Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

denis19
17. sep 2010

@tanaja tak to jsi dobrá, že jsi si koupila Brio a ani se Ti moc nelíbí 🙂 nenašla jsi pro sebe tede jinou možnost??? Já si puvodne šla koupit MUTSY,ale když jsem zjistila jak katastrofálne se skládá, tak jsem se dal ukecat na Brio a jsem spokojená, mne se puvodne nelíbil ten hluboký díl,ale ted se mi líbí i ten a celý kočár je takový zajímavý...ale vyhrával fakt skládání a lehkosti, to je pravda 🙂

tanaja
17. sep 2010

nie je nejaky krasavec,ten nas kocar. my sme isli pozriet nejaky taliansky,teda povodne....ale tiez nas v predajni ukecali,to skladanie je super. ja som prakticka zena, nekupila by som si nieco,co je neprakticke aj keby to bolo neviem ake krasne!!

denis19
17. sep 2010

@tanaja beru to podobne, s tím, že mne se ten sporťák i moc libí 🙂 a má více kladu jako záporu..tak je to vítez a hotovo. mne stále chybí vetší prední kolečka...ale co nadeláme.

saska73
17. sep 2010

@tanaja tak jedna známa mala concord neo a že stále zakopávala a to nie je ani vysoká, že jej nešiel ľahko, tak ho predala a športový si kúpila peg perego

gerlinda
17. sep 2010

@denis19 tiež sa mi veľmi páčil Mutsy 😉 a aj Jane a Concord, ale keď som si vedľa nich postavila Brio, tak to bolo jasné. A zatiaľ som spokojná. Aj ja som na začiatku riešila tie kolieska, chcela som za každú cenu nafukovacie, ešteže som si nechala poradiť.
@tanaja tiež si myslím, že je to veľmi praktický kočiar. Keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, asi by to bolo znova Brio.

romini
17. sep 2010

@michell13 ahoj prosim ta da sa aj kupit len sportovy kocik bri go bez tej hlbokej vanicky???? lebo hladame dobry sportiak na leto a rozmyslam nad briom ale chcemem len sportovu cast.

lulii
17. sep 2010

@romini Samozřejmě, že se dá koupit i samotný sporťák 🙂

saska73
18. sep 2010

@romini skús stránku maderna.sk - mávajú často akcie, my sme brali odtiaľ

michell13
19. sep 2010

ahoj romini, hej mi mame len sportovu cast, ta vanicka sa mi zdala aj tak mala. misa

tanaja
19. sep 2010

len som si tak vsimla,ze vela nasich kocarov este nejazdi po ulici. u nas nie je ani jeden okrem nasho, vsade vidim len ten concord. ja keby som sa mala este raz rozhodnut,tak si kupim modry s bielou konstrukciou.
sa nam stala taka vec,ze sa nam pri skladani kocara zasekla hracka, ktoru sme mali na madle....nedal sa nam kocar zlozit, ale nakoniec to manzel vyriesil a hracka je v kosi 😀

denis19
19. sep 2010

@tanaja já strašne chtela modrý na bílé konstrukci 🙂 jen máme holčičku a všichni se na mne koukali, jestli mi haraší, že modrý..tak mám červený na bílé konstrukci a šporťák mám šedý 🙂 ale ta modrá je famoooozní 😲 u nás techto kočárku je také málo, také spíše vidím concordy,ale musím uznat, že ty konkordy jsou kapánek hlučnejší, než brio , co tak poslouchám, když jedou kolem nás 🙂 tak to jste meli s hračkou dobrodružství 😲 hlavne, že je to vyrešeno 😕 jinak by mne zajímalo, proč techto brio jezdí tak málo, když se mne dosti maminek ptá na náš kočárek a obdivují ho 😲

miska1981
19. sep 2010

@denis19 podla mna je ich malo aj kvoli cene 😉 u nas v meste som tiez iny okrem nasho nevidela.

baby potrebujem kupit fusak na brio, kedze sa neda pripevnit na operadlo sportaku, musi mat vzadu nasitu nejaku protismykovu latku, chcem nejaky kvalitny, neviete mi poradit nejaky...? dakujem.


