Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kamfi
3. aug 2013

S briom u nás veľká spokojnosť- 🙂 Krásny na pohľad, ľahký, ľahko skladateľný, veľmi dobrá manipulácia. Návlek na madlo, ktorý sa veľmi špiní,sme poriešili ešte idelitovým návlekom na suchý zips, ktorý pretieram vlhkou handričkou 😉 Jediná vec , s ktorou nie som spokojná je ,že sa madlo nedá odopnúť, ale len sklopiť 😒 V lete to nevadí, ale v zime keď sú čižmičky a fusak ... no nič moc

lulii
3. aug 2013

@kamfi Madlo se dá odepnout celé 😉

kamfi
3. aug 2013

@lulii vážne??? možno na novších modeloch 😉 My máme brio go 2011 ( alebo 2010) a tam to nejde. Ak to vyriešili pri novších typoch ,je to super. Ale aj tak si neviem predstaviť ,ako by sa to tam odopínalo 🙂

bubka22
3. aug 2013

... uz len vybrat farbu .. cierna alebo cervena /koli mojmu ciernocervenemu fusaku, ktoreho sa nechcem vzdat 😒 /

lulii
3. aug 2013

@kamfi Zkus šáhnout ze spoda po stranách (pod ten sedák) kde je to madlo, tam jsou jakoby pacičky, které musíš stlačit a pak ho normálně vyndáš 😉 Kdyžtak ti zkusím vyfotit ty pacičky, abys věděla, kam sáhnout, tak vydrž 😉

lulii
3. aug 2013

@bubka22 Krásné jsou obě 😵

kamfi
3. aug 2013

@lulii podarilo sa mi to 🙂 Velká vdaka 😉 Na zimu pojde madlo dole!

ketinka
3. aug 2013

Ahojky 🙂 tak jsem si dva dny počítala diskuzi a asi půjdu do Bria🙂 líbí se mi černý na bílém podvozku. Jsem už skoro rozhodnutá jen bych se ráda zeptala jestli vám nevadí že to polohování nejde do úplného lehu a jestli ta sedací část není moc zkosená dozadu? Chci model 2013 a na zimu koupím ta velká kola 🙂 mojí holčičce budou 4 měsíce ale už se mi nevejde do korbičky má přes 7kg

lulii
3. aug 2013

@bubka22 Tak to mám... je fakt, že je to blbě přístupné, ale je to o zvyku, důležité je, že to jde 😉 Jsou to jakoby "pacičky", které musíš nahmatat a stlačit a pak vytáhnout.

lulii
3. aug 2013

@bubka22 to patřilo @kamfi 😉 A koukám, že jsi byla rychlejší než já....než se nahrajou ty fotky 😠 Ale super, žes to našla 😵

lulii
3. aug 2013

@ketinka Vypadá to, že synovi to nevadí, že to není úplný leh a myslím, že ten sed je dobrý, aspoň nepřepadává dopředu přes madlo 😉 Ten sed bych řekla, že je fakt v pohodě, je to u každého kočárku, málokdy najdeš kočárek, kde dítě sedí 90 stupňů 😉 Jinak fakt chválím výběr 😉

lulii
3. aug 2013

@ketinka Jinak mě se malý vešel do korbičky ještě v osmi měsících a ještě by tam vydržel, ale pak začly ty vedra, tak jsem ho dala do sporťáku, tam přeci jen koluje kolem mimi víc vzduch.
Jediný, co mi trošku vadí (ale jde jen o to, že musíš udělat jeden pohyb navíc) je, že když chceš sklopit madlo před mimi, tak musíš nejdřív dát nožky dolu, aby ses dostala k čuflíku na sklopení madla. Nebo mám moc široký prsty a blbě se mi tam vlezou.

ketinka
3. aug 2013

Já myslím to na čem se sedí ne opěrka jestli tou prdelkou nezapluje dozadu 🙂 koukala jsem tu na všechny fotky no a jsem naprosto unešená 🙂 už jsem koukala i na boudičky od paní Moniky z MMB a ta Leopard no to je prostě bomba 🙂

borrasca81
4. aug 2013

Holky a prosím to madlo se polohuje v konstrukci nebo v madle?

