Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

madormi
9. okt 2012

takže boxík a zimní sada na brio, nánožník oboustraný, kolem boudy ještě bude kožíšek 🙂 hotové iglů 🙂

mirkap84
10. okt 2012

@madormi ...spica a ten kozusok je uzasny 😵 😵 😵
...ako ten box sedi?

madormi
10. okt 2012

@mirkap84 dobře sedí, jako pr..l na hrnec jak se říká 🙂

bosacka
10. okt 2012

@briga vidim ze ti nikto neodpoveda... asi preto, ze ako jazdi brio v snehu je tu asi najcastejsia otazka 😝 (i ked uz par stranok nepadla 😀 ) mozes byt pokojna, jazdi ok v terene aj v snehu (a nedostanes defekt 😉 )

milacik0106
11. okt 2012

@bosacka prosím ťa ako si čistila vaničku? len namočenou handričkou vo vode alebo aj so saponátom? ďakujeeem 🙂

renata09
11. okt 2012

@madormi môžem sa opýtať akým spôsobom je kožušinka pripnutá? Dík

renata09
11. okt 2012

@madormi musím povedať,že všetky doplnky super vyzerajú. Najvic sa mi páči kožušinka,je perfektná.

tichackova
11. okt 2012

@madormi Ten kožíšek vypadá hodně dobře😵 😵 Asi taky neodolám, díky za tip😉

A může mi někdo prosím prozradit to sladké tajemství, jak se přidělává originál nánožník na sporťák?😀

sevzuz
11. okt 2012

@tichackova sladke tajomstvo je napisane asi 4 strany dozadu, dokonca aj pofotene, strana 124

tichackova
11. okt 2012

@sevzuz Moc děkuju!

madormi
11. okt 2012

@renata09 to ještě nevím, je n acestě teprve kožišinka 🙂

vacek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellysa
11. okt 2012

@vacek v téme bugaboo si sa podpísala elen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , pekná reklama

georgia333
11. okt 2012

@briga Brio je jednotka medzi kočíkami, má ho sestra a v zime žiadný problém, ľahko sa ovláda, kolesa sú celé z gumy, nedostaneš defekt, jazdí sa s ním perfektne, akurát cena nieje najnižšia

malamargaretka
11. okt 2012

maminky, prosím Vás- ako ste prali vnutrajsí potah z vanicky? pred prvým použitím by som ho chcela preprať- len riešim dilemu ako? dakujem

malamargaretka
11. okt 2012

@millada ahoj, mohla by som sa spytat- na kontakt na tu pani Moniku, co sije nanozniky na Brio? dakujem🙂

renata09
11. okt 2012

@madormi aha,tak mi dáš potom vedieť?neviem si to predstaviť ako to tam drží. ďakujem

sasena033
11. okt 2012

zienky mm nahodil ten nanoznik resp.tie pasy s cvokmi .nadvihol striesku a prevliekolpotom sa ten nanoznik len zapne bud o jeden alebo o druhy cvok?lebo akosi ked to zapnem je volny a je to ako plachta dakujem

katarinasoci
11. okt 2012

Predava niekto nanoznik cierny na brio? len v dobrom stave..a este striebornu podlozku a fusak ak ma niekto..len neposkodene..dakujem

malamargaretka
11. okt 2012

@millada dakujem ti🙂

bosacka
11. okt 2012

@milacik0106 to sa pytas u mna zle... snazila som sa cistit handrickou so saponatom, ale co boli take hnusne skvrny, tie moc nevysli (mm mastil kolecka, ono to potom vytekalo, zababralo sa... 😒 ) a navyse aj taky akoby flak od saponatu ostal. nic strasne, ale nepotesi... ale ja mam este kolekciu so starsou latkou, nove sa vraj cistia lepsie

milacik0106
11. okt 2012

@bosacka Ďakujeeem a gratulujem k bábatku v brušku 😉

nelar
12. okt 2012

Ahoj, uvažuji o sporťáku brio go. Jen by mě zajímalo, jak moc jde zádová opěrka do lehu? Malý mi v kočárku spí, tak ať to má pohodlné. Díky.

mirkap84
12. okt 2012

@nelar ...chrbtova opierka nejde do uplneho lahu, je to pololah, ale dietatko ma max. pohodlie, moja je toho dokazom a v kociku bez problemov zaspinka a spinka, poloha jej vyhovuje 🙂
...priznavam, ze tohto som sa pri kupe Bria obavala, ale ziadny problem 🙂

madormi
12. okt 2012

@nelar male se tam spi krasne.i postylku doma ma zvednutou takze poloha bria ji vyhovuje

miriamka
12. okt 2012

Kocky, su to 3 tyzdne co kocikujem v novom kociku BRIO, a musim zatial len samu chvalu dat, fakt super kocik, plna spokojnost aj mna aj babatka 😵

bella22
12. okt 2012

@nelar taky si myslím, že je to dostatečný leh, malá v něm spinká krásně🙂

venny26
13. okt 2012

Brio go - aký je na tie rúčky dobrý zimný rukávnik, baby poraďte.ĎAkujem

sevzuz
13. okt 2012

@venny26 ja mam emitex a je dobry🙂