Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

mamazuzu
9. jún 2011

@martuska75 podla mna ti ziadnu striesku nie je treba kupovat na brio. jedine ak na hlboky kocik, ale neviem, ako by to vyzeralo. ja som kupila slnecnik, ale nie moc kvalitny (neoriginal) a ked ho tam dam, tak si nevidim pred seba na cestu, takze ho nepouzivam. ale uz sme aj tak presli do sportaku, takze tam je obrovska strecha, tak tam ho uz nemusim nosit. no ved to, tie doplnky su strasne drahe. jedine, co sme naozaj kupili original, je prsiplast a ten odporucam kut. je super a pasuje nam aj na hlboky aj na sportak. len teraz ich uz vyrabaju tusim kazdy zvlast, tak neviem...

martuska75
9. jún 2011

@mamazuzu
@beruskanula Zatial som objednala originál len pršiplášť a tašku na kočík a potom sa uvidí. Kupujem len šporťák , lebo hlbokáč mám zvlášť. Ale malá bude mať za chvíľu pol roka a budeme už potrebovať šporťák. Tak som aj vďaka refenciam tu vybrala Brio. Dúfam že budeme spokojne. Nad tým tienením uvažujem ale asi to najprv vyskúšam a uvidím. Ešte by som chcela nejaké vložky na výmenu. Tie originál brio leské sa mi síce páčia ale nezdajú sa mi veľmi praktické. Skôr uvažujem nad "Pinkie" alebo tak niečo. Tiež ste niečo kupovali? Dáte mi tip?

maticap.
13. jún 2011

Ahojte, mozem sa vam sem votriet? 😉 Chystame sa kupovat 2set brio go v zltej farbe (podvozok cierny) - mate s touto farbou nejake skusenosti? Napr. spinenie, musky a podobne? A este mam jednu otazku, kedze som buduca mamicka - zaciatocnicka: cakame babatko v novembri a neviem sa rozhodnut, ci k sportovemu kociku (cize vyuzitie za dalsi rok v zime) kupit iba fusak (napr. emitex combi 3v1) alebo aj nanoznik? Poradite mi, prosim? Dakujem! 😉

stanka04
13. jún 2011

@maticap. Ja co som videla nanoznik,tak od chladu velmi neuchrani,Brijacky je z toho materialu,ako potah kocika a este je aj maly alebo obtiehnuty,ci ako to napisat 😝 Ja budem mat malu v sept.,takze toto budem riesit az o rok,ale fusak si kupujem uz teraz na zimu a potom ho supnem aj do sportaku.Nanoznik mozes dokupit hocikedy 😉

maticap.
13. jún 2011

@stanka04 ahoj, a ak sa Ta mozem opytat, aky kupujes fusak? Original brio? co sa tyka nanozika, rozmyslala som nad emitexom - mali vraj robit nejaky univerzalny, ktory by mal pasovat aj na brio.

stanka04
13. jún 2011

@maticap. Ja kupujem original Brio,leskly,asi ruzovy 🙂 Zda sa byt teply,tak by nemal byt problem aj bez nanoznika.Ten Emitexovy som nevidela,neviem posudit.Ak bude treba,o rok dokupim podla potreby,mozno aj ponuka bude zase ina 😉

beruskanula
13. jún 2011

ahoj, my mame origo nanoznik a nezda se mi malej 🙂

chystame se na letosni zimu taky koupit fusak brio, zatim mame lodgera.je super, ale chce to fusaky proste dva 🙂

maticap.
15. jún 2011

@stanka04 @beruskanula dakujem za odpoved 😉 .

dendy1
15. jún 2011

@stanka04 ja mám origo fusak Brio, strieborný, je fajn, oplatí sa kúpiť.

