Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

memek
24. feb 2013

@wewerka0 skus si pozriet zopar predoslych stran na tomto fore najdes tam jednak fotky starsich deti v kociku a aj kontakt na p.Moniku ktory som pridavala iba nedavno. 😉
nie je to nic osobne ale obcas sa tu vyskytne otazka na ktoru tu bola odpoved iba par stran dozadu ale tie co sa pytaju sa ani len nepozru do tejto diskusie. ja som ju presla celu a uz tu bolo nieco okolo 145str ked som napisala 🙂

wewerka0
24. feb 2013

@memek diky, pohladam. cele som to necitala, lebo som nestihla...

mirkap84
25. feb 2013

Kočky, nemali by ste záujem o ušitú nepremokavú ružovú striešku s madielkom na Brio? Mam fotočky v inzeráte alebo na strane 121 😉 Píšte do IP, ďakujem 😉

caress
25. feb 2013

Zdravím majitelky BRIA... 🙂 dnes mi bohužel praskla ta spona na polohování zádíček.... ☹ úplně se rozpadlo.... ☹ už jsem tady na to někde v diskuzi narazila, ale ted to nemůžu najít ☹ Co s tím? Dá se sehnat náhradní díl? Půjde to nějak vyměnit? Nebo je nějaké jiné řešení? Jsem z toho smutná... ☹ Moc děkuji předem za jakoukoliv radu....

faraya
25. feb 2013

Ahoj, tak nevím, jestli se to tu už někdo nezmínilo, ale změna oproti předešlým ročníkům by měla být na kostrukci 2013- odpružené by měly být i přední klečka🙂

Já si sporťák ještě nekoupila, do porodu ještě celkem daleko, ale mám už korbičku🙂 Tu už manžel okomentoval, tak nevím, jak by se tvářil na celý kočárek🙂 No, ale když vím, že jiný nebudu chtít a ta korbička byla za dobrou cenu, tak odolejte, že.

Napíšu pak ohledně toho odpružení

dzanka1
25. feb 2013

Kúpim súrne brio skateboard.

kocicinka
25. feb 2013

Ahoj, vím, že už se to tu někde řešilo, ale nejde mi to najít. Jak sundám madlo?

kocicinka
25. feb 2013

@caress To je nemilé ☹ zkus kontaktovat jejich servis. Je to ve zlíně. Servis a reklamace
tel.: (+420) 577 011 672
Provozní doba reklamačního a servisního oddělení
Po-Pá: 9:00hod - 13:00hod

midu6
25. feb 2013

ahojte kocky,mate nejake skusenosto s brio smile?este som ho na zivo nevidela ale na videu sa mi moc pacilo.....

caress
25. feb 2013

kocicinka: děkuji moc, zkontaktovala jsem Group Fashion, to bude asi ono... 🙂 tak naštěstí se dá dokoupit náhradní díl. Sice je nutné dokoupit celou zádovou opěrku, ale nevadí, hlavně že to jde vyřešit 🙂

wewerka0
26. feb 2013

neviete ci existuju nejake adaptery, ktorymi sa da pripevnit maxi cosi vajicko ku konstrukcii? Sa mi zda, ze som to niekde videla, ale nie som si ista.

monulienkamt
26. feb 2013

@wewerka0 ja mam tiez brio, lebo bolo pisane, ze je vhodny aj pre vacsie deti. Ja som asi jedina, ktora tvrdi, ze nie je vhodny pre vacsie deti. Nas ma 18m, cca 13kg a cca 85cm, na dlzku je super, ale co sa sirky tyka, nie je to podla mna az tak super, maly je tam podla mna ako sardinka a to mam Lodger fuska, ktory nie je az taky hruby. Ja viem, ze nas maly je vacsi ako priemerne dieta, ale to som netusila, ze taky bude, ked som bola tehu.Prikladam aj fotku maleho v kociku a to nema ani extra hrubu zimnu bundu. Druhykrat by som brio nekupila, aj ked co sa tyka jazdnych vlastnosti, Brio je uzasne, aj ten nakupny kosik je na nezaplatenie, lebo je super velky.

