Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

memek
12. apr 2013

@monulienkamt zarucny list vyzera ako taka karta format A5

memek
12. apr 2013

@kleido super, dakujem 🙂 ja som stale hutala ze co to asi tak moze do kelu byt 🙂

maty1232
12. apr 2013

Ahoooj! Tak se hlásím mezi majitelky kočárku brio go, verze 2013, korbičku teda ještě nemám, koupím v bazárku 🙂 paní Monice jsem už psala, takže mi vyrobí podložku, madýlko i ledvinku a až někdy přijdu na to, jak se dává dolů boudička, bude i boudička. Tak a teď mi prosím poraďte. Jakou pořídit tašku ke kočárku? Je lepší nějaká, co se zavěsí na rukojeť nebo to vozíte v tom košíku nebo prostě poradíte co a jak? děkujiiii!!!

memek
12. apr 2013

@maty1232 tak vitaj medzi briackami 🙂 pani monika sije skvele budes spokojna, co sa tasky tyka ja som si kupila jednu zn. brio postovy typ od ruky je trosku osuchana ale inak v pohode a jednu som si kupila uplne novu neznackovu resp. som ju kupila v DM tiez taky postovy typ ale uplne novu a este som vyuzila zlavu takze bola za dobru cenu. nemam tasky este odskusane v praxi 🙂

mhanca
12. apr 2013

Jééé holky, kdo že tu šije ty podložky atd. do Bria? A má někde fotky, vzorník a ceník? Díkas.

lulii
12. apr 2013

@mhanca Ahoj, na brio a další kočárky šije paní Monika - http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248, prý je s ní super domluva. Taky se chystám si něco objednat 😉

slavkav
12. apr 2013

Potvrdzujem,včera mi prišli 2podlozky a nanoznik🙂 ma krásnu pracu

mhanca
12. apr 2013

Jééé ted sem na to koukala 🙂 Má to fakt krásný....jenže co by se mi líbily látky, tak je nemá :( Jsem taky limitovaná modrou barvou bria...Jednu stranu podložky chci černou, ale tu druhou, to teda nevim co vyberu :( Chci to mít hrozně krásný, ale bojim se, abych nesklouzla do kýče no...s tou modrou práve :(

lulii
12. apr 2013

@mhanca Rozesmálo mě to, že to chceš mít hrozně krásný 😀 😀 😀 Monika ti určitě něco doporučí 😉

zvalka
12. apr 2013

@mhanca aku mas? navy modru? ja to mam takto 🙂

ale este sme v hlbokeeeej, krpec ma 6mes.3tyzdne 😵 a je mu tam dobre, tak este som sportak nedala 🙂 🙂 takze kto sa bal toho, ze vanicka je malaaa, nie je. a moj teda nie je z najmensich,skor naopak 🙂

bosacka
12. apr 2013

@mhanca ja som neobjednavala od nej, ale tu kocky pisali, ze odporuca nejake stranky s latkami a z nich sa da pekne vybrat... nie si limitovana tym, co ma nafotene
@maty1232 ja nosim ruksak dole, ale hlavne preto, ze byvam na 3. poschodi bez vytahu a ked sme chodili nabaleni, lahsie sa mi po schodoch niesol ruksak ako taska. mala som 2 brio tasky, neviem ci take este ponukaju, 1 som predala, ta nebola velmi sikovna... ta druha je ok, ale urcite moze byt aj neznackova...

mhanca
13. apr 2013

@zvalka Dík za fotky, máš to krásně sladěné...já mám světlem modrý právě. K tomu tmavému, co máš, by se líp vybíraly podložky.

mhanca
13. apr 2013

@bosacka ahááá, tak já počkám, co mi odelíše, včera jsem jí psala. Moc dík.

mhanca
13. apr 2013

Holky zajímalo by mě, jestli tu nekdo máte tu verzi Bria 2013, a jestli máte vyzkoušenou jízdu s těmi terénními koly? Jestli je to veliký rozdíl oproti těm malým...mě totiž přijde, že i stěmi malými jede kočárek v terénu krásně 🙂

memek
13. apr 2013

@mhanca podla mna sa da dobre kombinovat aj k svetlo modrej. podla mna ked sa jej ozves ona ti pomoze nieco nakombinovat predsa len ma dobry odhad aj cit. aj mne dokombinovala druhu stranu na podlozkach a vyzera to fajn. a fakt sije velmi pekne a dobre, je zlata ochotne pomoze poradi. alebo mas moznost poslat jej latku ktoru chces a usije ti z nej len sa snou treba dohodnut na mnozstve tej talky neviem kolko je potrebne na podlozku.