mamazuzu
16. jún 2011

@martuska75 so sportakom brio budes maximalne spokojna. aj my uz pouzivame spoirtak a neviem si ho vynachvalit. keby som sa este raz mala rozhodnut, nevahala by som a znova by som brala brio. ja vlozku do kocika nemam, zatial tam nosim iba plienkocku podlozenu pod malou, aby sa mi to rovno neufulalo. ani neviem, ze nejake vlozky do sportakov existuju. aka je to ta Pinkie?

martuska75
16. jún 2011

@mamazuzu dík, dobrá recenzia od niekoho kto kočík fakt používa a nie je to len reklama ma poteší. Myslela som takú tú podložku na sedenie, aby sa dala ľahko vybrať a oprať. Vlastne niečo namiesto tej plienočky čo mám aj ja v hlbokáči a furt to musíím naprávať 🙂 Mrkni napr. na pinkie.cz ale je ich na mimibazáre kopec. Inak už som rozmýšlala, že si možno aj ušijem, ak nenájdem, aby sa mi hodila. Chcela by som do toho hnedého kočíka niečo žiarivého a tiež aby to bolo príjemné na sedenie + by bolo fajn aby sa mi farebne hodila k tomu malinovému lodgeru, ale to neviem či trafím farbu len tak podľa monitora.

aliceipv
16. jún 2011

@martuska75 Ahoj, máme podložku origo Brio tu lesklou, ale je spíš na podzim, zimu na léto dost nepříjemný materiál, potom máme podložku z minibazaru http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32922454&tab=5 jsou tam moc milé paní, rychle ušijí vše na co si vzpomenete. Dá se vybrat z jejich vzorníku látek, nebo po předchozí domluvě poslat látku vlastní a oni obratem ušijí co potřebujete.

mamazuzu
19. jún 2011

@martuska75 teda tie pinkie sa mi vazne pacia. asi sa po niecom takom porozhliadnem. bojim sa, ze ked za chvilu zacne mala chodit a papat, tak mi cely kocik dokope a okyda.

martuska75
19. jún 2011

@mamazuzu ano, su paradne, aleaj tie z minibazaru su super. Ani vybrat si neviem. Len ci posielaju na Slovensko a hlavne za kolko.

aliceipv
19. jún 2011

@beruskanula
Ahoj, vejde se pod ten nánožník i fusak? Asi se nedá rozepnout po stranách, co? Chtěla jsem si ho prohlédnout "na živo" bohužel ho nikde nemají. Mám doma uni emitex, ještě zabalený a koupený pro případ nouze, ale ani jsme ho nepoužili, moc se mi nelíbí ten materiál a to zpracování celkem....zdá se mi, že k tomu krásnýmu kočárku vůbec nehodí, no brio je brio, ale teď nevím aby se nám ten náš cvalda na zimu ještě vešel. Má 10 měsíců 11kg a 77 cm. Zase u toho emitexu je fajn to rozepínání po stranách, nánožník se nemusí sundavat z kočárku, to je fajn na nákupy, stačí rozepnout a srolovat do spodní části. Tak nevim. Jo a ještě jeden dotaz, nemáte někdo zkušenosti se stříbrnou boudičkou a madlem?

dendy1
19. jún 2011

@aliceipv mám striebornú striešku, čo potrebuješ vedieť?

aliceipv
19. jún 2011

@dendy1 Je to jen "letní verze" kočárku? Jsi s ní spokojená? Děkuji.

dendy1
19. jún 2011

@aliceipv áno, je to len jedna vrstva tej striebornej látky, asi je to tenké na zimu, ale zase mnoho kočíkov má oveľa menšiu striešku a nafúka do nich viac. Tak je to na zváženie 😉 Mám aj striebornú podložku, str. fusak a aj tú taštičku na rukoväť.

