Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zabka1987
14. feb 2014

@bella17 došla ti moja správa???? 🙂

jaya
14. feb 2014

@madormi Budu prodavat korbu Berry. Uz vite pohlavi? (My ji teda mame pro kluka 😀 😀 )

zabka1987
14. feb 2014

@jaya keby čakám dievčatko beriem 😀 ale aj my chlapčeka. ja som si vzala sivý na bielej konštrukcii 🙂

jaya
14. feb 2014

@bubinovci Budu prodavat Berry, ale az tak v kvetnu pocitam. I kdyz nevim, jak dlouho se tam nas obricek jeste vleze 🙂 Ma 4 mesice/9,5kg 😅

jaya
14. feb 2014

@zabka1987 No, ja jsem to objednavala z netu a mela jsem spatne zkalibrovane LCD, takze vypadal fialovy 😀 Byla to ale tak krasna barva, ze jsem to uz nevracela. Neni to 100% holcici ruzova. No a mam ji na cerne konstrukci 🙂 Vypada to krasne.

madormi
14. feb 2014

@jaya jo to ještě dlouho vědět nebudem .-( bych řekla že dřív jak duben květen ne 🙂ale děkuji za info

kukucg
15. feb 2014

ahojte, pokukavam po briu, myslite ze sa mi ho oplati kupovat? mala ma rok, teraz zacina chodit, a chcem vymenit hartan za nieco lahsie a spratnejsie ale golfac nechcem, tak zvazujem brio.

bubinovci
15. feb 2014

@jaya no my máme termín 30.4. a môže to byť aj skôr tak už chcem kúpiť čím skôr aby sme už mali nachystaný kočík

zuzka0605
17. feb 2014

Je kocik BRIO dobre ovladatelny aj pre nizke postavy??? ci je skor pre vysokych ludi.

bubinovci
17. feb 2014

@zuzka0605 rúčka je nastaviteľná, takže si každý nastaví podľa potreby. lepšie ovládateľný kočík som ešte netlačila 🙂

madormi
17. feb 2014

@zuzka0605 i pro menší postavy 😉 ta ručka je opravdu hodně variabilní- je v těch sklonech velký rozdíl...

madormi
17. feb 2014

@kukucg já jej koupila kdy žmalé bylo 10 měs a nelitovala jsem jediný den

georgia333
18. feb 2014

@zuzka0605 ručka je polohovateľná takže si ju viete nastaviť, inak je veľmi ľahký

krizovam
18. feb 2014

@zuzka0605 Mám 158cm a je super, ovládám jednou rukou.

zuzka0605
18. feb 2014

@krizovam tak to si ma potesila tiez som taka podobna "vyska jak ty

krizovam
18. feb 2014

@zuzka0605 Vozí ho i šestiletý synovec a v pohodě 🙂

isolee
18. feb 2014

ahojdy holky, potřebovala bych sehnat nové kolečka ke staré kolekci...jak přední - aretovací i terénní tak zadní...je to strašnej problém...přemýšlím, že bych vyzkoušela od někoho kdo má Brio Go 2013 kolečka, jestli budou stejný...v obchodě mi tvrdí, že nejsou stejné....a nová informace pro vás....firma Brio Go už neexistuje...i když já ho miluji... a nevzdám se ho...nenašla jsem konkurenční kočár...jen ty sjetý kolečka mě štvou!!! a prostě nejsou k sehnání...pokud je tady nějaká Olomoučačka....a byla by ochotna vyzkoušet kolečka, jestli mi pasují..byla bych vděčná..starost bych měla vyřešenou....ale jestli jste tady někdo kdo uvažujete o koupi....opravdu...buďte opatrní...s následným prodejem by mohl být problém....

bubinovci
18. feb 2014

@zuzka0605 tá rúčka sa dá dať tak dole že aj môj 2,5 ročný si tlačí kočík sám 🙂

lenulice
18. feb 2014

@isolee no ty chces vyzkouset kolecka z kolekce 2013 na starsi rocniky? Tak to predni ti urcite pasovat nebudou, je tam jiny uchyt, a objednat to uplne cely od zacatku te bile konstrukce (jestli vis jak to myslim) by byl dost problem, protoze tam jsou specialni nyty a jen tak ti to nekdo neobjedna ;( Zadni kola by mela sedet. A podle me tyto veci urcite maji v Groupfashionu ve Zline, zkus jim napsat, ja s nima uz neco resila a vzdy super pristup 🙂

lenulice
18. feb 2014

@isolee no ty chces vyzkouset kolecka z kolekce 2013 na starsi rocniky? Tak to predni ti urcite pasovat nebudou, je tam jiny uchyt, a objednat to uplne cely od zacatku te bile konstrukce (jestli vis jak to myslim) by byl dost problem, protoze tam jsou specialni nyty a jen tak ti to nekdo neobjedna ;( Zadni kola by mela sedet. A podle me tyto veci urcite maji v Groupfashionu ve Zline, zkus jim napsat, ja s nima uz neco resila a vzdy super pristup 🙂
@zuzka0605 aj muj rocni drobek, co sotva zacal chodit si uz tlaci kocar sam a moc rad 🙂