mona22
13. apr 2013

ahojte baby chcem sa spytat ci mate nejake skusenosti so slnecnou clonou na brio korbicku aby pasovala potom aj na sportiak.. potrebujem nejaku kupit lebo krpcovi vadí ked na neho sivieti slnko. dakjem

petramarie
13. apr 2013

@mhanca ja ho mam teprve zazalohovany, ale myslim, ze ta nahradni kola jsou spis vyhoda na zimu - lepsi prujezd snehem.

petramarie
13. apr 2013

@maty1232 na me ceka jeste na prodejne. 🙂 Taky bych rada korbicku z bazarku, ale maji vetsinou cernou a tu nechci -kvuli letnimu teplu. Budem mit cervnove miminko. Uz jsi objednala u Moniky? 😉 Ja pockam nejaky ten mesic, casu dost nez prejdem na sportak. 🙂

zuz999
14. apr 2013

@zvalka Naaadherne zladene Brio 🙂

zvalka
14. apr 2013

@zuz999 dakujem 🙂

zuz999
14. apr 2013

@zvalka my mame hnede Brio, snazim sa najst tu spravnu farebnu kombinaciu, aby tiez pekne ladilo 😉

pellullinka
14. apr 2013

Ahoj 🙂 ještě miminko nečekáme,ale už miluju Brio!
nejdřív se mi vůbec nelíbil,ale když sem si srovnala co od kočárku chci,tak splňuje vše. Moc se mi tedy nelíbí korbicka,ale paní monika umí krásné kocarek "vytunit".
už se nemůžu dočkat až bude miminko na cestě a pojedem se na brio podívat 🙂 sem blázen že?
Náhradní přední kolečka jsou vybornej výmysl 🙂

mhanca
14. apr 2013

Holky ještě jeden dotaz, trochu sem tu projížděla celou tuhle rozsáhlou diskuzi a ráda bych vedela, jestli je fakt pravda, že má výrobce Brio v plánu "vyrobit" cosi, co by umožnilo přidělat ta přední terénní kolečka i ke starším verzím kočárku? Netušíte? Nebo kde se třeba zeptat na to?

zdeni.r
14. apr 2013

Ahoj holkyy.. koukám po kočárcích, hodně se mi brio líbí.. akorát jsem našla tyto nelichotivé články na dtestu...
http://www.dtest.cz/nebezpecny-vyrobek/kocarek/...
http://www.dtest.cz/nebezpecny-vyrobek/kocarek-...

máte s tím někdo zkušenost??

a vůbec.. co brio a nějaký lehčí terén? sice jsme spíš měšťáci, ale občasný terének si asi švihnem taky.. nic závratnýho, ale polňačku snese??

děkuju moc za rady 🙂

pellullinka
14. apr 2013

@zdeni.r oba články jsou staré, to byly první kočárky brio ne?
a výhoda ted je, že se dají přikoupit velká přední kolečka, takže i do terénu 🙂

maty1232
14. apr 2013

@petramarie u Moniky už jsem objednala...taky čekám v červnu, ale manželovi se nelíbí jak je ten kočárek šedý, tak mu ho chci co nejdřív vytunit do růžova, aby to bylo veselejší 😀

pellullinka
15. apr 2013

@maty1232 ahoj,jen se chci zeptat,když cekas v červnu to na zimu už asi půjdete do sportaku co? Mužů tě poprosit,pokud si vzpomenes,zda bys dala info do kdy jste vydrželi v korbicce,prosím?

zuzkag2
15. apr 2013

@zvalka ahoj, aj ja mam take brio ako ty, navy s bielou kontrukciou, a mas ho vytuneny teda uzasne...dufam, ze nebude vadit, ale budem sa tebou inspirovat....je to prenadherneeeeeeeeeeeee. sila ti to pani Monika z MMB?

zuzkag2
15. apr 2013

@zdeni.r joj, jasne, znesie aj polnu cestu, aj po trave chodi v pohodke...aj bez tych terennych koleciek. s malymi kolieckami je to tazsie len vtedy, ked nie su zafixovane, oni chodia velmi lahucko, a uhybaju sa mozno trochu...ja mam s nimi trochu problem len ked vychadzam na chodnik, ktory nie je uplne rovny, vtedy sa mi uhybaju, a musim trochu potlacit, aby som dostala ten kocik hore.

miriamka
15. apr 2013

Dobre ranko,
@pellullinka...my sme do sportaku isli minuly tyzden (cize par dni pred dovrsenym 7.mesiacom), v hlbokej casti este miesto bolo lenze uz mi nechce len tak v nej lezat ked nespi a nic nevidiet.

A tu nasa obojstranna podlozka do nasho BRIA 😉