Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

peliroja
9. mar 2012

@jessicax prosim ta a ako sa ti pozdavala nazivo?

jessicax
9. mar 2012

@peliroja nevidela som ju nazivo len na stranke, maju pisane, ze je na objednavku

bubinovci
9. mar 2012

@lenka_21 my sme ešte stále vo vaničke a to má krpec už 7 mesiacov, fakt je to veľká vanička.

lenka_21
9. mar 2012

@sasena033 @ichbinich @bubinovci @matulienocka Caute kocky, dakujem velmi pekne za rady ... verim, ze sa uz konecne zajtra dostanem do obchodu a omrknem nazivo 😉 Kedze sme na kupu kocika cakali viac ako 10 rokov 😕 tak sa tam urcite vyblaznim 😀 😀 😀

almita
9. mar 2012

@martuska75
@dendy1 evidujem dalsie platby...zatial 3 plus @peliroja ,ostatne kocky,poposielate m to ,nech to mozem rychlo objednat 😉

almita
9. mar 2012

@jakani taktiez ,zatial dakujem...

renata09
9. mar 2012

@errilo Tak mi dnes poslali kontakt na servis tu na slovensku
Je to blízko Trenčína,tak sa tam asi stavím až v lete,keď pôjdem k sestre na návštevu. Nevolala som tam zatiaľ.Teraz naozaj nemám chuť byť bez kočíka.Ak chceš,pošlem Ti kontakt na IP.

elledriver
10. mar 2012

@peliroja je dobra podla mna, teda ja mam radsej tieto dlhsie ako tie vyssie. je tam samozrejme aj prebalovacia podlozka taka vypolstrovana a rozne oddelenia na flasky, osobne veci atd, material je taka ich klasicka "ruksakovina" alebo ako sa to vola 😀 ...len mne sa farebne nehodila (mam modre brio na bielej konstrukcii)

peliroja
10. mar 2012

@renata09 posles prosim ta aj mne kontakt, keby nieco, aby som vedela kde to mam riesit a to ze je to blizko tn je len super

lenka_21
10. mar 2012

Caute baby, tak som skoncila v klube Brio 😀 😀 😀 mm do neho narazil hned pri vchode do predajne a vraj co by som povedala na takyto kocik 🙂 Podla mna ho oslovila ta hned farba a ked nam ho tetuska predviedla, povedala, ze je jeden z najlepsich co maju tak ho uz nic nezaujimalo a tahal kreditku 😀 😀 😀
Verim, ze budeme spokojni, stale si vsak neviem pomoct, ale mne sa ta vanicka zdala uzka 😕 😕 😕 Snad tam drobca narvem aj ked bude trosku vacsi 😉

salomuska
10. mar 2012

@lenka_21 nemaj obavy, urcite budes spokojna. ja som mam majove babetko, niekedy v novembri sme presli na sportak, aby slecna lepsie videla (co sa tyka velkosti, este bola rezerva aj s fusakom). a dobre bolo a ake mrazy toho roku boli 😀

almita
10. mar 2012

Dievcence,teraz mi poprichadzali dalsie maily...zajtra do dam dokopy a vecer objednam 🙂 ,dnes som uplne vyflusnuta 🙄 🙄 🙄 majte sa pekne a prajem vsetkym krasnu nedelu...zajtra vecer,podam info,dobru 😉

lenka_21
11. mar 2012

@almita Vsimla som si, ze tu prebieha objednavacia akcia ... co dobreho ides objednavat 🙂

akvarela
11. mar 2012

Holky, chci se zeptat, objednávaly jste kočárek přes internet? Jestli ano, tak na které adrese? Dívala jsem se, že se většinou objednává hluboká korba, sporťák a zbytek se musí dokoupit. Já bych právě možná chtěla jinou barvu korby a jinou sporťáku - to budu muset objednat zvlášť... Uvidíme, zatím je čas 😀

martuska75
11. mar 2012

@lenka_21 almita a peliroja rozbehli "veľkú letnú brio akciu " 😉 na nákup letných slnečných clon na kočík 😀 😀 😀 + nejaké pláštenky na šporťák. Tak sme im všetky vďačné, že sa na to tieto dobré víly dali, lebo všetky doplnky sú tu stráááášne drahé.

almita
11. mar 2012

@jakani
@sevzuz kočky hodte link na tu plastenku nech neobjednam ine ako chcete🙂

almita
11. mar 2012

@juliankaaa taktiez poprosím link na tu plastenku.

jakani
11. mar 2012

@almita myslim, ze ja jedina som chcela na hlboku korbicku..ostatne chceli na sportak. Tak tato je moja :

http://www.o-baby.de/katalog//brio-raincover-f....

dikes 😉

almita
11. mar 2012

@jakani dakujem

almita
11. mar 2012

@juliankaaa ok takze teraz citam mail,ty len clonu,tak nemusis posielat link...

almita
11. mar 2012

@sevzuz ahoj,prosim Ta tuto chces? http://www.o-baby.de/katalog//brio-raincover-f.... uz to mam vsetko v kosi 😀 😀 😀

sevzuz
11. mar 2012

@almita ahoj ano tuto plastenku, dakujem🙂

almita
12. mar 2012
juliankaaa
12. mar 2012

@almita supeeeeer 😀 moze zacat leto 😉

juliankaaa
12. mar 2012

teraz tak pozeram ze som si mohla aj tu podlozku objednat 😠 ....ale aspon som usetrila 😎

peliroja
12. mar 2012

@almita jupiiiii, tesim tesim 😵

vevercaci
12. mar 2012

Zdravím. chtěla bych si koupit Brio Go..zvažuju ale korbičku z druhé ruky, nebudete některá prodávat? 🙂 a i případně adaptéry na MC autosedačku? Jinak vyplatí se mi kočárek koupit tu v CR a nebo se dá objednat někde třeba v Německu za výrazně lepší cenu?

pallacinka
12. mar 2012

@vevercaci V Nemecku je kocik ovela drahsi ako na SK/CZ, ten sa ti odtial urcite neoplati kupovat (zatial som tu ani ziadne Brio okrem nasho nevidela). Zato doplnky su tu podstatne lacnejsie, vid vyssie 🙂

jakani
12. mar 2012

@vevercaci pozri tuna bazar, daj si do vyhladavaca rovno Brio...zopar korbiciek som tam videla v ponuke 😉

sasena033
12. mar 2012

@almita ahoj kolko vyjde ta plastenk ana sportak???