Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

mimik79
5. mar 2014

kazda plastenka urcena na hlboku vanicku sedi aj na sportak, pri Briu urcite, my taku mame, je to len o tom ze sportiak ma len iny sklon ako vanicka ale je to v podstate rovnaky tvar, my mame myslim nejaku z demy na hlboky a sedi na teraz aj na sportiak a zakryje aj nozicky

maciatko82
5. mar 2014

Dievčatá, este mám otázku: majú brio vanicky po stranách všité rúčky na nosenie? myslím také ako zvyknú byť na prenosných taškách

zdeni.r
5. mar 2014

@maciatko82 ano ano, korbička má popruhy na nosení 🙂

maciatko82
5. mar 2014

@zdeni.r super vďaka 🙂 nechcelo by sa mi teda prenášať vanicku oboma rukami 🙂

zdeni.r
5. mar 2014

@maciatko82 jsou schované v kapsičce na suchý zip, takže se dají hezky "uklidit" aby to nekazilo dojem z kočárku 🙂) a sou super, nosim malou jako nákup 😀

petramarie
5. mar 2014

@damai taska je z pinkie.cz 😉 Preji prima vyber 🙂

marin.frist
5. mar 2014

@jakani odkial si objednavala? Su krasne, ale pre chlapca asi niee 😉

petramarie
5. mar 2014

@maciatko82 ja mam vanicku 2012 a ty usi nema.. ani kolekce 2013. Maji je jen stare kolekce.

petramarie
5. mar 2014

@lenkasg nanozniky od Pinkie sedi na Brio uplne v pohode 🙂 A nebo doporucuju nechat si usit design dle libosti 😉

mmisenka
5. mar 2014

@petramarie aj 2013 ma popruhy na nosenie...ja to ale teda nevyuzivam vobec, lepsie sa mi drzi vanicka za tie cierne boky..@maciatko82

petramarie
5. mar 2014

@stucian jak jste s muzem dopadli na tom servise?

petramarie
5. mar 2014

@petramarie fakt?? A kde?! Na prodejne jsem to nikde nevidela..ani zadne suche zipy. Ta 2012 je teda ale fakt nema a nebo jsem slepy blb 😀😀😀

lindafabianova
5. mar 2014

Já kupovala od Emitex, pláštěnku Exklusive a sedí na hlubokou korbičku, na sporťák jsem ji nezkoušela, stála cca 200,- 😉

pellullinka
5. mar 2014

Taky mame plastenku od Emitexu,tu samou co
@lindafabianova a na sportak jsem ji taky nezkousela 🙂

jakani
5. mar 2014

@marin.frist to su ciste pre babu 🙂 su od Moniky Neubert-Tunime s radosti, najdes ju na mimibazare...vela bab ma od nej doplnky... 😉

petramarie
5. mar 2014

@mmisenka a jeste odpovidam sama sobe 😀😀

fjjjsm
5. mar 2014

Dobrý večer, musím zareagovat 🙂 Mám dvouletou zkušensot s brio go (modrý s bílou konstrukcí). Funkčně je kočárek super, ale mám velký problém s materiálem - hrozně se vyšisoval, boudičku na hlubokou korbu jsem prala cca 3x a má absolutně jinou barvu než zbytek kočárku... totéž i sportovní verze... Bledne sluníčkem a i praním... Nyní čekáme druhé miminko a chci si pořídit kočárek jiný, protože starý je prostě opraný, vyšisovaný a flekatý... :(

denisska007
6. mar 2014

Ahojte holky, nechci nijak plašit, ale včera jsem psala prodejci jestli budou na veletrhu v Brně představovat Brio go next a přišla mi tato odpověď : Dobry den,ne budeme predstavovat vubec Brio na veletrhu protoze znacka Brio v dubnu na vsech trzich krome Skandinavie konci. Preji hezky den
Víte o tom někdo něco ?

damai
6. mar 2014

@zdeni.r a nevíte odkud kdyžtak ty popruhy na nošení objednat - pro korbičku? Náš brio tam má klipy, ale popruh ne...

zdeni.r
6. mar 2014

@damai ježiš, tak to netušim.. my máme kolekci 2013 a ty už tam novmálně byly...divný, že to nemáte ☹

madormi
6. mar 2014

@fjjjsm pokud vam to sislo hodne uz behem dvou let zaruky mela jste narok reklamovat material.pokud je to fakt hodne ☹ jinak jestli jste to prala v pracce x krat tak se to asi dalo cekat.ja mela na dceru cerny (bezne tato barva i u jinych typu ma tendenci sisovat ) a mam ho stale krasne cerny jako novy. Je ale pravda ze tp je rok 2012 aze druhe brio co jsem mela z bazaru rok 2009 sede bylo tez dost sisle a horsi matros nnez 2012

madormi
6. mar 2014

@denisska007 brio pro Evropu pry koupil britax ale nevim....

pellullinka
6. mar 2014

@denisska007 je to tim jak piše madormi,brio koupil britax,takze brio jako takove v podstate nebude. Ale britax kolekci next uz nabizi na slovensku. Byl tady nekde odkaz

petramarie
6. mar 2014

@denisska007 já jsem mluvila s majitelkou Groupfashion - výhradní dovozce Brio do ČR a řekla mi, že kolekce 2014 se do ČR vůbec dovážet nebude a obecně Brio od Švédů končí. Koupili ho němci Britax.
Ale někdo tady psal, že prý 2014 bude...nevím.

petramarie
6. mar 2014

@fjjjsm kvůli vyšisované boudičce bych nový kočárek nekupovala.. nechala bych si ušít nový potah.. dle fantazie, jakýkoliv 🙂

denisska007
6. mar 2014

Děkuji moc za info ...

lenkasg
6. mar 2014

Prosím vás ako dám dole striešku zo športovej časti ? Chcem ju vymeniť .. 🙂

michajela23
6. mar 2014

Prosím kdo máte brio hnědé barvy šisuje se? já se ho teď chystám kupovat tak ať vím do čeho jdu děkuji.

vvverunka
6. mar 2014

@denisska007 ja psala dotaz na nahradni dil a napsai mi,ozvete s eprosim v pondeli, vsichni jsou na veletrhu 😉

pellullinka
6. mar 2014

@fjjjsm ja sem koupila pouzitou korbu roku 2011 cerne barvy a vysisovana neni vubec. Coz me u cerne prekvapilo,mile 🙂