Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

petramarie
17. apr 2013

@kocicinka jinak teda super cena tech korbicek na kasa.cz! Diky, za odkaz!! Objednavam 🙂

sasena033
17. apr 2013

@millada ahoj prosim ta dala by si mi kontakt na Moniku z MMB co sije tie podlozky?? dakujem

millada
17. apr 2013

@sasena033 , mail je kocarkov@gmail.com alebo rovno na českom mmb http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248 😉

bozenkad27
18. apr 2013

Kocky kedy ste dali svoje deticky do sportovej casti? Moja ude mat utorok 5 mesiacov, no vo vanicke vydrzi len spinkat, takze prechadzka mimo spania nehrozi, lebo z vanicky nic nevidi...

tichackova
18. apr 2013

Prosím prosím, jak přidělat madlo na sporťák napevno? Pořád se mi protáčí, nedrží v jedný pozici☹

bubinovci
18. apr 2013

@tichackova ahoj,máš poriadne zacvaknuté? lebo ak áno, tak potom jedine reklamovať. mne to drží pekne. skús ešte pozrieť tie sivé čudlíky čo sú od spodu madla či ich nemáš náhodou zatlačené. tie sa stláčajú keď chceš posunúť madlo.

tichackova
18. apr 2013

@bubinovci Mě to tam asi nejde pořádně nacvaknout, jako já fakt nevím, co s tím😝

kacula87
18. apr 2013

Ahojky holky omlouvam se je tu 175 stranek a potrebuji aktualni info.chtela bych si kocarek koupit ale hlavne jsem se chtela zeptat na kolecka z jakeho jsou materialu a jestli je jizda ticha mam totiz concorda a ten ma penovo plastova kolecka a je to kostiteas tak jestli je to rozdil.a jestli neni nejakej moc uzkej malej ma 10 mesicu a chtela bych snim vydrzet v kocarku co nejdele

bubinovci
18. apr 2013

@tichackova ak sa Ti bude chcieť, tak to nafoť ako to máš a kukneme 😉

pellullinka
18. apr 2013

@kacula87 také by mě zajímalo jak je to s velikosti sportaku,kocarek se mi moc líbí,ale četla sem,že je sportak úzký a je pravda,že já měla sportak,který se k ramenou dítěte rozšiřoval a tento je rovny

martuska75
18. apr 2013

@kacula87 zdravím. neviem ktorý concord máš, ale ak mám porovnať s C. Neo , tak sa to ani nedá porovnať 😀 Teda konkrétne jazdné vlastnosti. Ku nám som po našej ceste Neom ani nevyšla a Briom v pohode. Kolesá sú také gumené a určite to nie je kostitras. čo sa týka šírky podľa mňa je štandarný - na to že má otočnu sedačku tak je to určite v pohode, ale ide aj to aké máš očakávania. Ak nemáš naozaj extrémneho malého valibuka tak to musí určite stačiť - také 2 max 2 a pol ročné dieťa ti už aj tak v kočíku nebude.

kacula87
18. apr 2013

@martuska75 jasne diky za odpoved mam fusion avty kolecka jsou hruza ale na to bych si zvykla ale vadi mi ze sedacka neninotocna na me

maty1232
18. apr 2013

@petramarie tak to si o té kase vůbec neměla psát!!! zrovna včera mi jedna paní poslala korbičku už použitou, vrrrrr a jen o 800 levněji

monulienkamt
18. apr 2013

@kacula87 @pellullinka ja mam trochu vacsieho drobca, uz teraz ma cez 13kg, par stran dozadu som dala fotku, v zime tam bol chudak natlaceny. Sediet tam sedel, ale ked som ho tam davala, bolo vidiet, ze ten kocik je jednoducho uzky. Teraz bez fusaku je to v pohode, ale v zime to nebolo bohvie co ☹

petramarie
18. apr 2013

@maty1232 ja to jeste neobjednala, nejsou schopni mi na info mailu odpovedet, ktera je to kolekce.. Jinak cena super a dost barev na vyber. Jakou korbu jsi vybrala? A sportak s podvozkem? 🙂

pellullinka
18. apr 2013

@martuska75 dítko nemám ještě žádné a vzhledem k tomu, že bych kočárek chtěla od narození ani nebudu vědět jak velké dítě budu mít.
A kočárek i pro 2 nebo 2,5 leté dítě je občas potřeba, pokud někdo nemá golfky, at už jde jen o dovolenou či delší výlet.

