Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bubinovci
8. apr 2013

@memek ahoj, my sme mali Brio vajíčko, využili sme do roka, používali sme v aute a na kočíku keď sme išli na nákup. Ja som malého v predajni skúšala dať aj do Maxi Cosi sedačky, ale pripadala mi rovnaká, takisto mu z nej trčali nožičky, skôr je možno o niečo širšia. je to asi vec názoru a samozrejme záleží aj na veľkosti bábätka.

viki0111
8. apr 2013

@bubka22
rozdiel je len v tom, že na 2013 sa dajú vymeniť 2 predné kolesá za väčšie inak je konštrukcia rovnaká aj my máme brio a maximálna spokojnosť len dcérke sa už v kočíku nepáči☹((

georgia333
9. apr 2013

mala som autosedačku bez isofixu, originál brio s možnosťou nasadenia na konštrukciu, perfektná, ľahučka ale syn z nej rýchlo vyrásto, tu väčšiu sme už kupovali od firmy maxi-cosi s isofixom,používame ju dodnes, podľa mňa je zbytočné preplácať tu malú autosedačku na krátku dobu používania,

kvetulik
9. apr 2013

Ahojte kocky, nepredavate nahodou niektora v idealnom pripade trojkombinaciu Brio go? Alebo neviete o niekom, kto by chcel predat? Dakujem velmi pekne za akukolvek radu a zelam krasny dnik.

silviesoldanova
9. apr 2013

@kvetulik ja prodavam 🙂 pisu vam do zprav

miriamka
9. apr 2013

Dievcata...neviete ako zistim ktoru verziu BRIO go mam, myslim rok? Kupovala som ho minuly rok v akcii, a neviem ako zistim ktory rok to je 😖

memek
10. apr 2013

@miriamka podla mna asi 2011 kedze bol v akcii a minuly rok bol 2012 🙂 ale mzoem sa mylit, len tak blbo dedukujem.

memek
10. apr 2013

baby stale si lamem hlavu nad pevnostou a stabilitou kocika mne sa zda ze ten moj je nejaky nestabilny... premyslam ze natocim video ,ze ci aj vy to tak mate alebo je u mna nieco zle.

lenulice
10. apr 2013

@memek ahoj, ja nedavno resila ty jednotlivy rocniky kocarku, zkus se podivat jak mas upevnenou strisku na hluboky korbe, jestli tam mas suchy zip po celym obvode nebo jen vzadu, pokud je jen vzadu, mela by to byt 2012, pokud po cely delce, pak je to starsi model. Jinak mne prijde kocarek dost pevny a stabilni, co presne se ti na nem nezda? Zkus to trosku popsat, ju?

memek
10. apr 2013

@lenulice ja som odpovedala na to ,ze aky rocnik by mohla mat jja viem aky mam model 😉 ale asi to nejak blbo vyznelo. hmmm no proste sa mi zda ze je tam vola. idem natocit video a zavesim ho na youtube a hodim sem link.
proste ze vajicko sa na tej konstrukcii hybe. nie ej to tak pevne zafixovane.

lenulice
10. apr 2013

@memek jej, sorry, jsem to zle v rychlosti napsala, to melo byt pro miriamku samozrejme ;)

lenulice
10. apr 2013

@miriamka ahoj, ja jsem neco psala nechca pred chvili memek ohledne tech rocniku, tak si precti, jinak ja minuly rok (v zari) tez kupovala 3-kombinaci v ty akci 699 eur a mam rocnik 2012

memek
10. apr 2013

@lenulice
video ked je pripevnene vajicko

https://www.youtube.com/watch?v=jDK_XywiznI

video ked je pripevnena vanicka

https://www.youtube.com/watch?v=aEJ4-L-1-NQ

mne sa to zda take nejake "volne" a ked je vanicka aj vam to tak peruje akoze musim sa zapriet nejde to uplne samo. a to vajicko ked je tak ze sa s tym da tak kyvkat.

lenulice
10. apr 2013

Uuuha, no pri te vanicce je trochu vule, to ano, ale nezda se mi, ze by to bylo az takto, ale za chvili se chystam ven a vyzkousim tim takto zaheglat jestli mi to tez bude az tak litat a vecer pisnu. A vajko vyzkousim tez nacvaknout vecer a dam vedet, to vubec takto netusim. Jinak me ze zacatku spis vadilo, ze vanicka jako takova neni uplne na fest, ze lita v tom adapteru, tak jsem to zprvu podkladala, ale uz neresim, kdyz s tim nezacnu heglat, tak me to uz nerozciluje. Ja jsem taka, ze mi nesmi kocar ani skripnout, jinak me berou vsichni certi, tak jsem si kocar trochu poupravila - trochu olepila predni neodpruzeny kolecka, at tak nerachtaji v terenu a olepila zevnitr ten cudlik na polohovani rucky, a uz jsem spokojena. Pravda, ty kolecka jeste nekdy na kostkach trochu slyset, ale uz ani to neresim, kdyz slysim kolem sebe ty ostatni kocary, a ne levny, tak si gratuluju ;)))

lenulice
10. apr 2013

@memek jsem zapomnela predchozi prispevek adresovat na tebe, ale urcite si prectes ;) a jeste jsem chtela napsat, ze jsem mela pri prvnim mimcu napr. Concord Fusion, GT3 od Peg Perega a Teutoniu Spirit, a ani jeden nema na Brio, snad jen ta Teutonka jela naprosto potichoucku, ta byla neskutecne odpruzena, ale zas mela jiny nedostatky, takze Brio je 1 ;)

