Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

martuska75
19. aug 2012

@ustrachana koncom júla si písala že drobec ešte nesedí - podľa mňa je problém v tom. tak ho nedávaj celkom do sedu ale do pololehu. Prípadne ešte na chvíľku Brio odložte a určite ho ešte využijete. Prečo by si ho hned predávala?! Možno je mu ešte na štandardný šporťák skoro. Každé dieťa to má "ináč časovo nastavené".

ustrachana
19. aug 2012

@martuska75 prave preto, ze kazde je ine, dnes som ho tam posadila a skoro vyskocil z koze takze kocik ide prec

martuska75
19. aug 2012

@ustrachana možno sa chce ešte radšej nosiť. sú deti ktoré vôbec kočíky nemusia. Skús vyskúšať nejaký ergo-nosič. Lebo nemyslím žeby brio malo v niečom neštandardné resp. nejako nepohodlné sedadlo.

ustrachana
19. aug 2012

@martuska75 v nosici byt nechce a nemoze, uz sme mali doma 2 😉 uz sme sa rozhodli, ze bude iny kocik, mne tiez Brio nesedelo len muz na nom dost trval tak ho mame doma a stoji nam v byte 🙂 uvidime, snad sa preda

martuska75
19. aug 2012

@ustrachana fakt ti muž vyberal kočík ? sranda 😉 😉 😉 no držím palec,nech kúpiš niečo, čo vám zapasuje.

ustrachana
19. aug 2012

@martuska75 nie ze vyberal a zavelil, ale aj on kociku a preco by som raz nespravila kompromis 😉 diky

home1
19. aug 2012

@bosacka a nechate si brio alebo planuješ golfač? ja som zistila že golfač nie je asi pre nas-je skladny,maly,to ano,ale nie je až taky pohodlny ako šporťak..a hlavne na naše prechadzky v prirode... kde su aj neupravene chodniky/cesty...

bosacka
19. aug 2012

@home1 tak prechadzky v prirode si s golfacom neviem velmi predstavit 😀
my zatial zostavame v briu, co som kupila mensi kocik na dovolenku rovno predavam 😉 keby som kupovala golfac, tak asi len taky fakt maly, co su 4 tycky a hotovo - uvidime ci budeme potrebovat

martuska75
20. aug 2012

@bosacka
@home1 ja som teraz testovala golfáč na Štrbskom plese 🙂, prešli sme teda všade aj malá sa pekne vyspala, ale myslela som na Brio "s láskou" 🙂 U nás Brio určite zostáva.

bella22
20. aug 2012

Já doufám, že se bez golfek obejdeme, asi bych se s nima akorát nervovala. Holt už jsem si zvykla, jak Brio perfektně jezdí...Jinak naše potvůrka už sedí, tak už jsem se sporťákem v klidu🙂.

evitaa777
22. aug 2012

ahojte maminky..davala niektora uz dole potah zo sportovej casti?ja som odsrobovala tie plasty na dvoch sroboch a dalej neviem pokracovat..neviete mi niektora poradit?dakujem

bambina
23. aug 2012

ahojte maminky. pozeram, ze tema ma dost stran, zial nemam tolko casu aby som to vsetko precitala. prepacte, ak sa budem opakovat, budem rada ak mi niekto poradi. zacal sa mi trhat gumeny potah (ak to tak mozem nazvat) na rucke. da sa to nejako opravit/vymenit? a okrem toho som si nevsimla a pri jednej z prechadzok mi z kolieska odpadol kruzok s logom Brio. neviete ci sa to da niekde dokupit? vdaka za kazdu odpoved a radu

sarusinka
23. aug 2012

ahojky mamky briacky, mam takovej dotazek, reklamovala jsem takovou tu plastovou vec, ktera drzi pasy na polohovani sportaku, to mi vymenenili, dali celou novou zadni desku, ale od te doby kdyz dam maleho do sedu, myslim tim nahoru sedacku, tak mi to po tech pasech sjizdi, a musim tam udelat vzdy uzel, to by asi nemelo byt co? predtim jsem to mela jen chvili ale nepamatuju si, ze by mi to sjizdelo... diky za odpoved...

