Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

apolenka6
21. feb 2013

@memek čo je to tá zakladna isofix?

memek
21. feb 2013

@apolenka6 jj aj mne sa pacil ten kocik ale fakt ze ta sportova cast kde bude dieta asi najviac casu travit ako bude rast bola fakt extremne mala a brio ju ma obrovsku 🙂 a suhlasim, tiez neverim na povery. strasne to cloveka obmedzuje. nic sa nestane proste je lepsie kupit ho teraz. potom ked uz budes riadne bruchata ako ja napr. :D tak uz sa ti nebude nikam chciet chodit budes nakupovat doma z internetu :D
este ze existuje ten internet
a ta zakladna to je taka konstrukcia resp. taky nadstavec do auta kde vkaldas vajicko, tak sa to tam zaklapne.

apolenka6
21. feb 2013

@memek aj ja mám už fajnové bruško kuk môj album ,ale bude to ešte horšie 😝 veru nech žije internet!! 😀 😀
idem si zdriemnuť ,bola som u dr. a som dosť nabehaná ,unavená tak si ešte pospím ked sa mi dá potom budem o tom,len snívať 😝

memek
21. feb 2013

@apolenka6 akurat som pozrela ake mas pekne brusko, a uz mas tusenie co to bude? 🙂 mna dnes behacky este len cakaju a taaak sa mi nechce. hruza, jaka som leniva.

apolenka6
21. feb 2013

@memek nie tušenei nemám je to pol na pol 😀 nech je čo chce ,len nech je zdravé 😉 no veru bruškatím sa od začiatku ,ale pyšne 🙂

memek
21. feb 2013

@apolenka6 no mas pravdu ja si myslim ze to bude u teba chalan na 50% ;)

faraya
21. feb 2013

@memek Ahoj, nevím, jestli ti už někdo odpovídal, ale jestli ještě zvažuješ jestli isofix, tak za mě ano. Z tesů vychází, že obrovské procento autosedaček poutaných pásy, je poutaných blbě, tudíž nebezpečně, co pak na tom, že si dáš práci a vybereš nejbezpečnější sedačku, když se ti při nehodě vysmekne z pásu. A to se nebavím o pohodlí, 1.D jsmepoutali pásy a už nikdy víc.

faraya
21. feb 2013

@apolenka6 isofix je kovová konstrukce s háky, která se připáná přímo ke kovovým okům auta(skryté v sedadle) a na ni se pouze nacvakává sedačka, takže eliminuje chyby při poutání pásem a navíc nesrovnatelně lépa drží, kdo nezažil rozdíl neuvěří.
V adac testechvychází lépe sedačky s isofix. základnou(bavíme-li se o dobrých firmách roemer, MC, cybex,... ty levnější, polské apod nezachrání anijejich isofix-dle testů)

slavkav
21. feb 2013

@apolenka6 super. tak dobre vyuzi. presne tento mame aj my - ale o cosi drahsi 🙂 ale nevadi. ja som tiez zatial spokojna. pri starsom som vyuzila sportovu cast, teraz vyuzijem vanicku.

apolenka6
21. feb 2013

@memek a ja som mala pocit na chalana ,ale už som som si nie taká istá 😝

apolenka6
21. feb 2013

@faraya dakujem za odpoved 🙂

apolenka6
21. feb 2013

@slavkav už je kočík uhradený zajtra by mala prejsť platba a čakáme na kuriéra 😅 ja si ho odskúšam aj hlbokú časť aj športovú 🙂

slavkav
21. feb 2013

@apolenka6 super 🙂 za tu cenu naozaj nie je co vahat.

