Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

vcielkanelka
24. nov 2011

@rony 2011 V KE v Babetkove, akurat si pani prisla pon do predajne. A inak na tu ciernu sa fakt dost lepi prach, teraz to vidim hlavne na sportiaku, lna madlo a strasne a na striesku katastrofa, nevyjdem von bez toho aby som "nerolkovala", ja by som ta od ciernej asi odhovorila. No ale ako vravim, neviem ake su teraz materialy.

dandelion18
24. nov 2011

@martuska75 haha, jasne, dolu hlavou nie, to by som tie predne kolieska nadvihla, ak vies, co myslim - len my mame ten kopec dost dlhy a teda celu cestu mat kocik za chrbtom..a vsak co, vyriesime, zvykneme..to je detail..

rony2011
24. nov 2011

@vcielkanelka ufff KE je pre mňa veľmi ďaleko... u nás všade majú len brio v červenej farbe. Tá zelená bola taká bledunko zelená taká vyprašivená alebo aká, keď si spomenieš?

salomuska
24. nov 2011

baby, aj moj manzel bol z tohto kocika nadseny 😀 a stale je, nastastie 😉 skvele sa ovlada, kludne aj jednou rukou (ked treba) a napr. uplne lahko sa s nim vychadza na obrubnik...to malokto skusa v obchode (kedze tam nie su vhodne podmienky a hlavne chyba taka 4-15kg zataz v kociku 😉 ), ale pri prechadzkach nesmierne ocenite, ze vas nebudu boliet zapastia.

dendy1
24. nov 2011

@dandelion18 no viem to porovnať úplne presne, lebo Jane s. mám doma tiež. Je naozaj širší, mám neter a v lete sa v ňom viezla - male 2r+2 mes. a miesta dosť. Tak aj v teraz zime by sa tma vošla aj s fusakom, ale už samozrejme nekočíkujú. Len sa mi to zdá zbytočné, je veľký, ťažký, pred domom mám 3 schody - také široké, že sa na ne vojde celý kočík, ale s Jané musíme cúvať - to 1 koliesko proste dopredu po schodoch nejde 😢 . Brio si pekne podvihnem a schod za schodom idem hore. Ale tá podstata je, že máličko detí sa vo vyššom veku (2r+) ešte vozí v kočíku - ak áno skôr sú to golfky + peši. a nie je potrebné mať také veľké kočíky. A Brio má dlhšiu opierku, čo je podľa mňa podstatnejšie per väčšie deti, že im hlava nepadá ak zaspia, lebo tie deti sú už potom skôr vyššie, ako širšie. Môže ti o tom viac napovedať aj napr. konštrukcia autosedačky - pre väčšie deti dvíhaš pásy, ale šírku máš stále tú istú. 9-18 príp 9-36 kg. A deti sa v 98% zmestia všetky. Tak som sa trošku rozpísala 😀
@martuska75 ja nič proti bielej konštrukcii, ale moc sa mi to bije s tými čiernymi plastami. A asi aj viac bude na nej tam okolo koliesok vidieť prach, predsa len je to treba občas streknúť tým WD a to je tam potom asi vidno skôr, ako na tmavšej.

dandelion18
24. nov 2011

@dendy1 Dakujem za vycerpavajucu odpoved. V podstate vo vsetkom s tebou suhlasim, je fakt, ze pre vacsie dieta asi budu praktickejsie golface. Co sa tyka dlhsej opierky, to bolo jedno z prvych kriterii co som mala a bola to aj jedna z prvych otazok na predavacku v obchode - ta ma ubezpecovala, ze brio ma prave jednu z tych dlhsich.. A kedze nasa mala asi bude vyssia (sudiac podla vysky nas, rodicov 🙂), nie je o com.

sabi.m
24. nov 2011

Ahojky, prosím Vás, jakou používáte pláštěnku na sportovní verzi? Vůbec nevím jakou koupit 😒

vcielkanelka
24. nov 2011

@rony2011 Urcite to nebola bledunko zelena. Bola to tato http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... pretoze som nasledne pozerala na nete a straaasne sa mi ta farba pacila, no ja som na zelenu zatazena

kosodrevina
24. nov 2011

prosím Vás, aký fusak používate do vaničky? Kúpila som Kaiser iglu - ale mám pocit, že sa mi tam stráca 🙂

beruskanula
24. nov 2011

@sabi.m : origo

http://www.nej-hracky.cz/kocarek-doplnky/551-br...

