Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

grety
2. nov 2011

@mirus88 prosim ta ako si nakoniec vyriesila nanoznik na brio go - maju ho v tej hnedej ?? Lebo ja som ho videla vo vselijakych farbach len nie v hnedej

mima01
2. nov 2011

@sasena033 ty sasenaaaaa, nemseeeeer.....jasne ze s bielou!!! Baby, sorry, ze som vam sem vpadla, ale tato zenska ma niciiiiiiiii 😀 Ale v dobrom samozrejme 🙂

pukanka
2. nov 2011

@grety já ho mám v hnědé barvě 😉 🙂

sasena033
3. nov 2011

@mima01 mojko uz ked ta tu mam bola som vcer av miragge a dole tam ke bolo elektro je velikansky detsky obchod PRE DETI co j ena vlkoch no veci tam maju neurekom aj mnozstvo kocov samozrrejme brio nemjau z esa nepredavalo tak ho dali na predajnu do TN 😠 ale tolko veci az s ami hlava zatocila 🙂

melindus
3. nov 2011

ahojte babenky! aj ja hladám predajne kde by som mohla vydieť kočík Brio go 2011 na vlastné oči ale zatial sme takú predajňu nenašli 🙂 veľmi sa nám páči tento kočík a aj tak nájdem takú predajňu kďe ju predávajú 🙂
ale trošku sa nám zdá byť športová časť uzučká ale dúfam že to len na fotkách , viete nám dať info a športovej časti?budem velmi vďačná , ďakujeeem 🙂

tanija133
3. nov 2011

Ahojte kocky, rada by som sa s Vami poradila, velmi sa mi paci Brio Go sportak,hlavne preto lebo je otocny....a mam rocneho krpca, ktoreho je celkom dost, myslite ze sa mi donho zmesti pocas zimy aj s Lodgerom? Je dost siroky? A co chrbotva opierka? je dost dlha? polohovanie na snurku Vam neprekaza? Pojdem ho kuknut a psokusat aj nazivo, ale pytam sa aj Vas....uz skusenych 😉

cakaja
3. nov 2011

@kristina29 Ahoj , ďakujem pekne ale vajičko už mame ☹

kaacka007
5. nov 2011

Ahoj, chtěla bych koupit zateplený návlek na rukojeť brio go, nevíte některá, jestli tam sedí od emitexu? Nebo jaký jiný je dobrý? Prosím poraďte, díky.

peliroja
7. nov 2011

@kaacka007 ahoj, zrovna dnes by mi mal ten emitexovy prist, tak vyskusam a potom ti dam vediet 🙂

ichbinich
7. nov 2011

@tanija133:
Ja otacam v pohode sedacku aj so synom. Ma tiez okolo 12kg. Uz som ho aj s celym kociarom trepala po schodoch, nie je to sice sranda, ale da sa.
Ja mam fusak Brio, ale ma tam miesta dost. Neviem, aky le ten Lodger. Ja nemam pocit, ze by mal moj 23-mesacny malo miesta 😉
Polohovanie na snurku je v pohode, jediny rozdiel je, ze na zdvihnutie opierky potrebujes dve ruky. Ale zase mas pristupny nakladny kosik v akejkolvek polohe 😉 Na mojom goflaci sa nedostanem do kosika, ked je sklopeny. Na Briu odveziem toho kopu, vzdy sa smejem, ze mam nakladny kocik 😀
A hlavne ide Brio v principe same... A lahunko sa ovlada jednou rukou. Ja by som nemenila 😉

kaya60
7. nov 2011

@kaacka007 ja som objednavala krasny u @novinka, urobi akejkolvek farby, krasne pasuje na rukovat, profi praca

pukanka
7. nov 2011

@melindus @tanija133 já mám sice teprve 7 měsíční holčičku, ale vešla by se mi do Bria 2x 😀 širokej mi přijde dost a ta zádová opěrka je dlouhatánská (na nás až moc), já myslim, že nám vydrží do 3 let v pohodě 🙂 a polohování na ten popruh je asi o zvyk, já jsem jiný sporťák neměla, takže nemůžu porovnat, jestli je to lepší či horší, mě to ale rozhodně nevadí a přijde mi super, že si navolim přesně takovou polohu, kterou potřebuju.

tanija133
7. nov 2011

@ichbinich
@pukanka dakujem za nazory, uz som ho objednala, a este sa chcem spytat, ci ta opierka na nozicky, sa da dat uplne narovno, alebo dieta ma nozicky bud dole, alebo mierne vyvysene.... 😉

monsalvy
7. nov 2011

uplne narovno sa neda dat, stale je to take medzi 🙂

ichbinich
7. nov 2011

@tanija133:
Neda sa dat poloha uplne lezmo, teda nie 180°. Iba asi 170°. A nohy si nastavis tak, ako chces, teda bud mierne vyvysene alebo mierne spustene. Neda sa dat presne horizontalne. Opierka noh ale nie je plynule nastavitelna ako opierka chrbta, ma preddefinovane polohy.
Ale moj sa v kociare v pohode vyspi a vydrzi aj dlhe hodiny chodenia po mestach (teraz si samozrejme z casu na cas musi pobehat, aleked sme na dovolenke s Briom, tak tam niektore dno doslova "byva" a bez problemov).

kaacka007
7. nov 2011

@peliroja dík, to jsem zvědavá.

peliroja
7. nov 2011

@kaacka007 hm, tak este neprisiel, esteze je teraz teplo 😠 , ale ked dojde, isto sa ozvem 🙂

renata09
9. nov 2011

Ahojte dievčata.Vedeli by ste mi niečo napísať o brio skejtiku? Aké máte s ním skúsenosti? Nemáte ho niektorá na predaj?Dík

nat28
10. nov 2011

Kocky, tie co mate Brio v ciernej farbe, aku mate skusenost s blednutim farby na slnku? Nie je to take ze po 1 lete bude ta farba prasiva?

dendy1
11. nov 2011

@nat28 máme čierne Brio, ale je to Ok, aj keď ja mám nasadenú striebornú strechu, ale v lete v ňom malá stále len ležala a tá opierková čierna časť je OK.

nat28
11. nov 2011

@dendy1 ok, dakujem 😉 tiez si chceme na leto dokupit striebornu strechu

dendy1
11. nov 2011

@nat28 ta strieborna aj tak sedi len na šporťak, nie na hlboky.

nat28
11. nov 2011

@dendy1 ano, to viem 😉

juliankaaa
17. nov 2011

maminky, prosim vas, ktore vajicko maxi-cosi ide nakliknut na adaptery na brio go?????, Dakujeeeem

sasena033
17. nov 2011

@juliankaaa myslim ze ked chces sedacku maxi -cosi musis si kupi aj ine adaptery aby sa to dalo ak nie opravte ma 🙂

juliankaaa
17. nov 2011

@sasena033 to viem, mam v plane ich kupit, len neviem ktore vajicka MC sa daju naklikovat?

nat28
17. nov 2011

Kocky prave som videla fotky Bria s farebnymi strieskami, kde sa to da kupit??? Ja som vsade videla len tu striebornu a zlatu...

beruskanula
17. nov 2011

@nat28 na mmb jsou pani, ktere siji i sruzne barevne strisky 🙂

nat28
17. nov 2011

@beruskanula aha, takze tak. A nevies ako tam tie pani najdem, mmb poznam, ale neviem tam nic take najst

beruskanula
17. nov 2011

@nat28 : tak to uz prave nevim 😀 😝

mam jen dokaz na pani, co sije vlozky do kocarku🙂....
ale holky tady poradi, ty jsou v hledani na mmb zbehlejsi 🙂