Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

petra1303
19. jan 2012

@jankajanka ahoj este mate na predaj tu tasku?

salemi
19. jan 2012

Ahojte, kúpim adaptéri na maxi cosi pre kočík Brio go. Ponúknite, ďakujem.

juliankaaa
19. jan 2012

@salemi takych nas je viac 😀

salemi
19. jan 2012

Veď hej, to je asi jediná nevýhoda bria, drahé adpatéri 😀
V nemecku ich majú za 49 EUR, plus poštovné 24, takže nič moc 😒

pallacinka
19. jan 2012

@salemi Kde v Nemecku si ich nasla za 49?

pallacinka
19. jan 2012

@salemi Dakujem, zaujalo ma, ze su lacnejsie ako na Slovensku, lebo kocik samotny tu stoji viac. Rozmyslam, ze odtial kupim plastenku aj organizer, nemate ho niektora nahodou, aky je? Inac ak by ste mali zaujem, mozem vam tie adaptery objednat, postovne v Nemecku je nad 50 Eur zdarma 🙂

salemi
19. jan 2012

Ak si budeš odtial objednávať, tak určite tie adaptéry by som vzala. Ďakujem.

mollyka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kleki
21. jan 2012

ahoj holky neprodává někdo nejlépe trojkombinaci Brio Go? ČR i Slovensko?

kleki
21. jan 2012

nebo nevíte o výhodné akci?

kleki
21. jan 2012

@alfa8 dobrý den ještě prodáváte trojkobinaci a za kolik? děkuji za odpověd

alfa8
21. jan 2012

Prepacte az teraz som to zbadala-kocik mam este som ho nikde neinzerovala-sportova cast je zabalena a aspon 450 eur by som zanho chcela ak mate zaujem mozte napisat na mail-alena.h1974@gmail.com

kleki
22. jan 2012

děkuji ozvu se. Zatím jsem našla nejnižší akci 2setu za 449€ http://www.mall.sk/kociky-sportove-stvorkolky/b...

kleki
22. jan 2012

@dandelion18 dobrý den, také si chci objednat za tuto cenu 2set ,mohu se zeptat, kde jste objednávala a kam vám přišel kurýrem domu nebo do bratislavi do obchodu, děkuji moc za radu.

alfa8
22. jan 2012

Ahoje-ja to mam ale 3kombinaciu za tu cenu si myslim ze sa to oplati tak ak by ste niektora chcela tak sa ozvite. Ako som povedala sportova cast je zabalena a vanicka z vajickom su vo velmi dobrom stave lebo pouzivam aj druhy kocik. Inac mozem povedat ze BRIO sa najlepsie vozi a je velmi lahucke a nasla som jednu pani v cechach ktora sije potahy na striesky strasne pekne to vyzera.

kleki
22. jan 2012

nejde mi vám odeslat email, vraci se mi zpěr, prosím pošlete info o stáří a popis + foto na petranekolova@seznam.cz děkuji

mollyka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dandelion18
23. jan 2012

@kleki ja som objednávala z babetkovo.sk
kocik mi prisiel kurierom priamo domov 🙂

renata09
23. jan 2012

@bosacka Zataľ som sa k vazeine nedostala aj tak som musela mať zaretované kolesá kôli snehu,no už tretí deň čo som ich znovu odaretovala a ani raz sa mi koleso nezaaretovalo.Som rada,že je to už v poriadku,dúfam,že už navždy 🙂 .
Možno len kolieska chceli poriadne vyčistiť,no a sneh to spravil za mňa. 😉

salemi
23. jan 2012

Hlásim sa k novej majiteľke Bria, veľmi sa teším, objednávali sme s mall.sk posledný kus čierna/čierna. Len sa chcem spýtať užívateliek Bria - čierneho, či nezaregistrovali v lete, že by tam bábätku bolo vemi teplo, že by sa prehrievalo? Trochu ma všetci okolo strašia, tak sa chcem opýtať fundovaných 🙂 Vďaka

kleki
24. jan 2012

nevíte proč jsou v akci u 2 setů jen některé barvy? a o jaký rok výroby se jedná? a jaký je rozdíl mezi těma, které v akci nejsou a jsou o tolik dražší? děkuji

kleki
24. jan 2012

@bella22 mohla bych se prosím zeptat, jestli nevíte, jaký je rozdíl v Briu rok 2009 a 2011 ? ted je v akci v mall.sk i mall.cz 2set za pěkné peníze, ale nevím, jaký je rozdíl v těch dražších bez akce. děkuji moc za
radu.

bella22
24. jan 2012

@kleki co vím, tak jde hlavně o novější potahy - bezpečnější (co se ftalátů a zpomalovačů hoření týče) a odolnější potahy. V nějakém testu z roku 2009 Brio Go v tomhle směru moc neobstál, tak to výrobce předělával. Ale tam neobstál skoro žádný kočárek, kritéria byla nastavená přísně. Jinak si myslím, že přibyly akorát nové barvy rámů - šedá a metalická hnědá. Co se konstrukce týče, tak o žádných velkých změnách nevím. Ptala jsem se před nákupem 2011 v obchodě a kromě potahů o výraznějších změnách nevěděli. Myslím, že když je pěkná akce, tak není špatný nápad koupit starší kolekci, ten kočárek je dobrej a výrobce na něm asi nemá co měnit.

kleki
24. jan 2012

@bella22 děkuji mockrát, o akci mi psali z delfinka, že se jedná o kočáry 2011 ale o starší korbičky, nicméně nerozumím proč mají omezené barvy (červená, černá, hnědá) 2set 12.800Kč ... já bych chtěla zelenou a tu maji v akci s korbičkou také zelenou r.výroby už 2011 už za 17.990Kč (tak to bude v těch korbičkách rozdíl v roce výroby) ale člověk asi ten rozdíl mezi korbičkama sám nepozná, nebo ano? jak poznám, že k akci neni "závadná" korbička?

bella22
24. jan 2012

@kleki konstrukce bude určitě pořád stejná, měnily se potahy na těch korbách. Takže ty 2011 už jsou ty nové. To vám určitě prodávající sdělí. Bývá to tak, že mají v akci určité barvy a právě starší kolekce.

kleki
24. jan 2012

děkuji 🙂 ještě se zeptám, miminko se narodí v polovině března, je nutná do korbičky podložka, mám nějakou pořídit, nebo stačí jak to koupím a fusak bude asi už moc teplý. přemýšlím o lodgeru

bosacka
24. jan 2012

@kleki - podla mna maju v akcie tie farby, ktore nepredali a chcu sa ich zbavit. vada by tam nemala byt ziadna (naco budu skladovat starsiu kolekciu?) vo vanicke je taky tensi matrac, tak bud si kupis podlozku, alebo das deku, alebo nieco 😉

lilianka1199
25. jan 2012

@kleki.... novsia kolekcia ma uz aj nanoznik 🙂