beruskanula
20. jún 2011

@aliceipv : ahojky, urcite vejde 🙂
ad rozepinani, nanoznik je uchycenej pomoci cvoku (soucast nanozniku je sda na uchyceni, jjeich jedbu cast das pod boudicku a pripinaci covk je na tom nanozniku), tze kdyz chce dite vytahnout, rozepnes cvok na jedny strane, nanoznik "odhrnes", vyndas dite 🙂 , my to tak praktikujeme na prochajdach, kdyz chce malej tapkat 🙂 a pohoda

s nanoznikem jsme spokojeni, ted jsme s nim vyjeli, pze se desne ochladilo a fucel vitr a malej byl pekne schovanej 🙂

aliceipv
20. jún 2011

@beruskanula Moooc děkuji, váš malej už chodí???? No to je teda šikulínek velikej, smekám. My teprve začínáme pomalu obcházet nábytek, jít na procházku vedle kočáru si zatím neumím přededstavit.

beruskanula
20. jún 2011

@aliceipv : jj 🙂 😵 ....

😲 to pocasi posledny dny des..spis podzimni 😝

aliceipv
20. jún 2011

@beruskanula : jj, je to bída a pro nás důvod vyrazit po spinkání pro nánožník, jenže než přijde (v bejbycentru ho určitě nemají) tak jsou tady zase zítra tropy a budeme napouštět bazének na cákání ...

beruskanula
20. jún 2011

@aliceipv : v bejbycentru nemaj skoro nic 😀 😅 teda mne prijde

ja brala nanoznik z jednoho e-shopu a doma byl fofrem 🙂 , hned druhej den 🙂

aliceipv
23. jún 2011

@beruskanula : Tak nánožník je doma a je bezvadnej. V BC opravdu toho moc nemají, ale tentokrát jsem to tam prolezla a ze zvědavosti jen tak koukala............ no a zamilovala jsem se do nuny pepp 2011. A to jsem všem tvrdila, že tentokrát žádné golfky nechci, protože brio je super kára (to sice stále platí)....... , ale nunu mám v hlavě a nevim, nevim jak to dopadne. Ach jo, že já tam vůbec chodila.

beruskanula
23. jún 2011

@aliceipv : je super, vid? 🙂 , super, zes poridila 🙂

my mame jako golfky Cybex Callisto, Nunu jsem chtela desne moc, ale u draheho neprosla skrz kolecka....
ano, Brio je nejlepsi kocar..u nas je stale kocar cislo 1 Brio 😵

martuska75
23. jún 2011

Huráááááá, naše brio práve dorazilo a je nádhernééééé a úplne perfektnééééé. 😀

bosacka
23. jún 2011

@martuska75 a aku farbu ste nakoniec vybrali?

martuska75
23. jún 2011

Nakoniec mame hnedy ale v kutiku duse stale vzdycham za tym bezovym 🙂 ale keby som kupila bezovy tak je to naopak. No baba. Ale je fakt krasny, lahucky, jazdi skoro sam a zvladol aj nasu strkovu cestu a to je uz krst ohnom. A hlavne aj Ninke sa paci 😉

martuska75
24. jún 2011

Baby poradte prosiiiim!!!!! Mate k hnedemu niekto tu striebornu budicku, alebo sa hodi len zlata? Inak ak mate hodte mi sem prosim fotecku. A este mi napadlo ci mate niekto na vymenu na leto len taku situ budicku, islo by to vymenit? Neviem aky je to patent ci to vobec ide. Mam ho len od vcera a uz spekulujem, uz to vidim na zavislost. 😀

aliceipv
24. jún 2011

@beruskanula : Ahojky, no koukám, že callisto je taky krásný. Lepší je se nikam nekoukat (to je můj problém), byla jsem přesvědčená, že golfky tentokrát neeee ( mám špatný zkušenosti, hlavně ty jízdní vlastnosti ). U dcery jsem po roce a půl prodala sporťák a nechala ji jen golfáče - velká chyba (a to jsem neměla žádnou hrachovinu, ale pořádný golfky), stejně jsem z nich byla šíleně otrávená. A teď mě nahlodá jeden pohled na nunu...... Jinak nánožník na brio je fakt supééér.Dík za radu