Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

duplicka
8. sep 2012

@miskasitka takze mas aj ramy na sportovej sedacke cierne? nepisnes mi do ip kde i kupovala 😀

bosacka
8. sep 2012

@lindana my mame leskly brio fusak a som spokojna... na pohlad/dotyk je tensi ako napr. emitex, alebo kaiser, ale hreje dobre. co sa tyka povrchu, po jednej zime (vo vanicke) je ako novy - a to mame cerveny. ci je uplne nepremokavy som neskusala - par kvapiek zvladne a pri vacsom dazdi som pouzivala plastenku. a myslim ze je dost dlhy - zmesti sa donho urcite aj vacsie dieta v sportaku. ale musim tiez napisat, ze sme zohnali v akcii, za plnu cenu by som ho nekupovala, to sa mi zda drahy

lindana
8. sep 2012

@bosacka Dakujem, aj ja si asi pockam na akcosku 🙂

bosacka
8. sep 2012

@home1 na tej strane, na ktorej si sa pytala (119) je to napisane, ako tu pani najdes (pisala madormi 6. sep o 14:05) a ten link je tu niekde uz aspon 10x odhadujem... ja ho nemam, tak ti ho nepostnem, ale ked pohladas, urcite najdes. llinkov tu nie je az tak vela

home1
8. sep 2012

@bosacka pred pár minutami som ho našla 😉 myslela som že to bude ovela viac stran dozadu,preto som sa pýtala 😉

juliankaaa
9. sep 2012

nepredavate niektora SKEJT???

katrenka111
10. sep 2012

@lenulice ahoj ja som to tiež nasla ale to je obchod svetkocikov a odpísali mi že bude až v oktobri....ktovie možno aj skor je to fakt skvela cena.... 🙂

lenulice
10. sep 2012

@katrenka111 Ahoj, diky za info, ja mam jeste chvili cas, tak zkusim pockat, jsem zvedava ;) Kazdopadne cena je neskutecnaaa ;)

katrenka111
10. sep 2012

@lenulice no tiež cakam že co maju sa mi ozvat ale este nie som 100% rozhodnuta pre brio.... este uvažujem nad BJ city versa

katrenka111
10. sep 2012

baby ake ma brio kolieska??? tým že su plastove pogumovane nenicia sa moc???

nat28
10. sep 2012

baby aky zimny fusak mate do sportaku? ktory sa vam osvedcil?

mirkap84
10. sep 2012

@nat28 Lodger bunker 😉

zuzulienka51
10. sep 2012

babeny, potrebovala by som poradit. Po polroku pouzivania sportovej casti vyzera akokeby tam moja mala ranajkovala, obedovala i vecerala. Tak som chcela dat ten potah konecne oprat, kedze som to doteraz vzdy iba troska vycistila a vyumyvala, ale akosi neviem prist nato ci viem dat nieco dole okrem madla. Nemate s tym skusenosti? mam verziu 2010. Dakujem.

ichbinich
11. sep 2012

@zuzulienka51:
Ja mam model 2009 a potah sa dolu dat neda ☹ Ja to budem riesit podlozkou, aby som sa nehanbila 😉
Co sa da, vydrhnem vzdy zazracnou handrou, teda predtym povysavam. Lebo moj mrvic vie namrvit vsade, este aj do vlastnej plienky 😉

@katrenka111: Kolieska nemaju profil, tak mozu vyzerat "ojazdene", ale funkciu to neovplyvnuje. Akurat v zime sa do nich zapichavaju tie kamienky zimneho posypu, ale staci ich s nohou opatrne vybrat.

@nat28: Ja mam origos Brio Shiny, plus nanoznik Emitex Deluxe na tuhe zimy. Zvycajne ale stacil iba fusak.

mirkap84
11. sep 2012

Možno to niekomu pomôže... 😉
Fusak Lodger bunker v športovej časti, mám pocit, akoby ho vyrobili presne na Brio, sedí do bodky a ako fusak perfektný!!!

mona22
11. sep 2012

@pattyo ja som si teraz kupila brio vaničku hnedu na bielej konštrukcii a sportovu mam šedu a super pasuje ta hneda ale neviem ako zo športovým lebo ten hnedý má určite čierny rám na tej sedačke.

