Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

martuli
30. jan 2013

Ahoj holky, muzete poradit prosim. Mame vetsi miminko, v 6 mesicich 9kg, mame Teutonku Spirit S3 a resim, ze bych jako sportak koupila BRIO GO. Chci se zeptat, je hodne prostorne? A jak se s nim jezdi v terenu? Nemam silu cist celou diskuzi.MOc dekuju

sevzuz
30. jan 2013

@blankaj urcite aj pre vysokych, teda skor pre vyssich ludi ako pre drobcov, podla mna🙂

@martuli v terene sa s nim jazdi vyborne, viac k tomu nieje co dodat. mam uz druhe brio a nepamatam si ze by niekto predaval brio lebo s nim nebol spokojn, su aj nejake kritiky ale ja nemam co kritizovat ja si ho "obhajuem" 😅 😅

pallacinka
30. jan 2013

@blankaj Absolutny suhlas so @sevzuz, my sme si Brio najprv vybrali prave kvoli tomu, ze sme vysoki, a vsetky jeho ostatne pozitiva sme objavili az neskor 🙂

ivett
30. jan 2013

@martuli uričtě je prostorný než Spirit, ten je fakt těsný a malý jako sporťák, Brio je podle mě větší, já ho ještě nemám, chystám se na něj v létě a moc se na něj těším, zatím jsem nečetla žádná negativa a to jsem toho pročetla hodně...určitě budeš spokojená...

martuli
30. jan 2013

@ivett Ve Spiritu jezdil prvni syn do 2,5 roku, jen boudicka nam vadila, jinak OK

ivett
30. jan 2013

@martuli kamoska Spirita ma,podvozek je perfektni,s hl.korbou byla taky spokojena,ale sportak ji hrozne zklamal,neni prostorny,bouda nizko a cela takova divna,blbe polohovani a tak,no uz ma jiny kocar a Spirita se nemuze zbavit,a to zo nebyl levny kocar,kupovala ho novy...Urcite nekomu vyhovuje,ale na ten sportak nadava spousta lidi...Brio je urcite lepsi...

martuli
30. jan 2013

Ja byla spokojena,taky jsme kupovali novy a zbavovat se ho nechceme,ale chtela bych jiny a Brio mne dostalo

ivett
30. jan 2013

tak zkus, určitě nebudeš zklamaná, já se na něj hrozně těším, ale čekáme až v srpnu, tak dřív jak v létě ho objednávat nebudu, malá si vystačí s golfkama už, tak na ni by byl zbytečný...

zvalka
30. jan 2013

@blankaj praveze pre vysokych odporucam jednoznacne, vanicka je vysoko polozena a tiez rucka sa da dat velmi vysoko.

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lovesista
31. jan 2013

@blankaj ja meriam 180cm, moj muz je vysoky 196 cm a obom nam kocik maximalne vyhovuje, ziadne kopanie do koliesok sa nekona 😉

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
neslusanka
31. jan 2013

Hezký den přeji všem. Můžete mi prosím říct, zda se dá sundat a vyprat i potah sedačky? Nebo jak ho čistíte? Děkuji

sasena033
31. jan 2013

@blankaj pri synovi som mala uz v 5 mes. a pri malej bol na objednavku a cakala som na farbu takze dosiel 2 tyzdne pred porodom 😉

kocicinka
31. jan 2013

@robkova červený jsem viděla předevčírem v chiccu na černém mostě, ale konstrukci asi měl taky bílou, už se moc nepamatuji
Ty bílé konstrukce se nějak rozjely, viděla jsem ji i na firkonu 😀

kocicinka
31. jan 2013

@memek od emitexu je sice levnej, ale pro mě jic moc teda, ty otvory na ruce jsou hodně velký a fouká do něj.
Ty značkové jsou zase o dost dražšší, to je fakt. Možná zkusím příští zimu od Pinkie

memek
31. jan 2013

@neslusanka myslis sportovu cast sedacky ci vajicko?, tipujem asi sedacku , dievcata na predoslych stranach spominali ,ze im to slo aj mokrou hubkou a handrickou.

memek
31. jan 2013

@kocicinka takze ty mas od emitexu NIE SI spokojna ak som spravne pochopila 🙂

kocicinka
31. jan 2013

@memek tak tak, pochopilas dobře. Jako takhle, je to lepší, nežli nic. Měla jsem už jeden loni, ale urval se tam patent, tak jsem to reklamovala a koupila jsem zase emitex, i když jsem věděla, že to nebude ono, nechtěla jsem prostě investovat víc. Jak jsem psala, ty otvory na ruce jsou obrovské a fouká díky tomu do něj, také by mohl být teplejší. Mám ten flees, možná s beránkem bude o něco teplejší. Já jsem potřebovala taky nutně černý/ limetka, protože mám fusak černý/limetka, tak aby se to k sobě hodilo. Hrozně se mi líbí třeba rukávníky co dělají ke Stokke zimní sadě. Ty jsou bezva kryté.
Možná jsem jenom náročná, protože většina holek si ho chválí.

