Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

madormi
12. jan 2014

@pellullinka mají fusak i do sprotáu, je i prostornější než např emitex a mají i rukávník v tom růžovém puntíku 🙂 tašku už mám, fusak i rukávník mi dojdou 🙂

madormi
12. jan 2014

maminky nebudete některá jaro. léto prodávat černou korbičku na bílém rámu- myslím, ten starší typ korbiček jak je tam vidět ten bílý rám kolem korby 🙂

luckybara
12. jan 2014

@madormi a mohla by si mi vyfotit ten fusak jak vypadá na briu?děkuji

madormi
12. jan 2014

@luckybara no to bohužel ne ☹ já už mám brio uskladnění na druhé, dost daleko ode mě 🙂 používám ted bj city mini 😉

evina24
13. jan 2014

@rimon ahoj, chcem sa spýtať, tá pani Monika stále tunuje tie kočíky ze? pretože som jej napísala z MMB ale neodpovedala mi ☹
nemáš na nu prosím ťa nejaký kontakt priamo? ď.

krizovam
13. jan 2014

@evina24 Někdy to trvá než odepíše, ještě počky.

kimby
13. jan 2014

holky, mohu vás požádat, našla by jste některá čas a mohla mi změřit složenou konstrukci na výšku bez koleček (se sundanými kolečky) prosím? Tento údaj jsem bohužel na netu nikde nesehnala a já bych ho potřebovala vědět.

madormi
13. jan 2014

@evina24 trvá jídéle než odepíše, klidně týden 😉

evina24
13. jan 2014

@krizovam
@madormi OK, dakujem.. som si aj myslela ze má určite veľa práce 😉

rimon
13. jan 2014

@evina24 nemam veru priamy kontakt, tiez mi odpovedala po dlhsej dobe.. odhadujem, ze je celkom vytazena a teraz je aj lyzovackova sezona.. pockaj par dni, urcite sa ozve 😉

evina24
13. jan 2014

@rimon ok..dakujem. .musim byt trpezliva..ked ja sa uz neviem dočkať mojho noveho kocikaaa 🙂

luckybara
15. jan 2014

holky koupím nánožník na brio nemáte někdo?

badlamkaa
15. jan 2014

@zuzka0605
ahoj, a nechces kupit uplne novy, este nerozbaleny brio 2013 cierny na bielom podvozku ale len cisto sportovy?

kocicinka
16. jan 2014

@evina24 asi má hodně práce. Já jsem jí ( na podzim) zaplatila za boudu a potah na madlo a poslala je až tři týdny po zaplacení. A boudička stejně nesedí☹

evina24
16. jan 2014

@kocicinka nesedí??? čo tam nesedí? to vázne? ☹ a teraz co spravíš?

kocicinka
16. jan 2014

@evina24 Nevím, asi nebudu dělat nic. Co taky. Monice jsem to psala hned jak dorazila, nabídla mi, že jí to zase můžu poslat, ona to upraví a pošle zpět. Jenže to by pro mne znamenalo, to zase sundat ( umí manžel, ne já)znovu na poštu( u nás se čeká hodinu i déle) platit zase poštovné, čekat zase měsíc nebo bůhví jak dlouho, než to pošle zpět, a to už se mi nechce znovu absolvovat. Tak si jen tiše rvu vlasy, jak jsem blbá, že jsem zase musela mít něco nového. Navíc, ta zlatá se mi stejně nelíbí, myslela jsem, že to bude jiný materiál a odstín, vypadá to hrozně lacině, cirkusácky. Myslela jsem, že to bude ta zlatá, jako je z originálního Bria setu, co už se nevyrábí. Navíc je na té látce i kazík....
Ona mi psala, že tu boudu dělala poprvé podle nějakého nového modelu. Hrozně mi na té konstrukci plandá a po stranách přečnívá na každé straně nějakých 10 cm látky.