@kosodrevina : ve vanicce jsem mela lodgera nebo zavinku od emitex🙂

tanija133
24. nov 2011

@rony2011 v zelenej ho maju vystaveny v Pre deti v BA na Kosickej...to mas blizsie ako do KE... 😉

tanija133
24. nov 2011

@vcielkanelka madlo ide dole, ako je madlo pripevnene v takych okruhlach uchytoch..tak presne v strede je take kolecko ktore sa da stlacit a to ked stlacis poriadne, tak madlo sa ti vysunie...musis najst to spravne miesto..potom je to uz lahucke.....

tanija133
24. nov 2011

@vcielkanelka a tak nic, az terza som si precitala, ze uz to mas....

sabi.m
25. nov 2011

@beruskanula
Děkuji, ale nemůžu ji už nikde sehnat ☹

rony2011
25. nov 2011

@tanija133 suuupiš, dakujem pekne za info 🙂

rony2011
25. nov 2011

@vcielkanelka no presne na túto zelenú som myslela, ale mne sa zdá že je dosť bledunká, ale možno na živo je oveľa krajšia

tanija133
25. nov 2011

@rony2011 Je to taka olivova zelena a je pekna, ked sa ti paci zelena.... 😉

vcielkanelka
25. nov 2011

@rony2011 ... Nazivo je krasna, cierne Brio je take elegantne, ale zase druhykrat kaslem na eleganciu a radsej budem viac praktickejsia. Mne sa ta farba velmi paci, ta zelena. Bola som z nej nadsena. Ak mas rada zelenu, urcite sa ti bude pacit.
@tanija133 ... i dakujem za radu, nevies si predstavit moju radost ako to muz dal dole... hlavne ze maly ma 8 mes a od 5 mes je v sportaku a odvtedy nadavam 🙂

beruskanula
25. nov 2011

@sabi.m : ani na malviku 🙂?

hm, to je blbe:-/

tamocka
26. nov 2011

@rony2011 Ahoj, sirka vanicky je ako u ostatnych kocikov, cize 32 cm. 6 mesacne babo aj s fusakom sa tam zmesti v pohode. 🙂

tamocka
26. nov 2011

@sasena033 Gratulujem k rozhodnutiu. Autosedacka ma byt v aute a nie ako kocik. Vyberanie z auto a upinanie sedacky autopasom mi casom zacalo liezt na nervy. Nakoniec sme kupili novu auto seacku.

bella22
28. nov 2011

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je nějaký rozdíl ve fusacích z kolekce 2010 a 2011...? Máme objednanou tu limitku 2011, tak aby to pasovalo...Děkuju🙂.

anpolia
28. nov 2011

@rony2011
my cakame tiez chlapceka a rozhodovali sme sa medzi sivou a tou zelenou farbou kocika.Nakoniec zvitazila siva,ale podla mna su obe farby fajn.pokial ide o odtien,tak aj pri tej sivej som si myslela ze bude svetlejsia(podla obrazkov),ale je tmavsia a podla mna este krajsia ako na ilustr.zaberoch.Je mozne teda ze aj ta zelena bude tmavsia ako na foto.drzim palce nech ste s vyberom farby spokojni!🙂

march7
29. nov 2011

@rony2011 v Hlohovci v Aladdinovi mají černý na bílé konstrukci

lludmila
1. dec 2011

ahoj, konečně jsem jsem i já vyjela s naším Briem. Je úžasný, jen mám dotaz ohledně "hlučnosti"... taky vám na hrbolaté cestě kočárek rachotí? Na asfaltu je tichounký, ale na chodníku už tam něco cinká...máte to taky tak, nebo mám něco špatně? díky za odpovědi.

rony2011
2. dec 2011

Kočík máme konečne vybratý a aj objednaný 🙂
Nakoniec rozhodla cena, nakoľko táto verzia bola v akcii, čierny kočík na bielej konštrukcii.

anpolia
3. dec 2011

@rony2011 blahozelam k rozhodnutiu!😉

beruskanula
3. dec 2011

@rony2011 : máme cerný na bílý konstrukci a neměnila bych 🙂 ... dobra volba

rony2011
3. dec 2011

@anpolia Ďakujeme, teším sa veru aj ja 🙂

sasena033
3. dec 2011

ahojte tak ja som dnes zapaltial zalohu za brio malo by dojst fo februari..... 🙂 aj vajko..uz teraz sa neviem dockat...dufam,ze dodavatelia nebudu meskat ak ano beriem hnedy na medenej knstrukcii