Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bubinovci
9. máj 2012

@nadenkaaa no bohužiaľ ale nie je to nič zložité 🙂

pallacinka
9. máj 2012

@bubinovci Ja som k tomu potrebovala srobovak aj muza 😀

bubinovci
9. máj 2012

@pallacinka 😀 no môj muž je večne v práci tak mi musel stačiť šrobovák 😀

zdenocka
9. máj 2012

@bubinovci, velmi pekne dakujem, kociarik je fakt krasny 😵 . Este by ma zaujimalo, ze ako funguje ta strieska? Tu staru dam dole a nejak ju pripevnim na konstrukciu? Dakujem

bubinovci
9. máj 2012

@zdenocka ďakujem 🙂 originál striešku zvlečieš z konštrukcie a novú rovnako navlečieš 😉

nadenkaaa
9. máj 2012

@bubinovci no skoda ze nemam dievca 😝 to by bolo latok 🙂 na vyber pri chlapcoch taky vyber nie je -ale je to tak vo vsetkom co sa tyka chlapcov 😖 😔 skoda ze ta pani nema tych dinosavrikov uz v ponuke rozmyslam co by sa mi hodilo k hnedemu briu 😅

miia16
9. máj 2012

@nadenkaaa ved to...tak diky za rady aj tak....🙂

zdenocka
9. máj 2012

@bubinovci, vdaka za rychlu odpoved 🙂 . A mas aj nanoznik?
Este by ma zaujimalo, ze ci mate tie integrovane popruhy, ci tie klasicke. My mame tie integrovane, a nie som spokojna, tazko sa mi s nimi manipuluje, ked chcem maleho do nich zapnut.

nadenkaaa
9. máj 2012

@miia16 niet za co 😅

bubinovci
9. máj 2012

@nadenkaaa kľudne jej napíš, ona Ti pošle odkazy na stránky s látkami , tam je veľký výber, určite niečo nájdeš 😉 🙂

bubinovci
9. máj 2012

@zdenocka nánožník mám originál, neviem ktoré mám popruhy, zhora sú napevno pripnuté ku kočíku a na boku sa dajú odopínať 😒

zdenocka
10. máj 2012

@bubinovci, ty mas tie klasicke. Take by som chcela, lahsie sa mi do nich v minulosti priputaval drobcek.
Ostastne maminy, Vam nevadia? Viete ich v rychlosti nasadit detickach? Ja mam starsi Brio 2010. Dakujem za opovedete a mozno aj navody 🙂 .

bubinovci
10. máj 2012

@zdenocka ani som nevedela, že sú rozdielne 😅

nadenkaaa
10. máj 2012

@zdenocka ja som kupovala brio 11/2010 a tiez mam tie popruhy ako pise @bubinovci 😅 ako vyzeraju tie integrovane?

kaacka007
10. máj 2012

Holky prodávám brio go, kdybyste některá měla zájem.. Popis je v bazaru..díky

ericka007
11. máj 2012

@bubinovci Ahoj mohla by som ťa porosiť tiež o link na tú pani z Čiech 🙂 Tiež by som si chcela dať niečo také ušiť na brio 🙂 Ďakujem 🙂

bubinovci
11. máj 2012

@ericka007 jasné, posielam do IP 😉

ericka007
12. máj 2012

Ahojte maminy 🙂 Potrebovala by som radu 😅 Včera som si kúpila kočík brio go športovú časť a chcela by som sa spýtať ako riešite podložku na 2011 ktoré nemajú klasické pásy? Drží tam aj univerzálna alebo nedrží a treba ju stále napravovať? Ďakujem 🙂

zdenocka
13. máj 2012

Dievcata:
http://www.groupfashion.cz/sk/brio-2012/doplnky...
to su tie popruhy, len maju este medzi nozkami tiez popruh. Nie su napevno, moze sa lepsie dietatko hybat, ale zato sa zle nasadzuju dietatku, aspon pre mna 😒, tocia sa a motaju 😝 .
Chcela by som sa Vas este opytat, ze ci mate nejaky potah na kocik, ci len podlozku. Syncek je uz vo veku, ze zacina papkat sam, a ked som vcera videla co narobil z roztekom 😖 . Dakujem