memek
10. apr 2013

@lenulice tak man zas zaujima ako si si odhlucnila kociar. to ze ja s nim este nechodim kedze v nom nemam co vozit ale snad kazdym dnom sa to zmeni 🙂
praveze vanicka sa mi este zda ked je nacvaknuta ze je to ok to vajicko ma skor desi. ale kazdopadne budem rada ked mrknes ako to je u teba. inak ta rucka to si ako urobila? ved po celom rame su take speci nity tak si neviem ani predstavit ako si to upravila. pevene verim,ze dodas nejake fotky aj s popisom 😵

lenulice
10. apr 2013

@memek No zkousela jsem ten kocarek, a fakt to ma vuli jak s vajickem, tak s korbou, ale toto nicemu nevadi a pri jizde to ani nepocitis, navic kdyz to bude zatizeny ;) Fotku tech prednich kolecek zitra pridam, ale na te rukojeti nemam co fotit, je to zevnitr, podle navodu co tu kdysi nejaka maminka pridavala. A jde o to sedy kolecko na nastaveni vysky rukojeti, to se vysprtne cely ven a ja to u tech tri hacku, za ktery je zacvakly trosku olepila lepici paskou a znovu nasadila, je to uz uplne tichoucky, jinak to predtim strasne rachotilo, nejvic z celyho kocaru.

memek
10. apr 2013

@lenulice aha no aspon si myslim,ze viem ktore kolecka na rukovati myslis. tie odrazky vlastne? a co si tam dala?
to som rada, ze ta vola je aj u teba ja som sa bala ze mam nejaky nestabilny kociar, obvzlast ked som ho kupovala od ruky na inzerat 🙂
a tesim sa na fotecky. a pridam este dve neviem z coho to je 🙂 mozno budete vediet ale predosla majitelka mi to poslala spolu s kociarom

memek
10. apr 2013

no co to je a z coho to je!? je to vobec ku kociku?

bosacka
10. apr 2013

@memek vajicko si napamatam, ale vanicka mi pride ok... a ked je tam dieta, tak to peruje lahsie... skor do dola, nie do hora
toto ruzove neviem co je 🙂

lenulice
11. apr 2013

@memek ne ne, nejde o odrazky, jde o ty sedy kolecka co musis zmacknout, kdyz chces dat rukojet vys ci niz. A ty "pacicky" jsem tam olepila kouskem takovy pasky, co jsem nasla doma, na koberce. Je to neco jak lepici paska, jen silnejsi, pevnejsi. No treba si s tim vyhrat, aby to melo ucinek, aby to tam uz neskakalo, ale zase toho tam nemuzes dat moc, jinak to nejde nasadit a uz vubec se s tim pak neda manipulovat. No fakt treba pozkouset. Ja se to bojim zase "vysprtavat", at s tema patkama uz neco neudelam, za to bohuzel neposlu foto tohoto ;(

lenulice
11. apr 2013

@memek na str. 142 je nafoceny navod k tomu co jsem ti popisovala, od maminky teddylu ;)

petramarie
11. apr 2013

Holky, neprodává někdo korbičku na Brio go?

mhanca
11. apr 2013

Jééé holky moc díky s tím hrkáním čudlíku na polohování rukojeti 🙂 Oblepila jsem to obyč náplastí a uvidí,e dneska venku 🙂 Jinak Lenulice, hodíš sem to foto tech koleček? A kdy si to oblepila? Jak dlouho s tim oblepeným jezdíš? Jestli se to nejak neodírá a nedelá to neplechu v otáčení koleček. Moc díky 🙂

lulii
11. apr 2013

@memek Koukala jsem na tvoje videa a to vajíčko mi to nedělá, ale mám maxi cosi. Ale ta vanička - korbička, já teda nevím, ale na tom videu nevidím, že by vanička měla nějakou vůli. Vždyť houpeš s kočárkem jako takovým - tím, jak je odpružený 😉 Ale to vajíčko se mi moc nezdá.

memek
11. apr 2013

@lulii ja budem nosit to vajicko iba do auta a asi budem inak pouzivat iba vanicku. urobila som video ze ci to tak maju vsetky prinajhorsom este zajdem do predajne ak budu mat brio ze ako to maju oni

lenulice
11. apr 2013

Baby, tu jsou slibeny fotky, snad vam to pomuze. Neni to absolutne odhlucneny, to se asi neda, ale pomohlo to. Mam to asi dva mesice a porad je to stejny, treba to po oblepeni namazat, ja na to dala vazelinu, at to nedrhne a kolecka se samy nearetuji. Je to fakt piplacka, aby tam toho nebylo moc a ne zase malo, aby to bylo k necemu ;)

monulienkamt
11. apr 2013

baby pomoooooc, ako vyzera zarucak ku kociku? ja som nasla iba fakturu z obchodu a knizku ako sa on starat. neviem, ci to bola nejaka dalsia knizocka alebo iba nejaky papier ☹...diky moc

kleido
11. apr 2013

To cervene na obrazku su vodice na isofix,Ked ma auto predispoziciu na isofix pod sedadlom,nasunies na to to cervene a potom len pripojis isofix...

tanaja
12. apr 2013

Ahojte, nepredam mi niektora z vas podlozku do brio go sportaku? mame tmavohnedy, chcem ho predat,len je dost vyblednuty od cistenia...dakujem...