Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pallacinka
6. sep 2012

@home1 @amador My sme kocik kupovali v septembri 2010 takze mame zrejme model 2010 a mame starsi typ latky. O polohovani noziciek ale nic neviem.

amador
6. sep 2012

@pallacinka com sa ta latka lisi?aku far.kombinaciu mas?

pallacinka
6. sep 2012

@amador Ja mam cierny a je to iny material, horsi na udrzbu, pokial viem. Ta novsia cierna mi pride skor tmavoseda a taka sustakovejsia, mala by sa lepsie udrziavat.

mona22
6. sep 2012

holky čo mate brio ake mate tašky tu poštovu alebo tu druhú do košíka ake mate skusenosti ktora je lepšia?

home1
6. sep 2012

@amador s polohovaním nožičiek asi nebude žiadny rozdiel..mne sa len marí že by mal byť rozdiel v kvalite latky-poťahu a aj pásy? 😕 neviem,nie som si ista,od ktoreho ročníka už bola tá latka ina...

amador
6. sep 2012

juj mne moj briacik zajtra pride, straaaaaasne sa tesim

bubinovci
6. sep 2012

@home1 od roku 2011 sú nové látky, ja by som povedala že také hrubšie. My máme 2011, ale čo sa týka nožičiek tak do úplnej roviny sa dať nedajú

home1
6. sep 2012

@bubinovci áno viem,že v polohovaní rozdiel nie je,opierka na nožky je bud trošku nižšie alebo vyššie..ale to neva..išlo mi hlavne o to,že od kedy bol ten rozdiel v látke..hmm,takže 2010 ma ten starší ☹ mala som vyhliadnute čierno-čierne ale je to 2010....

home1
6. sep 2012

@amador akej farby? kupila si novy? 😕 ja asi kupim čisto novy,chcela by som ten novší typ látky a v čiernom...ale taky som nenašla 2011......

amador
6. sep 2012

@home1 berry 2012 je krasny

amador
6. sep 2012

@home1 ano novy

madormi
6. sep 2012

@katulik1009 ahoj, mám to v albech, fota se stříškama tak jukni, myslím, že je mám veřejné, kdyby ne, písni do ip 😉 měla jsem bílý šusták, s bílo červeným vnitřkem, tu u žnemám, už mám jen stříbrnou, ale nepoužívám je to na mě moc stříbrné tak to paní pošlu aby mi to podšila červně.a ted přemýšlím co si nechám ušít na zimu- celý komplet stříka, nánožník, ledvinku a arukávník tak vybírám barvy 🙂jinak jukni na mimibazar.cz, zadej si Monika Neubert a ona má alba, kde má bria nafocená pro inspiraci 😉

lenulice
6. sep 2012

Ahojte maminky, chci se zeptat kde jste kupovali Brio? Kde se nejvic vyplati? Nasla jsem sportak na simplyprams.eu za nejakych tusim 416 eur, ale bojim se te dalky - Irsko kvuli pripadne reklamaci :( Diky moc 🙂

mirkap84
6. sep 2012

@lenulice ...tato stranka je udajne podvod, maju podobny vizual ako ma svetkocikov.sk, tusim tam kedysi mali aj varovanie na stranku, ktora ich kopiruje 😕
Ja som kupu Bria riesila takym sposobom, ze som si na webe nasla najlacnejsiu cenu, konkretne tu:
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/sporto...
...a poslala som mailom do obchodu u nas v meste spravu, ci su schopni urobit mi min. rovnaku cenu a urobili 😉

mirkap84
6. sep 2012

...kocky, dnes sa mi podarilo predat "stary" kocik, takze sa aj ja pripajam k majitelkam Brio go, konkretne v tmavomodrej farbicke na bielej konstrukcii 🙂 ...pouzivam ho tyzden a zatial max. spokojnost, je to uplne iny level kocika, mala som Cam cortinu a to sa s Briom neda ani porovnat 😕 , kto Brio nevyskusa v praxi nezisti, aky fantasticky je to kocik a jazda s nim 😵
...povodne som sa obavala toho minimalneho sklonu v lahu, ale v praxi by som asi ani lah nepouzivala, tento pololah uplne postacuje, mala mi tam krasne spinka, polohovanie noziciek je fantasticke a vobec nevadi, ze nejde do roviny, kocik tym dostava isty smrnc 😎 , buda je fantasticka, krasne kryje, dnes strasne fukalo a mala tam bola super chranena 🙂 , o hojdani resp. odpruzeni ani nejdem pisat, jedna basen, material je vyborny, pevny a tmavo modra farbicka je uzasna pre dievcatko, uzasne sa s nou kombinuje ruzova farba a vlastne akakolvek ina 🙂
...u jednej holky z Ciech @madormi ju dnes spominala - Monika Neubert (uzasna ochotna osoba) som si nechala usit podlozky, striesku, ochranu na madlo aj na rucku, ked mi to pride, hodim Vam tu foto 😉 a rada by som tiez podakovala tejto diskusii, ze mi pomohli pri vybere noveho, lepsieho kocika 😉 😵

lenulice
6. sep 2012

@mirkap84 Jeee dekuji moc za reakci, jsem rada za varovani, zkusim to jak ty prospekulovat s tou cenou ;))) Jeste jednou diky ;)

katulik1009
6. sep 2012

@madormi Dikees, paraaaada 🙂 uvazujem nad niecim v červenej kombinácii. A kombinujem, a kombinujem 🙂

