Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

duplicka
14. máj 2012

@martuska75 nie, nie, len ked som na to kuk, tak ich ma nafuknute, cize je vo vnutri vatelin a to je nic moc, odporucam skor molitan 😉 😉 . vatelin sa zhrckavie a ked nie je popresivany kadetade tak aj poposuva. nemala som od nej nic, aby ste nemysleli, ze mam nieco na nu to nie, ale kuk som len jednu tu new york a az tak s ami nepacila 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

martuska75
14. máj 2012

@duplicka Mne robila podložku zhodou okolností pani Monika a čo ja viem tak ti dá dnu čo chceš (aj materiál, aj jeho hrúbku). Inak mám podložku od Pinkie tam je molitan a behá to tam určite viac ako v tejto vatelín, tak neviem - asi je to individuálne. Asi je to tým že je taká poprešívaná. Tie originál podložky som nevidela naživo ale príde mi to ten istý materiál čo kočík a osobne mi príde na dotyk príjemnejšia bavna. Ved to bol hlavný dôvod prečo tú podložku kupujem. Ale to je len o osobnom pocite.

bambina
14. máj 2012

ahojte, viete mi poradit. dnes som kupila brio skate, doma mame brio go. neviem ci to spravne zakladame, ked sa starsia dcerka na skate postavi po chvile vozenia skate sam z tyce spadne dole. je tam nejaka poistka? pasuje skate na vsetky typy? my mame brio go 2011

sevzuz
14. máj 2012

@bambina vies co ja mam skejt a ked to tam nasadzujes tak musis tie strieborne "jazycky" tak nejak nastelovat aby ti prebehli na prednu cast- pred tycku, ako keby zavreli to "ocko", treba ten skejt nadvihnut do takej 45 stupnovej polohy a vtedy ten strieborny jazycek potiahnut dopredu, je to len malinky kusok, ale budes citit ako to prebehne🙂
drzim palce 😉

sevzuz
14. máj 2012

@duplicka no ved mne sa ta originalka velmi paci ale keby mali aj taku tyrkys farbu a nie len take mdle farby 😒

nadenkaaa
14. máj 2012

Kocky nas novy "tuning" na briu🙂 dufam ze sa malemu bude pacit teraz som dokoncila 😀

bambina
15. máj 2012

@sevzuz dakujem, idem vyskusat. aj som si myslela, ze by to tak nejako mohlo fungovat🙂

bella22
15. máj 2012

@sevzuz fakt super návod, díky moc!

Jinak já mám taky objednanou podložku do sporťáku od paní Moniky, tak jsem zvědavá🙂. Vybrala jsem oboustrannou - takový ten lesklý černý úplet na jedné straně a bavlna - tmavě hnědá s bílým puntíkem na druhé straně. Originální Brio podložky se mi sice líbily, ale já právě chtěla jednu stranu bavlněnou, aby byla příjemnější na léto. Ještě se mi líbí ty kožíškový látky, co má paní v albu - například na deku, neobjednávala jste některá?

sabi.m
15. máj 2012

Ahojky, kdyby měl někdo zájem, budu mít na prodej "víkendovou" tašku Brio v černé barvě 🙂

sabi.m
15. máj 2012

@sabi.m Prodaná 🙂

kaacka007
15. máj 2012

@barborkamar Ahoj, prodávám černou hl. korbu a hnědý sporťák. vše je kolekce 2011. Kupovala jsem tušim v říjnu 2011 v čr v malvíku. Doklady mám. Korbu jsem používala 4 měsíce, sporťák je nepoužitý. Mám i adaptéry na autosedačku MC a originál fusak Brio. Kočár je perfektní, ale budeme se stěhovat na vesnici, takže ho tam moc nevyužiju. Mám na zahradu takový starý krám a chtěla bych koupit jen nějaké golfky do auta na nákupy. Měla by si zájem?

soso
15. máj 2012

Ahojte, viete mi poradit, ci sa este da zohnat brio go v tej hnedej metalickej farbe? ta novinka 2012? SR, CR...dakujem krasne

barborkamar
15. máj 2012

@kaacka007 Ahoj ďakujem ti ale už máme manžel ma prekvapil 🙂

bella22
15. máj 2012

@soso my ho kupovali v listopadu, podle mě je ještě určitě k sehnání - stačí se podívat na internet, že ho mají. Většina je od jednoho dodavatele (eshopy i kamenný obchody)🙂

kaacka007
15. máj 2012

@barborkamar 🙂 Tak ať se ti s ním hezky jezdí..

