Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

martuska75
15. júl 2012

@megg som ani nevedela že sa to dá rozložiť 🙂 asi to musím popozerať. Možno by stačilo zložiť kolesá. Rozoberala si to celé? Lebo tie kolesá idú dole šup-šup.

megg
15. júl 2012

@martuska75 fu tak mne sa kolesa zdaju zlozit tazsie (asi preto ze som to nikdy nerobila) ako ked vyberies sportovu sedacku a mas len konstrukciu, ktoru zlozis. No ako keby si sla prehodit sedacku z protismeru do smeru a vtedy len zlozis konstrukciu. Asi ako je kazdy zvyknuty, ja by som sa s kolieskami nebabrila 😀

martuska75
15. júl 2012

@megg jáj to myslíš ! Ja som to pochopila že si to nejako vyzliekala z tej konštrukcie. Tak to je najmenej, normálne to obraciam aj s dieťaťom 🙂 tak to nebude problém. Tie kolesá idú dole tziež bez problémov. len stlačíš ten krúžok v strede a potiahneš - hotovo.

megg
15. júl 2012

@martuska75 tak vidis porozumeli sme sa aj som sa nieco nove naucila 😀 xixi

martuska75
15. júl 2012

@megg zatial to vidím tak že asi beriem Brio leda by som našla nejaký prijateľný golfáč z druhej ruky za dobrú cenu

ichbinich
16. júl 2012

@martuska75:
Prepac, cez vikend som nebola na webe...
Odpisali ti ale uz ostatne ich nazory 😉
Tie pripady, co kociar dosiel zniceny boli mozno preto, ze bol checkovany ako batozina a preto s nim aj tak narabali, vsak vieme, ako to chodi. Aj znackove kurfe su schopni znicit ☹
Ja som kociar vzdy brala az ku lietadlu, a tam cakal chlapik, alebo prisiel po nasom nastupe, a vsetky kociare a batoziny, ktore sa brali az ku lietadlu, potom nakoniec nalozil. Teda isli ako posledne do batozinoveho priestoru a potom ako prve ich v cieli vykladaju. Zvycajne ked vystupujes, tak uz je kociar nachystany.
My sme ho zabezpecili tym opaskom na kufre a inak nicim. Prisiel v pohode.
Jediny problem ja, co mali aj ostatni, ze ho musit trepat do roentgenu na kontrole, to je fakt o nervy. Nam sa zmestil tak, ze sme ho zlozili, ale rucku sme nepreklopili. Teda bol dlhy, ale nie vysoky v zlozenom stave.
Svagrina sla s dvojickami a s dvojickovskmy kociarom, a ked videli, ze ho tam fakt nedostanu, tak sla mimo. Ale ked sa im zda, ze by sa tam dal vtrepat, tak sa o to musis pokusit 😒
My sme leteli s Briom iba raz do Barcelony so StarAliance (AUA alebo Lufthansa). Druhy let sme sli uz s golfacom, do Hamburgu, tiez so StarAliance.
Golfac mame Cybex Callisto, "stary" model, zlacneny na 150€ aj s vanickou, ktoru sice nepotrebujeme, ale mame 😉 Callisto preto, lebo ma spojenu rucku, nekopem do koliesok, ma velu striesku, da sa dat do lahu, ma nakupny kosik. Nevyhodou su, ze ked je sklopeny, neda sa dostat do kosika a v zlozenom stave je relativne velky oproti ostatnym golfacom. Brio ide v principe same, Cybex treba tlacit 😉 Ale inak som spokojna, sme ho kupovali ako dovolenkovy kociar a na cesty (chodievame min. 2 krat za rok do Talianska), a mali sme stastie na tu akciu. Za plnu cenu by som ho nekupila...

Ked mas ten obal, tak si ber Brio. Hlavne na letisku ti to pomoze, budes mat kde dat aj tasky a somarinky. Ale zisti si, ako je to so zobranim az ku lietadlu, to je urcite najsetrnejsie.

marianna1986
16. júl 2012

@anpolia dakujem za info 🙂 uz sme ho rezervovali, tak sa veeeelmi tesim 🙂

megg
16. júl 2012

No ja si vzdy beriem kociarik az k lietadlu, nikdy ho nedavam s batozinou. To si ani neviem predstavit aky by som ho vytiahla.

