Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

ziza55
17. jan 2011

@ella_joy vies co moja..s kocikom som velmi spokojna ale vajicko je tazke...male...maly sa tam uz pomaly nezmesti ak je v overale..a to este nema ani 3mes..

ella_joy
17. jan 2011

@ziza55 ajajaaj,, ja som skusala parkrat s tym manipulovat, vybrat a teda som sa s tym natrapila, tak snad to je len ozaj cvik,..by ma inak nenapadlo, ze 3m babo sa pomaly nezmesti do vajicka 😠

beruskanula
17. jan 2011

holky, koukam, ze resite vajicko 😅 ... chci se zeptat...jak je pod zadeckem takova vlozka, podsedak proste 😀 , muze se ze sedajdy vyndat? 😅 ... jako mame skoor 5m chlapecka, vejde se tam to jo, ale zda se mne ze je to uz tip top a jendou pri manipulaci se sedajdou jsme si vsimli, ze ten podsedacek nam zustal v ruce 😅 , tak jestli to je jako pripraveny prot ot, ze tam nemusi byt 😀 ?

navic, kdyz se Flo pekne uvelebi, zacinaj mu couhat nozicky, coz nebude dobre 😝 🙄

matula1981
17. jan 2011

@denis19 spravila som kuk, ale na moje velke prekvapenie, tasky su vypredane ☹ bola len v cervenej farbe a taku som nechcela. Chcem bud ciernu, alebo hnedu, lebo mam hnede brio, takze cakam 😉

denis19
18. jan 2011

@matula1981 no vidíš, tak tašky mají úspech v DM i ve vašem meste......tak počkej na zboží,ale jinak se Ti pozdávala?

sevzuz
18. jan 2011

aj ja mam hnedu dm-kovu tasku 😀 😀 😀

chovancova27
19. jan 2011

@matula1981 Ja mám tašku od Jané, veľkú čiernu

matula1981
20. jan 2011

@denis19
@chovancova27 dakujem za info, pojdem sa popozerat na tasky, ale pozdavala sa mi aj ta z dm-ky, len cakam na farbu, lebo bez tasky to je horor, veci mam kade-tade no proste vsade 🙂)

denis19
20. jan 2011

@matula1981 tak to si umím žive predstavit 🙂 že kade tade 🙂 tak príjemné kupky Ti preji a hlavne následnou spokojenost...my dnes byli s malou celý den venku a taška super sloužila, byla narvaná až po okraj,ale systematicky jsem ji vyprazdňovali...pleny, jídlo....... 🙂

duplicka
21. jan 2011

ahojte baby ako dat dole potah z bria, prekvapil ma inzerat http://deti.bazos.cz/inzerat/8505330/Kocarek-Br... babenka ma dva potahy, tak ja som neprisla ani na to ako dat dole potah zo striesky, hmmm ako ho dat dole z konstrukcie? tiez mi bolo pri kupe povedane,ze potah sa da dat dole a oprat,ale ako 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

viete apson poradit ako zo striesky 😕 😕 😕 😕

sevzuz
21. jan 2011

@duplicka podla mna, ja uz som pozerala na ten inzerat na ceskom mmb,a ona ma dve cele nadstavby sportove, nie?
podla mna sa potah neda dat dolu hlavne v oblasti kde je "uchyteny" na konstrukcii tam je ta latka uplne zapracovana do tohoplastu,
jedine rosrobovat do "srobika" 😀 😖

duplicka
21. jan 2011

@sevzuz ved to, hmmmm, nechapem, tak skusala som pisat dodavatelovi do ciech, no som zvedava 😕 😕 😕

ved ja neviem ani tu striesku dat dole 😅 😅

sevzuz
21. jan 2011

@duplicka ani ja🙂

sevzuz
21. jan 2011

mna by napriklad zaujimalo, ze kde sa da kupit ten "vak" do kosika, take uzatvaracie cudo co sa "asi" vlozi do kosika a je zazipsovatelny, nejak som to nikde nenasla a mozno by som si to dokupila 😅

denis19
21. jan 2011

@sevzuz no to zní výborne, jsem ani nevedela, že neco takového exist?????

sevzuz
21. jan 2011

:-/
@denis19 ano je to super aj to super vyzera,len to nie je nikde kdostaniu. mozno by nam mohli pomoct kocky co to maju 😅

pallacinka
21. jan 2011

@duplicka My sme s tou strieskou tazko bojovali (davat dole potah sme sa ani nepokusali), nakoniec sa nam to podarilo, no bolo to pred par mesiacmi a nepamatam sa uz, v com bol ten trik. Mame teraz kocik zabaleny v pivnici, no ak bude cez vikend cas, skusim sa na to pozriet a napisat ti, ak sa mi to samozrejme podari aj druhykrat 🙂

duplicka
21. jan 2011

@pallacinka no ja osm fakt neprisla na to ako ju dat dole, tak mam teraz aj bee plus a tam sa tycky vyberu z konstrukcie,ale tuto no absolutne netusim, ale myslim,ze v tom bude len nejaky hacik 😀 😀 😀 treba na to prist aky 😀 😀ved