minonka007
19. feb 2014

Maminky budu prodávat brio go sportak v modre barve na bile konstrukci,kdyby mel někdo zajem pisnete🙂

isolee
19. feb 2014

@lenulice Ahojdy díky za info s předmími kolečky...já myslela právě, že bychom pořídili celou tu přední část s rotačkami, asi to myslíme obě stejně - ano, jak jsou nýty...myslela jsem, že tam jsou jen křížový šroubky...kouknu na to..potěšilas mě se zadmími....
jinak právě že má poslední zkouška byla ozvat se do Zlína...kde mě informovali, že Brio Go už není...teď nevím jestli krachlo a nebo s někým zfůzovali ale že už nebudou vyrábět a doporučili mi se kočárku asi zbavit...že kolečka neseženu..proto to zkouším takhle..ale máš pravdu..super přístup!!!jenže co místo Bria?surfuju...hledám...nic se mi nelíbíííí ☹

pellullinka
19. feb 2014

@isolee brio převzala firma Britax z německa

lenulice
19. feb 2014

@isolee No ja asi pul roku dozadu chtela taky ty novy kolecka, ty predni, resila to s jednim velkym obchodem, co Brio prodava a pan ze vyzjisti jak by to slo ci neslo a prave me upozornil na ty nyty, ze tyto bych musela od nich tez poridit, ze jsou specialni a pak se uz neozval, tak jsem to pochopila tak, ze to asi vubec nejde takto dodat a uz se po tom nepidila. Poridila jsem si to novy Brio, 2013, ale povim ti, ze ty stary kolecka mi vyhovovaly vic, ty novy dost rachtaly a ani se mi nelibily, ten cudlik navrchu mi prijde smesny, ale o to by neslo, zkratka hrkaly a mne to lezlo na nervy, tak jsem se vratila ke kolekci 2012 ;) A jsem moc spokojena ;) Takze byt na tvym miste, koupila bych ty kola ze starsi kolekce (pokud sezenes aspon ty), a ty velky nahradni, ty terenni, podle me vubec nevyuzijes, ani v zime jich neni treba, takze ty bych vubec neresila. Navic se mi s nema Brio vubec nelibi, ale to je samozrejme tez otazka vkusu ;)

pellullinka
19. feb 2014

@lenulice leni jaký je rozdíl mezi kolečky 2012 a 2013?

lenulice
19. feb 2014

@pellullinka no ty starsi jsou napevno, do 2012, od 2013 jsou takovy vykyvny, jiny je i system uchyceni do konstrukce a aretace

isolee
19. feb 2014

@pellullinka Peťuli....díky za info...já si říkala, že je to podobný...alespoň na netu...asi jsem ale náročná...chtěla jsem koupit Britax Motion 4 .. na videu....reference...dtest..super...real - viděla jsem včera a můžu říci...že mě to strašně zklamalo..ale strašně...☹ madlo na prd...špatně se mi s tím manipuluje...je těžkej...brzda strašná...nějaký hnusný železo u rukojeti s tím, že se za to zahakuje sporťák...no děs..když bych chtěla použít na hlubokou korbu u II.dítěte v budoucnu....tak by to tam ta šílená tyčka šla vidět....Agile není odpružený i když vypadá leépe...ale fakt..po včerejšku...sháním kolečka..přemýšlela jsem že koupím brio konstrukci..ale proč? ☹ když ji mám .... spor´ták mám jako nový...jen ty kolečkáááá..safrááá 😀 😀 😀

isolee
19. feb 2014

@lenulice chjo....jenže ty starý kolca už vůůbec nevím kde mám shánět..i ve Zlíně mi řekly, že je už mít nebudou....že maj jen 2013..a co si budem vykládat...první co se ojede jsou kolečka..takže asi nemá smysl kupovat ze staršího - použitýho kočáru ☹ včera jsem pořídila manducu a má mi přijít zítra..se s takovou na vše vyprdnu 😀 😀 😀 😀 a budu nosit v manduce 😀 😀 ne...to byl joke..fakt jsem strašně strašně spokojená s briem a díky za info ohledně starý a nový kolekce..už tomu rozumím.....díky :-*

kocicinka
19. feb 2014

@isolee já nevím, ale to je prvně co slyším, že má brio sjetá kola... U bria se sjíždět vůbec nemají. Jak máš starý kočár? Ten můj je již dost ježděný, ale na kolech to není skoro znát.

pellullinka
19. feb 2014

@isolee jakože vůbec nejdou sundat ty do 2012?