Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

rritulka
14. jún 2012

Ahojky, posílám fotečky našeho bria go, je to nejj.. kočík jaký jsem kdy měla a že mě jich už pár prošlo rukama. Samo, že by se něco dalo změnit ale holky jsou v něm spokojené a dokonce probíhá boj mezi Andulkou(má skoro 3 roky) a Stellinkou ta má 8 měsíců a teda většinou vítězí 🙂

lenka_21
14. jún 2012

@luckam77 Jooj moja, dakujem ... vyskusala som podla tvojno navodu a funguje to 🙂 🙂 🙂 Pretym to skusal mm a tvrdil, ze to nejde (ja som si pamatala, ze ide 😀 ) Zvyknes si tie kolieska niekedy fixovat? Rozmyslam kedy tuto funkciu vyuzijem 😉

Problem je v tom, ze ja byvam v NZ a kocik sme kupovali v Hlohovci, lebo to bola najblizsia predajna na Brio kociky co som nasla a tak sa nemam koho opytat. Je to daleko aby som kvoli tomu cestovala. Snad to rozchodim. Moj problem je v tom, ze maly sa v tom vajicku klze dole a potom sedi v divnej polohe. 😨 😨 😨 Popruhy som mu utiahla, ale viac uz nemozem. Doteraz ma to velmi netrapilo, lebo sme cestovali na kratku vzdialenost, ale zajtra pojdeme cca 300 km a tak chcem, aby mu bolo co najprijemnejsie ... 😅

lenka_21
14. jún 2012

@rritulka Jeeej a ty mas ake farebne podlozky a madlo 🙂 To si niekde kupovala, alebo vlastna vyroba?

bubinovci
14. jún 2012

ahojte, maminy, ktoré máte Brio už dlhšie nevŕzga vám? s kočíkom som max spokojná, zbožňujem ho, ale začal nejak vŕzgať, nie pri hojdaní, ale keď zabáčam, tak akokeby vŕzgalo niekde pri kolieskach ☹ nemáte niektorá skúsenosť? aj rúčku keď sklápam, tak vŕzga ☹ 😠

sevzuz
14. jún 2012

@bubinovci aj mne to robilo dokonca nove nrio, a zistila som ze tie skrutky co su tam dolu na konstrukcii su uvolnene, normalnesa tocli, islasom do obchodu a tam m to podotahovali, vyskusaj a mozno staci vytianut kolieska, ocistit a nanovo namazat🙂

bubinovci
14. jún 2012

@sevzuz ďakujem skúsim 😉 🙂

luckam77
15. jún 2012

@lenka_21 ja si kolieska fixujem len v zime...kamoska ktora robi s kocikmi mi radila nech si ich fixujem len v zime ked je sneh...vraj sa tie kolieska dost kazia ked to hore dolu fixujes....s tym vajcom skusim sa opytat tej kamosky a uvidime co mi povie mozno mi da link aby si si to prezrela...je to brio vajicko s isofixom????

tichackova
15. jún 2012

Holky poraďte, jakou sluneční clonu na korbičku?

tichackova
15. jún 2012

@sevzuz A ta jde i na hluboký kočárek? Všude jsou její fotky jen na sporťáku...

sevzuz
15. jún 2012

@tichackova ja ju mama ked bol maly v sportakuzakryla ho pekne celeho, ta original sa hodi skor nasportak ale tato je dlha a rovna tak v podstate predlzila striesku, priviazala som si ju na ten adapter, ona ma po bokoch snurky tie som priviazala, este potom ma na zadnej strane taky kus latky na ktorom su suche zipsy ale tie som vzdy schovala pod clonu a stacilo mi to priviazanie na bokoch🙂

duplicka
15. jún 2012

@sevzuz uz mas maleho v sportovom? pocuvaj nekruti sa ti akoby do boku

maminy co mate brio od zaciatku, ked prehodite babo napr v 6 mes, netaha ho na boky, kedze este nie je pevne a co ten zaklon ,nevadi drobcom

