Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

petramarie
14. dec 2013

Tak i já přidávám naši Brio Bugínu 🙂 ...dnes jsme poprvé vyjely se Sofinkou ve sporťáku. Nánožník + box do koše šila Paní Monika, přední vak na konstrukci, tašku a rukávník mám odjinud.

petramarie
14. dec 2013

@pellullinka original pláštěnka je v takovém vaku na připnutí. Mám ji tam z boku...jde to vidět. Je na ní napsané Brio. Jinak se šijou tzv. tašky na pláštěnky - já ji mám připlou v předu dole na konstrukci, ale mám v ní deku 😀

petramarie
14. dec 2013
aristokratka
14. dec 2013

@petramarie a ako zvladala ten sklon? myslim ci sa velmi nezosuchovala

pellullinka
14. dec 2013

@petramarie děkuju. Ještě koukám na vaši tašku,ji jste spokojena?je to tato?http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/br...

petramarie
14. dec 2013

@pellullinka jo je..kupovala jsem ji ale tady na MK .. https://www.modrykonik.cz/shops/kocarky/dwuy/mi... Je, dobrá, s jinou nemám zatím zkušenost.. Ke korbičce super, ke sporťáku budu asi volit jinou 🙂 mám chuť na změnu

@aristokratka nevím, co je "nezosuchovala" 🙂 ale spinkala jak zabitá, neklouzala nic.. jen teda musím říct, že sklon zádama k rukojeti je nižší než jak jsem to měla dnes já.. ty vidlice, které se zastrkují na sporťáku do konstrukce mají určitý sklon a když je sporťák posazen zády k rukojeti, mimčo je víc v lehu.. takže ač nerada, budu ji vozit asi opačně než dnes

pellullinka
14. dec 2013

@petramarie nebudete tašku tedy prodávat?

petramarie
14. dec 2013

@pellullinka ouu, to me nenapadlo.. 🙂 Ale proc ne? Uvidim, jak poridim tu novou. Jak moc na ni spechate? A jakou byste mela predstavu o cene? (info: jezdila u korbicky 6m, prebalovaci podlozka, prirucni tasticka a obal na lahev nepouzito).

hanulka22
14. dec 2013

@memek ten nanoznik je mooooc krasny, kolik za nej chtela? premyslim ze bych si ho taky nechala usit, ten origos je nic moc. Cim je podsity, je teply? taky mam hnede brio 😉

pellullinka
15. dec 2013

Nespecham,ani o ní nejsem přesvědčena,jen mě to napadlo. @petramarie

startule
15. dec 2013

Ahoj briačky.

PLS nemáte někdo zkušenost u kočárků staršího tipu s přiděláním pásů na pevno??
Cena tak?

memek
15. dec 2013

@hanulka22 napisem do IP

poledrinka
18. dec 2013

Ahoj, prosím o radu. Mám BRIO go a ráda bych si pořídila držák na nápoje. Nemáte některá zkušenosti nebo tip? Děkuju, Katka

hanulka22
18. dec 2013

@poledrinka já mám tento http://www.kocarky.cz/prislusenstvi-drzak-clipi... a jsem s ním spokojená 😵

kristina36
18. dec 2013

Baby, prosim Vas, tie ktore mate original brio plastenku na sportak, aj sa da ta plastenka nejako uviazat/ pripadne inak upevnit o kocik, alebo sa len navlieka, lebo podla fotiek to nevidim. Ide mi o to, ze maly uz ma 19 mesiacov a plastenku bez uchytenia o kocik skope, a univerzalne stihne roztrhnut na kazdej prechadzke jednu. Tak, ci sa mi oplati investovat do originalu, dakujem pekne.

martinasukennikova
18. dec 2013

Baby chcem sa spytat. Jedna mamicka tu predava sportovu cast bria ale len tu.latku bez konstrukcie. To sa da prehodit ?? Ako ?

aristokratka
19. dec 2013

Keby niekto predavate sportovu cast dajte vediet 🙂

sasena033
19. dec 2013

@kristina36 ona sa pripina cvokmi moja mala ma 22 mes a v pohode 😉
@aristokratka ahoj budem predavat na jar sportak aj ked nerada bude nam chybat ale uz nam bude na jar na nic

sasena033
19. dec 2013

@zabka1992 ja budem ale len sportak 😉 vanicku a vajcko som uz predala

zabka1992
19. dec 2013

@sasena033 a farba?

sasena033
19. dec 2013

berry -biela konstrukcia
@zabka1992

zabka1992
19. dec 2013

@sasena033 a cena ?

aristokratka
19. dec 2013

@sasena033 a kedy na jar? Ja budem vtedy potrebovat 🙂 marec najneskor

kristina36
19. dec 2013

Dakujem 🙂

sasena033
19. dec 2013

@zabka1992 posuvat ho budem az na jar a cenu este neviem mam k nemu aj podlozku obojstrannu situ u Moniky + madlo a deku vo farbe kocika budem predavat aj organizer k nemu
@aristokratka tak nejak zaciatok marca kupim uz len na jar nejaky golfac na dlhsie trasy ak by nevydrzala cupitat po pripade dovolenku

zabka1992
19. dec 2013

@sasena033 ja mam teraz quinny zapp ... tak ak by sa vam pacil mohli sme vymenit a rozdiel doplatim 🙂

sasena033
19. dec 2013

@zabka1992 mala som quinny ale hned som ho predala ja si nemozem zvyknut na 3 kolesove kociky 😒 ale ak mate foto moze poslat na mail pisem do IP

olimon
20. dec 2013

Ahojte dievčatá, ak by niektora na jar-leto chcela predávať sportak Brio white/navy blue v top stave, dajte vediet 🙂 zhanam pre synceka 🙂 ďakujem.

libara
26. dec 2013

Ahojte Briačky, uvažuji o koupi Bria 2014 pro naši holčičku, která se má narodit v květnu. Na zimu nás už tedy bude čekat sporťák. Protože její bráškové byli opravdu velcí...mám strach,aby se nám tam princezna vešla. No to snad jo 😀 . Nemáte náhodou některá fotku třeba ročního dítka ve sporťáku jen pro představu??? Byla bych moc vděčná. Korbička hlubokého mi přijde dost prostorná, ale sporťák dost úzký. A potom ještě jeden dotaz. Bude korbička 2013 pasovat na podvozek 2014?? Díky za rady

madormi
26. dec 2013

@libara malá se ještě pohodlně vešla ve dvou letech, pohledám fotku. sportáku se ale fakt nebojte, patří k těm nejprostornějším