Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

petramarie
16. apr 2013

@millada krasna kombinace.. A ten nanoznik se zipem na boku je SUPER NAPAD! Prosim te a jakou to mas prebalovaci tasku?

chirabell
16. apr 2013

@terezka312 ak sa ti zacina stavat tak je to v pohode..nesedi ti sam alebo ani ked ho ty posadis? Viem ze kazda mamicka to berie inak (niektora nechava iplne na dietatku ina ho dava sediet sama aj mozno koc skoro ) a ze kazde dietatko sa inak rychlo vyvyja...ale myslim ze ak by mal slabu kostru a svalstvo tak by sa ti nestaval...alebo ak si si nie ista skus zavolat vasmu ortopedovi co si o tom mysli

chirabell
16. apr 2013

@petramarie ak dobre vidim milada ma tasku z Dmka...ja tiez 🙂 predavaju iu v hnedej ciernej a tmavomodrej (ine farby som nevidela) a je podla mna super...stoji nieco cez 20 eur a ak si vytlacis zlavovy kupon tak ta vyjde tusim 17daco co je super cena...

lulii
16. apr 2013

@petramarie Taky si nechám ten nánožník asi na zimu ušít, je to fakt skvělej nápad. Jinak ta taška je z DM. Mám jí taky, hnědou i černou (mám totiž černou korbu a hnědý sporťák) 😀

Tak mě napadá, přebalovací tašky budu prodávat. Neměla byste nějaká zájem? Zamilovala jsem se do jiné, sice mě manžel asi krocne, ale ... 😅 😀 😀 😀 Fotku hnědé jsem dávala na str. 161 😉

terezka312
16. apr 2013

@chirabell on si sedá sám akorát na paty, ale pořád se musí alespoň trochu aspoň jednou rukou přidržovat. Já ho neposazuju vůbec, ale když bych to udělala, tak se asi neudrží, ale spíš to je slabým břišním svalstvem než zádovým si myslím.

madormi
16. apr 2013

@terezka312 elodie details pláštěnka jde dokonalé, jen je trošku dražší noo 🙂

madormi
16. apr 2013

@terezka312 holky musíte otoči o 180 stupnu to kolečko do kterého to dáváte 😉 jsou díry z obou stran ale jen do jedné strany to hezky zapadne a drží to madlo 😉

terezka312
16. apr 2013

@madormi tu jsem dneska zkoušela, ale 1000 je dost 😝 to je víc jak originál, ale je hezká, to uznávám 🙂

terezka312
16. apr 2013

@madormi hm, asi jsem nějak mimo, nějak to nechápu 😅

terezka312
16. apr 2013

@madormi jo už to chápu, no jo! Proč to tak rovnou nebylo nastavený... 😕 Akorát jak to teď vyndám? 😀

enculatko
16. apr 2013

@mhanca Dik, uz netreba, uz som to vysoekulovala, zlesom to tam davala 🙂

madormi
16. apr 2013

@terezka312 zmáčkneš ty čudlíky z vnitřníí strany a vytáhneš 🙂

madormi
16. apr 2013

@terezka312 jukni na bázáče, dost se prodávají co jsem tak koukala....

enculatko
16. apr 2013

@terezka312 ja som to tamzledavala. Tam su take cupliky na kolieskach, domktorych sa to zacvakava a davala som to tam z opacnej strany, tie cupliky musia smerovat dole. Takze vsetko vporiadku uz 😉

terezka312
16. apr 2013

@madormi aha, jsem si vůbec nevšimla, že tam nějaký čudlíky jsou 😅 děkuju za záchranu 😀

petramarie
16. apr 2013

@chirabell jo jo, tu DMkovou uz si pochvalovalo vic maminek...a za ty prachy 😉

petramarie
16. apr 2013

@lulii ja prave jeste nevim jakou barvu tasky zvolit.. Mam objednany sedy sportak na bile konstrukci a korbicku jeste nevim.. Kdyz nesezenu nekde na bazarku slusnou, koupime novou, ale jeste nevim jakou barvu.