neslusanka
31. jan 2013

@memek děkuji za info. Myslím sporťák. Takže demontovat to asi nijak nejde, že? Já to právě vlhkou hadrou zkoušela, ale chtělo by to sundat úplně a vyprat. No nic, tak to zkusím ještě raz

kocicinka
31. jan 2013

@neslusanka to by mě taky zajímalo, paní, od které jsem já brio kupovala mi tvrdila, že to jde, ale já jsem ještě nepřišla na to, jak 🙄 . Takové to šudlání hadříčkem je k ničemu, nejlepší je to dát do pračky. CO skusit napsat mail do toho fashion group, nebo jak se to jmenuje? Třeba by to věděli. Moje brio je naštěstí ještě čisté, mám jen sporták a zatím jsme ho nepoužili, koupila jsem proto podložku s těmi bočnicemi, aby se potah co nejvíce uchránil. Jeden neprací kočárek jsem vystříkávala zahradní hadicí, takže i takto to lze, ale pračka je pračka.

pajushka
31. jan 2013

@martuli Ahoj, tak já měnila v synově roce teutonku spirit právě za brio a nelituji! Adámek byl a stále je docela prcek, ale v tom roce mi v teutonii přišel docela narvaný a ten rovný sed - pořád mi sjížděl, za mě sporťák u teutonie docela zklamaní... Brio je o něčém jiném a ačkoli jsem prvních pár týdnů byla celá taková přejetá z toho, že jsme spirita prodali, za chvilku se ukázalo, že fakt není čeho litovat, jsme moc spokojení, jezdíme v briu ještě teď a rozhodně v něm bude jezdit i naše druhé miminko, máme i korbu 🙂 Terén zvládá v pohodě, nádherně pruží a je super skladný, další plus oproti teutonii!

memek
31. jan 2013

@neslusanka da sa dat dole tusim iba ta "bouda" cize strieska navod ako na to je niekde tu vo fore dokonca na fotkach.

memek
31. jan 2013

@kocicinka ja si myslim,ze mozno je to aj v tom ze niekto ma ruky vacsie niekto mensie 🙂 niekto moze byt citlivejsi na zimu a chlad.

neslusanka
31. jan 2013

@kocicinka no právě já ho mám také z druhé ruky a je teda dost "zasviněný". Nechápu, jak ho může někdo takto poslat dál. Myslela jsem, že se potah dá lehce sundat, ale asi nejde vůbec. A tím hadříkem my tam pak zůstávají takové mapy. Ono ro chce rovnoměrně umýt a rovnoměrně nechat vyschnout. Teď máme fusak, takže mi to nevadí a na jaro léto mám také podložku. Ale jen tak mě to zajímalo, protože jsem z toho znechucena. Už jsem ho z toho nejhoršího obrala, ale i tak, bůh ví, co s ním předchozí majitelé dělali

neslusanka
31. jan 2013

@memek ano ano, boudičku jsem zvládla. Mám totiž i náhradní. Děkuji

memek
31. jan 2013

@neslusanka a mna by zaujimalo v akej farbe si ho kupila? ja som kupila od ruky hnedy a tiez bol taky trosku ufulany sem tam nejaka cmuha ale to bolo v hlbokej casti to som dala dole oprala a vpohode, dokonca tam bolo natrhnute vrecko vo vnutornej casti ale to som zasila 🙂 a madlo na sportkau bolo take trosku zasmudlavene ale aj to sa dalo vyprat.

kocicinka
31. jan 2013

@neslusanka Ty jo, to je teda blbý.Bych jí sprdla. Moje brio je používané jen půl roku a naštěstí teda čistounké, jako nové. Děti to zasviní, o tom žádná, ale tak to mohla dát ta majitelka, trochu do pucu, když to prodávala, tohle mě taky točí 😠
Obávám se, že to asi fakt sundat nejde.

neslusanka
31. jan 2013

@memek také jsem ho právě koupila v hnědé barvě. Je ušmudlané, ale nic hrozné, na první pohled nepatrné. Na boudičce je utržen jeden sucháč, o čem jsem nevěděla, ale budiž. Na pláštěnce je také díra, také mi nebylo sděleno. A nejhorší je, že mi nešlo nasadit jedno přední kolo. Měla jsem v ruce kolo a ten aretační kroužek a pochopila jsem, že je to asi zlomené. Když to chci nasadit s tím, tak to prostě nejde, kolo nedrží, takže jsem kolo nasadila bez toho, ale samozřejmě se zase nedá zablokovat ☹

@kocicinka taky že jsem ji sprdla. Tak za to se omluvila, ale nestihla to vyčistit, když jsem ho chtěla co nejdřív. Ale mohla na to upozornit. Ale spíš to vypadá, že ho nečistila nikdy, totálně neudržovaný. Posílám foto
Tak to já už mám starý typ, to ty máš ještě v záruce, ne?

neslusanka
31. jan 2013

jsem dala jednu fotku dvakrát. Měla to být tato