memek
21. feb 2013

@faraya ahoj dakujem za odpoved 🙂 budem nad nim teda uvazovat 🙂

bosacka
21. feb 2013

@memek ja som tiez za isofix - i ked my mame starsie auto do ktoreho sa to neda zacvaknut, priputali sme isofix pasmi (to sa oficialne da) a potom sedacku naklikavali. nema to taky efekt v bezpecnosti, ale v pohodli urcite. ked som niekedy putala sedacku pasmi, iba som nadavala (ja nezvyknuta 😉 )

apolenka6
22. feb 2013

@miriamka čítam spätne príspevky a si písala že si mala tašku na brio od Emitexu -hnedú ,ja mám hnedý kočík s čiernym rámom objednaný a táto taška by sa mi tam hodila ty si mala túto tiež ,či inú? a farbu kočíka si mala ,alebo máš hnedú? či ten odtieň pasuje som chcela vedieť
http://www.emitex.cz/cz/menu/31/produkty/vyrobk...

apolenka6
22. feb 2013

@miriamka pozrela som si album máš hnedý 😀 😉 to som mala prvé spraviť až potom písať

lulii
22. feb 2013

@apolenka6 Já mám k hnědému tašku z DM a je to úplně stejný a s taškou jsem moc spokojená, je pevná, prostorná, nepromokne a stojí málo 😉

apolenka6
22. feb 2013

@lulii to som nevedela,že v DM majú takéto tašky ,ale u nás je menšia predajňa budem musieť pozrieť vo väčšej a dakujem za info 😉

lulii
22. feb 2013

@apolenka6 Jojo, mají, já mám černou i hnědou, mám totiž černou korbičku a hnědý sporťák. A prodávají k tomu i termoobal na lahve - ve stejném designu 😉 Zkusím nafotit tu tašku, chceš?

apolenka6
22. feb 2013

@lulii kludne môžeš nafotiť ak ťa to nezdržiava ,si veľmi zlatá 😉 dnes pôjdem do mesta a sa tam zastavím či ju majú u nás 🙂

lulii
22. feb 2013

@apolenka6 Tak jsem nafotila: něco je s bleskem a něco bez. Pokusila jsem ji vyfotit i zevnitř, abys viděla přihrádky 😉 Jinak ta barva je fakt stejná 😉
U nás stojí ta taška 619,- a když jsem si vytiskla tu jejich slevovou knížku, tak jsem využila těch 25% na nejdražší produkt v nákupu, takže mě vyšla přes 400,- 😉

kajuska01
22. feb 2013

@lulii ahoj ako si spokojna s kocikom?rozmyslam and kupou....man stokke a chcela by som este jeden

lulii
22. feb 2013

@kajuska01 Já jsem spokojená moc a určitě bych neměnila. Je lehoučký, krásně se s ním manipuluje a zatím mi to potvrdil každý, kdo chtěl povozit malého 😉 Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tenhle (vybírala jsem opravdu hoooodně dlouho, malý si dal totiž načas, tak jsem měla opravdu spoustu času hledat a zkoušet) 😉 😀

apolenka6
22. feb 2013

@lulii jééj veľmi pekne dakujem ,idem práve do mesta tak sa tam na ňu pozriem ..naozaj tá farba je rovnaká 😅 dakujem a to je dobrý nápad s tou zlavovou knižkou 😉 😉

lulii
22. feb 2013

@apolenka6 Jo a vevnitř je ještě přebalovací podložka a nějaký dárečky 😉 Tak dobře nakup 🙂

millada
22. feb 2013

@lulii , ten termoobal na flasu si kupovala osobitne v DM-ke? Kolko stal? Dakujem 😉

slavkav
22. feb 2013

tasku z DM mam aj ja presne taku istu - je paradna 🙂 - ten termoobal aj mna zaujal, este som ho tam nevidela. musim kuk, ked sa tam dostanem. a presne, pri kupe tasky treba vyuzit tie knizky a hned je lacnejsia 🙂

miriamka
22. feb 2013

@apolenka6 Ahoj,ja mam hnede brio ale tasku od Emitexu mam inu, takuto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5549033&tab=2 ...a je uplne super.

lulii
22. feb 2013

@millada @slavkav Holky, ten termoobal tam mají taky v různých barvách a designech, vždy přesně podle tašky. U nás stojí myslím 120,-