Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

hanickaa.d
26. apr 2014

PLÁŠTĚNKA
Holky prosím jaká sedí na Brio krom originálu? díky 😎

domi_nka
27. apr 2014

@sevzuz Dobrý den, máte prosím fusak Elodie details? Do jakého věku byste ho prosím doporučila? Předem děkuji, srdečně Dominika

krizovam
27. apr 2014

@petramarie Nakonec jsem šla do clony Teutonia a padne tam parádně, až budu mít chvilku nafotím 😉 Jo a bazarová mě stála 200Kč 😀

petramarie
27. apr 2014

@krizovam no nekecej! Super, tesim se 🙂

petramarie
27. apr 2014

@kaczenkaa tak to je v poho 🙂 Ten se da nechat usit za kilo

krizovam
27. apr 2014

@petramarie Musím ji vyžehlit, byla narvaná v takovém malém pytlíku, ale svůj účel plní 🙂

madormi
27. apr 2014

@domi_nka mam fusak elodie a je veliky.do 2, 5let v poho

petramarie
27. apr 2014

@krizovam čím je to tam uchycené dole? Jinak jooo, co by ne. Lepší než za 800,- Brio 😀

mimik79
27. apr 2014

@hanickaa.d ak na hlboky tak akakolvek ktora je ucena na hlboky, lebo ma ten tvar strieška a vanicka, my mame z Demy na hlboky a vyuzivame ju aj na sportovy a uplne zakryje bez problemov

domi_nka
27. apr 2014

děkuji

krizovam
27. apr 2014

@petramarie Jsou tam takové sponky nasunovací, drží to dobře.

petramarie
27. apr 2014

@krizovam bouda na sportu mi prijde vetsi. Tak nevim, sedi-li i tam

krizovam
27. apr 2014

@petramarie Sedí, ale je delší, takže není potřeba, zatím, uvidíme.

barborach1
28. apr 2014

@jaya Mám odšroubované snad všechny šroubečky a možná i nějaké navíc, ale stejně nevím jak dál. Nevíte teda jak dál. Nejde mi to vůbec nijak rozebrat, abych mohla ten potah vysléct. ☹

jaya
28. apr 2014

@barborach1 ☹ Nevim, hledam na netu... Vyresila jsi to uz nejak?
Zkus se zeptat tehle pani http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=344...

martinasukennikova
28. apr 2014

@barborach1 ak sa vam to podari dajte vediet. Aj ja to potrebujem dat dolu

stucian
29. apr 2014

Holky zdravim..mam par dotazu..mam novou strisku od monci a chtela bych ji u sportaku prohodit ale nevim jak,samozrejme suchac brnkacka ale jak dal z konstrukce? Dale resil jste nekdo slunecni clonu od monci? A jeste dotaz skrz planstenku a moskytieru ma sportak jak resit? Diky lucka

pavli79
29. apr 2014

Ahoj holky maminky, co máte Brio Go. Je to jeden z mých favoritů (druhý je Hartan Topline S) a neumím se pořád rozhodnout 🙂 Brio je trochu lehčí, než Hartan, což je určitě pozitivní, ale zase prý Brio nemá polohovatelná záda u sporťáku do úplného lehu - je to pravda?
A nevadí to těm dětem? Jakože vlastně spí téměř pořád v polosedě... všude se píše, že by to měl mít pořádný kočár do plného lehu. Co si o tom myslíte?

Díky za názor / radu, moc mi pomůžete.

aristokratka
29. apr 2014

Riešim dilemu ake brio - biela konštrukkcia sivý potah alebo cierna konstrukcia cierny potah? neni ta siva velmi bleda a dieta v nom zanikne? na druhej strane nie je cisto cierne brio velmi tmave? a co potah v lete? nebude sa v ciernom parit?

pavli79
30. apr 2014

@aristokratka Ahoj, já pokud to vyhraje Brio, tak určitě bílá konstrukce se šedým potahem 🙂 Ten celočerný mi přijde takový "obyčejný", bez nápadu, a tuším má černou stříšku i zevnitř, a to mi nepřijde moc dobré, aby se miminko dívalo do tmy (můj názor, možná se pletu) 🙂

Prosím Tě, kde na Slovensku kupujete Brio? Můžeš mi doporučit nějaký e-shop? Totiž u nás v Čechách začíná být vyprodaný a nové zásoby nejsou, protože se mění generální dodavatel (Brio totiž přechází pod Britax).

pellullinka
30. apr 2014

@aristokratka
@pavli79 koupila sem Sportak brio v šedé s bílou konstrukci a je super. Jen tedy korbu jsem šedou z bazaru nesehnala,tak máme cernou

pavli79
30. apr 2014

@pellullinka To ráda slyším tu chválu, to by mi mohlo ulehčit rozhodování 🙂 Furt váhám jestli Brio nebo Hartan. u Bria se bojim, jestli malému nebude vadit, ze sportak nejde do uplneho lehu (máš zkušenost??)
no a Hartan zase ma 15,5 kg a prý je to hodně.. budu vozit poprvé, tak zatím nevím, co myslíš?

pellullinka
30. apr 2014

@pavli79 jsme čerství a tak jezdíme v korbě. Ale mě přijde,že ten sportak z venku vypada že ten sklon je malý,ale když sem nakoukla zevnitř,nepřijde mi to tak špatný. Muj synovec 11mesicu spinka v jiném kocarku s horším sklonem a nevadí mu to. Nevím..to poznam. Na hartan kouknu,s tím nemám vůbec zkusenost.

stucian
30. apr 2014

@pavli79 do uplneho lehu to neni,ale i tak mi tam maly spi velice dobre..u hartanu neslozis sportak do auta v celku coz u bria jo,coz me prijde super..

wewerka0
30. apr 2014

@pavli79 mam brio a poznam aj hartan, kamaratka ma. Ten sklon v briu je podla mna uplne v pohode, mala tam spi ako babatko 😉 len sa jej musi chciet. Brio je fakt v porovnani s inymi sportakmi lahucka a hlavne sa lahucka sklada a rozklada v celku a nezaberie v aute az tak vela miesta. Ten hartan je urcite tazsi, aj ked sa tiez lahucko riadi, horsie je to na prenos autom. Takze sa musis rozhodnut aj podla toho ako casto planujes prevlakat kociar autom, popripade po nejakych schodoch a tak, lebo tam ten vahovy rozdiel naozaj zavazi. Ale aj hartan je perfektny kociarik....

martinasukennikova
1. máj 2014

Baby ako perete sportak ? a čím? lebo ja vždy ked ho vydrhnem mi ostanu flaky . už som ho skusala aj otepovat s tepovačom a odsat vodu :D

apolenka6
2. máj 2014

Ahojte aj používate slnečník na športový kočík ? aký tam pasuje je aj univerzálny nejaký ?

madormi
2. máj 2014

maminky, tak dnes v malvíku potvrdili, že v čr už brio nebude. Mají poslední dva kusy skladem a tím končí ☹ nevíte jak to bude na Slovensku a jinde v Evropě?

jinak prosíííím nebudete prodávat některá skateboard brio ??

margaret96
2. máj 2014

@zvalka ahoj, prosim ta kde na SK si kupila brio go navy na bielej konstrukcii, vsade ho zhanam a nikde uz nieje. Nahodou som dala do googla tento typ a naslo mi tvoje fotky, tak ze sa ta opytam. dakujem pekne