Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

pattyo
27. jan 2014

@pellullinka mám nechaný ušitý box do koše od paní Moniky,tak tam vozím pláštěnku a všechny další věci a že jich je 🙂 box je super věc, tašku ke kočáru-tu mám taky od Moniky,skoro nepoužívám......jen když jdu k doktorce

luckybara
27. jan 2014

Dámy prosím potřebovala bych foto instrukci jak oddělat madlo,a potah ze střechy,máte někdo??

pellullinka
27. jan 2014

@pattyo já sem si koupila box originál kvůli té možnosti jakoby pytle (nevím jak to vysvětlit) a asi to taky nacpu tam,ale nechtěla sem si plastenkou zabírat místo 🙂

pellullinka
27. jan 2014

@luckybara potah že střechy tady je přesně vyfoceny. Myslím,že na straně 100

pechys
27. jan 2014

@pattyo a je to jaká přesně? viděla jsem, že je i nějaká XXL. A ještě ten box, můžu vidět fotku a kdo přesně to šije? díky moc

krizovam
27. jan 2014

@martuska75 Prosím Vás, tu clonu máte originál Brio nebo na to sedí i nějaká jiná? Děkuji Monika

martuska75
27. jan 2014

@krizovam clonu na kocik brio som mala original brio takze neviem cisedi aj najaka ina. Tato bola super. Stale som si ju nechala na golfac aj ked sportak uz davno nemame. Pasuje aj tam.

krizovam
27. jan 2014

@bubinovci Dobrý den, máte úžasnou stříšku, omlouvám se, že otravuji, ale zeptám se - neuvažujete o jejím prodeji na léto? Brala bych i s podložkou. Děkuji Monika

pattyo
27. jan 2014

@pechys já mám klasickou emitex exclusive na 80cm délku korby-to je asi ta základní podle délky korbičky,je to popsané i na stránkách emitexu- jsou 3 řady-klasik,xl.xxl.........box mám ušitý od paní Moniky z mimibazaru........když si tam zadáte Monika Neubert nebo nojba,měly by vám vyjet její stránky a odkazy na její výrobky a látky,atd. ten box je super věc.

pellullinka
27. jan 2014

@pechys pechy ta xxl je mega obří :D

@krizovam někdo tady dával fotku se clonou ABC Design a vypadala suprove. Zkuste projet stránky zpět. A je opět o půlku levnější než original

pellullinka
27. jan 2014

@krizovam clona str.192 🙂

krizovam
27. jan 2014

@pellullinka Děkuji, ta je úžasná, přesně toto jsem na léto hledala, díky 🙂

pellullinka
27. jan 2014

@krizovam mě nedekujte 🙂 taky ji na léto planuji,myslím,že bude skvělá

pechys
27. jan 2014

@pattyo a na tu Moniku mrknu 🙂
@pellullinka Děkuji oběma, až budu mít kočárek doma, tak si koupím ještě tu pláštěnku, ať to mám komplet.

mirina5
28. jan 2014

Možem vás poprosiť link na tu moniku co robi tunning brio? Ďakujem

pechys
28. jan 2014

Ještě se zeptám,jestli někdo nemate ten obal,do kterého se složí celý sporťák...musí se tedy odendat kolečka,ale třeba na delší cesty autem mi přijde super.

martuska75
28. jan 2014

@krizovam Ta originál Brio čo mám ja je trochu inej konštrukciu ako tá na strane 192. To len aby sme sa bavili o tom istom 😉 Priklikáva sa z pred/hora o búdičku takmi koliečkami. Na nej sa mi páčilo práve to jednoduché nalikávanie. Potom trčí skôr smerom dole ako do hora, ale Brio má samo o sebe obrovskú striešku takže to bolo habadej dosť.

martuska75
28. jan 2014

@pechys mala som aj ten obal presne na cestovanie. Ale nie originálale šila mi ho pani monika podľa fotiek a rozmerov ( myslím že sa to potom ujalo a už to aj ponúka 🙂 ) Oproti originálu je tam rozdiel v to že tá originál je nejako na pevno vystužená (ale nevidela som to naživo). Tento šitý obal bol taký skor len podšitý tenším vatelínom aby držal tvar a chránil kočík pred oškretím a kufor pred zašpinením.

wewerka0
28. jan 2014

@josefina79 ahoj, ja mam 161cm a uplne v pohode lahulinko sa ovlada, dokonca aj moj trojrocny syn kocikoval a slo mu to super 😉

evitaa777
28. jan 2014

Maminky,kamoska by chcela vediet,ci sa da zvliect potah na vanicke. Viem,ze strieska ano,ale ten bok ide tiez dole? Dakujem Vam velmi pekne

pechys
29. jan 2014

@evitaa777 Zrovna včera jsem to zkoumala a zjistila jsem, že nedá, leda by se to celé rozšroubovalo a to si nedovolím. tak sjem to jen vyluxovala, setřela a vydesinfikovala 🙂

galaxy
30. jan 2014

NÁPAD - baby nespravíme si skupinu,že Brio go??
Ozaj prosím poraďte, tie čo máte originál fusak ( z vonku šuštiak) čo obliekate všetko do vaničky doň?? Máte pocit že je dostatočne teplý aj do zimy napr. -5stup, -8stup ??? dať deku doň aj navrch??

galaxy
30. jan 2014

A Ešte... keď fúka viac, dávate pláštenku???

petramarie
30. jan 2014

@galaxy nedavam, neprofoukne 🙂 Plastenku jen kdyz leje

krizovam
30. jan 2014

Prosím, kdo máte sporťák z roku 2011, byly byste tak hodné a přeměřily mi boudičku - stříšku. Mám možnost koupit šitý potah od Moniky, ale mám sporťák 2012 nebo aspoň si to myslím. Na dokladu o koupi je jen datum 3.1.2012 - tak jak poznám, že je kolekce 2012??? Díky moc.

lenulice
31. jan 2014

Ja mam sportak 2012 a kupovala jsem si novou konstrukci strisky a poslali mi tu starsi a kdyz na ni nasadim origos potah i ty potahy sity na 2012, tak v pohode, ani to nepoznat, naopak to bylo horsi - sila mi strisku jedna pani podle staryho strihu a na 2012 se nedal dal, resp. dal, ale striska nesla rozevrit. Poznas to podle barvy konstrukce te strisky, od 2012 je černá, predtim seda ;)

krizovam
31. jan 2014

@lenulice Díky, šla jsem se mrknou a konstrukce je černá. Takže jestli to dobře chápu, pokud si koupím šitou stříšku na 2011, tak to sice nasadím, ale nepůjde rozevřít? ☹

zdeni.r
31. jan 2014

@renatka16 brio mají v Ostravě ve funbaby 🙂

lenulice
31. jan 2014

Ano, ten posledni dil nebudes moct roztahnout, ona to ma Monika aj nekde u sebe vyfoceny jak by to vypadalo.

krizovam
31. jan 2014

@lenulice ☹ to je škoda, už jsem se těšila. Psala jsem i Monice a odepsala mi, že šije univerzální, která sedí i na 2011 i 2012, ale od kdy to šije nebo jestli přímo tato byla taky tak šitá to nevím. Co mám změřit na té mojí origo, aby to mohla poměřit i paní, abychom to zjistili? Jsem otravná, omlouvám se, ale moc bych ji chtěla.