Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

monika853
16. okt 2012

@lenka_21 Vôbec si tú pláštenku nekupujte!!!! ja som mala dnes tú česť a celá strecha bola premoknutá, dokonca mi pršalo aj dovnútra. Je to také blbé riešenie v kombinácii sa šuštiakovinou a tá napije pekne kvapky dažďa. Odporúčam úplne obyčajnú pláštenka.

monika853
16. okt 2012

@blueberry21 Dá sa polohovať aj chrbátik, aj nožičky.

martuska75
17. okt 2012

@monika853 Píšeš o origo pláštenke na šporťák? Máš ju doma, alebo si ju len skúšala? Ak ju máš doma, pozri či si ju mala dobre "oblečenú". Lebo podľa mňa sedí úplne fantasticky. Neviem si vôbec predstaviť kadial by mohlo pršať dovnútra? Tá ako píšeš "šusťáková" časť je zo spodnej strany aby si kočík mohla dávať aj spláštenkou do lehu. POkial kočík nie je na spanie, tak je zakrytý tou plastikovou časťou a dá sa dookola úplne dotiahnuť. Teda nechodili sme v nejekej super búrke ale cez normálne poprchánie určite nepremokne. Poskladať sa dá do malinkej kapsičky takže ju nosíme prakticky stále so sebou.
Takže za mňa origo pláštenku na šporťák určite odporúčam @lenka_21 rozdiel v cene ako som tu niekde čítala nie je veľký.

anpolia
17. okt 2012

@mahulenka87
@lenka_21
nas maly bol vo vanicke asi 8 mesiacov,v pohode sa do nej zmestil a to je teda celkom slusny valibuk.😉 Uplne ju zboznoval,dokonca sa v nej i doma uspaval,ak sme nesli von.Takze nam bolo za vanickou velmi luto,no rychlo sme si zvykli i na sportak,bol tiez fajn,v pohode v nom spinkaval.Posledne 2 tyzdne pouzivame brio vsak len ako "vyhliadkovy"kocik,maly v nom nechce spat,ale to nie chybou kocika ale synovou zvedavostou o okolie.😀
takze vsetkym rozhodujucim sa maminam by som brio jednoznacne odporucala,nenasla som na nom jedinu chybu,ide naozaj sam,minule som tlacila kamoskin casualplay S4 s 3mesacnym babom a isiel neporovnatelnie tahsie ako moje brio s 9 mesacnym drobcom.😉

lenka_21
17. okt 2012

Jooj baby, dakujeeeeeem 🙂 😉 🙂 Tak idem nakupovat, riesit, testovat sportak 😀 😀 😀

blueberry21
17. okt 2012

@monika853 dakujem 🙂

kiakocikovsvet
18. okt 2012

@lenka_21 akcia na Brio už končí, tak sa rozhoduj rýchlo

bubinovci
18. okt 2012

@monika853 my máme tiež originál pláštenku, ale nikdy sme nemali mokrý kočík, asi si ju mala ozaj zle natiahnutú, tá šušťákovina je zo spodu kočíka 😉

kiakocikovsvet
18. okt 2012

@monika853 pokiaľ máte pláštenku od značka Brio, šušťakovu, tak táto ani náhodou nepije vodu, je vyrobená s materiálu ktorý sa používa na výrobu dážnikov

milacik0106
19. okt 2012

Briáčky nestalo sa niektorej z vás, že začala vŕzgať rúčka - teda tá nastaviteľná časť ... čo ste s tým robili? Ja denno-denne skladám kočiar do auta a už mi to vŕzga... dá sa to nejako namazať? Vďaka 😒

monika853
19. okt 2012

@kiakocikovsvet No tak mi potom vysvetlite, že som mala celý mokrý kočík...

monika853
19. okt 2012

@martuska75 Malý mi spal a pršalo tak normálne, boli sme asi hodinku vonku a mala som to normálne natiahnuté a celé mi to namoklo. Voda mi stekala až do kočíka. Otras, fakt som z toho bola rozčarovaná...

martuska75
19. okt 2012

@monika853 no, prekvapilo ma to, lebo mne sa to ešte nestalo ani raz a mám ju cez rok. Možno máš nejaký vadný kus, alebo čo. Ale je zase pravda, že v silnom daždi som sa ešte hodinu neprechádzala. Prechádzame sa len ked trochu poprcha, ked začne riadne pršať tak ideme domov. Možno keby napísali aj ďalšie mamičky či im to robí aby si vedela či to robí len tá tvoja pláštenka alebo všeobecne.