@sevzuz nam poradila gumicy,co sme ani netusili 😀 😀 😀

duplicka
21. jan 2011

@sevzuz prihod foto toho vaku prosim

baby mate niektora skejtik?

sevzuz
21. jan 2011

@duplicka
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maj15/album/...

ale teraz pozeram, ze je toasi nejakavycsia taska lebo to tam ma tusim aj popruhy. 😕 😕 😕
Inak
@pallacinka to vazne ste dali z konstrukcie dolu uplne celu tu latkovu cast? to by som chcela vediet ako to ide 😅

pallacinka
21. jan 2011

@duplicka @sevzuz No, aby som sa nechvalila cuzdim perim, prisiel na to manzel 🙂 Dole sme davali ale iba tu striesku, ked sme ju chceli vymenit za zlatu (dokaz, ze sa nam to podarilo, mam aj v albume 🙂). Len si pamatam, ze to nebolo nic jednoduche a sme si povedali, ze to takto zostane a rozhodne ich casto menit nebudeme.

gerlinda
21. jan 2011

@ziza55 tiez sme sa uz obzerali po inej autosedacke, ale zatial sme si Brio vajko nechali. Pre mna je tiez dost tazke, teda ked je v nom mala ani ho nezdvihnem🙂 Skusila si povolit popruhy? Je pravda, ze teda mohlo byt sirsie, ale zase má výhodu, ze je vysoke, len pre informáciu mala má 74 cm a 10 kg, co som pozerala ine vajícka, tam by sa mi uz davno nezmestila. Overal jej davam uz len taky tenky a mam nanoznik a flisovu zavinovacku ked treba. Trochu lutujem, ze sme do vajicka nekupili fusak, mozno by bol lepsi ako overal.
@sevzuz mne ten vak do kosika ponukali v Bambini v Trnave, bolo to v lete, ked sme kupovali kocik akurat ja som si ho nekupila a teraz banujem, ale mozno by sa nieco take dalo aj usit.

beruskanula
21. jan 2011

@gerlinda : muzu mit dotaz ohledne vajicka? zatim mi nikdo neodpovedel 😕 ... jak je tam ten podsedacek, muze se vyndat? my jendou pri manipulaci s vajickem zjistili, ze vyndat jde, ale nevime, jestli tam musi byt a navod nemuzeme najit... 🙄 😅
diky
my do vajicka pouzivame zavinku do autosedacky od emitexu a spokojenost 🙂

sevzuz
21. jan 2011

@gerlinda a kolko asi stal ten vak do toho?

@duplicka tu asi nikto nema ten skejtik, ty budes potrebovat? 😅 😅 do kolkokil je asi takato vychytavka a doakeho veku sa tam zvyknu deti vozit?

@beruskanula a neskusala si sa spytat u nejakeho predajcu na ten podsedak z tej sedacky,

baby ktore uvazujete o podlozke do kocika, aku si davate do hnedeho bria? ja by som nejaku chcela a neviem sa rozhodnut na farbe☹

gerlinda
22. jan 2011

@beruskanula mozes 😉 ten podsedacik mozes vybrat, je tam na zmensenie pre male babatka, a ak bude treba vyber aj vlozku na ochranu hlavicky
@sevzuz na cenu sa uz bohuzial nepamatam

nika.green
23. jan 2011

Podsedak lze vyndat, taky jsem ho kolem 6. mesice vyndala. Sedacka se mi zdala take mala, ale nakonec tam maly vydrzel celkem dlouho, Kdyz couhaji nozicky, tak by to vadit nemelo, vadi, kdyz se uz spatne vejde hlavicka a tam to bylo ok. Sedacka je opravdu tezsi a uzsi, ale myslim ze je to pro lepsi bezpecnost.

mamazuzu
26. jan 2011

ahojte baby. tu u nas do rana riadne nasnezilo a vaham, ci ist na prechadzku alebo nie. ci prejdem s Briom... je tu asi 10 cm snehu. mate niektora skusenost, ako brio jazdi na snehu?nechce sa mi vsetko vytrepat von a potom zistit, ze sa nikam nedostanem, lebo kolieska zapadavaju...

denis19
26. jan 2011

@mamazuzu bydlím pod horama v zásade a také tu stále sneží a je sníh a nemám problém, jen to zkus, není to jako po asfaltce,ale je to fajn 😕

beruskanula
26. jan 2011

@gerlinda ,
@nika.green : dikec holky 🙂

@mamazuzu : my s briem ve snehu nemame problem 🙂 .... casto u nas jezdime v neprohrnutym snehu a v poho 🙂 🙂
a mely byste videt ty ksichty tech, co mi pri koupi a kdyz prvne kocar videli vmetli, ze s tema koleckama budu mit v zime problem 😀 🙂

odpo razime taky ven a mame tu taky nasnezino 🙂

mamazuzu
26. jan 2011

@denis19 hura, si ma potesila, lebo ani vcera sme neboli vonku. tak to dnes pojdeme vyskusat a dam vediet vysledok 🙂