Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bubka22
24. mar 2013

Maminky, nestiham to tu vsetko citat ... aky je rozdiel v kocikoch 2012 a novych 2013? Vdaka

apolenka6
24. mar 2013

@cherry1981 pár strán dozadu bol link http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248&nove= 😉 😉

cherry1981
24. mar 2013

@apolenka6 Dakujem ano uz som si to nasla a uz som tej pani aj pisala dakujem 🙂

kiakocikovsvet
24. mar 2013

@bubka22 rozdiel je v type konštrukcií a farebných prevedeniach,

zvalka
24. mar 2013

ahojte, nasa podlozka do sportoveho kocika 🙂 🙂

petramarie
24. mar 2013

@zvalka hmmm, ta je! To sis nechala šít, že?

petramarie
24. mar 2013

@bubka22 a taky v tom, že kolekce 2013 má i přezouvací přední kola na zimu! - to je mega výhoda podle mě.

petramarie
24. mar 2013

@kiakocikovsvet holky, nevíte náhodou jestli jde dát na konstrukci 2013 korbička starších kolekcí??

zvalka
24. mar 2013

@petramarie ano u moniky. 😉

bubka22
25. mar 2013

@kiakocikovsvet praveze neviem najst rozdiely v tej konstrukcii 😕 Chcem kocik sportovy po prechode z vanicky, kocik, ktory zvladne aj teren a da sa dat v smere aj proti smeru jazdy. Som z PP a tu v okoli ho nie je mozne vidiet a vyskusat a tak neviem ci sa oplati tolko peniazkov za novy model /resp. som uvazovala nad PP book plus /?/ /

kajuska01
25. mar 2013

@bubka22 joj len nie pp book pozri si forum o tomto kociku a uvidis kolko je mamiciek nespokojnych

bubka22
25. mar 2013

@kajuska01 ups, uz dlho som o nom nic necitala, to je pravda ... ☹

kiakocikovsvet
25. mar 2013

@bubka22 pošlite tel. kontakt a poradíme

bubka22
25. mar 2013

@kiakocikovsvet 😉 0905 229 070 pravdupovediac mam s vyberom este cas /dcerka ma 3 mesiace/, no chcela by som 3.kocik uz taky, aby som bola spokojna

carancita
25. mar 2013

Ahojte mamičky 🙂 mám na Vás otázočku; cez víkend sme prešli do ,,šporťáka,, a zistili sme, že nemáme ako pripevniť nánožník...na nete sme to pozerali, že zo striešky by mali visieť cvoky na prichytenie - tie nám asi zabudli v predajni pribaliť :(

miriamka
25. mar 2013

@carancita Ja mam rovnaky problem...tiez ako som skusala dat nanoznik som zistila ze ho neviem upevnit 😠

madormi
25. mar 2013

@carancita ty jso na tom nánožníku ty uchýtky připlé, nebo nejsou? pak se odkáhne boude, zaháknou se pod boudu a jsou tamfurt pak i když je nánožník odeplý. je to takový látkový proužek se cvoky...

carancita
25. mar 2013

@madormi nemáme ich tam pripnuté...idem zavolať do predajne, kde sme kočík kupovali čo s tým...

carancita
25. mar 2013

@miriamka a čo tie cvoky, ako písala @madormi, máš ich tam??

miriamka
25. mar 2013

Tak som dostala info od predajcu ze sa to takto robi

Dobry den, nanoznik sa pripevnuje tak, ze musite dat dole striesku a tam sa zacvakne taky pa, ktory tam bude ostavat a o to sa pricvakava nanoznik.
pas ma taky otvor vyrezany pod striesku

kocicinka
25. mar 2013

Ahoj, kdyby jste některá chtěla či potřebovala, budu prodávat tmavomodrou vložku do kočárku brio s bočnicemi od paní Moniky z mimibazaru, je nepoužitá, jen vybalená, bez vzorů a modrý nánožník, taky nepoužitý.
Až se k tomu dostanu, dám to na bazárek... ceny nízké, nevyužiju to...

macinka85
25. mar 2013

Ahoj,můžu poprosit o informace,jak jste zápasily s kočárkem ve sněhu?
Mám te´d Britax B Agile a musely jsme sedět doma,když bylo nasněženo,nešlo jet...
Přemýšlím,jestli nekoupit raději novou kolekci.ale těch peněz:(Chtěla jsem koupit použitý.

kocicinka
25. mar 2013

@macinka85 blbě. S Briem mi ve sněhu nešlo projet. Musela jsem se vrátit domů a vzít jiný kočárek.

macinka85
25. mar 2013

Hm,to je blbé..takže pak jedině vzít kolekci 2013 za plno cenu nebo doufat,že někdo prodá koncem léta...

macinka85
25. mar 2013

@macinka85
@kocicinka A jaký ten druhý je?

madormi
25. mar 2013

@macinka85 no já ve městě ( K.Varech problém neměla) ale smaozřejmě čím větší kola tím lepší, takže kdybych kupovala teď brio, koupím spíš radši 2013...kvůli možnost dokoupení kol...

kocicinka
25. mar 2013

@macinka85 jané slalom

macinka85
25. mar 2013

@kocicinka Jo,tak to jo,ale kamarádka s ním prý taky nemohla pořádně projet...no,když napadne hodně,asi pomůžou jen lyže na kočár🙂

kocicinka
25. mar 2013

@macinka85 no jo, to máš nejlepší vyzkoušet. Ať ti ho kamarádka půjčí do ruky, až napadne a uvidíš 🙂
My jsme s Janéčkem absolvovali i několikery hory a v pohodě.
U Bria se mi ty malé přední kolečka zabořily do sněhu a nešlo to ani tam, ani zpět 😒

macinka85
25. mar 2013

@kocicinka Mně Jané nepřirostlo k srdci,zkoušela jsem ho. Je na něm plno věcí,co mi hodně vadí. Měla jsem espiro,teutonii,ted mám Britax .
Teutonie sice projela vše,ale překlápěla se na bok a byla těžká jako blázen:(S mými 50 kily a obr kopcem do města to nešlo...

No,hold když koupím zimní kola na Brio,bude to můj ideál🙂