janka_k
18. apr 2013

baby tak ja som nakoniec vybrala brio go - sportovy - cool modra + biela konstrukcia => to sa mi straaaaaaaaaaasne paci. a hlboku vanicku som kupila pouzitu v kralovskej modrej - to sice nie je moja oblubena farba ale kompromis musel byt, strasne sa z kocika vytesujem, vyzera bombovo 🙂

janka_k
18. apr 2013

@millada prosim prosim o kontakt na tu Moniku co sije tie brio vlozky

maty1232
18. apr 2013

@petramarie doma už mám na bílé konstrukci šedé brio 2013, to si myslím psala, že budeš i ty pořizovat 🙂 no a korbičku jsem sehnala hnědou, kolekce 2012

petramarie
18. apr 2013

@maty1232 jo jo, pristi tyden ho jedem doplatit a odvest..ten sedo-bily. Je nadhernej, ze? 🙂 Ta hneda se mi jako jedina na te bile konstrukci nelibi.. ☹ Na to leto bych radsi svetlejsi korbu, i kdyz cerna na bile je luxusek..no uvidim jeste, novou muzem koupit vzdycky..tech je vsude plna ritka 🙂

petramarie
18. apr 2013

@maty1232 tak ted psali, ze je to kolekce 2012. Tak ji asi beru..to jde.

maty1232
18. apr 2013

@petramarie no po bazárcích byla jen černá nebo hnědá, tak jsem vzala tu hnědou a nechám u ní asi ušít růžovou boudičku, čekáme holčičku....ale kdybych pořizovala novou, vyberu tu berry, ta je úžasná

petramarie
18. apr 2013

@maty1232 s tou boudičkou to bude super.. Já budu tunit až sporťák. My právě nevíme pohlaví, ale já si myslím a cítím, že to bude holčička, tak bych taky brala Berry, tatínek by zase bral tu cool modrou.. takže kompromis - šedá asi. Ty bazárky jsem taky procházela a narazila vždy jen na černou nebo hnědou korbičku.. Fakt škoda s tou kasa.cz, mají tam pro tebe i tu berry 😅 Já to taky zjistila, jak sem dala kočka odkaz jen kvůli barvě a ouha -32%.

martuska75
19. apr 2013

@pellullinka to máš pravdu, že aj neskôr sa niekedy kočík šikne ale to už je fakt zriedka. Staršia už v takomto veku ani kočíkom nechodila. Teraz sme u mladšej Brio vymenili len za golfáč. Jazdné vlastnosti sa samozrejme nedajú porovnať ale ked je to len sen-tam kdo už by obchádzal v dome šporťák. Kým sa vyvozíte možno nakoniec tých kočíkov poskúšaš aj viac 😀 😀 😀
Ale čo sa veľkosti týka Brio je podľa mňa veľké dosť. Určite sme ho nepredávali že je malý, ale preto lebo už stál nepoužívaný.

kacula87
19. apr 2013

Holky muzu vas poprosit o delku a sirku podnozky od sedu az po konec podnozky??a sirku

pajushka
19. apr 2013

Nechystá se někdo prodávat skejtík na Brio go? Pište prosím do IP, díky za nabídky 😉

maty1232
19. apr 2013

@petramarie jo ale jak píšou, že mají slevu z 5900, tak je to blbost, protože verze 2013 se prodává za 5900 a 2012 se dá sehnat za 4500 i nová, někde sem na to narazila....dneska dorazila hnědá korbička, líbí se mi 🙂

maty1232
19. apr 2013

juchů, už drandím aspoň po bytě...manžel chce růžovou boudičku a nánožník, takže paní Monika snad ušije 🙂

pellullinka
19. apr 2013

@martuska75 mám doma čtyřletého syna,tak vím,že kočárku bylo několik 🙂

petramarie
19. apr 2013

@maty1232 peknej ho mate! A s tou ruzovou bude fesacky 🙂 Ja jsem tu korbu na kasa vzala.. 3999,- se proste da a postovne zdarma. Koukala jsem po tech korbickach novych lonskych a standartne se prodavají za 5900,- i kdyz kdo hleda, najde i levnejsi. A v kamennem obchode prodavaji 2012 i 2013 za stejnou cenu, covece -zlodeji 🙂