Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

peliroja
29. júl 2011

ahojte kocky, predavam sportovu cast brio 2010 (chceme zmenit farbu), kuknite na moj inzerat, v pripade zaujmu predam spolu s cervenou vanickou 🙂

peliroja
29. júl 2011

@salomuska ahoj, pozerala som ze mate zlte brio, prosim ta pouzivate uz sportovu cast? ak ano, ako sa ti pozdava udrzba. je mi jasne, ze ho bude treba asi cistit castejsie ale kym to nebude kazdy den tak v pohode 🙂 dakujem ti

salomuska
29. júl 2011

@peliroja zatial pouzivam len hlboku cast. na sportovu cast si chcem kupit podlozku a asi aj nejaky chranic na to madlo. starsia dcera sa s oblubou v kociku krmila, tak ak sa bude aj mladsia, je mi jasne, ze spinit sa bude. ale myslim, ze na bledsich odtienoch su necistoty menej viditelne ako na tmavych 😉

peliroja
29. júl 2011

@salomuska jasne, podlozka a chranic su v takomto pripade asi zaklad, s tym pocitam 🙂 ale nieco na tej bledej bude 😉 tak som rada, ze si spokojna

maticap.
1. aug 2011

Ahojte, tak sme uz aj my "briaci" - dnes sme si boli pre zlty dvojset a k tomu sme zobrali cierne vajo. 🙂 A zatial sme z neho nadseniiii! Co bude potom, ked v nom budeme vozit nasho drobca 😨 😀 😵 ...

lludmila
2. aug 2011

ahoj, taky jsme novými majiteli žlutého Bria. momentálně zjišťuji, zda je možné připevnit na rukojeť zimní návlek...máte s tím někdo zkušenosti? moc díky 🙂

lludmila
2. aug 2011

@maticap. Ahoj, nevím, jestli jsi už Brio pořídila, ale na www.nej-hracky.cz jsou výprodeje starších kolekcí.. Celý kočárek cca za 12000Kč, což je super cena!!!

pallacinka
2. aug 2011

@lludmila My mame zimny navlek, jedna pani nam ho sila na zakazku a vyzera aj funguje super 🙂

skybaby
2. aug 2011

ahojte baby, neviete mi poradit aky je rozdiel medzi brio go a tym druhym, tusim sa vola brio ts sing?
a mali ste niekto v briu zimne babo? mne sa prva dcera narodila vyse stvorkilova a jej sestricka tiez asi nebude ziadny drobcek 😉 myslite ze vanicka je dost siroka?
dakujem

maticap.
2. aug 2011

@lludmila ahoj, uz sme kupili - ale tie ceny su tam fakt super. No co uz. Inak, ten zlty vychadza po prepocte cca tolko isto ako u nas. Akurat som nepochopila cenu toho modreho so sivym (alebo ciernym?) ramom - ten je este lacnejsi - tak to je teda parada!

lludmila
4. aug 2011

@maticap. tak se dívám, že naši chlapečci budou jezdit ve stejných kočárcích 🙂 přeji co nejkrásnější čekání na listopad 😉

juliankaaa
4. aug 2011

konecne budem aj ja vlastnikom Bria!!!! 😀 sa vytesujem, ako keby som vyhrala milion 😀
chcem vas poprosit o radu, aky nanoznik ste kupovali na sportovu verziu? dakujem

beruskanula
5. aug 2011

@juliankaaa : ahojky, ja poridila origo nanoznik brio🙂

megg
5. aug 2011

ahojte, ktora stranka (eshop) je na Brio najlepsia?

ichbinich
5. aug 2011

@juliankaaa:
no a ja mam nanoznik univerzalny deluxe od Emitex 😉

juliankaaa
5. aug 2011

@beruskanula
@ichbinich dakujem, kuknem na obidva a gufam ze si vyberiem, aj ked teoreticky by som si mohla aj sama usit 😝 ale ked som nejaka leniva
a plastenky mate origos, alebo univerzalne?

beruskanula
5. aug 2011

@juliankaaa : plastenky mame origo 🙂

napred jsme koupili na korbicku s tim, ze pasuje i a sportak, ale pak jsme zjistili, ze to na sportak neni uplne ono, tak jsme dokoupili origo na sportak

🙂 a jsme spokojeni 🙂

kaacka007
7. aug 2011

Ahoj, mohla byste mi nějaká poradit, kde uvidím brio go naživo? Jsem z Ústeckého kraje, ale dojedu případně i do Prahy. A pak jestli je nějaký rozdíl ve velikosti hluboké korby kolekce 2010 a 2011? A rozdíl ve sporťáku 2010 a 2011 je fakt jen v materiálu? Děkuju.

