Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

beruskanula
11. mar 2010

😎 no už aby to bylo... at je už srpen a máme našeho miláčka doma z porodnice 😵 .....

lalia21
11. mar 2010

beruskanula,viem že su to vitaminky,len som rozmyšlala že či to môžem začať aj 2 mesiace pred snažilkovanim alebo stačí mesiac..
noo neboj,ani sa nenazdáš a už ho budeš kočíkovať 😉

beruskanula
11. mar 2010

🙂 lalia: myslím si, že můžeš už ty dva měsíce před snaženíčkem 🙂 .....

ninnaricci
12. mar 2010

baby...potrebujem poradiť...chystáme sa na výlet do Lip.Mikuláša
...neviete či niekde v Poprade alebo okolí sa dá okuknúť Brio na živo...veeelmi by ste mi pomohli

duplicka
12. mar 2010

ninna ahoojjj no v pp urcite nie

ninnaricci
12. mar 2010

dupli 😵 som sa namotala na brio a chcem ho okuknuť v reále...aby aj mm videl
...no začínam mať pocit, že kočíkove obchody na východe skrachovali 😒
...normálne aby človek začal podnikať 😀

duplicka
12. mar 2010

no to veru,u nas v pp absolut,mozno este nejake chicco sa da okuknut,ale to je asi tak vsetko

ninnaricci
12. mar 2010

ešte aj predeti v prešove zrušili...taaak ma nahnevali
...už som písala do babytrendu...dúfam, že neskamú

...veď toto...drahší kočík do predajne neobjednajú 😠

lulii
14. mar 2010

Holky, tak jak se vám s briem jezdí? Doufám, že jste nepřišly na žádný mouchy 😀

sylviah
15. mar 2010

Kočky, fungujú vám 100% tie predné kolečká? Lebo mne sa začali z ničoho nič zasekávať. Dám ich do polohy, aby sa točili a po pár metroch už sú zablokované - čiže otočené len dopredu rovno. Nebaví ma to každých pár metrov oblokovať. Stalo sa to už niektorej?

kessiee
15. mar 2010

fuuu, sylvi, to vazne? a skusila si ich vycistit, ci premazat? mam ho len kratucko, takze neporadim, mne sa nic take zatial nestalo 😕
lulii u nas pohodka, jazdi sa super 😉

ichbinich
15. mar 2010

sylviah:
Mne sa raz alebo dva krat zablokovali, ked bol sneh a posypane kamienkami, nejak sa tam dostali a na kratucko ich blokli. Ale myslim same vypadli a zase to slo. Ja som odblokovavat nemusela...
Ako prve by som teda skontrolovala, ci tam nieco nie je, ako pise kessiee.

lulii:
nie, muchy ziadne (este je zima 😝)
Ale vazne, vsetko bez problemov, v stredu som odviezla nakup a akciove 144ks balenie plienok v pohode... 😉
Ja by som nemenila ani keby mi zaplatili...

enika
15. mar 2010

sylviah - stačí, keď ich premažeš, buď vazelínou alebo indulonou a zasa pofičia 😉 .

lulii
15. mar 2010

Jé holky, to mám radost, že jste nic špatného neobjevily 😉 Až na sylviah, ale to doufám, že teda spraví jen namazání, jak radí enika a bude po problému 😉

sylviah
15. mar 2010

dakujem kocky, skusime to premazat, ale neviem ci to pomoze, ono to totizto mi zacalo robit ked bolo vonku prilis vela snehu a neviem ci tym sa tam nieco nepokazilo, lebo dovtedy ficali superne 4 mesiace. teraz ked trosku narazim na nejaku malu prekazku, tak to same preskoci z jednej polohy do druhej - na fix, predtym tomu nic neskodilo. snad sa to nejak spravi.

lulii
15. mar 2010

Sylviah, to by mě moc mrzelo, kdyby se to nedalo spravit namazáním ☹ Pak jedině to reklamovat, to jsem zvědavá, co by ti řekli. Ale třeba to fakt stačí namáznout 😉 Tak pak dej vědět, jak to dopadlo.

sylviah
16. mar 2010

skusili sme to namazat, tak dnes, musim zaklopat ani raz sa to same neprehodilo, jupi 😀 Dakujem enika 😉 dufam, ze to tak aj ostane

beruskanula
16. mar 2010

🙂 holky ahojík, my dens byli v bejbycentru 🙂 a koukali na brio - tentokrát měli i korbičku 🙂 ... na pohled vypadá dost úzká, ale můj drahý vše přeměřil a je stejně široká jako většina kočárků... korbička je opravdu krásně dlouhá.... a jak to mému drahému s ním slušelo, když s ním "kočíkoval" 🙂 po krámě.... a to důležité... ptali jsme se na cenu korbička, sporták a sedačka a bylo nám řečíno, že by to u nich vyšlo na 20 tisíc... si myslím, že to je moc dobrá cena 🙂 ... pak akorát dokoupíme, pláštěnku, tašku, fusak a tak 🙂

lulii
16. mar 2010

beruska, ty jsi z ČB? Odpovídaly by tomu i ceny co popisuješ. Na internetu jsem brio levnějc neviděla.
Je fakt úžasný a závidím vám, že už ho máte nebo jdete koupit 😉