home1
6. sep 2012

@amador áno berry je nadherny,ale ak už kupime nove brio,tak v neutralnej farbe..... 😉

amador
7. sep 2012

baby, kocik prisiel, je krasny, ale mam problem, prave predne koliesko akoby dobre nedoliehalo na zem, akoby bolo trosku vo vzduchu a toci sa menej ako lave, mate niekto tento problem?skusala som to doma na dlazbe, idem este skusit s malou von na iny teren. Ak to nepojde trafi ma slak, uz druhy kocik na prd 😠 pomoooc

pattyo
7. sep 2012

Zdravím maminky,
chci se trochu informovat od zkušenějších 🙂 ..... Záčátkem března čekáme miminko, a chceme pořídit brio, jen nevím jaký fusak do něj pořídit. Náš favorit je Lodger Bunker, přijde mi teploučký a může se použít od narození do 3 let,což je super. Jen nevím,zda bude pasovat do kočárku. Jinak se mi líbí i emitex- jen jsem o něm někde četla,že je hrubý, nepoddajný a originál brio fusak,ten není taky špatný,ale asi by posloužil tak na jednu sezonu ☹
Můžete mi prosím poradit nějaké tipy?
A ještě se chci zeptat, zda mají brio látky nějakou úpravu proti UV záření- prostě něco jako SPF. Hodně se mi líbí,barevné bria- např.Berry, Jen nevim,zda by např.tato barva šla dobře kombinovat s nějakou další barvou,pokud bych si nechala ušít potahy.Bude lepší zvolit klasickou barvu-černá/hnědá a měnit stříšky a potahy nebo zvolit origoš barvu a měnit třeba jen potahy? Dovedete si představit na bílém podvozku-konstrukci i hnědé brio?( měděné konstrukce se už prý nevyrábí).
Moc děkuji za rady a tipy 🙂

miskasitka
7. sep 2012

my mame berry aj vanicku aj sportak a som nadsena, je krasny a prakticky! ide uplne sam! je to nas prvy kocik tak nemam s cim porovnavat ale zatial sme na nom nenasli chybu. och predsa len jednu..prave predne koliesko skripe..ale to snad manzel spravi 😉

miskasitka
7. sep 2012

@pattyo ja si asi kupim fusak brio ruzovy leskly, a inak ta berry farba je nazivo velmi prijemna, nie je to vyrazna ruzova ale skor fialova a myslim, ze su farby, ktore k nej dopasujes. a okrem toho lodger ma super farby a tie urcite pojdu k berry. Mne sa biela konstrukcia moc nepaci takze radsej by som brala na ciernej tu hnedu. Ale treba vidiet nazivo

home1
7. sep 2012

Ahojte,dnes sme boli vyskušať brio na predajni a fúú,je to Pán kočík 😀 užasny a 17mesačna dcerka v nom mala ešte koooopec miesta-na širku aj na dlžku 😵 😵 😵 takže zimu,jar zvladne ešte 😵 a potom ho odložíme pre druhe 😵 😵 rozhodli sme sa že kúpime nové brio 😵

pattyo
7. sep 2012

@miskasitka Děkuji za názor 🙂 Mně se ta bílá konstrukce právě líbí,jen si to nějak nedovedu představit s tou hnědou, ostatní barvy s bílou super,ale ta hnědá nevim nevim. Tady jezdí hnědé jen na černé konstrukci. Chtělo by to vidět naživo 🙂

bosacka
7. sep 2012

@pattyo neviem, ci vobec taku kombinaciu ponukaju...

duplicka
7. sep 2012

@miskasitka ahoj mas berry na ciernej alebo tiez na bielej, mne ho nikde nechceli predat na ciernej 😠

lindana
8. sep 2012

Ahojte, tiez som neodolala a po oskusani sme hned objednali nove Brio - v hre bolo asi 5 kocikov, ale ked sme vyskusali tento, bolo rozhodnute 😀 Budem mat vanicku v sedej a sportovu v ciernej na bielej konstrukcii. Strasne by som k tomu chcela ten Brio leskly fusak, ale nikde som ho nevidela nazivo - mate ho niektora? Je dost teply a vodeodolny? Bojim sa toho leskleho materialu, ci to nebude nejaky smejd..

Inac toto je nasa kombinacia, dole latky od pani z MMB, z ktorych by som chcela podlozku a striesku..

miskasitka
8. sep 2012

@duplicka no my sme si objednali na ciernej konstrukcii berry vanicku, to sa da bez problemov vsade. Ale sportova cast berry je len na bielej konstrukcii, preto sme si sportovu cast objednali sivu. Problem nastal ked sme takmer tri mesiace cakali na kocik, kvoli tej sivej farbe, nikde nebola k dostaniu, ani vo svedsku. Par dni pred terminom som uz bola na nervy a v predajni mi vysli velmi v ustrety, ked mi navrhli, ze mi predaju berry sportiak k tej ciernej konstrukcii. Takze mam speci vydanie 🙂 asi sa bali ze im tam od nervov porodim 😀

home1
8. sep 2012

kočky,niekde to tu už bolo,no nemohli by ste mi hodiť link na overenu pani,ktora šije podložky do bria a ma velky vyber látok?vdaka 😉

dominikkaaa
8. sep 2012

Ahojte, chcem sa opytat na sportovu cast pre 6 mesacne babo - neda sa dat do lahu, nevadi to takemu malemu babu? Mohla by som poprosit mamicku ktora ma tento kocik ak by sem mohla dat foto spotoveho kocika v lahu. Dakujem.