Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sasena033
23. sep 2011

baby akurat som nasla v akcii brio ale len v zltej 2 kombi za 585.. co vy nato???zeby som niekde zohnala vajko??? len to sa asi nebude dat na konstrukciu

maticap.
23. sep 2011

@sasena033 ahoj, my sme kupili tiez zlty dvojset a tiez v akcii - cez trnavsky kamenny obchod za 499,- ale prave som pozerala ich stranku, uz ho nemaju v ponuke. A vajo sme dokupili original Brio go Baby za 144,- - takisto cez nich. Ale v nejakom internetovom ceskom obchode, ktory posiela tovar aj do SR mali nenormalne zlavy na brio go. skus pohladat, ja si tu stranku bohuzial uz nepamatam.

sasena033
23. sep 2011

vaaav baby som rozhodnuta na 1000% pre brio je uzasny ta henda je fantasticka vsetko mi ta mila predavacka ukazala no neskutocny super perovanie lahucky tesim s avelmi... uz lemn manzelika pripravit na zaplatenie 😀

bosacka
23. sep 2011

@sasena033 - my sme kupovali cez net zaciatkom roku 2-kombinaciu tusim za 500, bol to vypredaj. a vajicko sme kupili tu v bazare briacke, aj so zakladnou pre isofix (to tusim treba v novsich autach, co nam netreba, ale zide sa, lebo potom staci mat tu zakladnu trvalo pripasanu a vajicko len nakliknes, cize je to jednoduchsie)

martuska75
23. sep 2011

@sasena033 kupovala som cez net z trnavy a len sportak 2011 stal 500. V cene som mala doplnky tasku a plastenku. Ale zase hlboka vanicka sa da kupit v bazariku tusim po stovke takzeje to cca to iste. 😉 Ja som uz nepotrebovala.

beruskanula
26. sep 2011

😅 holky, hodite mi jeste jendou odkaz na tu pani, co sije doplnky na brio? jde mi hlavne o podlozku🙂... a slibuju, ze uz si to dam do oblibenych 😅 😀

diky moc

aliceipv
26. sep 2011

@beruskanula : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32922454&tab=5 , ta paní je moooc ochotná, už nevim jak se jmenovala, ušije cokoliv i z vlastní dodané látky, kdyby jsi si nevybrala z jejich vzorníčku látek. Těch odkazů tady bylo asi víc,ale já jiný neznám. Mám od nich jednu a ostatní na střídačku už mi šila jedna místní švadlenka. Obchůdek je opravdu "pružný" - jeden večer jsem objednala, další den zaplatila a následující den už byla podložka u nás doma.

beruskanula
26. sep 2011

@aliceipv : díky 😵 ukládám mezi oblíbené🙂

beruskanula
26. sep 2011

holky, jeste dotaz tykajici se fusaku....jak řešíte, když vám děti už chodí? fusak nemá úpravu pro botičky že?... tže dáváte návleky?nebo jak to resite? díky....

sasena033
27. sep 2011

baby ak budete niektora predavat ku koncu roku brio 3 kombi ozvite sa!!! 🙂

jankajanka
27. sep 2011

@sasena033 to vajíčko som si kupovala aj ja zvlášť-za 144 ne babini.sk a tá česká stránka bola zrejme nej-hracky.cz, ale po prepočítaní mi tam vyšli veci drahšie ako tu.POštovné z tej čr by bolo 250 czk -firmu majú v Zlíne.

jankajanka
27. sep 2011

Baby mám otázočku, akú tašku máte ku kočíku, ako ste spokojné -prípadne máte nejaké foto? Mne sa tie Brio zdajú byť pomerne drahé, ale tak ak sú ok obetujem nejaké to euro 🙂

cakaja
28. sep 2011

Baby nepredávate niektorá autosedačku na bri go? Mám čierny so šedou konštrukciou 2010 a chýba mi ešte autosedačka .... Ďakujem 🙂

lovesista
29. sep 2011

@sasena033 ahoj, teraz jedna holka predava 3kombinaciu, za 500 E, tmavohnedy. vcera som videla tu na Bazariku, omrkni 😉

sasena033
29. sep 2011

@lovesista dikes idem kuk 🙂

kaacka007
29. sep 2011

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Včera mi dorazil sporťák brio go, je moc pěkný, mám hnědý, ale při jízdě mi tam jakoby klape jedno velké kolo. Při zatížení to nejde moc slyšet, ale bez to slyšet jde a dost. Dělá to taky některé z váš nebo myslíte, že mám kolo reklamovat? Díky.

lovesista
30. sep 2011

@sasena033 toto je ten inzerat: https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/gc0f/pre...
predava uzivatelka: luciana157 😉

@kaacka007 ja by som reklamovala..