kiakocikovsvet
19. okt 2012

@monika853 máte pláštenku od značky BRIO?

kiakocikovsvet
19. okt 2012

@milacik0106 kúpte si silikonový sprea a premážte

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominikkaaa
21. okt 2012

Ahojte mamicky, chcela by som sa vas opytat ako dlho ste pouzivali sportovy kocik a ake su rozmery sportovej sedaky, ak by ste mi ich mohli niektora zmerat. Dakujem 🙂

katuska111
21. okt 2012

Ahojte mamičky 🙂 Chcela by som sa opýtať jednu vec. Kočík Brio som zazrela len hlboku časť a chcem sa spýtať na športovú. Počula som aj názory, že športová časť je dosť veľka a nemotorná. Je to pravda? dakujem

lenka_21
21. okt 2012

Babyyy poradte este jednu vec .... moj drobec celkom rad spi na brusku ... teraz som dala dole sportovu cast a vyzera to, ze spanie na brusku bude trosku problem ... Vedela som, ze do uplneho lahu kocik nejde (co mi nevadilo), ale myslela som si, ze to bude predsa len nizsi lah ... a netusila som pri kupe kocika, ze drobec bude tak rad spat na brusku ... hmmm. Neriesili ste niekto tento problem ... ak ano tak ako???

salomuska
21. okt 2012

@lenka_21 ahoj, aj moja spavala v kociku zo zasady na brusku. ked isla do sportaku, mala cca 6,5 mesiaca. bolo chladnejsie (november/december), co som vyuzila, pretoze deticky celkom radi spavaju vonku v chladnom pocasi...na pocudovanie si zvykla velmi rychlo, nuz a zacala spavat v briu sportaku na chrbte. ono to spanie na bruchu zacal byt celkovo problem s fusakom...drzim palce, aby si aj tvoj maly rychlo zvykol!

lenka_21
21. okt 2012

@salomuska Dik, no dufam, ze aj moj si zvykne ... zatial som len skusobne vytiahla sportak, zajtra ho vyvencim a uvidim ako sa mu to bude pacit ... Moj celkovo spi na brusku, aj v postielke ... dokonca sa v noci zobudi a musim ho otocit 😅 Predpokladam, ze si teda neskusala dat ju na brusko 😀

Este jedna otazka - aj pre ostatne kocky ... Ako ste vyrieslii ten spoj medzi leziacou (zadnou) castou a castou kde sa davaju nozky (dufam ze to dobre pisem). Je to dost do L a mam pocit, ze sa v tom maly prepadne ... 😕 😕 😕 Podkladali ste to nejako, alebo ste to neriesili 😨 ?

madormi
21. okt 2012

a mrazy můžou přijít 🙂

bubinovci
21. okt 2012

@rivatha ahoj, myslím že menšie výťahy ako je v našej bytovke sa nerobia, takže by Ti mal vojsť, keĎ zložíš rúčku tak vojde

bubinovci
21. okt 2012

@madormi tá kožušinka je parádna, šila Ti to pani Monika?

bosacka
21. okt 2012

@rivatha poruke ho nemam, mozno niekto iny premeria, ale vosli sme sa do vsetkych vytahov okrem jedneho velmi stareho, kam sme nevosli na sirku 😅 ...vo vacsine ale treba rucku sklopit a moc miesta pre ostatnych ludi neostalo 😀
@katuska111 asi by bolo najlepsie, keby si niekde nasla aj so sportovou nazivo... ale teda nikdy som nemala dojem, ze by bola sportova cast nemotorna... dokonca z inych kombinovanych kocikov mamicky velmi rychlo prechadzaju na golfky ci podobne mensie kociare, ale aj tu je kopa mamiciek, co ho kupili uz pre vacsie deticky.

madormi
21. okt 2012

@bubinovci set mi šila Monika, kožešnku jsem koupila na mmb od paní pod přezdívkou natydom

bubinovci
21. okt 2012

@madormi aj ja som tú kožušinku už okukávala, a ako sa pripína?

madormi
22. okt 2012

je na pružné látce tak sena táhne kolem boudičky a dole jsou takové gumičky či sponečky, tak se to zahákne za spodek boudy, sundání, nandání otázka pár sekund

martuska75
22. okt 2012

@madormi je to pekné, také zimné, len škoda že mojej malej tá kožušinka vadila. Teda skúšala som fusak s kožušinkou a bola z toho dosť nervná. Ale kočík PARADA 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz