Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

beruskanula
9. sep 2013

@pajushka : Pavlinko, dokoupit zvlast 😉

pattyo
9. sep 2013

Dobrý den, potřebovala bych poradit..........začalo nám vrzat v konstrukci naše brio........hlavně při houpání.......stalo se vám to někomu? Jde to nějak opravit? Děkuji.

madormi
9. sep 2013

@pattyo ano stačí promazat- mě to promazal v servis posílala jsem to tam na výměnu rukojeti. ale vám stačí koupit w5 a postříkat

bvladka
9. sep 2013

Mám doma Brio kočiar a som veľmi spokojná 🙂 jedine čo mi trochu vadí, je to, že je dosť široký a veľmi ťažko sa mi vtrepe do výťahu 🙄 ale inak je super 😉

pattyo
10. sep 2013

@madormi Mocmoc díky🙂

sharon30
13. sep 2013

@dyje Ahoj,
chtela jsem se zeptat,shanim univerzalni plastenku na hlubokou korbicku. Psala jsi,ze mas zkusenosti s plastenkou od Emitexu..je to prosim te tato? http://www.emitex.cz/cz/menu/23/produkty/vyrobk...
Moc diky za odpoved!

pellullinka
14. sep 2013

Ahoj briacky 🙂
tak dnes sem konečně v obchodě viděla Brio,a jenom sem si potvrdila,že to je ten pravý kocarek pro nás. Jen se asi změní plánována černá konstrukce s černým sportakem,v obchodě měli šedý na bílé konstrukci a i přesto,že na netu se mi vůbec nelíbil,tak naživo mě dostal! Je nadhernej a korbicku asi červenou. No těším se až ho budeme moci objednat 🙂

zuzik311
15. sep 2013

kočky ahojte ktoré máte fusak brio basic ste spokojné? rozmyslam objednat.. je teply? nevidela osm ho nazivo..dakujem

sharon30
17. sep 2013

Taky by mě zajímal váš názor na fusák brio basic 🙂

pellullinka
17. sep 2013

Hezký podvečer,

mám ještě hafo času na koupi kočárku, ale korbičku jsem chtěla kupovat použitou a tak koukám a našla jsem toto:
http://www.nakupuj.com/korba-hluboka-ke-kocarku...

přijde mi to až divný, za tuhle cenu novou korbu? co myslíte?

zuz999
17. sep 2013

Baby mate aj zimny fusak do vojicka? Aky? Do vanicky uz mam elodie details.

pellullinka
18. sep 2013

Zdravím,prosím jsou nějaké rozdíly v korbickach z roku 2011,2012 a 2013??? Dekuju

zlatat
18. sep 2013

kočky, aj ja mám na vás jednu otázočku - dá sa poťah z vaničky dať dole? Asi nie, čo? Kúpila som z bazáru vaničku 2011 a striešku som dala bez problémov dole, tá sa spolu s nánožníkom perie, ale na ten zvyšok po bokoch akosi neviem prísť, čo s tým. Zatiaľ som to len vytrela vlhkou handričkou.
Vy ste ju ako čistili? Tiež len takto?
@pellullinka ja mám tú 2011 a moja segra má 2012 vaničku - rozdiel vidím len v tom, že ona má vnútri vpredu také vačky na odkladanie drobností, ja mám nejaký vačok zvonka vpredu ( teda aspoň tipujem, že je to vrecko ) - vnútri je na zips a 2013 má vraj novú striešku, ale či je to tak, neviem - len som to kdesi čítala

pellullinka
18. sep 2013

@zlatat mám právě možnost koupit úplně novou korbu 2011 a nevím jestli pak novější modely nemají nějaké vychytavky nebo tak :D

zlatat
18. sep 2013

@pellullinka to neviem ... ja som to už vzdala a kúpila za skvelú cenu používanú ... strieška mohla byť väčšia, tak aby sa dala vaic naklopiť dopredu, ale za tú cenu, čo som ju kúpila úplná paráda. Len maturujem, ako ju vyprať

pellullinka
18. sep 2013

@zlatat mám možnost mít novou 2011 za 2500kc,což mi přijde dobré.
na bazaru sem žádnou levnější nenasla

lenulice
18. sep 2013

@pellullinka tusim 2011 je ten starsi model, striska neni jakoby predklonena, ale naopak, ty novejsi modely jsou v tomto praktictejsi a urcite hezci 🙂

pellullinka
18. sep 2013

@lenulice děkuju 🙂
holky nebudete se někdo kolem vánoc zbavovat černé korbicky?

zlatat
18. sep 2013

@pellullinka to je suepr cena - ja som z bazáru kúpila za 49 € plus poštovné ... tiež perfektná cena

lenulice
18. sep 2013

@pellullinka ja ji jdu prodat ted, 2012 rocnik

pellullinka
18. sep 2013

A za jakou cenu? Kdyžtak mi písní do IP
@lenulice

lenulice
18. sep 2013

@pellullinka ok 🙂

ppeppe
18. sep 2013

Dobrý den, jsem spokojená uživatelka kočárku Brio Go, mým problémem je však potrhaná rukojeť. Dočetla jsem se, že některé z Vás ji také měnily. Kočárek mám ještě v záruce, ale chtěla jsem se zeptat na délku reklamace. Prý to trvá delší dobu, reklamace se vyřizují ve Švédsku. Je to můj jediný kočárek, zvažuji, jestli to má vůbec cenu. Ale vzhledově ani na omak to není nic moc. Díky za zkušenosti.

pslahorova
18. sep 2013

@zlatat nevyperies, nedas ju dolu, staci voda a spongia dobre vycistit a je po probleme🙂 v lete sa kocik schol sam teraz to chvilku trva ale fen vsetko vynahradi.

pslahorova
18. sep 2013

@bvladka coze? Ja som si ho kupovala koli vytahu - extra uzkym vchodovym dveram na baraku a vosiel sa. Keby sme vtedy nebyvali na byte ani sa po briu neotocim.

bvladka
18. sep 2013

... no neviem, bývame v centre mesta BA a nám sa do výťahu nezmestí, musíme ho nadvihovať a tak nejak bokom ho tam cpeme, ale ostatné kočiare, ktorých majiteľky (kamarátky s deťmi) k nám chodia, sa do nášho výťahu v pohode zmestia 🙂 , ale inak som s mojim briom spokojná 😉 V.

bvladka
18. sep 2013

@pslahorova ... no neviem, bývame v centre mesta BA a nám sa do výťahu nezmestí, musíme ho nadvihovať a tak nejak bokom ho tam cpeme, ale ostatné kočiare, ktorých majiteľky (kamarátky s deťmi) k nám chodia, sa do nášho výťahu v pohode zmestia 🙂 , ale inak som s mojim briom spokojná 🙂 V.

zlatat
18. sep 2013

@pslahorova dík, tak som to aj spravila a naozaj, ide to úplne super a dokonca mi aj celkom rýchlo vyschla 🙂

pslahorova
18. sep 2013

@bvladka to je zákon schválnosti🙂

pslahorova
18. sep 2013

Inak ja Brio predávam ak by niekto chcel. Už ho nepotrebujem.je ešte stále v záruke.