Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

lulii
26. feb 2013

@apolenka6 Já to na vaničce mám, myslím, že bys to tam taky měla mít 😉

apolenka6
26. feb 2013

@lulii som to bola pozrieť a na boku je to schované ,zasunuté v takých bočných vreckách či čo to je 😉 🙂

lulii
26. feb 2013

@apolenka6 Jojo, to je přesně ono 😀

apolenka6
26. feb 2013

@lulii asi ho nanovo preštudujem ešte niečo nájdem schované 😀 samé prekvapko

memek
26. feb 2013

@apolenka6 myslim,ze to tam nie je ale je na to taky obal na tu vanicku s tymi ruckami. a pocuj k vajicku mas aj ten isofix do auta ci nie?

apolenka6
26. feb 2013

@memek ako to vyzerá? mám ,len adaptéry na vajíčko nič iné ..tak asi nemám a už som našla na vaničke rukoväťky

memek
26. feb 2013

@apolenka6 to je take do auta taky nadstavec ...vies co tu je link 😉
http://1.bp.blogspot.com/_0F-GsuHRKP4/TO7NHgTAM...
ja premyslam ze ho kupim , takze ak niekto predava isofix tak dajte vediet ;)

apolenka6
26. feb 2013

@memek tak toto nemám 😕

ivett
26. feb 2013

@memek
@apolenka6 u isofixu je hlavně podstatné mít tomu přizpůsobené auto, některé starší auta tam isofix nemají, jsou to takové kovové háky v zadních sedačkách, když strčíš ruku pod zádovou opěrku vzadu, tak je tam ucítíš...isofix se cvaká do nich a tím pádem pevně drží a sedačka se nacvakává jen do toho, je to praktické a jednoduché, rozhodně to doporučuju, měla jsem u prvního dítěte a u druhého bude rovněž, akorát teda já jdu do Maxi cosi...
na MMB jsem nějaký isofix na prodej zahlídla...

dyje
27. feb 2013

Ahoj, potřebuji nutně návleky na kola na kočárek Brio Go. Nemáte s nimi některá zkušenosti - sedí i Emitexácké návleky anebo musí být originál Brio? Díky za odpovědi. 🙂

ivetka09
28. feb 2013

@dyje ahoj ja mam prave tie Emitexove navleky na Brio na zadne sedia a na predne sa daju tiez dat nie je problem 😉

ivetka09
28. feb 2013

ahoj maminky prosim poradte mi ako vyprat poth s bria go? Neda sa nejako rozobrat potah so sportiaka a dat prat? Potrebujem surne Dakujem za radu

memek
28. feb 2013

@ivetka09 ahoj zo sportiaka sa neda vybrat iba ak si ho vysprchujes nejako s kefkou, uz to tu riesili baby a toto bol jediny sposob ako sportak vycistit

ivetka09
28. feb 2013

@memek ou skoda, ale dakujem tak pojde pod sprchu 😉 nie je spinavy len ide na predaj a ja mam rada ked to je cistucke a vonavucke 😉 dakujem 🙂

memek
28. feb 2013

@ivetka09 to teda kvitujem a plne suhlasim

zuzik311
1. mar 2013

ahojte kočky prosím ako mam po prvýkrát nadstaviť autosedačku? neviem uvoľniť tie pásy

millada
2. mar 2013

@zuzik311 , pri nozkach (na tej časti od zadočku po koniec nozičiek) je taky maly kryt na suchy zips a pod nim je take kovove ako tlačidlo, ked to zatlačis, tak naraz tahaj pasy a uvolnia sa ti 😉

silviesoldanova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilianka1199
4. mar 2013

Mam na predaj original moskytieru a plastenku na vanicku za dobru cenu, ak mate niektora zaujem.Mam to v inzeratoch. Inak brio je naj kocik 🙂

miriamka
5. mar 2013

Pomaly za mesiac a pol prechadzame na sportovu verziu BRIO GO, viete mi poradit nejake pekne podlozky do kocika?

olimon
5. mar 2013

@miriamka buď s pinkie.cz alebo pani Monika z ČR šije krásne vecicky pre Brio. Kuk sem: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248&nove=
Mne sila kopec veci na Brio a som max spokojna....

martuska75
5. mar 2013

@miriamka Tiež mám veci od pani Moniky a sú super 🙂 Musím povedať že o dosť lepšie ako Pinkie.

kocicinka
5. mar 2013

holky, nutně potřebuji stupátko. Je nutné origoš, nebo na brio pasuje i nějaké jiné? Díky

matym
6. mar 2013

ahojte dievcata, mam problem so zadnymi kolieskami na nasom Briu Go. Mozno by ste mi vedeli poradit co s tym.... ide o tie zatlacacie kruzky, ktorymi sa kolieska vyberaju. Na jednom kolese sa mi pocas kocikovania zatlacilo dovnutra a teraz to nejde vybrat. Kruzok sa neda zatlacit a koliesko tym padom nejde zobrat dole. Uz som tam skusala striekat mazivo a tak to nejak rozjazdit a stale nic. Koliesko mi sem-tam piska. A na tom druhom kolese je zasa ten kruzok vystupeny dovnoka - ale koleso sa da dat dole. Co s tym? Kocik sme kupili novy, pouziva sa od augusta, takze reklamacia by este bola mozna. Ked si pozeram manualy a fotky kocika, tak tie kruzky na kolesach by mali byt zarovno - cize by nemali byt vystupene ani zarazene dovnutra kolieska. Ako to je u vas? Mate s tym nejake skusenosti? Dakujem za rady.

kocicinka
6. mar 2013

Já mám zase problém s předním kolečkem 😒 Dnes se nám celou procházku samo od sebe zaaretovávalo. Nevíte, čím to může být? Vždycky jsem to odaretovala, pootočením toho kolečka, a za chvíli se to zase zaaretovalo. Taky jsem si všimla, že když se to kolečko točilo, točilo se spolu s ním to kolečko, kterým se to aretuje.

martuska75
6. mar 2013

@kocicinka vraj to robí ked nie sú kolieska namazané 😉 Ak namazanie nepomôže potom to treba už dať odservisovať odborne.

martuska75
6. mar 2013

@matym podľa mňa to treba vyreklamovať. Normalne to Brio nerobí. ASpoň nám sa to nikdy nestalo.

mirina5
6. mar 2013

maminky, nemate niektora na predaj tasku k Briu, farba navy? Dakujem

kocicinka
8. mar 2013

@martuska75 díky, a kde přesně se mají kolečka namazat a čím? Mám ho sundat? Já jsem strašně nešikovná, podle návodu jsem ten proces sundání nějak nepochopila ☹
A servis, je jenom ve Zlíně? V Praze nic? Dnes jsem tam volala, ale jsou prý na veletrhu, mám volat v pondělí. Fakt mě to štve, se zaaretovanýma se jezdí pěkne blbě 😠

memek
8. mar 2013

@kocicinka pokial ho mas v zaruke tak ti urobia servis. a podla mna mas z prahy blizsie nez ja z kosic do zlina. ale riesila som to cez obch.zastupcu pre slovensko gls vyzdvihlo zabaleny kocik v krabici a o tyzden mi ho priniesli. stalo ma to cele 10e za dopravu ale v servise veci dali dokopy. a trvalo o cele tyzden co je podla mna relativne rychla doba. tak drzim palce