Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

robkova
23. apr 2013

@kacula87 ci maju kolieska uplne rovnaky material, tak to sme neskumali, ale to odpruzenie prednych koliesok je pomerne viditelne a aj sa kocik inak hojda..boli sme na predajni v malviku, kde maju konstrukcie 2011, 2012 a 2013 a tak sa to dalo dobre porovnat..

kacula87
23. apr 2013

@robkova ahatak dikytak to by bylo nejlepsi koupit ten novy

lyfuska
23. apr 2013

neviete kde mi niekto vie usit potah na striesku sportaku?

galaxy
23. apr 2013

@lyfuska aj ja by som prijala túto informáciu 🙂)

galaxy
23. apr 2013

Baby ako ste spokojné so športovou časťou bria?? švagrová má teda iný kočík,ale športová časť,je taká rároha -tak ide kupovať nejaký golfáč. Čo náš brio? je to v pohode?

galaxy
23. apr 2013

....a ešte jedna otázka do akého veku dieťatka ste používali športovú čať?

wewerka0
24. apr 2013

@galaxy my sme prave kupili brio, este ani tyzden tomu nie je a skusala som sportak s malym,17 kg, 97cm a uplne v pohode. Som sa bala, lebo sa mi zdal uzky, jemu uz aj trosku je, ale jemu su uz vsetky uzke 😉. Fakt som bola prekvapena ako lahucko sa aj s takym tazkym nakladom ovlada, vobec som sa nenarobila, co mi v 9. mesiaci velmi vyhovuje, hlavne ked to porovnam s golfacom. o mozem napisat, ze lutujem, ze sme brio nekupili uz pri prvom dietati, za tu blbu polsku rarohu, co sme mali, to boli doslova vyhodene peniaze... ☹

lapusichette
24. apr 2013

Baby, poradte mi,myslite ze sa niekde da kupit sportova cast na BRIO osobitne bez konstrukcie ? ALebo nemate niektora na vymenu? Neviem, ci je to prispevok vhodny do tejto temy, ak nie, prepacte.

petramarie
24. apr 2013

@lyfuska
@galaxy pani Monika vytuní Brio jak bude ctěná libost.. Klidne od hlavy az k pate. 🙂 Jen si zvolit latku, barvu, atd. 😉 http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&user...

petramarie
24. apr 2013

@lapusichette co ja jsem videla, tak vzdy jen sport. cast na konstrukci..

bosacka
25. apr 2013

@lapusichette aku farbu mas? a aku zhanas? 😉

memek
25. apr 2013

baby tie co ste si skladali kociky ako sa davaju dole zadne kolieska? chcela by som ich kusok premazat. dnes sme boli na prvej prechadzke! maly mi pekne spinkal verim ze sa mu v kociku paci 🙂 a presli sme vsade aj po hline aj po rozbitom chodniku 🙂

lapusichette
25. apr 2013

@bosacka Ahoj, ja mam petrolejovu modru a chcela by som nejaku inu.Asi najskor ciernu.

bosacka
25. apr 2013

@lapusichette tak to sa netriafame 🙂 ja mam bezovu... a asi jedine za hnedu by som uvazovala zmenit 😉

lapusichette
25. apr 2013

@bosacka Ale snazili sme sa obidve 🙂 Co uz. Kazdopadne vdaka 🙂

madormi
25. apr 2013

@macinka85 připomentě se mi koncem léta 😉 mám černé brio na bílé konstrukci, , kupovaný v dubnu 2012 nový v malvíku 🙂 nevím stopro zda budu prodávat nebo ne je to zatímt ak 50:50 😉

zuzik311
26. apr 2013

kočky tie čo máte krátke autá -nie kombi ako beriete konštrukciu, vajíčko a vaničku? skladáte ju alebo? nie je potom moc dokrčená?

apolenka6
26. apr 2013

Babulky akú pláštenku by ste mi poradili na kočík aj hlboký aj športový ,ale nie originál Brio -go ..niečo od emitexu atd...

martuska75
26. apr 2013

@lyfuska
@galaxy prípadne môžete baby poskúšať aj tento kontakt www.sashe.sk/bajkonur Tiež veľmi šikovná a ochotná kočka.

millada
26. apr 2013

POMOOOOC, ako sa pripevnuju tie trojbodove pasy na sportiaku? Kupila som pouzivany kočik, ktory ma ešte tie pasy a neviem, kde ich mam vlastne nacvaknut. O čo pripevnit? Na babätko ich viem dat, len neviem, kde maju byt akoze pripevnene na kočiku. Nemate fotku? Dakujem 🙂

memek
26. apr 2013

@apolenka6 ja mam z optimal.sk estesom ju neskusala len som poprosila nech mi poslu taku co je uni aj ma sportovu aj hlboku cast. stala do 7€? zajtra pozriem presnejsie a napisem ti ;)

petulatt
26. apr 2013

@bubinovci ahoj prosím ta máš nejaký kontakt na tu pani z Čiech čo sije tie striesky?

bubinovci
26. apr 2013

@petulatt vidím že už si dostala kontakt 🙂

lludmila1
26. apr 2013

@millada snad to popíši pochopitelně... oka pro zacvaknutí karabin pásů jsou jakoby zvenku na konstrukci. Na bocích látky jsou dírky, tam prostrčíš pásy...

millada
26. apr 2013

@lludmila1 , a ked ich tade prestrčim, o čo ich zacvaknem? 😅

lludmila1
26. apr 2013

@millada ...zacvakneš je přeci do těch kovových oček, co jsou zvenku. Jsou takové střírné. 🙂

millada
26. apr 2013

@lludmila1 , ja som asi slepa, ja vôbec nevidim nič strieborne 😅 Nemas nahodou fotku prosiiim? 🙂

lludmila1
26. apr 2013

@millada já už ho nemám doma, vyměnila jsem ho za novější Brio. Takové stříbrné půlkolečko. Pokud se podíváš dírou v potahu, musíš ho vidět 🙂

millada
26. apr 2013

@lludmila1 , naslaaaa soooom 🙂 Ja som pozerala uplne inde, zvonku. A potom obzeram vnutri a zhrozena som nasla dieru, ze roztrhany potah 😀 A to bolo nakoniec ono 😀 Dakujem 😉