stanka04
7. aug 2011

@kaacka007 My sme dost porovnavali 2010 a 2011 a nam osobne sa viac pacil material 2010,ale inak je to skoro nerozoznatelne.2011 ma aj brondzovu farbu konstrukcie pri hnedom potahu,inak sme nenasli nic rozdielne 😉

pallacinka
7. aug 2011

@kaacka007 @stanka04 My mame 2010 v ciernej farbe a material sa naozaj tazko udrziava. Cierny 2011 sa nam sice na pohlad pacil menej, no zdal sa byt praktickejsi. Viem este o jednom rozdiele, a to je samovolne zaaretovanie prednych koliesok- na nasom kociku sa jedno koliesko pravidelne zasekava a treba ho olejovat, kym v 2011 by to uz nemalo robit.

stanka04
7. aug 2011

@pallacinka S tym kolieskom to tu niektore kocky spominali,niektore to nemali ani pri 2010,asi ako trafis...Ja mam hnedu 2010 a co slo odlepit a dat dole,som oprala a "nasucho"sme skusali vycistit naschval flak od blata 😝 A vsetko v pohode 🙂 A este-nam sa zdal 2011 "rozheganejsi",to sme rozoberali par stran dozadu..

pallacinka
7. aug 2011

@stanka04 Mas pravdu, mali sme asi skratka smolu, no ten koci milujem aj tak 🙂 Rozdiely sme velmi nestudovali, len sme sa na 2011 zo zvedavosti pozreli v obchode no neskusali sme s nim ist. A ten textil je myslim v ciernej najhaklivejsi, stale ho cistim no v kuse su na nom zmolky z deky a oblecenia. No pred tym ma tu varovali este nez sme ho kupili takze som vedela do coho idem 🙂

stanka04
7. aug 2011

@pallacinka Verim,ze ho milujes,nam sa pacil od zaciatku,tak sme potom riesili uz len "rocnik" 🙂 Pre mna bolo najdolezitejsie skladanie,vaha a dlzka vanicky a sportaku.A samozrejme,ak k tomu vsetkemu aj vyzera,nieje o com 😀

pallacinka
7. aug 2011

@stanka04 🙂 My sme rocnik ani riesit nemuseli, kupovali sme ho v case, ked 2011 este nebola v predaji. A tie dve veci co som tu spomenula (koliesko a material) su fakt jedine, ktore mu mozem vytknut, bez nich by bol nacisto dokonaly 🙂

kaacka007
8. aug 2011

Holky děkuju. Tak teď jsem víc váhám jaký ročník koupit. Nejhorší je, že jsem ho neviděla nikde v obchodě. Nevíte, kde na něj natrefím. Díky.

monulienkamt
8. aug 2011

@kaacka007 podla mojho nazoru je kolekcia z roku 2010 pevnejsia ako 2011. Ja som najprv videla 2011 a zdala sa mi dost labilna, preto som kocik hned zavrhla. Potom som ale videla kolekciu 2010 a ta sa mi zdala pevnejsia. Kocik mam doma uz cca 3 mesiace, ale kedze nasmu drobcovi sa stale nechce ist na svet, tak prakticku skusenost este nemam. Ale moj priatel je z toho kocika dost uneseny, najma kvoli tomu, ze sa lahko ovlada. Inak ja som ho videla v Prahe nazivo v Puntanele na Letnanoch a este v jednom obchode na Chodove, ale nepamatam nazov. A myslim ze aj v Malvikovi by ho mohli mat, ale tam by som najprv zavolala, lebo nemaju vsetky kociky na predajni. Viac poradit neviem. Ja som to robila tak, ze som nasla internetovy obchod v ktorom ho predavaju, zistila, ci maju kamennu predajnu a isla na obhliadku 😀

salomuska
8. aug 2011
brisilda
8. aug 2011

dievcata nemate niektora nafotenu sportovu cast kocika? popripade nepredavate niektora?

stanka04
8. aug 2011

@brisilda Ja mam dve fotky v albume Výbava,ak pomoze...
Baby,mate niektora podlozku SHINY? Pasuje aj do vanicky,ci len na sportovu cast? Ta ruzova mi neda spat 😝

ichbinich
8. aug 2011

@brisilda:
Napriklad na strane 33 tejto diskusie dala @sevzuz fotky jej sportovej casti, mrkni si 😉
Inak tu mame dost fotiek podloziek, aj fusakov, aj nanoznikov...