chovancova27
20. sep 2010

Caffte kočky, hodí sa červené brio pre chlapčeka? 🙂

miska1981
20. sep 2010

@chovancova27 ahoj podla mna urcite, cervena je neutral aj aj 🙂 a nemusis viazat ani cervenu stuzku na kocik 😅 😅

janavi
20. sep 2010

@miska1981 Miska, ja mam original Brio fusak, cierny, leskly....neda sa nijako prichytit, teda aspon som nato zatial neprisla, no ten fusak ma zozadu nasitu taku protismykovu latku, ale ze by to nejako extra fungovalo sa neda povedat. ja som napriek tomu s fusakom spokojna, je tenky, velky a hlavne teply.

janavi
20. sep 2010

@chovancova27 ja mam zlte brio a mam chlapca...zo zaciatku sa vsetci cudovali, preco mam zlty kocik ked mam chlapca, ale ja osobne si myslim, ze dnes je uz uplne ina doba a kludne mozes mat cerveny kocik pre synceka.

chovancova27
21. sep 2010

Straašne sa mi páči to červené Brio, najskôr som si povedala, že ak to bude chlapček, tak kúpime šedé, ale to červené sa mi páči úplne najviac... tak ma napadlo, že prečo by aj chlapček nemohol mať červený kočiarik, a keď dokúpim čierny nánožník, deku a fusak, myslím že by to mohlo byť pekné chlapčenské vozítko 🙂

tanaja
21. sep 2010

Ahoj Deni, nemyslim,ze kvoli cene ho nikdo nema...nie je podla este nejako zname. lebo concord,je len o kusok lacnejsi. v sobotu sme kupili nanoznik ABC design a sedi super. je na suchy zips,takze fajn. mam ho teraz stale na kocari a v pohode sa mi z neho maly vybera. je aj taky hruby,teda nemuselo by mu to prefukat....uvidim ako v zime, ci tam bude musiet mat deku a tak.
co ja viem, mne sa cervene kociky nepacia...nemozem si pomoct. hlavne pre chlapcov. konecne som videla u nas brio, bolo cierne a bola to len vanicka.

saska73
21. sep 2010

@chovancova27 podľa mňa červený kočík môže byť pre chlapca, však je to neutrálna farba a doplnky by som volila skôr sivé, nech sa ti na čierne všetko nechytá

pallacinka
22. sep 2010

Ahojte Briacky, my sa k vam pridavame tiez, kocik by nam mal prist koncom tyzdna. Sme z neho nadseni, v kazdom obchode tu aj v Nemecku sme skoncili nakoniec pri nom, no tu je prekvapivo lacnejsi ako v Nemecku, tak si ho privezieme odtialto. Farbu sme zmenili na poslednu chvilu, bude cierny na ciernom podvozku a so zlatymi doplnkami, nemate tu nahodou niektora prave tuto kombinaciu? Trosku trpnem, ci to bolo spravne rozhodnutie, tak by ma to trosku ukludnilo 🙂

denis19
22. sep 2010

Ahoj @tanaja , tak to jsem ráda,že jsi dala typa na nánožník...práve jsem nad nečím premýšlela. Ta naše slečinka si začíná sedat a nejak se ji už ležet ve vaničce nelíbí a tak premýšlím nad tím, že ji šupnu na konci mesíce do sporťáku,ale nevím jestli to není brzo!?
@chovancova27 no já zase chtela modré brio na bílé konstrukci,ale mám holčičku 😲 tak mám červenou vaničku na bílé konstrukci a šedý sporťák. Prec jsou i nejaké zaužívané symboly, tak jsem je nerušila,ale v zásade, když se Ti líbí červený pro syna, tak proč ne...... a také bych nevolila černé doplňky, dost se na to chytají bavlnky, ony se teda chytají na vše,ale na černém jsou videt 😀

@pallacinka a já bych práve tipla, že venku bude Brio určo levnejší než na Slovensku 🙂 tak jsem i celkem ráda, že to není nejdražší krajina , v které se dá žít 🙂 🙂 Tvoji verzi kočárku jsem videla na prodejne jako výstavný kus..no a je černý, tak budeš možná na nerv z bavlnek ☹ , ale jinak pohoda, vypadá v této verzi velice luxusne!

