Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

arsiella
3. máj 2012

@bosacka @pallacinka Ok, díky. Já právě budu muset korbičku také tahat do 3patra s miminkem uvnitř a potřebuju mít druhou ruku volnou. Tak snad to nějak půjde.

bella22
3. máj 2012

@arsiella já teda musím použít obě ruce, když korbičku nesu i s miminkem:-/.

Holky, nemáte tip na dobrou sluneční clonu, která by šla dobře přidělat na korbičku i sporťák, měla UV filtr a dobře ochránila celý tělíčko? Díky...🙂

bosacka
3. máj 2012

@arsiella - aj ja som drzala vanicku s babom dvomi rukami - je to istejsie... ale na chvilu (odomknut) som tu 1 ruku vedela pustit. a namiesto origo tasky nosim doteraz ruksak, lebo ked idem po schodoch, je mi lepsie mat naklad na pleciach ako tasku (ktora sa pripadne smyka) cez 1 plece

martuska75
4. máj 2012

@bella22 neviem ako ide na vaničku ale tá origo clona na šporťák je úúúplne fantastická. Kupovali sme ju tu viaceré vďaka jednej dobrej víle 😉 ktorá to tu zorganizovala a ja na ňu stále v dobrom myslím ked čárame po vonku, tak dúfam, že sa jej nečká 😀

bella22
4. máj 2012

@martuska75 a nemáte některá foto "v akci" prosím? Ta by byla dobrá. Ochrání dobře i tělo? Děkuju!

Jinak od paní z MMB taky nechám ušít podložku a deku, je to nakažlivý!😀

martuska75
4. máj 2012

@andy.v podložky do kočíka mám tiež pinkie ako ti poslala @jakani a teraz novú od pani Moniky Neubert ten druhý link od @millada Ale ak mám porovnať tak lepšia je tá od pani Moniky. Lepšie sedí, je väčšia - robená presne na brio a tiež látku som si vybrala akú chcem.

martuska75
4. máj 2012

@bella22 cvaknem ti to ked malá zaspí - aj s podložkou 😉

bella22
4. máj 2012

@martuska75 děkuju, jsi moc hodná!! 😵

millada
4. máj 2012

@martuska75 , ty si si vybrala taku kvetovu latku na tu podlozku? Ci zle si pamätam? Z ktorej stranky si ju vybrala? Ta umelluzinky.cz alebo veselajehlicka.cz?

martuska75
4. máj 2012

@bella22 no už sa mi to podarilo cvaknúť.
@millada Látku som vybrala nakoniec úplne z inej stránky 🙂 dumlatek.cz

bella22
4. máj 2012

@martuska75 jééé, děkuju moc! To vypadá dobře😉. A podložka teda super...Já mám hnědý Brio s bronzovým rámem, tak vybírám látky, co by k tomu šly...

martuska75
4. máj 2012

@bella22 ružová k hnedej ide perfektne, len tie zablatené kolieska si prosím odmysli lebo sme práve prišli s našou "tatrou" z terénu 😀

millada
4. máj 2012

@martuska75 , krááásna podlozka, velmi peknu latku si vybrala 🙂
V ktorej kategorii na tej stranke si vybrala, aky tip latky? Lebo tam to maju rozdelene na potahove, detske, specialne... vela druhov 😲

bella22
4. máj 2012

@martuska75 ta barevná kombinace se mi taky moc líbí...A naše kolečka taky nejsou zrovna čistý, takže v poho🙂. Ještě jednou díky za fotku!

barborkamar
4. máj 2012

Baby neviete o niekom kto predáva Brio go čierny na bielej konštrukcii alebo inú farbu len nie modrýýý nemôžem nikde zohnať a nový kupovať už nechceme ....

jakani
4. máj 2012
barborkamar
4. máj 2012

no len tam sú iba samé modré na bielej konštrukcii preto to zúfalstvo 🙂

skybaby
5. máj 2012

@barborkamar inak ja mam modre brio a mne sa velmi paci 😉 ale tak chapem ze niekto nemusi mat modru rad, ale ona je taka krasna ziariva 😀

barborkamar
5. máj 2012

Mne sa tiež páči modrý je nádherný pre chlapca 🙂 ale my máme dievčatko tak sa nám modrá nehodí 😉

milacik0106
5. máj 2012

My čakáme chlapčeka a sme mu kúpili červené Brio Go ... dnes je to unisex farba ... veď dnes chlapi nosia aj ružové tričká - dospeláci ... tým netvrdím, že aj náš malý bude nosiť ružovú - to nie ale červená je farba Ferrari 🙂 Už sa teším ako o mesiac budeme brázdiť s našim Ferrari po meste 🙂

skybaby
6. máj 2012

@barborkamar
@milacik0106 tak my mame tu modrú zasa pre dievčatko 🙂

barborkamar
6. máj 2012

🙂 Každému sa páči niečo iné a chvála bohu že dnešná doba dovoľuje skoro všetko 😀 ja by som chcela čierny na bielej konštrukcii už je aj ružový len sa ťažko zháňa už použitý to sú zase moje farby 😀

zuska_29
6. máj 2012

ahojte, ktore mate univerzalnu plastenku na sportaku, tak ste s nou spokojne??? nikde nie je skladom original a ja neviem, chodit bez plastenky mi niekedy pride ako risk 🙂 hlavne ked nad vami vysi nejaky cierny mrak...poradte pls.

millada
6. máj 2012

@zuska_29 , podla mna by sadla aj nejake univerzalna plastenka na sport. kočiky. Napr. emitex alebo len uplne obyčajna. Ja som si raz dala spravit priamo tu na MK na bazari jedna mamička sila sietka aj plastenky, perfektnu mi spravila 🙂 Len uz nepamätam meno 😅

zuska_29
6. máj 2012

@millada jooooj skoda,ze si nepamatas.dakujem kazdopadne 😉

millada
6. máj 2012

@zuska_29 , skus si dat vyhladat na bazari plastenky na kočik a mozno ju najdes. Ona mala taky inzerat, ze predava sietky a plastenky rôznych velkosti na rôzne kočiky. Ale kedze sa tu nemozu predavat nove veci, tak nemohla mat v inzerate, ze je to novy tovar. To mi az potom napisala do spravy 😉

danielle77
6. máj 2012

@barborkamar my máme takisto čierny na bielej konštrukcii a ladí to spolu dokonale 🙂 🙂

zuska_29
7. máj 2012

@millada aha,jasne.tak idem skusit hladat 😉

barborkamar
7. máj 2012

@danielle77 no je perfektný tak pekne to ukáže len ho nikde nemôžem zohnať 😠

millada
7. máj 2012

@barborkamar , aj taky ten uplne tmavo-modry navy na bielej konstrukcii je krasny. Ten by som aj pre dievčatko brala. Aj akcia je nanho teraz, aj na čierny http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13988030&tab=1 😉