Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

vvverunka
27. okt 2013

@pellullinka nevypadala🙂)))

lyfuska
27. okt 2013

@zlatat fuuu mozes mi to prosiiiim odfotit nech aspon trosku rozumiem? 🙂

lyfuska
27. okt 2013

@pellullinka ja mam hnedu vanicku aj sportak a bielu konstrukciu 🙂 mne sa to paci 🙂

pellullinka
27. okt 2013

@lyfuska nemohla bys vložit fotku korby prosím? 🙂

vvverunka
27. okt 2013

pellullinka jako trochu to tam asi jde vidět viz foto.

lyfuska
27. okt 2013

@pellullinka rada by som ale mam notebook v oprave a tam mam vsetky foto...mam to ale na facebooku. alebo kukni v mojom albume tu na modromkonikovi ale to je foto od predajcu

pellullinka
27. okt 2013

@vvverunka jste skvělá. Děkuju

@lyfuska kouknu do alba 🙂

lyfuska
27. okt 2013

A baby nepoznate niekoho kto sije potah na striesku? A ze by mi aj dala strih na striesku? Chcela by som si ju usit sama

zlatat
28. okt 2013

@lyfuska momentálne nemôžem, lebo kočík je u svokry a ja mám vyvrtnutý členok, takže sa moc hýbať nemôžem, ale ak ti to nesúri, tak tento týždeň ti so odfotím - dúfam, že sa mi noha skoro dá do poriadku

martinasukennikova
28. okt 2013

nemate tu nikto na predaj doplnky na brio ? podložku aj s bočnicami , nanožník alebo striesku s madlom ? na žlte brio sportak ,

pellullinka
28. okt 2013

Prosím jak rozeznam korbu 2011 od korby 2012?

vvverunka
29. okt 2013

@pellullinka je malinko jiný materiál, dle mého nejde poznat ☹

enja88
29. okt 2013

AHOJ HOLKY!!! Planuju koupit brio go- idkyz se zdesenim zjsituju, ze nevim dza se mi to zda, ale je min a min k sehnani...? to ej diky doprodeji pred novou radou? myslite ze kolem Vanoc ho v pohode sezeneme? Jeste jsem premyslela nad concord wanderer, ale brio je pro mne srdecni zalezitost, miluju hnedy se zlatou striskou a madlem.. Ale chci se vas optat, jak hodne hrka a zvlada teren? Nemam moznost si jej nikde ohmata, vsude u nas v okoli na prodejnach zmizely:((((

pellullinka
29. okt 2013

@enja88 taky nevím proč je tak špatně k sehnání ☹ já mám zjištěno od paní tady od nás, která ho tedy normálně vůbec neprodává, ale objedná mi ho, že mám počítat s dodací lhůtou tak 2měsíce.

enja88
29. okt 2013

@pellullinka jeeee, jak jsi prisla k takovym stykum, ze jej budes mit objednany?:D ja chci takeeeeeeee:D.. kdyz ja jsem na tohle rpiserna, cokoliv si zamuluju a je to bud drahe, nebo nesehnatelne:(((

pellullinka
29. okt 2013

@enja88 já myslím, že ve většině obchodů ti kočárek objednají. A já sem ho u nás ve měste nesehnala a chci ho koupit v kamenné prodejně co nejblíž domovu, kvůli případné reklamaci, tak sem napsala email paní tady od nás u které sem si objednávala kočárek pro první dítko a ona mi napsala, že mi ho zajistí, ale že se informovala u dodavatele a že dodací lhůta je tak 2měsíce.

zlatat
29. okt 2013

@enja88
@pellullinka u vás je taký problém so zohnatím Bria? Ja som išla do obchodu, objednala som si ho, lebo som chcela inú farbu ako mali na predajni a po 4 týždňoch mi volali, že ho už majú na predajni

pellullinka
29. okt 2013

@zlatat nemám problém ho sehnat, 50km od nás ho mají, ale taky by mi ho museli objednat. dodací lhůtu sdělil prodejci dovozce, může to být dřív, ale taky nemusí

vvverunka
29. okt 2013

@enja88 zkuste vyhradniho dovozce u nás je brio na skladě pořád - firma groupfashion - www.nej-hracky.cz

enja88
29. okt 2013

@zlatat mam problem v nasem okoli jej sehnat... volala sjem do nejblizsiho rkamu, zjsitovali zda mi ho jsou schopni sehnat a pry jedine cely cerny, ale ja chci hnedy... takze mi nezbyde nic jineho nze ho sehnat na internetu.. coz sjem kvuli zaruce nechtela:(

enja88
29. okt 2013

@vvverunka dekuji, kouknu na to🙂

zlatat
29. okt 2013

@enja88 hmm, tak to je blbé - my sme si ho boli objednať do obchodu, ktorý je od nás vzdialený cca 1 hodinu cesty autom - v mojom blízkom okolí mi ho tiež neboli schopní zohnať

vvverunka
30. okt 2013

@enja88 tak kupte od vyhradniho dovozce,aby jste posilala na reklamaci rovnou k nim a nemuselo se slozite preposilat.

fishmix
30. okt 2013

Maminky prosim koupim pouzite hluboke luzko na kocarek brio go. V modre barve,v dobrem stavu. Termin porodu mam koncem ledna, takze odber je mozny do te doby. Dekuji za nabidky na email fishmix@seznam.cz nebo tel:739149860 staci zaslat i sms. Diky Radka. 🙂

martinasukennikova
31. okt 2013

nikto nebude predavat brio sportak ?

rimon
1. nov 2013

@lyfuska na sashe je jedna pani, co sije na rozne kociky a potom na mimibazare pani z ciech pod nickom nojba, mam od nej striesku, madlo aj obojstrannu podlozku a som spokojna 🙂

rimon
1. nov 2013

@pellullinka strieska na 2012 je inak sita ako ta z 2011, podla mna krajsie vyzera, lebo konci zarovno s tym 'nanoznikom' a prekryva konstrukciu korbicky.. prva je 2012 a druha 2011

matelkocho
1. nov 2013

Ahojte chcem sa poradiť.ideme dať malého do športiaka brio go len nevieme ako tam ten nánožník pripevniť. viete mi poradiť to musíme dať dole asi stirežku a tak nejako len nevieme ako ďakujem za rady.

matelkocho
1. nov 2013

@lyfuska ahoj už ste na to prišli ako dať ten nánožník? mi nevieme dať dole tu striežku. prosím o radu.ďakujem.

madormi
1. nov 2013

musí se vyháknout bouda a nánožník ty ucha dát pod to pak už se přípíná jen na cvoky..