bubinovci
1. okt 2011

pridam aj ja svoju doterajšiu skúsenosť 🙂 máme Brio Go 2011 trojkombináciu, biela konštrukcia, tmavomodrá vanička, bledomodrý šporťák a čierne vajko. hlboká časť je super, kočík tiež, akurát mi trošku začalo škrípať sklápanie rukoväte 😒 inak je super. šporťák ešte nemám odskúšaný. vajko už by som nekúpila, vybrala by som Maxi Cosi, to sa dá dať na brio, malý je vo vajku skrútený, aj ked tam má novorodeneckú vložku. ostatné vajíčka sa mi zdajú že v nich bábo viac leží, v tomto viac sedí ☹ mám aj doplnky, tie sú super, máme čiernu tašku, dokonca je v nej aj cestovná podložka na prebalovanie a má veľa priehradok. takže ja by som znovu volila Brio len s druhým vajkom

gerich
1. okt 2011

ahojte, tiez po no pokukujem, uz som v podstate aj rozhodnuta, len sa chcem opytat taky detail, ma na strieske aj nejake okienko, cez ktore mozem vidiet drobca ak je sedacka otocena v smere jazdy?moje rozhodnutie to uz asi neovplyvni, ale tak mi to teraz napadlo, diky

sevzuz
2. okt 2011

babyyyyy ja som sokovana, ja teda mam kocik z druhej ruky (vyuzivala som len sportak) a teraz chystam veci pre babatko a zistila som ze vanicka sa da zlozit na plocho,vedeli ste o tom????som z toho hotova 😵 😵 😵 😵
pre mna je to super kocik, teraz zhanam autosedacku pre druhe baby este a citam na nu negativne ohlasy ale dufam ze ked ju kupim budem aspon z polovice tak spokojna ako zo zvyskom kocika, lebo pri malom som dost casto vyuzivala vozenie autosedacky na podvozku a neviem si predstavit prekladat baby z auta do vanicky v tej zime, tak ju musim kupit, aj ked na nete som zatial ziadnu neobjavila 😝

duplicka
2. okt 2011

@sevzuz ako sa sklada, tak ako pri rozlozeni? ci je na to nejaka finta nemas foto? ja cakam tiez drobatko a zvazujem sa opat k nemu vratit a pozor uz je adapter na maxi cosi sedacku 😀 😀 😀 takze parada

sevzuz
2. okt 2011

@duplicka ked vytiahnes ten molitan - podlozku tak tam mas take kovove tycky jednu priecne cez vrchnu cast (tam kde je hlavicka babatka) leziacej casti a pokracuje do bokov a druhu priecne cez spodnu cast (tam kde su ezne nozicky). su "upevnene v takych plastovych drziakoch a ked tie tycky potiahnes smerom do stredu vanicky tak sa ti vanicka krasne zlozi 😵 😵 😵 idem odfotit🙂

duplicka
2. okt 2011

@sevzuz jaj jasne no ja som ju mala v krabici cize som rozkadala , myslela som ci nie je nejaka ina finticka bez vyberania 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , no som zvedava co nakoniec vyberiem, ale co sa tyka skladania, manevrovania u mna vedie ,jedine co minusovalo bola autosedacka a kedze uz je adapter,tak parada 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , nakoniec lutujem,ze som svoj komplet predala 😒 😒 😒

sevzuz
2. okt 2011
jankajanka
2. okt 2011

Baby nové vajíčko majú za 149 alebo 144 eur na bambini.sk

sevzuz
3. okt 2011

@duplicka
ahoj mam taku dilemu a chcem sa ta opytat na nazor, kedze mas skusenost s autosedackou Brio a urcite aj s inymi autosedackami 😅
Ide o to, ze doma mam autosedacku z trojkombinacie peg perego aj s adjustable zakladnou, ale kocik mam uz BRIO aj sportak aj vanicku, pri prvom synovi som dost vyuzivala naklikavanie na podvozok a teraz ked si pisala, ze ta autosedacka Brio je nic moc a teda vacsina bab to pise, tak neviem co mam spravit.
Nasla som si v cechach konecne Brio autosedacku so zakladnou a keby sa mi moju predalo predat tak by to bolo super, alebo si mam radsej zaobstarat tu maxi cosi a dokupit tie "nekrestansky" drahe adaptery???? Aka je vlastne nevyhoda tej brio autosedacky?
Dakujem za nazor 😵

miska1981
3. okt 2011

@sevzuz aj ked si sa mna nepytala, napisem za seba 🙂 ja som musela kupit miesto bria autosedacky MC, nakolko je fakt na prd. moje dieta je z tych mensich, ale bola tam doslova pokrcena, chrbatik trpel, ked som to porovnala s ostatnymi lacnymi autosedackami, sa mi zdala hrozna /kamoska mala nejaku polsku a dieta si tam lezalo rozvalene ako kral/...ak ju chces len na kratke presuny v aute mozno bude ok, ale ak cestujete na dlhsie, alebo chces babo vozit nakliknute na kociku, podla mna to urcite nie je dobre....tak som kupila MC CF, ale bez adapterov, len do auta, kedze ja som nechodila vozit v autosedacke. inak tie adaptery sa daju zohnat aj v bazari ak nechces nove.
a urcite nevydrzi do roka, nam uz bola od pol roka mala.

miska1981
3. okt 2011

baby niekto sa ma pytal na tu striebornu striesku na brio...ano je tam okienko, take iste na origos strieske, taka sietka, material je taky drsnejsi...ale este ju tam nemam, mm si dava na cas 😠

sevzuz
3. okt 2011

@miska1981 dakujem za odpoved som rada ze si sa ozvala 😉 ja som z peg peregovou spokona tak by som ju ani menit nemusela len by som chcela mat moznost nakliknut na podvozk, neviem pri dvoch detickach..... uz pri malom sme to sem tam vyuzivali a teraz ked s nimi pojdem niekam sama, fuuuha, co javiem nechcem dopredu stresovat ale bolo by to take pohodlne

bosacka
5. okt 2011

to je sranda - doteraz som v nitre ziadne brio nevidela - teraz 2 dni po sebe 2 rovnake bria 😲 tmavohnede hlboke vanicky 🙂