Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sasena033
18. okt 2011

no len som dala brio 2012 a vanglictine mi naslo ale len tento tak skus nieco vygooglit 🙂

anpolia
18. okt 2011

@rony2011 mne by stacilo vidiet aj len tu sportovu cast,ved potah je asi rovnaky,no ale Trnava je pre mna daleko.🙂 ale aj tak by som bola skor za sivu farbu,je neutralnejsiaa da sa podla mna krajsie kombinovat s modrou,tyrkysovou ci zelenou podla nalady.
@sasena033 nadherna farba fakt,avsak nic pre nas,kedze cakame chlapceka.😉

zuzkkkaaa
21. okt 2011

Holky nemáte někdo origo nebo jiné stupátko (skate) k tomuto kočárku, uvažuju že ho koupím. 😝
Jinak z kočárku jsem stále nadšená, nechala jsem si na něho ušít novou boudičku a vypadá suprově 😵 😵

martuska75
21. okt 2011

@zuzkkkaaa možem sa opýtať kde si si dala šiť novú búdičku ???? pripadne môžes sem hodiť fotečku ako to vyzerá, díky.

salomuska
21. okt 2011

@zuzkkkaaa ja mam ten origo skejtik plastovy - co ta zaujima? ja som spokojna - dobre sa nasadzuje, je priestranny, ... jedine mi trosku vadia tie plastove kolieska. ked starsie dieta zoskoci, dost to bez "zataze" hrkoce. ale je to super pomocka, pri tvojom vekovom rozdiele urcite odporucam 🙂

zuzkkkaaa
21. okt 2011

@martuska75 šila mi ho jedna paní z MMB, tato: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47903190&tab=0
Paní je fakt šikulka, nechala jsem si ušít boudičku, vložku a potah na madlo 😉

@salomuska jee ty ho máš jo? Jsem se chtěla zeptat jestli jsi s ním spokojená a jestli, když se dítě neveze, tak jestli se dá nějak předělat aby nepřekážel 😉 třeba připoutat k ručce nebo tak nějak. díky A to se to tam jen nacvakne jo?

misy
21. okt 2011

my mame tiez brio, dvojkombinaciu vo farbe zltej, sme s nim velmi spokojni, vanicka uplne super, so sportovou sme tiez spokojni, mne len vadi, ze na nasom modeli z r.2010 su popruhy upevnene len na bokoch a nedaju sa prevliect cez fusak. Mimochodom my sme nekupovali origos fusak, zdal sa nam strasne drahy, ale emitex, ktory do neho sedi tiez. Mala sa narodila v novembri 2010, takze ho mame odskusany za kazdeho pocasia a navyse je to najlahsi model na trhu, co mi vyhovuje, pretoze nemame vytah a vanu niekedy aj kociar nosim pesi na druhe poschodie!! Co sa tyka tych musiek, bala som sa toho, ale nesadaju vobec a ked sadaju, ked je take pocasie, tak sadaju aj na ine farby, nie len na zltu. Je super, ja by som ho kupila zas,mozem len odporucat!

martuska75
22. okt 2011

@zuzkkkaaa krása, hned to idem pokukať na nete 😀 Tá pôvodná búdička sa vyzleče alebo sa to dáva na ňu???

salomuska
22. okt 2011

@zuzkkkaaa no, ja som spokojna, bez neho si to neviem predstavit 😎 zatial som neprisla na to, ako sa da priputat, takze ja ho vzdy nacvaknem, ked je treba a naopak. je to rychle, len sa k tomu treba sklanat 😉 a brio je na skejtik velmi dobre rieseny - v tom priestore pred ruckou je kopa miesta, starsie dieta sa tam pekne zmesti. skusim pohladat, ci nemam nejaku fotku 🙂

petra1303
24. okt 2011

@salomuska ahoj prosim ta aky skate mas kovovy?ci plastovy?

