Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pellullinka
14. sep 2014

@danielle77 a co konkretne mam odsroubovat? Muzes prosim vyfotit? Dekuju moc

danielle77
14. sep 2014

@pellullinka ty chceš použiť len šporťák bez striešky? Ja som si až neskôr všimla, že ty asi nechceš meniť striešku ....

praverita
14. sep 2014

@lucka8626 dakujem za mily kompliment. pri prvom som mala brio hnedy s metalickym podvozkom a boli sme spokojni, posluzil skvele. teraz su ale uz detusky tri, tak potrebujem skor nieco lahke a skladne, sup-sup 🙂 drzim palec s vyberom tasky - inak teraz maju -25% - uz iba dnes 🙂

borrasca81
15. sep 2014

Dobrý den, nevíte jak se dá odmontovat potah a vyprat? Zkoušel jste to někdo? A máte něco od nožkama, aby tam dítě ten potah nešpinilo?

janasu
17. sep 2014

dobry den, prosim vedeli by ste mi poradit- na sportovom sa mi odlomila ta jedna cast na bezpec. pase- kde by som to mohla zohnat? dakujem

carribean
18. sep 2014

baby poradte mi prosim,,,, mam bugaboo cameleon ale sportova cast je dost mala pre moje vacsie babo na zimu...a tak hladam sportovy priestranny kocik ktory sa lahko sklada a je velmi pohodlny na spanie. je brio go spravna volba? dakujem

lueciak
18. sep 2014

@carribean momentálne by som si kúpila asi concord wanderer. Ide viac do lahu a je to asi najvacsia sportova cast aku som kedy videla 🙂 kamaratka ho ma a nevie si ho vynachvalit.

carribean
18. sep 2014

sportova cast je naozaj najpriestranejsia v porovnani s bgb a brio go?

sasena033
18. sep 2014

baby budem posuvat organizer brio 😉

zuzulik1616
19. sep 2014

ahojte, neviete mi prosim poradit, ci sa da kupit alebo kto by mi usil tasticku na plastenku-na zavesenie na ram kocika, take nieco ako je na original brio plastenku

zuzulik1616
19. sep 2014

a este otazocka, vedel by mi niekto prosim odmerat rozmery original tasticky na plastenku (igelitovu)? dakujem...

pellullinka
22. sep 2014

@danielle77 já si tam chci dat uchytky na nanoznik 🙂

poppy1
24. sep 2014

ahojte! v novembri/decembri chcem kupit kocik Brio go, ak mate na predaj, ponuknite 😉 Na farbe az tak nezalezi, ale chcem, aby bol plne funkcny, bez vyraznych chyb (samozrejme mensie skrabance, ktorym sa neda vyhnut su pripustne). idealne este v zaruke, ale nemusi byt. Po jednom dietati! Dakujem krasne za ponuky 😉

dyje
24. sep 2014

Ahoj briáčky! 🙂 Prosím o radu z řad zkušenějších: podařilo se nám zaprskat boudičku sporťáku mastnotou (tatínek jedl grilovanou klobásu...) a přes veškerou snahu mi tam zůstávají malé tmavé tečky. Sice máme tm.hnědé BrioGo, ale ty mastné tečky jsou prostě o dost tmavší. Proto bych moc prosila o osvědčené tipy, čím ty tečky od mastného z potahu vyčistit (samozřejmě tak, abych nepoškodila potah)? Máte někdo podobnou zkušenost a podařilo se vám tento problém bez úhony vyřešit? Budu moc vděčná za dobré rady. Díky. 🙂

barbora87
24. sep 2014

@poppy1 ahoj ja chcem posunut moj 2 mesacny biela konstrukcia cierna sedacka

poppy1
24. sep 2014

@barbora87 dakujem za ponuku, pisala som ip 🙂

basenka7677
24. sep 2014

@dyje my sme obliali hnedu striesku kofolou a bledu, ktoru mame usitu sme zaspinili od tej kolomaze co je na kolieskach pri skladani kocika. Nastriekala som na to Ariel profesional na skvrny a oprala potom na 40º v pracke bez avivaze v normalnom pracom prasku.... obe striesky su krasne ako nove.prala som takto uz cely sportiak aj nanoznik a ten spodok - nakupny kosik.vsetko OK.

milka4
26. sep 2014

Ahojte, chcem sa len opýtať, či mi neviete poradiť, či sedí hlboká vanička Brio GO 2012 na konštrukciu Brio 2011? Ďakujem!

forgisek
28. sep 2014

Ahoj 🙂 prodávám trojkombinaci Brio Go v barvě tm. modré na bílé konstrukci, záruka do 11/2014, možno i zvlášť.. 🙂

lenulice
30. sep 2014

@milka4 urcite sedi ;)

milka4
30. sep 2014

Ďakujem!!!!!!

badlamka
1. okt 2014

@laleal ahoj, chcela som sa ta opytat, ci ked zlozis kociar, tak ci ten fusak lodger nezavadzia a neviem, ako stare babo mas, ale tak ako je to, ked je dieta obute? nezaspini sa to velmi? dikes za odpoved...

badlamka
1. okt 2014

@pattyo ahoj, chcem sa ta opytat, ci si si nakoniec kupila fusak lodger, ci nejaky iny?daj tip;)...a ak mas lodger, sa da sportova cast zlozit aj s fusakom? dakujem za odpoved!

catalina30
2. okt 2014

Vedeli by ste mi poradit, aka znacka / typ skejtika pre starsie dieta sa da namontovat na Brio go? Dakujem 🙂

pattyo
2. okt 2014

@badlamka Ahoj, Lodger fusak jsem nakonec nekoupila. Fusak jsem si nechala ušít u paní Moniky Neubert na mimibazaru-šijé úžasné doplňky na brio. Mám od ní i tašku,zimní nánožník,podložu..........můžu jen doporučit. Sporťák se dá určitě složit i s fusakem a s Lodgrem určitě. Mám ještě fusak od Emitexu.na jaro a podzim a sním jde kočár složit v pohodě, a vlastně i s tím zimním🙂 nebyl problém🙂

badlamka
2. okt 2014

@pattyo dakujem za odpoved, aj ja som si u nej davala sit podlozku, ale fusak som chcela normalny, ale tak dakujem este raz...

pallacinka
2. okt 2014

@badlamka Ahoj, my sme mali v Briu lodger a sportova cast sa da zlozit aj s fusakom.

badlamka
2. okt 2014

@pallacinka dakujem a ako si to riesila, ked ti babo zacalo chodit?nespinilo sa to velmi?

pallacinka
2. okt 2014

@badlamka Ja som ju vzdy vyzuvala, do fusaku isla bez topanok, takze sa to nespinilo vobec 🙂

sasena033
2. okt 2014

baby posuvam organizer na BRIO GO kuk bazarik 🙂