lulii
26. feb 2013

@wewerka0 Ano, existují. Já je mám 😉

apolenka6
26. feb 2013

Pomooooooooc !!! 😕 😕 prišiel mi kočík Brio kuriérom ,celý som ho sama poskladala bez mm je v práci celý týždeň ...a mám jeden problém vanička-korbička( bola v krabici ) a ked ju nasadím nemá svoj tvar ,teda hĺbku stále sa prepadáva je plytká ..som všetko vybrala podložku a tam na spodu vaničky sú také želiezka ked ich napnem tak vanička má svoj tvar a hĺbku,len neviem ako to tam zaistiť 🙄 a potom sa všetko prepadne naspäť a vanička je plytká ... 😕 poradíte prosím?? 😨 😨
@memek
@kocicinka
@lulii a ostatné kočky ..

kocicinka
26. feb 2013

@monulienkamt ne, nejsi jediná, mě taky připadá strašně úzký. Našemu Mikymu je 8 měsíců, váží 11 kilo a měří 75 cm a už ted tam je jako sardinka! Fakt nevím, jak to bude za rok, za dva. To už podle mě nebudeme moci brio používat. Naštěstí máme schovaný ještě Jané slalom po prvním synovi, takže ten to jistí.
@apolenka6 kourbu nemám, takže neporadím...
Madlo už je dole, sláva!

apolenka6
26. feb 2013

@lulii
@memek
@kocicinka už som to našla ,sú tam také zarážky a vanička sa neprepadááá 😵

memek
26. feb 2013

@apolenka6 ahoj ja som vanicku neskladala takze ti v tomto neporadim.ale v manuali tam nie je o tom nic? mne sa zda ze tam bolo nieco o vanicke.

monulienkamt
26. feb 2013

@kocicinka hura, konecne niekto,kto zdiela rovnaky nazor...keby som vedela,asi by som kupila radsej jane slalom,kamoska ho ma, je ovela priestrannejsi,lenze ma jedno velke minus a kvoli tomu som ho nekupila,nema otocnu sedacku,pre mna to bola dolezita vec na kociku...inak myslim, ze maleho budete mat v kociku uz len buducu zimu,viac sa uz asi nebude chciet vozit. ja na jar odkladam brio a nechavam uz iba buginu,len netusim kde budem vozit nakupy 😀

apolenka6
26. feb 2013

@memek už som na to prišla 😅 pridám fotky a máme aj hračku darček 😵 a dokonca mám aj nánožník na športový ,čo som si myslela,že nedostanem ,len pláštenku ešte nemám a tašku 🙂

memek
26. feb 2013

@apolenka6 jeeej vyzera super 🙂 tak sa tesim ,ze si na to prisla podla mna brio nemoze byt tazke poskladat lebo je to intuitivny kocik

apolenka6
26. feb 2013

@memek no ja som inak na techniku celkom šikovná 😝 sa chválim ,ale fakt sa ľahko skladal ,len kolieska som pozrela do návodu ako ich zaistiť 🙂 a za takú cenu nekúp ho 🙂 som sa bála či nebude za 560 poškodený ,výstavný kus atd..ale nie čisto nový ,zabalený 😵

memek
26. feb 2013

@apolenka6 ja myslim,ze si urobila super kupu. a ta cena to je obvzlast super. z povodnej 900e na 540 ja som fakt za tu cenu kupila kocik od ruky este rok v zaruke ale nemali sme k nemu hracku zato sme dostali od povodnej majitelky sietku a dve tasky oblecenia pre malinke 🙂