sunset
24. aug 2012

ahojte, nepredava niekto adaptery na autosedacku Maxi Cosi na Brio? Idealne z Trnavy 🙂

bosacka
24. aug 2012

@sarusinka nam to drzi dobre, urcite sa to nema uvolnovat
@bambina nam sa to na rucke spravilo tiez, hovorili sme ze skusime reklamovat, ale zatial sme sa k tomu nedostali

sevzuz
24. aug 2012

@sunset potrebujes ich hned, alebo casom lebo ja budem preavat ale az v zime🙂

sunset
25. aug 2012

@sevzuz ja to potrebujem az v zime 🙂 termin mam 30.12., tak mi ich prosim rezervuj 🙂

sevzuz
25. aug 2012

@sunset a nechces aj ten skate - je skoro novy strasne malo sme ho pouzivali,

sunset
25. aug 2012

@sevzuz nad skatom som chvilu rozmyslala, ale ten budem riesit podla situacie, mozno vobec nebude treba. Akurat adaptery urcite chcem, pri malej som nemala naklikavaciu autosedacku a dost mi to chybalo.

zvalka
25. aug 2012

@sevzuz ahoj, skejtik za kolko prosim ta predavas? dakujem.

lenka_21
26. aug 2012

Baby, opat som prisla po rady ... cim cistite latku na kociku? Samozrejme Brio kocik 😀

sarusinka
26. aug 2012

@bosacka no mne prave jde jen leh, nebo sed, nic mezi nejde, protoze to vzdy sjede do lehu... tak asi zase reklamace... ☹

dandelion18
27. aug 2012

@bambina
@bosacka
Kocky, aj nam sa po 4 mesiacoch pouzivania trha guma na rukovati - a teda riadne, kazdym dnom to je horsie, pritom s kocikom nijako neopatrne nezaobchadzame.. Zrejme ho vyreklamujem, uz som volala s kompetentnou pani, budu kontaktovat dodavatela. Akurat ma stve, ze v pripade opravy budeme bez kocika, lebo ten mame az z KE a my sme z BA 😅 Tak vaham, ze co urobit.

Nie je tu ziadna briacka, co uz tento problem riesila? Matne si spominam, ze davnejsie presne toto niekto spominal..
Dakujem!

mirkap84
27. aug 2012

@dandelion18 ...posielam link 😉
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248

...sije od podloziek, cez striesky, nanozniky.........az po ochranu na rucku aj na Brio go 😉
...je to uzasna osobka, velmi mila, budete spokojna 🙂

dandelion18
27. aug 2012

@mirkap84 dakujem pekne, no obavam sa, ze ten nas problem bude kdesi inde a ichrana rukovate by az tak nepomohla - asi ide o "unavu materialu", prosto vadu vyrobku, je potrebne to opravit a stve ma to 😉

mirkap84
27. aug 2012

@dandelion18 ...hmmm, tak potom vyreklamovat, ja ho beriem skor preventivne 😉
Drzim palce, aby sa vsetko vyriesilo k Vasej spokojnosti 😎

dandelion18
27. aug 2012

@mirkap84 tak tak, budem to musiet poriesit, no nechce sa mi! Preventivne to na skodu isto nebude, mozno i ja objednam, akurat mi to neriesi monentalnu situaciu. Este raz vdaka!

mirkap84
27. aug 2012

@dandelion18 ...rado sa stalo 😉

bosacka
27. aug 2012

@dandelion18 no nam sa to robi asi az od roka a to sme jazdili neurekom... ze je to vydrate, to chapem ze pouzivanim... ale ono sa to v ohybe aj roztrhlo ☹ kocik sme kupovali v trnave, tak to skusim tiez s nimi predebatovat... inak niektore obchody poziciavaju nahradny kocik, kym maju nejaky v reklamacii, skus sa na to spytat
@mirkap84 nemyslela si potah na madlo? lebo nam sa trha ta guma na rucke, za ktoru kocik tlacime... ci na tu mas potah?

mirkap84
28. aug 2012

@bosacka ...robi aj potah na madlo, ale teraz som myslela na rucku, ta holka usije cokolvek...ja to este nemam doma, takze neviem ani nafotit, ked tak by som to potom nafotila ako to vyzera... 😉