barborkamar
15. máj 2012

@kaacka007 ďakujem je parádny 😀

soso
16. máj 2012

@bella22 dakujem za odpoved🙂 a ako si spokojna? ten ram viem, ze je metalicky...a ta sedacka? je to h eda, alebo nejaka metalicka hneda? Mam na mysli ten potah🙂 Ja mam teraz BGB Chameleon, ale Brio mi pride pre dieta ovela pohodlnejsie. Mala v nom aj sedela a super!

lilianka1199
16. máj 2012

@soso mam hnede brio-metalica,kupovane v Ke v Babetkove,da sa aj cez ich stanku,cakala som asi 3 tyzdne,bol na objednavku......maximalna spokojnost 😉

sevzuz
16. máj 2012

baby mne sa stala aka hrozna vec 😢
zlomila som plast na prednom kolese, uaaaaaa pomoc, potrebujem nahradny diel len dufam, ze nebudem musiet kupit cele koleso:-/
nemate s tym niekto skusenost? je to ten plast ciernyco je z vonkajsej strany kolesa, vlastne drzi koliesko, ono sa to z tej strany kolieska odskrutkovava su tam skryte skrutky, tak dufam ze sa to bude dat nejako riesit:-/

boska79
16. máj 2012

@sevzuz to sa da kupit ;)

sevzuz
16. máj 2012

@boska79 kdeeeeee???? to myslis vazne takto v noci ma potesit🙂

boska79
16. máj 2012

@sevzuz kde si kupila kocik... to Ti predaju tu krytku celu ale aj pruzinku musis mat!!! stoji to asi euro. mne to predaval aladin- od nich som mala kocik. Tiez som bola dost vyplasena, ze co s kocikom.. ale v pohode, volali dodavatelovi, a predali mi to..hlavu hore. a dobru noc hes spat 😀

boska79
16. máj 2012

@sevzuz jaj pockaj..na prednom? ja som to na zadnom zlomila... resp. cele to same vypadlo... ale to urcite pojde, neboj. su to kvalitne kociky a nahradne diely urcite maju.

boska79
16. máj 2012

uz je tusim vazne dost hodin a ledva vidim...kus roboty som urobila co som mala, mozem ist spat.. zavolaj do aladinu, tam su sikovny vybavia a zozenu..pripadne kde si kupila kocik.

sevzuz
16. máj 2012

@boska79 Dakujem, idem spat s dobrym pocitom🙂 dobru noc🙂

bella22
17. máj 2012

@soso jsem neuvěřitelně spokojená, je to dokonalej kočárek🙂. Ta hnědá je klasická hnědá (jako u klasický kolekce), krásně tmavě čokoládová, není metalická. Tak BGB je určitě taky super kočárek, ale Brio je oproti BGB mnohem vyšší a to mi vyhovuje. Myslím, že v létě půjde malá do sporťáku, tak jsem na něj taky zvědavá...ale je dobře řešenej, prostornej a má skvělou boudičku, takže je tam dítě pěkně schovaný, když je potřeba.

teddylu
17. máj 2012

MAMINKY 🙂 nebudete někdo prodávat tak do měsíce,korbičku BRIO? Objednala jsem novou z Mallu,ale posílám jí zpět,je to zřejmě výstavní kus,celá zaprášená a hlavně nefunguje stříška,pořád padá dozadu a nedrží napnutá ☹! Barva buď hnědá,zelená nebo béžová.

lulii
17. máj 2012

@teddylu Viděla jsem na mimibazaru hnědou použitou, dávám odkaz: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54851063&tab=7
Jinak teda je to síla s tím MALLem 🙄

teddylu
17. máj 2012

@lulii Moc díky ale to je docela drahé. Na tom Mallu byla za 3990 nová,no i když o té novosti by se dalo polemizovat 😀! Viděla jsem ceny použité korby od 2000 do 2500kč,jen né barvy kterou bych potřebovala. Třeba se někdo ozve 🙂!!!

millada
17. máj 2012

@teddylu , skus pozriet slovensky mmb alebo tu na MK 😉