kaczenkaa
16. jan 2014

@kocicinka ahoj jestli schanis zlatou strisku mam original brio..klidne ji vymenim zajinou barvu..schanim naky novy doplnky abych ho ozivila 🙂 jiank jsem se chtela zeptat skousela ste nektera vymenit cely potah na sportaku?pry to jde..ja mam hnedej sportak a chtela bych cernej ..

kocicinka
16. jan 2014

@kaczenkaa díky za nabídku, ale asi už ne.... už jsem nastrkala peněz do kočáru až až. Učím se být spokojená s tím, co mám 🙂 Škoda, že jsem to nevěděla dřív ☹
Za kolik ji prodáváš a máš fotku? Jen pro zajímavost.

evina24
16. jan 2014

@kaczenkaa ja mám tiež hnedý.. ale nepáči sa mi.. a kedže kočík má už nejaké 3 roky tak si to trosku aj pýta vymeniť.. chcela by som v prvom rade zmenit vanickovú cast.. a na zimu sportak.. ale ked to tak dlho trva..tak neviem.. 😒
celý potah? myslís ten spodok čo tam väčšinou ostava??? heeej? da sa aj to???

evina24
16. jan 2014

@kocicinka našla som dve baby co to robia aj na slovensku.. len neviem na ne referencie.. mozno to skúsim s nimi.. ak nebývajú daleko odomna by bola vacsia výhoda.. uvidím ako sa mi podarí.. juuuuj.. to ma mrzí že ti to nesadlo.. nechapem.. ved tych brio kocíkov tam mala dost prerobených.. a nemyslím si že tie jednotlivé ročníky sa nejak výrazne odlišuju..

petramarie
16. jan 2014

@kocicinka no to by mě trefil šlak ☹

petramarie
16. jan 2014

@zlatulka89 Dcera šla do sporťáku v prosinci v 6-ti měsících, měla 8700g a 69cm a už jí tam ve fusaku bylo hodně hooooodně těsno. A to podotýkám vez zimní kombinézy.

petramarie
16. jan 2014

Holky, prodávám tuto tmavě šedou tašku Minene Layla. Používaná 6,5 měsíce. Příruční taštička, obal na láhev, přebalovací podložka - nepoužito. Fotky si lze prohlédnout zde. https://www.modrykonik.cz/shops/kocarky/dwuy/mi...
V případě zájmu pohledám ještě nějaké fotky na našem kočárku.
Pořizovací cena 1890,-
Moje cena 900,-

kocicinka
17. jan 2014

@petramarie a co bys dělala? Myslíš, že to mám sundat a poslat jí to?

martinasukennikova
17. jan 2014

@evina24 ahoj vieš mi napisat ake baby to robia ? aj ja by som to potrebovala zmenit .dakujem 🙂

kaczenkaa
17. jan 2014

jo me ten hnědej už taky nebaví tak sem si sehnala ruzovou boudu.no chtela jsem si vymenit potahy za cerny prej to de ale naprd se to dáva zpatky.tak se musim spokojit stim co mam :D jinak maly je 6 mesicu a v hluboký korbě parada.nepride mi mala.a jinak jsem koukal ze tu zlatou strišku Brio uz nevyraba a na netu se pohybuje kolem 1800kc 😲 coz mi pride hrozna darda.jinak tady mam tu zlatou na hluboký ..a jak vydite nejlepši kos má brio :D takle jezdim když to pride na obě dvě :D

evina24
17. jan 2014

@martinasukennikova ahoj..jasne..na www.sashe.sk konvalinka a bajkonur..kontaktovala som obe a zistila som ze ony dve nejak spolupracuju 😉

evina24
17. jan 2014

@kocicinka ja by som jej to poslala späť. .jaska..

evina24
17. jan 2014

@martinasukennikova alebo ta pani monika z mmb.cz co o nej baby pisu

petramarie
17. jan 2014

@kaczenkaa ty jo, ta guma na riditkach koukam na prd 😖 To hodne ctu, ze je kaziva. Pekna taska 🙂