apolenka6
26. feb 2013

@memek to bola taká náhoda ,že som sem nakukla do tejto témy ..s mm sme vyberali kočíky ,ale všetko nechával na mňa aby mne hlavne vyhovoval ,chceli sme jané muum ,len športová časť bola žalostne maličká ..a táto je oveľa ,oveľa väčšia ..síce ako čítam baby píšu ,že je tesný ,ale v zime je nám každému tesno ked je zimná bunda ,fusačik 😕
no a som sa rozhodla,že chcem Brio go ..už som premýšľala ,že kúpim nový športový a cez bazár vaničku zvlášť a vajíčko aj iné ..a spravím sem kuk a ti link na Brio za super cenu 😅 😅 do 700EUR som chcela kočík aj to bol strop ..a mám za ešte lacnejšiu sumu 😉

memek
26. feb 2013

@apolenka6 ja som sa tiez rozhodla pre brio, iny som nechcela pacila sa mi ta prakticnost kocika. a ked som este zistila,ze sa daju robit rozne variacie s tymi usitymi podlozkami strieskami tak to bola jasna volba. uz som sa mozno pytala ale co budete mat?

apolenka6
26. feb 2013

@memek neviem čo budeme mať ,som zvedavá 😅 17.marca máme 3D tak smád sa dozvieme čo bude ...a tú podložku do športového si chcem dať ušiť ,len ešte čakám čo to bude aby som farbu vedela 🙂 ved prax nám ukáže aký je kočík

memek
26. feb 2013

@apolenka6 jo suhlasim,ze uvidime casom ako sa nam bude brio pouzivat ale verim,ze budeme urcite spokojne. ja som videla v KE asi 3x brio odkedy som tehula malokto ma taky kocik kedze asi je rozhodujuca ta suma. no tak to drzim palce nech to je to co by ste chceli ;)
ja uz sa idem pomaly chystat do porodnice nam sa to kraaaati

apolenka6
26. feb 2013

@memek vieš nám je to jedno po 6 rokoch malé čakáme po prvom umelom oplodnení 🙂 tak na pohlaví nezáleží ...najskôr som mala pocit na chlapca ,ale teraz mám už podozrenie na dievčatko 😀 😀
no veru tebe to už ubieha 😅 ja si ešte počkám aj ked to ide strašne rýchlo už som vstúpila do 5 mesiaca 😨 len nech všetko dobre dopadne ,ale na iné ani nemyslím 😉

apolenka6
26. feb 2013

@memek ešte som zabudla u nás v TO som ich pár videla ,ale nie moc ..dá sa rozoznať je iný 🙂 prax nám všetko ukáže a žiaden kočík nie je na 100 % a tento sa k tomu približuje ..som sama doma zväčša ,bývam v paneláku tak potrebujem ľahší kočík do výťahu (inak som ho bola skúsiť či sa do výťahu zmestí a len,len 😀 😝 ale nemám probléma ),aby sa dobre ovládal 🙂 a musí sa mi aj páčiť

memek
26. feb 2013

@apolenka6 fiha som nevedela ,ze ste sa tak dlho snazili tak to je super ze to vyslo! drzim vam velmi palce 😉 ja som byvala predtym v panelaku na 1p a vytah bol na medziposchodi cize aj tak ked pojdeme pozriet mojich rodicov tak ho vynesieme v rukach co nie je az taka vaha a tu v dome bude stacit ked vyjdem zopar schodikov alebo ho odparkujem dole na prizemi. verim,ze ked pojdeme niekde k lekarovi budu tam mat taky vytah ze sa pomestim ;)

apolenka6
26. feb 2013

@memek áno bola to strašná ,dlhá doba ,,ale nebudem sa k tomu vracať 😉 život ide dalej netreba sa ohliadať späť ..
teraz si užívam tehu a všetko okolo toho 🙂
ja nemám výťah na medziposchodí ,tak to mám dobré bývam na 5 posch .... inak na vaničke nemajú byť rukoväťky na nosenie samostatnej vaničky?! ja to tam nemám i ked to nepotrebujem 😉