duplicka
16. júl 2012

baby posuvam dalej ak by nahodou niekto mal zaujem, vrelo odporucam ,ozaj velmi dobra a uzitocna vlozka

miriamka
17. júl 2012

@duplicka...to je co vlozka ci fusak?

katami
18. júl 2012

Zdravim, nema niekto nahodou pozicat ram kocika? Nas je v servise a reklamacia bude trvat 30 dni... :( zrejme si na ten cas mame kupit novy...

milacik0106
19. júl 2012

@katami a čo máš s rámom?

maticap.
19. júl 2012

Ahojte babule, mam otazku: existuje nejaky zimny nanoznik na sportak na brio go? Mame zltu veriu (kupovanu v r.2011), ale asi je to r. 2010, no neviem ako to bude v zime, ci nam bude fusak stacit? Ako ste to riesili v zime so sportovou castou?

millada
19. júl 2012

@maticap. , vraj sedi Emitex deLuxe nanoznik. Alebo si mozes dat usit, na českom mmb je viac predávajúcich, ktoré šiju krásne, velky vyber farieb, k tomu doladit aj tasku, podlozku... 😉

nat28
20. júl 2012

Nemate niekto na predaj striebornu ladvinku???

anpolia
20. júl 2012

@marianna1986 no tak to je super, urcite budes s briom spokojna, uvidis. 😉 A aku farbu ste vybrali?

ivule13
21. júl 2012

@nat28 ahoj, jedna paní tady ze Znojma udělá cokoliv na kočárek, i ledvinku. Holky jsou spokojené. Tady odkaz na mimibazar http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248

nat28
21. júl 2012

@ivule13 dakujem ti moc 😵 😵 , uz som sa zmierovala s tym, ze ladvinku nezozeniem. Mne totiz tasky velke strasne prekazaju, nosim len ked idem prec na cely den, takze na bezne nosenie potrebujem daco male sikovne co nezavadzia. Este raz dik 😉

marianna1986
21. júl 2012

@anpolia viem, ze sme vybrali najlepsi kociar 🙂 a mame navy s bielou konstrukciou.

anpolia
21. júl 2012

@marianna1986 iste 😉 ... a farebnu kombinaciu ste vybrali krasnu, netradicnu (teda ja osobne som este take brio u nas nazivo nevidela), predpokladam ze cakate chlapceka? 🙂

marianna1986
21. júl 2012

@anpolia ano bude to chlapcek, no nevadilo by mi v nom vozit aj dievcatko 🙂 pri volbe podlozky a fusaku sa da ten kociar pouzit aj aj 🙂

medvidekpu
23. júl 2012

Kočárek dnes dorazil domů 🙂 jsem nadšená z houpání a do sporťáku se s přehledem vleze i náš 3letý syn a to není žádný drobeček 😉 hned bych šla ven vozit 😀

miriamka
23. júl 2012

Ahojte,
aky fusak budete riesit alebo ste riesili do hlbokej casti BRIO go, tak aby tam pekne pasoval?

pallacinka
23. júl 2012

@miriamka Ahoj, my sme mali vo vanicke original Brio fusak a pasoval pekne.

pallacinka
23. júl 2012

Baby, fakt hlupa otazka, no nespomeniem si- je na vanicku a na sportak jedna strieska alebo dve? Lebo viem najst len jednu ☹

sevzuz
23. júl 2012

@pallacinka dve:-/

pallacinka
24. júl 2012

@sevzuz Dakujem, myslela som si ☹ Nuz idem teda hladat tu druhu, aj ked velke sance si nedavam.

ichbinich
24. júl 2012

@maticap.:
Ja som mala "iba" origos fusak, ten tam pasuje presne a je teply. Ked bolo moc zima, pridala som Emitex de luxe nanoznik: ten pasuje dobre a je zatepleny. Ja som ho pripla o striesku, takze som nadalej mohla otacat sedacku "za pochodu".
Nove modely maju nanoznik, ale ten je tenucky, nie je zatepleny. Ale z tej istej neprefukatelnej latky ako ostatny potah.
Ale ako pisali ine, ta pani z MMB sije vsetko, co si len zaziadas, skus ju skontaktovat 😉

zvalka
24. júl 2012

@miriamka ja mam emitex. aj som davala dozadu foto, tam je vlozeny, sedi super

lludmila
24. júl 2012

holky, prodávám modrou hlubokou korbu. Kdyby jste měla některá zájem ... https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/m2f1/hl...