Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bella22
29. máj 2012

@duplicka já jsem si říkala, že to musím zkusit, že by to mohlo jít!!😀

duplicka
29. máj 2012

@bella22 🙂 no fakt ma to prekvapilo, ako ja som ju naklikla a ani som si nevsimla, to prcko, ze mami, ze zle si dala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kika9449
29. máj 2012

Ahoj "Briosky" 😉 ....sportak Brio Spin objednany,tak som zvedava,ake recenzie Vam poskytnem,kedze nikde sa neda vyskusat,nikde som ho ani nevidela a vsade je na objednavku do 60tich dni 😠 ,tak dufam,ze to bude urcite skor a nebudem mat ruky vytahane az po zem z malinkej 🙂

renata09
30. máj 2012

@duplicka vedela som,aj som ju zopárkrát tak použila,keď som šla dole veľkým kopcom. 😉 Predsa,keď sa dieť naje a potom leží dole hlavou,nieje to nic moc.

arsiella
30. máj 2012

Ahojte, napsaly by jste mi prosím ještě zkušenosti s Briem ve sněhu a případně jak se s ním jede po lesní cestě? Dneska jsme byli v obchodě u dovozce a zdá se, že máme kočár vyřešen. Jen si říkám co ty malé kola ve sněhu a co v mírném terénu? Akorát teda ta autosedačka je hodně malá, takže asi koupíme s adaptéry na MC autosedačku.

michaela.g
31. máj 2012

@arsiella ahoj ja som mala dost problem pretlacit ked napadlo 15 - 20 cm a bolo neodhrnute, presmykovala som na mieste no fuuu, ale po lese ked je vyslapana aspom trocha cesticka da sa, len pozor na haluze 😉

boska79
31. máj 2012

@michaela.g v snehu 20cm ma problem kazdy kocik..

a teda, bolo mi treba k vam chodit do temy, v pondelok mi pride cele cerneee brio 😵 😵 😵 😵 😵

boska79
31. máj 2012

uz druhe.. mala som cierne na bielej konstrukcii v january,tak mi prislo za nim luto a bude znova 😎

skybaby
31. máj 2012

@lovesista mne sa kočík nechcel zmestit do kufra ked som mala dcéru tvárou k sebe, ked ho skladam tak že je smerom odo mna, tak sa lepšie zložil a v pohode sa mi zmestí

lovesista
1. jún 2012

@skybaby presne, tu je pes zakopany! 😀 dakujem, ja som na to prisla vcera 😉

inak, ak je tu niekto kto rozmysla nad kupou Bria vo farbe Navy (tmavomodra), uz sa bude dodavat len na bielej konstrukcii (na sivej ani ciernej nie).

boska79
1. jún 2012

@lovesista ja som chcla povodne, ale vyhrala to ciErna, lepsie sa kombinuje

pallacinka
1. jún 2012

@boska79 Super, vitaj spat medzi nami Briackami 🙂 My mame tiez cele cierne 🙂

kilian
1. jún 2012

@boska79 ojojooooo.uz je aj na ceste?

miriamka
1. jún 2012

Ahojte,
tak kocik objednany...uz sa tesim 😉

almita
1. jún 2012

@kika9449 ahoj,si objednavala zo Slovenska,vsak?Ja s nimi riesim tie nahradne diely,tak mi akurat hovoril ten pan,ze objednavaju Spin,tak to bude asi ten tvoj🙂

kika9449
1. jún 2012

@almita ano,ano,boli sme po BA aj v Rakusku a veru nikde sme ho nenasli :(((.Objednala som a slubili mi cierny na bielej konstrukcii,tak dufam,ze sa podari,lebo v ponuke nie je.Neviem sa dockat,bojim sa,ze to bude ina farba.Objednavala som tiez vysoku tasku Brio striebornu z babetkovo.sk za super cenu a teraz mi poslali mail,ze je vypredana.ma svihne :(..tu v HC ju maju,ale za 70€ - nekrestanskka suma - pazravi su Slovaci 😝 ....a ako?uz mas opravene kolieska,ci este nieco zhanaju?

boska79
1. jún 2012

@kika9449 mall.sk ju ma za 27€

boska79
1. jún 2012

nepredavate PROSIIM niekto striebornu ladvinku?

kika9449
1. jún 2012

@boska79 dakujem,mrknem sa🙂

pallacinka
1. jún 2012

@boska79 Nechces radsej ten organizer? Je ovela praktickejsi ako ladvinka.

boska79
1. jún 2012

@pallacinka mne sa prave ta ladvinka lubi.. nieco ako organizer mam, to mi staci..od babymel.

mate tu letnu strechu striebornu? dobre to je? nieje to zas neaka haraburda domov? 😅 😀

adelinka12
1. jún 2012

ahoj maminky,už týden jsem nadšenou majitelkou bria,a pořád se nemužu dokochat,měla jsem již hooodně kočárku,ale toto je teda luxus nade vše 🙂)Jsem opravdu hodně překvapená a moooc spokojená,ted ještě dojde i náhradní oblečeka bude to uplná bomba 😎 😎

boska79
1. jún 2012

Baby, da sa kupit cely nahradny potah na brio?

boska79
1. jún 2012

Neplanujem hned ment, len by ma to zaujimalo 😀

iva_ba
1. jún 2012

@bella22 Dobry vecer ...mozem sa spytta - kde ste si dali usit podlozku do Bria? poslete mo link, kontakt?

dkauejm 🙂

bobi3
2. jún 2012

@kika9449 no my sme náš kúpili v stredu v kočíkove na drieňovej, a mali ho hneď aj skladom... tak možno ho tam ešte majú, tiež v Premamam v Shopping Palace, ale tu už mali len hnedý alebo červený... Teraz je na nich akcia, 699,- eur trojkombinácia 😉
A tu je náš už doma pripravený 🙂

boska79
2. jún 2012

@iva_ba je tu na mk sikovna mamin hviezda22, skus jej napisat 🙂 ja som mala podlozku aj z ciech od tej maminy... a teda.,nic moc vypracovane 😅

kika9449
2. jún 2012

@bobi3 ahoj,ďakujem za tip,ale ja som objednala Brio Spin - nie Go - to uz ma kazda mamina,to uz ma nelaka 😉 ...kam sa pozries same Brio Go.... 🙂

bobi3
2. jún 2012

@kika9449 jáj, aha, a aký je ten Brio Spin? Je lepší? 😕