Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

martuska75
23. aug 2013

@tiumen Ja som to drhla nezoblečené - rovno na konštrukcií. Som poodlepovala tie suché zipsy kde sa dalo, aby som sa k tomu lepšie dostala. Ale najlepšie teraz v lete lebo to lepšie schne.

martinasukennikova
23. aug 2013

prave nechcem sem posielat fotku toho kočíka tu z bazaru aby ma majitelka nenapadla že jej tu zdielam jej fotky 🙂
@martuska75

martuska75
23. aug 2013

@martinasukennikova aj tak asi podľa fotky ťažko zistíš reálne v akom je stave. Niečo môžu fotky naznačiť ale najlepšie si ho podľa mňa mrknúť osobne. Možno by som zisťovala, ktorý je to ročník - alebo teda ako je starý. Skotrolovala by som si štandarné slabiny Bria - rúčku, aretáciu koliesoka a potom celkovo v akom je stave.

martinasukennikova
23. aug 2013

@martuska75 to hej len tam je taka divna strecha a neviem či to tak je na každom

martinasukennikova
23. aug 2013

baby a žiadna tu nepredavate nanožník a plaštenku ?

diadiana
23. aug 2013

@sandy3911 mne šila pekne striešky aj podložky Monika Neubert , odporúčam.

jaya
23. aug 2013

@zuzik311 Ja to mam pro kluka 😅 Narodi se tedka v rijnu a jsem rada, ze na zimu budu mit nejakou hezkou barvicku - v tech pliskanicich aspon neco veseleho 😉

martinasukennikova
23. aug 2013

Baby a ešte vas otravujem ake okrem origoš nanožníka a plaštenky pasuju na brio ? pasuju tam aj univerzálne ?

pellullinka
23. aug 2013

Maminky,prosím...je nějaký rozdíl v korbě 2012 a 2013? Děkuju
chtěla bych koupit nové brio někdy ke konci roku a korbicku použitou,tak abych věděla jestli je mezi ročníky nějaký rozdíl. Děkuju 🙂

tiumen
24. aug 2013

@martuska75 my sme dali len športovú časť bez striešky do vane a drhli 😀 a predné kolieska pukali ked sa otočili o 360° tak sme ich nastriekali silikónovým olejom a sú ako nové.. Len na konštrukcii (bielej) je pár škrabancov, bude blbosť ak ich trošku zatriem bielim lakom na nechty ?

woodka
24. aug 2013

@hanickaa.d Tak my vyměnili i rukojeť i zádovou opětku. Sice napsali, že se na to záruka nevztahuje, ale že to opravili nad rámec záruky 🙂 Jo a trvalo to asi 14 dní.

hanickaa.d
24. aug 2013

@kamfi tak jsem to taky vyřešila ve vaně, mýdlem a kartáčem a super, čistý 🙂 hned jsem dala podložku🙂

ivett
24. aug 2013

@pellullinka neni,mam taky novy sportak a korbu starsi...

madormi
24. aug 2013

maminky asi budu prodávat fialovou sadu na brio go- bouda- teplý zimní nánožník, rukávník, dále mám oboustrannou podložku s bočnicemi, potah na madlo a ledvinku( mám v albu) kdyby nědo měl zájem...

pellullinka
24. aug 2013

@ivett děkuju ;)

fila1985
25. aug 2013

Ahojte viete mi niekto povedat aky je rozdiel medzi brio go 2011 a brio go 2012? Dakujem vam

shartas
25. aug 2013

Dobrý den, budu prodávat brio go, v červené barvě na šedé konstrukci. Mám ho opečovávaný a velmi zachovalý. Mám k němu i korbu + autosedačku. Hluboká korba+ podvozek je 2010 a sportovní sedačka je 2012.Cena se vším je 8 500 kč.
Pokud byste měl někdo zájem, pošlu foto i bližší info. Kontaktujte mě na scmuntova@seznam.cz.
Děkuji, Šárka

martinasukennikova
25. aug 2013

baby mam problem . kde mam upevnit popruhy ? iba na bokoch ?

martinasukennikova
25. aug 2013
martinasukennikova
25. aug 2013

kde mam pripnúť pasy ?

lili007
26. aug 2013

@sylviah
Ahoj. Viem ze to uz pre vas vobec nebude aktualne ale mne by sa zisla rada. Kde resp.ako presne ste premazali tie Brio kolieska ked sa vam same zasekavali? ...mam rovnaky problem.
Dakujem velmi velmi pekne.

lili007
26. aug 2013

@martinasukennikova
@martinasukennikova
Ano iba na bokoch...babo ma volnost pohybu...trenuje brusaky;)

lili007
26. aug 2013

@madormi
Ahoj je ten predaj Brio doplnkov este aktualny?

pinonka3
26. aug 2013

Ahoj holky, neprodáváte někdo Brio sporták?

lulii
26. aug 2013

@pinonka3 Ahojky, kamarádka ho prodává, má ho i tady na bazárku 😉

pinonka3
26. aug 2013

ted na to koukám a nevidím...ještě teda zkusím

@lulii

pinonka3
26. aug 2013

@lulii už...je černý☹ škoda, chtěla jsem nějakou jinou barvičku...černý kočárek už máme...

lulii
26. aug 2013

@pinonka3 Tak to nic 🙂

madormi
26. aug 2013

@lili007 ano

lili007
26. aug 2013

@madormi
Poslete mu ponuku doplnkov na kocik?