Sylviah, hurááááááá, to jsem ráda, že to pomohlo, už jsem si myslela, že má brio nějakou chybičku. A nemáááááááá 😀 Tak hlavně abysme to nezakřikly 😉

beruskanula
17. mar 2010

lulii, přímo z Budějek ne, ale 30 km od nich 🙂 .... ale jezdí tam docela často - na nákupy a tak 🙂 ... tak se můžem někdy sejít 😀 🙂 .... jj, taky se těším, až ho budeme mít doma - objednávat ho budeme tak v půlce června - dodací lhůta je měsíc 🙂

kessiee
17. mar 2010

beruska parada 😉 super cena za trojkombinaciu 😵
teda baby, ved vy ste takmer susedky 😀 😀 😀
a lullinka verim, ze coskoro objednavas tiez, neboooj 😉
inak na kocikoch takmer kazde zaseknutie riesi jednoduche premazanie, to je uplne bezne 😉

beruskanula
17. mar 2010

aja holky... 😀 mám asi menší problém s tímto kočárkem, a to ho ještě ani nemám doma 😀 .... ne kecám, jen vzhledem k tomu, že chci ze začátku mít pod malým v kočárku klasickou zavinovačku, říkám si, aby se mi tam vešla 😝 ... na pohled se kočárek zdá úzký, ale drahý přeměřil a např. camarelo - stálo o kousek dál 😀 , je širší(fakt vnitřní rozměr, kde dítko leží) je o tři centáky širší, tak nevím 😒 .... no ta zavinka tam prostě musí jít, stejně jako fusak 😀

kessiee
17. mar 2010

beruska s tymto neporadim, vanicku nemam, ale baby vyssie pisali, napr. babyzuzana, ze maleho vo vanicke vozi este v 7mich mesiacoch, ak sa nemylim... tak by to snad nemal byt problem 😉

beruskanula
17. mar 2010

kessie: 🙂 , jj, babyzuzana se určo ozve 🙂 ... mne je o tu zavinku, aby tam nebyla divně napláclá 😝 ....
ale kočárek je vážně super 😀 🙂 , krásně dlouhý, elegáno 🙂

ichbinich
17. mar 2010

beruskanula:
Ty cakas letne babo. Urcite ti bude zo zaciatku stacit zavinovacka bez fusaku. Ten je totiz velmi teply! Skor ako pravy spacak, zvnutra fleecovy. A do zimy ti babo vyrastie zo zavinovacky, takze bude vo fusaku.

Ja mam mojho maleho zabaleneho v deke (ked je zima) a v tom fusaku, teraz ma 3,5 mesiaca a este ma kopec miesta, aj s tou dekou. Vzdy ma super teplucko, aj ked sme 3-4 hodiny vonku. Ked je teplejsie, dam ho iba do fusaku bez deky.

A v porovnani s ostatnymi kocikmi ma Go velku vanicku. Niektore ine kociky sa mi nezdaju o moc vacsie ako ten, co som sa s nim hravala a mala pre moje babiky...

beruskanula
17. mar 2010

ich bin ich: samo vím, jaký je rozdíl mezi zavinkou a fusakem, brala jsem to tak, že v létě, aby se do kočárku vešla zavinovačka a a v zimě pak fusak - takže nejsem žádná blbka 😠 😔

vanička je krásně dlouhá, a psala jsem, že se zdá na pohled úzká a proto jsme se zajímala, zda se tam vleze klasická zavinovačka s krajkama - aby to nebylo pomačkaný 🙂

ichbinich
17. mar 2010

beruskanula:
Ja ta samorzejme nemam za blbku, a nemyslela som to tak.
Ja som ta nepochopila, ze mas na mysli taku klasicku zavinovacku aj s cipkami, ako sme v nich boli my ako babatka... V tom ti bohuzial pomoct nemozem, ja som taku nemala.

beruskanula
17. mar 2010

ichbinich: jj, tu klasickou mám na mysli 🙂 , máme jich doma hafo 🙂 , tak jsem právě přemýšlela, zda se celé - na šířku vejdou do vaničky 🙂 , aby to nepřevisávalo a krajka nepadala malému do očiček a tak

enika
17. mar 2010

beruskanula - zober zavinovačku do obchodu a daj si to do oboch kočíkov a uvidíš 😉 . Len pokiaľ viem z vlastnej skúsenosti, keďže som tú zavinovačku mala, tak okrem toho, že v nej malá nechcela byť (ale ona v žiadnej), tak po mesiaci-dvoch z nej vyrástla a vykopávala ten spodok. Narodila sa v lete a to som ju nebalila do zavinovačky, aby jej nebolo teplo, doma som ju používala ako podložku, keď ležala na gauči alebo v postieľke. Keď sa ti narodí v auguste, bude ešte teplo na chladnejšie dni stačí deka. Teda aspoň podľa mojej skúsenosti 😉 .

enny3
17. mar 2010

Sylviah- koupila jsem si tento kočárek sportovní verzi v lednu- měsíc jsem měla nemocné mimi- tak jsem vyjela až únoru- jak píšeš po třech dnech se mi začala takto sama zaaretovávat kola,tak jsem jela do prodejny- sundali,promazali,nanadali obráceně- začala se aretovat příčně,sunadali nanadali obráceně- tj. jak byly původně- aretovali se stále a začali vypadávat,poslali do servisu- nikdy neuznal ani neopravil- nestanese se to hned,třeba po 100m někdy třeba každý metr... 😖 Nikdo mi to nespraví,vždy když vyzvednu z prodejny- reklamace neuznaná,padá stále i bez miminka,nedá s stím jezdit,pořád nandavat kola,odaretovávat,za dalších 5 kroků znovu 😝 Ještě tam nalili něco černého- nějaký olej,tak jsem měla celé černé ruce,fuj!Jen jsem se chtěla podělit o zkušenost. 😠