hanickaa.d
4. aug 2013

@kiakocikovsvet áá díky zkusím to čalounictví, já nemůžu sehnat kde koupit náhradní, nevíte? Hledám marně na netu...

borrasca81
4. aug 2013

A ještě prosím jaké vám pasují pláštěnky na sporťák?

kiakocikovsvet
5. aug 2013

@hanickaa.d groupfashion.cz

ketinka
5. aug 2013

objednáno 🙂 zítra mi přijde černý na bílé konstrukci 2013 a příští výplatu koupíme veliká kola a nový obleček 🙂 už se nemůžu dočkat, snad budu spokojená 😵 😵 😵

lulii
5. aug 2013

@ketinka Určitě budeš 😉
@borrasca81 To madlo se pohybuje v konstrukci. Nemá ale víc stupňů poloh, jde jen sklopit, nebo je nahoře. Jinak já mám pláštěnky origo, ale mám pocit, že tu holky zmiňovaly nějakou od emitex, ale fakt už nevím, jaká to byla. To jedině zkusit pohledat v diskuzi 😉

zuzik311
5. aug 2013

@borrasca81 ja mam elodie details strips

ketinka
5. aug 2013

jaký se vám do kočárku zdá lepší fusak - přemýšlím buď lodger bunker nebo elodie details líbí se mi ten růžový 😉

beruskanula
5. aug 2013

@ketinka : my máme origo Brio plus ještě Lodger a spokojenost 😵 🙂, pasuje krasne

ketinka
5. aug 2013

@beruskanula a jde to i s tím páskem u madla nebo se musí odepnout? mě se moc líbí že je to jako zavinovačka a dá se do toho koupit ta chlupatá vložka takže asi zvítězí lodger 🙂

ivett
5. aug 2013

@ketinka mám lodger i elodie details, oba jsou super, do obou se vleze dítě do 2-2,5let, záleží asi spíš, co se ti víc líbí a jak to máš třeba s nánožníkem, lodger je látkový, takže i když je hrubý a nepromokne hned, na nějaké dlouhé zimní procházky nebo déšť a sníh, to není...ty ED bývají svrchu šusťákové jakoby, takže ty tak rychle nepromoknou...já i ED mám teda denim, takže látka, ale ta nepromokne, je fakt hrubá...Pro starší dítko bych volila ED, je klasičtější a z lodgeru má možnost "zdrhnout" a rozepínat ho...každopádně u Bria je nánožník, takže je výběr spíš asi o designu 😉

beruskanula
6. aug 2013

@ketinka : tak ted si mne zaskocila 😀 , my uz nekocarkujem desne dlouho, tze ted uz nevim, kazdopadne lodger tam pasuje dobre 🙂

ketinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivett
6. aug 2013

@ketinka a aretujete to správně? to je nějaký divný...já s tím teda taky bojovala, celkově ta aretace není bůhvíjak snadná a promyšlená, ale určitě zaaretovat jdou...já první dala kola obráceně a taky mi to nějak nešlo, není třeba problém v tomhle?

ketinka
6. aug 2013

Tak to nakonec manžel zvládnul, mě to nešlo vůbec, jde to strašně špatně, ale stejně ho posíláme zpět, v tom otvoru jak se dávají kolečka přední tak tam u jednoho chybí ten bílý kroužek a drhne to :( jsem fakt moc zklamaná takových peněz

ivett
6. aug 2013

@ketinka to je škoda, ale tak oni vám ho vymění, v tom přece není problém, měli jste pech na výrobní vadu...odkud jse objednávali?

gambika
6. aug 2013

ahojte mam otazku od kolkych mesiacov ste dali babo do športovej časti bria? mam totiz problem musim reklamovat vaničku a malá ma 4 mesiace, neviem ci mi daju zatial nahradnu vanicku tak by som chcela pouzit športovu časť myslite ze uz mozem ked ju budem na ležato používať?