sevzuz
11. sep 2012

@mirkap84 naaadherna kombinacia 😵 😵 😵 😵 😵

alien2603
11. sep 2012

@mona22 Krasne vyzera ta hneda na bielej konstrukcii...skoda, ze uz taku nemali v obchode, kde sme ho zajednavali...tam mali len ciernu konstrukciu s hnedou, tak sme vzali aj tu... 🙂

miska1992
11. sep 2012

Ahojte, ja si myslím, že brio je uzasny kocik. Bola som ho obzerat v obchode a je super, mali tam akurat biely rám a tmavomodrú vaničku, autosedacku a sportovu cast. No v druhom obchode mi povedala teta predavacka ze je lepsia autosedacka k nemu Maxi-Cosi. A citala som aj tu ze niektore maminky nemaminky pisali ze sa neda dat sportova cast uplne dole,,,,,,neda sa dať , ale mozno takych 5_10 cm chyba na to aby babo lezalo uplne dole. Myslim si ze to nieje ziadne negativnum a moj nazor je ze BRIO nema ziadne negativa len pozitiva.
Nam hlavne nevyhovuje suma, lebo je dosť drahý ale kym ho budeme potrebovať, hadam bude aj lacnejsi 🙂 kedze hned teraz ho nepotrebujeme (zatial sa len snazime) 🙂, takže si myslím, že k to ma on zaujem nevahajte je uzasny.
LETS GO 🙂

mirkap84
11. sep 2012

@sevzuz 😵 😵 😵 aj mne sa velmi paci, povodne som chcela berry, ale takmer identicku farbu som mala aj na predchadzajucom kociku a za 5mesiacov sa mi ta farba sakra okukala 😕 a hlavne splyvala s malou, tato tmava modra sa super kombinuje s dievcenskymi farbickami 🙂

home1
11. sep 2012

@mirkap84 tiež ideme kupiť brio a mam lodger fusak-ružovy s vyšívanymi kvetmi-ako ty,teší ma že tam lodger velkostne pasuje 😵 😵 predtým som ho mala v concorde neo a inglesine avio,chvilu aj v bee plusku..no podla fotky do bria sedí paradne,tak na zimu lodger necham 😵 😵 😵

pallacinka
12. sep 2012

@mirkap84 Mna si tiez fotkami velmi potesila, tuto zimu budeme v rovnakom fusaku len kocik mame cierny 🙂

mirkap84
12. sep 2012

@home1 ...sedi ako "rit na serbel" 😀 a aku farbicku? K tomu ruzovemu ide ci cierna, ci tmava modra alebo odtiene bledsej modrej 😕 , Lodger urcite nechat 😵

mirkap84
12. sep 2012

@pallacinka ...tiez som si vyberala medzi ciernym a tmavomodrym (a aj berry, ale tu som z vyssie uvedenych dovodov zamietla), obe farbicky su super a na bielej konstrukcii nadhera 😵 , som rada ze fotky splnili ulohu 😉 😎

zuska_29
12. sep 2012

caute kocky, tak tento emitexacky nanoznik si mam objednat? s limcom??? http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... tento tam teda pasuje? diky moc...

pattyo
12. sep 2012

@mona22 Ahojky, moc díky za foto a info. Vypadá to moc dobře 🙂 zkusíme to taky nějak vymyslet. 🙂

home1
12. sep 2012

@mirkap84 ahoj,brio kupime čierne na čiernej konštrukcii 😵 pači sa mi aj berry farba,no mala som inglesinu avio cyklamenovu a presne ako píšeš-farba je to krasna,no už sa k nej nedaju doplnky velmi ladiť...farba je sama o sebe vyrazna..tak som sa rozhodla že čierna bude super a k tomu farebne doplnky 😵

gazgaz
12. sep 2012

baby fusak emitex combi 3 v 1 je dobry do brio vanicky/sportiaku?

julllka
12. sep 2012

caute, ta vanicka je aj autovanickou? Podla toho co citam asi nie ☹ asi by to bol idealny kociarik. Musim sa ist na neho pozriet ako vyzera nazivo.
Kazdy druhy den si vyberiem iny kocik. Ach jaj, kedy najdem idealny? 😉

anpolia
12. sep 2012

@lindana ahoj chvalim tvoj vyber 😉, a to nie len pokial ide o kocik, ale aj ten leskly fusak od bria v tej tebou vybranej farebnej kombinacii, je uuuzasny! Normalne si ma navnadila, a hoci som po fusakoch zatial vobec nepatrala, asi uz zacnem a ak sa mi podari presvedcit manzela, tak si ho isto zaobstaram. 😎 Inak mame tiez sede brio na ciernej konstrukcii a som s nim max. spokojna, prednedavnom sme presli z vane na sportovu cast a tiez absolutna spokojnost. Je to Pan Kocik. 🙂