petra1303
24. okt 2011

@salomuska aha uz som sa docitala, ze mas ten plastovy 🙂

zuzkkkaaa
24. okt 2011

@salomuska prosimtě a nemáš foto jak to tam vypadá?? vejde se tam dítě v pohodě? a máš tam i tašku?? 😝

petra1303
25. okt 2011

@zuzkkkaaa nadherny ho mas ...super vyber ...ta pani ma zlate rucicky...tiez nieco poriesim potom hodim foto 😉

alan1
25. okt 2011

Ahojte kočky, tiež máme kočárik Brio go. Ale máme problém teraz na zimu so športovou verziou, a to konkrétne pri vkladaní dcérky vo fusaku, respekt. s nožičkami. Rúčka ktorá je nad nožičkami sa nedá nadvyhnúť a tým pádom má dieťa ktoré je vo fusaku/poprípade plus deka/ veľmi málo miesta na pohyb. Veľmi zle sa tam potom dieťa dáva. Je fajn že sa dá dať do 3 pozícií ale je veľmi nepohodlné že sa nedá odnímať. Má niekto podobný problém, ako to riešite? Zaberie nám to veľa času, kým sa "nalodíme"..... 🙂))

juliankaaa
25. okt 2011

@alan1 ale ta rucka sa da dat dole 🙂

dendy1
25. okt 2011

@alan1 myslíš to madlo ? ja som ho doteraz ešte nenasadila, dám ho až po fusaku na jar, keď už sa ho bude malá držať pri sedení.

alan1
25. okt 2011

To vážne? Pls o radu. Už sme to skúšali, ale nejde nám to. ☹

megg
25. okt 2011

@alan1 madlo ide odnimat. Tlacte z vnutornej strany na ten cierny plast (to koliesko)kde je ukotvene madlo. A madlo len vysuniete hore. Ide to lahucko. Treba tlacit na stred toho kruhu zvnutra _ myslim tym, tam kde sedi babo.

elledriver
25. okt 2011

Ahojte maminy, viete oporucit nejaky drziak na pohar/flasu na brio? Vela kocikov taky ma v prislusenstve, mozno niektory pasuje... A druha vec: mate nejake rukavniky na rukovat? Oplati sa to? Pasuje ten od teutonie napriklad? Dakujem 😉

beruskanula
25. okt 2011

@elledriver : tak nad rukavnikem taky premyslilm, super, ze ses zeptala....


@megg jeee, madlo jde sundat? 😅 😀 to ani nevim, musim vyzkouset 🙂

beruskanula
26. okt 2011

@alan1 : vyzkouseno ajde to sundat 😵 super, tze v zime budem jezdit bez madla🙂

mamazuzu
26. okt 2011

baby, existuje na brio nanoznik? v obchode v nitre mi vraveli ze nie. ma teda niektora z vas usity?

beruskanula
26. okt 2011

@mamazuzu : mam original🙂 a jsem spokojena, nekdo s nim spokojeny neni, proste jako se vsim...
hodne si holky chvali emitex univerzalni nanoznik, ja jsme rada, ze mame ten uni


http://www.nej-hracky.cz/brio-2011-nova-kolekce...

salomuska
26. okt 2011

@zuzkkkaaa takto nejako to vyzera so skejtikom

beruskanula
26. okt 2011

@salomuska : krasna fotka 😵

salomuska
26. okt 2011

@beruskanula vdaka! mimochodom, moja mladsia miluje vozit sa na brusku 🙂 len teraz to je trochu komplikovanejsie ako v lete ☹

beruskanula
26. okt 2011

@salomuska : my prave malyho na brisku vubec nevozili-desne blinkal 😝 ☹

fakt krasna fotka 😵...

zuzkkkaaa
27. okt 2011

@salomuska Jeee super, díky, to taky tak budu vozit malýho, už aby bylo jaro, léto 😵 😵 No a hlavně aby se už milostpán narodil 😀 😀

mamazuzu
28. okt 2011

@beruskanula tojesranda, ze predavacky ani nevedia, co predavaju. mne tvrdili, ze nanoznik na brio neexistuje. a original uz vobec nie 🙄

martuska75
28. okt 2011

@mamazuzu no ak si sa pýtala v NR v obchode "Pre deti" v Mlynoch tak sa vôbec nečudujem. Tam ani netušili ktorý ročník Brio majú. A určite ho pri mne skladala prvý krát v živote. Podľa toho som pochopila že to musí ísť fakt ľahko ked sa jej to podarilo. 😉
Inak aj ja má ten origo nánožník, lebo tam už bol pribalený takže sa vyrába na 100% 😀