, že ten kočárek je fakt bezkonkurenční. Takže hurá do snažení a ať už můžeme zkoumat kočárek doma 😵

Ninnaricci, já ho ještě bohužel nemám, takže neporadim 😒

lalia21
9. mar 2010

lulii aj mne jej bolo luto,ale tak. ☹ ...sama si mala povedať že tento rozhodne nie že už ma vybraty iný ale tak tento čo maju stal že niakych do 12 000tisic a to rozhodlo,ale tak má taký aký majú,ja by som si ho nikdy nekúpila,ale tak poplakala si a už si nanho vraj aj zvykla...ale tak povedala som jej že je celkom pekna farba..samozrejme žeby som jej nepovedala že je taky a taky,to by sa jej dotklo..
lulii a u vas su Brio tiež tak cenovo ako u nas?

babyzuzana
9. mar 2010

Tak pridala som do albumu aj fotky autosedacky. Fotene vcera a je to dokaz, ze do Brio autosedacky sa v pohode zmesti 8 mesacne naobliekane 9 aj pol kilove dieta... 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

lulii
10. mar 2010

zuzi paráda, no není nad čím přemýšlet, kočárek je prostě vybraný 😀

ninnaricci
10. mar 2010

presne taký chcem čierny na bielej konštrukcii so striebornou strieškou...nádherný je...a pozrite aký velký človiečik tam sedí 🙂

http://www.bambini.sk/sk/product/29/brio-go.aspx

...už len predaj jeden z kočíkov čo máme doma 😒

beruskanula
10. mar 2010

ninnaricci: tak na těchle stránkách jsem taky byla 🙂 , my jsme se nedávno rozhodli právě pro černou korbičku, sporták a vše na bílé konstrukci 🙂 a ktomu dokoupíme ty stříbrný doplnky a někdy je použijeme, jindy ne, takže závistivci budou myslet, že máme dv různý kočáry 😀

lalia21
10. mar 2010

Ahojte babeny,beruskanula biela konštrukcia bude aj u nás 😉 a čierny šporťak takisto a vanička čierna alebo šeda.
No mám novinku,naše snaženíčko sa nezačne až v lete ako sme plánovali (teda ja som myslela že tak by sa mi aspon bábo narodilo do teplejšej krajiny-aj ked bábenko sa asi naplanovať nedá,môže aj nemusí sa zadariť hned ☹ ale musim veriť že nebudeme dlho čakať ) ale po včerajšom rozhovore si tento mesiac začnem platiť dobrovolne poistenie do socialnej (čo mi zabezpečí najvyššiu matersku a aj zvyšeny rodičovsky) a o 2 mesiačky ideme na to naplno 😀 😉 😀
to keby sa nam podarilo aj hned,tak tuším by pod stromčekom bolo už aj Brio 😀 😀 😀

lalia21
10. mar 2010

babeny,myslíte že budúcoročné Brio bude mať aj iné farby?sa mi zdá že tento rok to rozšírili o tú béžovu fabu kočikov,či tu tam aj mali?kiežby aspon rozšírili paletu farieb doplnkov ako strieška z madlom a podložkou...mne tam napriklad chýba taka olivovo zelena,alebo fialova alebo neviem aká,strieborna a zlata su fajn ale chcelo by to aj veselšie farby ked už budeme mať čierny kočik na bielek konštrukcii,ale tak nacvaknem tam dáku hračku zo všetkymi farbamia bude-sa mi páčia tie lamaze a hlavne ten páv 😅 .no ale ak žiadnu novinku mať nebudu,tak bud dame ušiť alebo kupime strieborne doplnky.

beruskanula
11. mar 2010

lalia: s těma barvama nevím,a le myslím, že max. doplní o jendu dvě barvy..... jj, lamaze - máme slušnou zásobu, jsou krásně barevný, takže se na kočárek hodí a vyniknou jak hračky, tak i kočárek a hlavně miminečko v něm 🙂

lalia a držím palečky se snažením!!!!!! uvidíš, brzy se zadaří a pak tu budeš psát už jako těhulka 😀 🙂 a hlavně klid, když se nezadaří hned 🙂 , ikdyž vím, jak to musí bolet, a člověk se bojí, že se nazadaří už nikdy.... jestli můžu doporučit, tak papkej nějaký vitamíny pro plánování, které pak můžeš papkat i jako těhule 🙂 - já papkala calibrum babyplan, ale pka jsme přešla na centrum materna 🙂 - mám jedno nenačatý balení s 90 tbl, tak pokud bys měla zájem, trvanlivost je teda do konce června - nějka se mi jich doma nakupilo moc 😒

lalia21
11. mar 2010

beruskanula-dakujem,dúfam že sa zadarí 😔 kiežby som už v lete písala ako tehu 😔
no zrovna ten calibrum babyplan mám,ale ešte som ho vôbec nenačínala,dala mi to kamoška ktorej sa pošťastilo v novembri minuly rok a dala mi to ešte v januari-že kupovala niake zyhodnene balenie,tak mi jedny dala-vtedy som si myslela že budeme snažilkovať až v lete,ale tak využijem ich skôr 😅 ešte ani neviem že čo to je vlastne zač,asi do toho dnes kuk,mam to v skrinke odložene,musim pozrieť že kolko pred planovanim sa to môže začať požívať...a kyslina listova sa užíva až v tehu?
a aky je rozdiel medzi calibrum babyplan a centrum materna?

beruskanula
11. mar 2010

lalia: uvidíš, zadaří 🙂 a pak si tady budeme posílat fota s kočárkem brio 😀 🙂
ta kyselina listová je už jak v babyplan tak i v materně 🙂
rozdíl mezi těma dvěma je ten, že calibrum jako takový vyrábí ten babyplan - pro plánování a první trimestr apak mami - pro další dva trimestry, zatímco centrum má maternu, která se užívá jak při plánování, tak i v těhu.... já brala ten babyplan od calibra, ale oak mi známá - zdravotnice řekla, že ta materna je lepší co se týče obsahu, tak jsme přesedlala na maternu 😀
já začla vitamínky užívat hne dpři vysazení antikoncepce 🙂 a přítel papkal cem-m pro muže - hlavně kvůli selenu, zinku a vit. E - na ty mršky spermie 😀 🙂

lalia21
11. mar 2010

beruskanula-no už aby to bolo že si budeme posielať fotky z kočikom Brio a hlavne už aj z obsahom-z mimi 😀 no ty budeš mať aj kočik aj mimi skôr 😅 😉
no ja teda neviem,ked už mam doma ten calibrum babyplan,tak asi ho začnem aj užívať asi tak o mesiac-ked začiname o 2 mesiace,alebo žeby som mohla začať ho užívať aj 2 mesiace pred snažilkovaním?no musim si to prečitať všetko,ved uškodiť mi nemôže.. 😔

beruskanula
11. mar 2010

lalia: uškodit ti určitě nemůže 🙂 , jsou to jen vitamíny 🙂