sevzuz
15. jún 2012

@duplicka ahoj bohuzial si to vystihla, strasne mi to lezie na nervy, ked zaspi tak je uplne skruten, ja este skusim podlozku som objednala, v nadeji ze..... ani neviem logicke mi nepride ze by mala pomoct a potom to nejako poriesim. aj ked to bude obdobie tak dvoch mesiacov, ale je to na prd 😖 😠

pallacinka
15. jún 2012

@duplicka Ale ano, taha, preto sme kupovali stokke 🙂

duplicka
15. jún 2012

@pallacinka
@sevzuz zeee, tak to som potrebovala pocut,lebo pre vacsie je vyborny,ale prechod vaniska sportak ee, mozno od roka je zas super

esteze mam stokke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ked zatial caka, kedze brio je s vanickou

sevzuz
15. jún 2012

@duplicka neprovokuj jasneeeee!!! 😉

duplicka
15. jún 2012

@sevzuz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 korytkovy sed je pre mimi naj

martuska75
16. jún 2012

@bosacka K tej váhe kočíkov čo ste tu preberali - som trochu popozerala na nete a pohľadala tie kočíky čo tu boli spomínané ako ľahké : Mutsy Evo má uvedenú váhu celkom 11,9 kg a Casualplay KUdu čo je prezentované ako ultraľahká novinka pre rok 2012 je váha (rám + sedadlo) 9,9 kg. Myslím že to Brio s 11,4 kg nie je vôbec zlé. takže ma prekvapuje že @boska79 píše že brio ľahké nie je ale tie Evo a Kudu - ľahké sú. Tak jasné mala som aj ľahší kočík - golfáč od Jané ale zase treba porovnávať porovnateľné.

bubinovci
17. jún 2012

@sevzuz super si mi poradila 🙂 dotiahla som dva šróbiky a kočík už vôbec nevŕzga 🙂 😉 inak ja som mala malého vo vaničke 7 mesiacov, potom išiel do šporťáku a vtedy už sa mi tam nepokrútil 😨

rritulka
17. jún 2012

Ahojte 🙂
Stellinka šla do sporťáku někdy před 7 měsícem a super, nesjíždí ani se tam nekroutí 🙂 Myslím, že se jí tam usíná naprosto super, okamžitě spí a vydrží i 3 hodiny 🙂
@lenka21 podložku i madlo jsem objednala na mmb.

almita
17. jún 2012

@kika9449 uz mas doma spin?som zvedava na pocity 😀

kika9449
17. jún 2012

@almita este stale nie ☹ ...zajtra to bude 3 tyzdne co som objednavala,tak pevne verim,ze tento tyzden uuuuuzzzzz. Sama som zvedava a hned pisem 😉

sasena033
18. jún 2012

ahojte niekomu som tu slubila foto z prechadzky takze tu je nas tatos je uzasny 🙂

duplicka
18. jún 2012

@sasena033 krasnaaa nechystas predat vanicku 😀 😀 😀 😉

sasena033
18. jún 2012

@duplicka zatial urcite nie ak sa mi zmesto do nej tak okolo 7 mesiacov ju dam do sportaka ale uvdime lebo je dost dlha 😀

duplicka
18. jún 2012

@sasena033 😉 😉 😉 ja mam ciernu vanicku a tvoja je prekrasna 🙂

duplicka
18. jún 2012

baby da sa brio vanicka potah oprat?

milacik0106
18. jún 2012

Ahojte briáčky ... stalo sa vám niektorej, že vám na strieške odpadol bežec na zipse? Ako postupovali pri reklamácií? Vymenili vám striešku alebo celú vaničku? Mám 4 týždňové bábatko a vaničku teraz potrebujeme. Kočiar som kupovala v Bábetkove v Košiciach

vladisvladino
18. jún 2012

@pettrus aj my mame tento opickovy setik v hnedom briu, je naozaj krasny 🙂

teddylu
18. jún 2012

@rritulka Opravdu krásně vytuněné BRIO 🙂! Já jsem si nechala ušít zatím jen vložku od paní z MMB,ale chystám se i na setík:podložka,madlo,potahy na kšíry a deku. Vyjde to celé okolo 1000kč.