Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zlatat
1. nov 2013

@matelkocho mne to spravili v obchode, takže anineviem, ako sa strieška dáva dole 😒

marin.frist
1. nov 2013

Ahojte,
syn ma 2,5 mesiaca a uz ma 64cm, cize uz mu je vanicka Brio Go len tak tak.... je mi jasne, ze ked ho zacnem davat do fusaku (mam Lodger Bunker), uz ho do vanicky urcite nevpracem. Mate niektora skusenost s vozenim tak maleho miminka v sportovej casti v zime? Pytam sa preto, ze sportova cast sa neda dat do uplneho lahu a predsa len v nej dieta nie je take kryte ako vo vanicke... a priznam sa, ze novy kocik sa mi kupovat nechce, beztak pri jeho tempe rastu sa obavam, ze ziadna vanicka nebude dost velka, aby v nej mohol byt do konca zimy 🙄 😅

pellullinka
1. nov 2013

@rimon takže rozdíl je pár cm?

lyfuska
1. nov 2013

@matelkocho este nie, ale improvizujeme 🙂

rimon
1. nov 2013

@pellullinka ako mozes z obrazkov vidiet, dizajn striesky je iny, aj jej uchytenie ku korbe aj uhol striesky je iny - je predlzena.. nejde len o par cm, striesku z 2011 nedas na korbu 2012 a naopak

pellullinka
1. nov 2013

@rimon to je mi jasné. Ale dle mě teda úhel není tak velký,proto píšu pár cm a myslím,že kdyby to někdo změřil,tak to tak bude 🙂 dizajn strisky mi přijde úplně stejný. Děkuju za zprávu. Řeším to kvůli tomu,že mi paní prodávala korbu a nebyla si jistá zda je to 2011 nebo 2012,proto se ptám,dle čeho se to poznat a moc rozdílu nevidím,tak to nebudu řešit 🙂

zlatat
1. nov 2013

@rimon škoda, že som si toto neuvedomila skôr - radšej by som kúpila vaničku 2012 ako 2011, ale zase ak je to len pár cm, tak neriešim - dám si ušiť na vaničku predĺženie striešky a budem vytešená 😀

pellullinka
1. nov 2013

@zlatat já plánuju na léto koupit sluneční clonu od abc desing,jak tady někdo dával 🙂 korbicka je na pár měsíců 🙂

zlatat
2. nov 2013

@pellullinka to máš pravdu, radšej takto poriešim potom športiak

memek
2. nov 2013

otazka:v kolkych mesiacoch ste dali dieta do sport.casti bria?vedelo babo uz sediet?mam 6,5m syna vazi 9kg a vanicka je uz mala krpec este nesedi tak vaham co robit ci moze ist do sportaku samozrejme sklopeneho.mame model 2011.vdaka za kazdy nazor a skusenost.

matelkocho
2. nov 2013

ďakujem manželovi sa to podarilo.

lulii
2. nov 2013

@pellullinka @zlatat Jj, tu clonu jsem sem dávala já, fakt vypadala na sporťáku dobře. Pro ostatní ještě dávám foto na inspiraci 😉

lulii
2. nov 2013

Tu první fotku jsem nechtěla dávat, to jsem jen něco zkoušela, tak se omlouvám 😀

pellullinka
3. nov 2013

@lulii nevadí 🙂 a na hluboké si ji taky používala?

zlatat
3. nov 2013

@lulii dík - len ja mám bright modrú, nebude to blbo vyzerať?

pellullinka
3. nov 2013

@zlatat ještě dělají černou.

lulii
3. nov 2013

@pellullinka Jj, chvilku i na hluboký korbě - viz foto, ale kupovala jsem si hnědou kvůli hnědému sporťáku.
@zlatat Jj, dělají i černou, tak jestli máš černou konstrukci, tak myslím, že to nebude nic hrozného. Já teda měla štěstí, že ta hnědá byla fakt jak origo barva sporťáku (jako né že by to nebylo poznat, ale šlo to 😉 )

zlatat
3. nov 2013

@lulii práveže ja mám bielu konštrukciu - no niečo vymyslím, zatiaľ v zime budem bez clony a potom uvidím.

pellullinka
3. nov 2013

@zlatat já budu v létě mít černou korbu na bílé konstrukci,alle pak budu mít taky šedý sportak na bílé 🙂 ale zase aby na prcka nesvitilo je důležitější než jestli to vypadá dobře,tak to snad zvladnem 🙂

zlatat
3. nov 2013

@pellullinka ja som na českom MMB objavila holku, čo má prezývku natydom a ona mi napísala, že mi vie spraviť clonu vo farbe kočíka a že sa bude dať potom nasadiť aj na športový, takže asi jej napíšem, nech mi to spraví.

pellullinka
3. nov 2013

@zlatat já se obávám,že to je takový ten ksiltik a to se mi nelíbí :(

enja88
4. nov 2013

@marin.frist U nas ve meste jezdila pani s dvoumesicnim miminkem jen ve sportaku od bria, hlubokou korbu si vubec neporizovala.... spis to jde o to zkusit jak vam to s malym pujde. i tak mi prijde dost ten sportak pohodlny

zlatat
4. nov 2013

@pellullinka uvidím, akú fotku mi pošle, ako to bude vyzerať a podľa toho sa rozhodnem

enja88
4. nov 2013

Holky! Jak jsem psala uz nedavno, chci koupit brio go 2013, budu kupovat ale jen sportak.. Korbicku zatim ne, jenze kdyz ji budu potrebovat na druheho prcka, libi se mi ta nova z kolekce 2014 myslite ze bude realne ji na to pridelat? Nezajimala jste se nektera o to??🙂 Jak tak ctu je vas tu plno hodne zazranych briomaniacek!🙂)) 😀

zlatat
4. nov 2013
pellullinka
4. nov 2013

Tady to vypadá fajn,uvidíme jak na briu... 🙂 díky @zlatat

@enja88 jako jestli jde korba 2014 na podvozek 2013? Myslím,že na adapterech by se měnit nic nemělo,myslím,že i pro firmu bude lepší když budou takhle variabilnejsi

bella22
4. nov 2013

Tak jsme konečně zreklamovali to roztrhaný madlo. Zpátky to přišlo rychle, reklamaci nám neuznali (prý jsme si to způsobili sami, což je vlastně fakt), ale zdarma nám to přesto potáhli znovu. Navíc jsem si při jízdě všimla, že mi kočárek perfektně utáhli a seřídili🙂. Je jak novej.

maaaaria
4. nov 2013

Ahojte, nebudete niekto v blizkej buducnosti predavat brio go?

praverita
5. nov 2013

@maaaaria ahoj,mam na predaj Brio Go 3kombi,pozri moj bazar

ameliejulliette
6. nov 2013

Prosím vás, šťastné uživatelky Bria 😀 Jaké golfky jste k nebo po tomhle kočárku pořizovaly - když je laťka tak docela vysoko... ? Nebo jste se obešly bez? Díky moc.