madormi
16. apr 2013

@petramarie šla by k tomu černá dm.... na briu je dost černých doplnku- rukojet, čudly, košík, tak to bude ladit at bude korba jakákoliv myslím...

petramarie
16. apr 2013

@madormi jasanda, cerna k tomu pujde.. Jeste ale koketuju s myslenkou nechat si usit nejakou v kombinaci s bilou..no uvidim 🙂 Kazdopadne Monika z MMB dela peknou praci. Az budu tunit sportak, tak urcite pres ni. 🙂

madormi
16. apr 2013

@petramarie jjsije super mam.boudy ledvinky,podlozky od.ni a vse super

petramarie
17. apr 2013

@madormi nemas nekde na svem Briu vyfocenou tu ledvinku prosim? Videla jsem jen briáckou prisernou zlatou.. 😅

kocicinka
17. apr 2013

@terezka312 já mám elodie details pláštěnku, má ji nafocenou na Briu @madormi. Vypadá na kočárku luxusně, složí se do malé kapsičky, kterou připneš na kočárek pomocí suchých zipů. Hlavně je to šusťák, ne ten hnusný, neskladný igelit. Doporučuji všema deseti 🙂

kataol
17. apr 2013

@mhanca jo, myslela jsem to, ale nakonec jsem na to po úmorné dřině přišla 😀

chirabell
17. apr 2013

@terezka312 nie som pediater, ale myslim, ze ak si sada sam na paty a udrzi sa hoc sa jednou ruckou pridrza, tak sportak uz zvladne v pohode...a ano, je to dost o brusnom svalstve, ale to dobehne 🙂 kazde dietatko je ine, netreba porovnavat...dolezite je ze napreduje...ja by som ho uz do sporataka v pohode dala, ta uplne leziaca poloha je uz neskodna prenho a ked sa ti bude dvihat, kusok ho podvihnes...brio ma vyhodu, ze si uhol urcis sama, ze tam su tie pruhy na dotahovanie a nie zarazky na presne polohy.

millada
17. apr 2013

@petramarie , dakujem za pochvalu 😵
A ano, je to z DM-ky taska. Teraz bola niekolkokrat akcia, ze kupon 25 % na vsetky detské veci okrem plienok a počiat. mliek a zlava sa vztahovala aj na tasku, tak som vzala. Je fakt super za tu cenu. A k nej som si dokupila aj termoobal na flasu tiez so zlavou 😉
Ale inak Monika sije tiez krasne tašky, mozes si vybrat latku aku chces, aj tvar tasky, ak si posles nejaky vzor, tak by si si to mohla pekne zladit s podlozkami napriklad 😉

terezka312
17. apr 2013

@chirabell máš pravdu, děkuji za uklidnění 🙂

kocicinka
17. apr 2013

holky, v jakejch barvách se vyrábí ta taška z DM?? Já mám jasně modrý kočár, barva bright
http://www.kasa.cz/hluboky-dil-ke-kocarku-brio-...

U nás v DM mají jen béžový tašky, a tu barvu já nemusím a ani se mi nehodí. U vás mají jaký barvy?

petramarie
17. apr 2013

@kocicinka ja jsem u nas ve Zline videla hnedou a tm.modrou, ale pry je jeste cerna. Bezovou? To jsem ani neslysela..ale taky by se mi nehodila. Budu mit sedy na bile konstrukci, takze z tech leda cernou.

chirabell
17. apr 2013

@kocicinka
@petramarie baby neviem ako v cechach, ale na sk sa predava cierna, tmavomodra (taka namornicka) a hneda (cokoladova) ine farby som nevidela, ale nie v kazdej predajni maju vsetky farby vzdy, u nas mavaju tak 3-4ks maximalne spolu, takze je to o stasti na aku clovek natrafi, alebo potom sa skusit dohodnut s personalom, aby pri najblizsej dodavke jednu pre vas odlozil

madormi
17. apr 2013

@petramarie myslím, že v albíčku mám, jukni, i sem sem to vkládala, když nenajdeš doložím 🙂