tanaja
24. sep 2010

Deni, podla by bolo pre vas lepsi fusak,teraz su take od vymyslu sveta. daju sa pripevnit cez pasy a su aj nepremokave a lahko sa zapinaju....nam je lepsi nanoznik,lebo Kubo uz zacne asi v zime behat....takze kym ho vyvleciem s fusaku ma porazi!! ked ti mozem poradit, daj ju do sportaku ale nedavaju ju prilis vysoko sediet,este je podla mna malinka....kym si nesada sama,nemala by este sediet. my musim cvicit mame hrozne krivy chrbat. ono,ked ju das do sportaku a das dole striesku nemusis jej ani dvihat operadlo...krasne uvidi.

anthea6
28. sep 2010

@pallacinka
@denis19
Ahojte 🙂 tak aj my už máme Brio ,ale šedé na bielej konštrukcii. Potrebovala by som radu - tašku na kočík ste kupovali originál Brio, ak áno,ktorú ? Ak nie, kúpili ste nejaký univerzál? viete hodiť link? Ďakujem

anthea6
28. sep 2010

@lubkamik
@beruskanula
Ahojte tak aj my už máme Brio ,ale šedé na bielej konštrukcii. Potrebovala by som radu - tašku na kočík ste kupovali originál Brio, ak áno,ktorú ? Ak nie, kúpili ste nejaký univerzál? viete hodiť link? Ďakujem

lubkamik
28. sep 2010

Ahoj,
ja som kupovala tasku original - taku tu vacsiu. Je uplne super - vsetko sa mi do nej zmesti 😀 A neskor sa da vraj vyuzit ako taska na notebook 🙂

pallacinka
28. sep 2010

Ahojte, tak my sme si prave dnes nase Brio priviezli domov a sme z neho nadseni 🙂 Ja tasku este nemam, kupila som si iba tu ladvinku, no asi si kupim original, v ciernej farbe.

kessiee
28. sep 2010

ahojte, dost ste toho popisali, skusim vas docitat 😉
@lulli ahoooj, ako sa mas? co noveho u vas? mozem uz pomalicky gratulovat? 😉
@tanaja ja mam podobne stareho chlapceka ako ty, uz dlhsie beha, ale fusak teda na zimu riesit este budem, neviem si ho predstavit v kociku len s nanoznikom. ja som brio kupila v marci, teda na koci zimy, tak som tam mala uni fusak, dalsi som uz nekupovala a teraz chcem objednat lodger, ten je aj pre starsie deticky super 😉
@anthea6 ja mam na briu tasku concord papabag - ta sedi myslim na vsetky kociky, mala som ju na viacerych a len spokojnost 🙂
@pallacinka gratulujem ku kupe 😉

ziza55
28. sep 2010

@pallacinka cierna so zlatym nemusi byt zla ale uuuzasna je tmavohneda so zlatymi doplnkami...videla som nazivo...bombaaaaaa

ziza55
28. sep 2010

@pallacinka tasku sme kupovali original taku vacsiu...ale deviem zda sa mi taka tazka ..zatial tam mam len plastenku...xi a uz je dost tazka na tu rucku...uvidim ked ju naplnim...kocky nevyhegla sa ta rucka potom?

pallacinka
29. sep 2010

@kessiee Dakujeme, dufam, ze nadsenie bude trvat co najdlhsie 🙂

@ziza55 Tmavohnedu so zlatou sme videli aj my, no ciernu nie, tak preto som sa tak bala, ako to nazivo bude vyzerat. Vsetky tie zlate doplnky su vsak kombinovane s ciernou a nie hnedou, tak myslim, ze s tou ciernou vanickou to vyzera este lepsie ako s hnedou.To uz by bolo na mna prilis vela farieb, kedze aj podvozok by bol cierny.
Ked sa vratime do Nemecka a kocik zlozime, tak pofotim. Striesku ale zatial nechavame ciernu, ta zlata bude asi na leto, lebo kvalitou sa mi nezda nic moc oproti tej ciernej.

A tasku si este musim premysliet, chcela by som original, no nazivo ma velmi nenadchla, tak uvidim.