Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

lilianka1199
25. jan 2012

@kleki no a ten material sa vraj lahsie cisti a udrzuje,a su tam nove farby ,taka zelena asi v starsej kolekcii nieje....

sasena033
25. jan 2012

ahojte.. 🙂 hlasim sa k majitelkam BRIA GO 🙂 dnes dorazil je to uzasne vozitko teda este len po byte ale uz sa neviem dockat prechadzky 🙂 uz len bambulku don 😝

pallacinka
25. jan 2012

@salemi Ahoj, my mame cierne Brio a v lete s nim ziadny problem nie je. Aj ked bolo vonku horuco, strieska bola chladna a mala bola v pohode. Inac az teraz som si vsimla tvoju odpoved, mas este zaujem o tie adaptery? Asi ten organizer objednam, aj ked ho zda sa nikto nema.

pallacinka
25. jan 2012

@sasena033 Tak ten je uzasny, naozaj nadherny! Keby bola tato farba v ponuke pred rokom nevaham ani sekundu 🙂

kleki
25. jan 2012

nánožník asi jen na korbu že? pořád nevím, zda koupit starou verzi v akci nebo novou 😕 přece jen je v ceně rozdíl

salemi
25. jan 2012

@pallacinka ďakujem, áno, tie adaptéry chcem, len sa mi zdá, že ich nemali skladom. Dík.

sasena033
25. jan 2012

@pallacinka no ved ja som sa bala tiez ze ju nestihnem do porodu 🙂 sami nevedeli ci a akedy sa bude dovazat do obchodov inak bol v zalohe hnedy..ale som rada ze nakoniec dosiel tento 🙂

duplicka
25. jan 2012

@kleki no ved ked objednas ten set,tak kociarik je model 2011 a vanicka 2010, cize sportovu cast mas uz aj s nanoznikom a z lepsieho materialu. vanicku potrebujes aj tak len na 6 mes, mozno viac 😉

duplicka
25. jan 2012

@sasena033 no nadhernyyy je 😉 😉 😉 😉 😉 😉 som cakala na foto,ze aky je real, zda sa mi troska tmavsi,ale krasnyyyy 😉

duplicka
25. jan 2012

aj ja zhanam adaptery, ale nike ich nemaju skladom 😔

pallacinka
25. jan 2012

@salemi Nasla som inde obchody, kde ich maju, no nikde nemaju adaptery aj ten organizer. No maju ich za 49 aj na amazone tak ti ich mozem objednat odtial. Nasi pridu o cca. 3 tyzdne tak ich mozu vziat na Slovensku a poslat ti ich.
http://www.amazon.de/Brio-Autositzadapter-für-M...

sasena033
25. jan 2012

@duplicka v skutocnosti je taky ruzovkastejsi to robi to umele svetlo 🙂

duplicka
25. jan 2012

@sasena033 😉 😉 😉 😉 😉 nadhernyyy

sevzuz
25. jan 2012

@sasena033 fakt krasa, asi idem mm ukecat na to dievcatko 😀 😀 😀

pallacinka
26. jan 2012

@duplicka @salemi + ostatne Briacky: nasla som v jednom obchode tu v Nemecku adaptery na MC za 29,90, pri nakupe nad 100 Eur je postovne vramci Nemecka zadarmo. O 2 tyzdne sem pridu nasi tak vam ich viem po nich poslat na Slovensko, platili by ste teda iba postovne tam (ak vam to suri, mozem vam ich poslat hned ako pridu priamo odtialto). Vecer budem objednavat tak ak mate zaujem napiste mi do IP.

juliankaaa
26. jan 2012

@pallacinka no skoda, my sme ich vcera kupili za 62,- eur v Ziline 😠

pallacinka
26. jan 2012

@juliankaaa Tak to je naozaj smola ☹ Niekedy tie slovenske ceny naozaj nechapem...

kleki
26. jan 2012

v mall.sk měli akci 2set za 445€ ted to změnili na 499€ nevíte proč?

juliankaaa
26. jan 2012

@pallacinka no to je, a nahodou skejt na Brio tam nieje za lepsiu cenu? 😉

pallacinka
26. jan 2012

@juliankaaa Ten som najlacnejsi nasla za 49, za kolko sa da kupit u nas?

juliankaaa
26. jan 2012

@pallacinka no u nas to vychadza podobne, takze nic, ale dakujem za ochotu, si zlata 🙂

sashabb
27. jan 2012

@sasena033 kočík je nádherný! krásna farba 😉

sasena033
27. jan 2012

@sashabb aj ja som z neho nadsena... 🙂

bella22
28. jan 2012

@sasena033 tak už přišel?? No je krááásnej, super výběr, barva šmrncovní😉.

lilianka1199
28. jan 2012

@pallacinka ...ahoj,ja mam organizer,je super,paci sa mi viac,ako tie tasky,take vacsie veci si dam dole do kosika ....inak to nieje take male ....celkom je tam dost miesta 🙂

sasena033
28. jan 2012

@bella22 hej uz ho mame doma...a caka na princeznu 😉 est estale ho v obyvke obkukavam 😉

jakani
28. jan 2012

ahojte Briacky! pridavam sa, dnes sme kupili ciernu dvojkombinaciu aj s nanoznikom, na ciernej zakladni 😎... sice ja mam este kopec casu, no nekup to - v akcii za 454,-! myslela som, ze zle vidim 😀

duplicka
28. jan 2012

@jakani takto bol aj v mall.sk a uz to zmenili aj ja mam cierno/cierny 😉 😉 😉 😉 😉

jakani
28. jan 2012

@duplicka cez net maju vsade uz len modre a cervene v akcii, tak sme zostali ako obareni, ked sme ho nasli v Blave v predajni....a aj s nanoznikom 🙂 ...este nevieme, co budeme mat, ale uz sa tesim, ako budem k tej ciernej ladit farebne doplnky 😎

lilianka1199
28. jan 2012

Dnes konecne prisiel aj mne...tesim,tesim,tesim sa🙂...len som skladala a hrala sa 🙂