barborkamar
13. máj 2012

@kaacka007 ahoj a akú kombináciu predávaš?Lebo sa mi nedá odtvoriť tvoj bazár - nie som prihlásená na českom koníkovi...dakujem

sevzuz
13. máj 2012

kedze sa tu casto objavuje otazka "ako vymenit striesku" dnes ked som ju zvliekala a davala prat som nafotila "scenar", je to strieska z vanicky, ale uz som mala dolu aj striesku zo sportaku a system aj konstrukcia je na 99% rovnaka len ta "sportakova" ma zlozitejsi klb a viac latky na strieske, ale volnym okom je to nerozoznatelne.

ja postupujem takto:
najprv si striesku odlepim (cely suchy zips po obvode vanicky) a potom potiahnem za tie plastove casti konstrukcie co su "nakliknute" vo vanicke kolmo hore a tie sa vykliknu zo samotnej vanicky.
potom treba odlepit tie suche zipsy ktore drzia latku striesky na konstrukcii a vyhrnut latku co najviac hore. objavia sa dva kovove obluky konstrukcie ktore su nasunute do plastovej konstrukcie, ktora bola nakliknuta vo vanicke. na jednom aj druhom obluku !z vnutornej strany! je malinka skrutka ktoru treba odskrutkovat malym krizovym skrutkovacom, vytiahneme s plastovej konstrukcie obluky a vyvlecieme ich zo striesky🙂

postup pri navliekani striesky na konstrukciu je opacny 😅 len si treba dat pozor aby ste vonkajsi obluk navliekli do tunelika vo vnutri striesky. a naklikavanie do konstrukcie kocika je takym sposobom ze najprv treba ten hacik vsunut do otvoru pod zhruba 45 stupnovym uhlom a potom zatlacit do druheho otvoru tu druhu cast.

inak ja si vzdy odskrutkovavam len jednu stranu aby som sa potom trafila, a teda raz som prala aj striesku zo sportaku aj striesku z vanicky a vsetko material konstrukcie som si dala ako tak pospolu a potom som nevedela ktora konstrukcia je na ktoru cast kocika a ktora latka striesky je na ktoru cast konstrukcie, skrutkovala, navliekala, naklikavala a nalepovala suchy zips som na konstrukcie hore dole, no poviem vam uz som bola spotena, lebo fakt su tie konstrukcie veeelmi podobne a co kam pasuje treba vyskusat na komplet navlecene a naskrutkovane, no sodoma gomora neodporucam spravit podobnu chybu 😒

fotky idu v poradi najprv prvy stlpec a potom druhy🙂

nafotila som to snad to bude pomocka pre Brio maminky🙂

millada
14. máj 2012

@sevzuz , super si to popisala aj nafotila 🙂 Ale tusim si ani nedam sit inu striesku radsej, ked vidim, kolko je roboty s vymenou 😝 😀

duplicka
14. máj 2012

@sevzuz perfektny navoddd, len si prala ci menila za inu farbu

martuska75
14. máj 2012

@sevzuz vďaka veliká. Mám doma novú podložku aj striešku a nedala som ju lebo som na to nemala odvahu 😀 😀 😀

sevzuz
14. máj 2012

@duplicka len som prala ale nestihlo sa uschnut a tak sme boli dnes vo fusaku ale v sortaku, len mi dlhsie trvalo presvedcit nech si tam nesada Lukasko🙂
@martuska75 @millada baby vobec to netrva dlho ja som vam to popisala fakt ze uplne vsetko ale je to 5 minutova zalezitost, kludne si vymienajte striesky, ja uvazujem ze si dam od tej "nojba" usit taku ciernu so zvieratkami
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51972571&tab=9 aj striesku aj podlozku, copoviete do cierneho bria,dobre to bude?

millada
14. máj 2012

@sevzuz , velmi pekne farby, do čierneho to bude pekne, len dost tmave mozno... Ale mne sa pačia 😉

duplicka
14. máj 2012

@sevzuz jej tak super, ze to nie je az take hrozne 😉 😉 😉 😉 😉 a latky su krasne,ale na leto by som volila nieco bledsie🙂 a mozno aj od inej baby site 😉 😉 😉

sevzuz
14. máj 2012

@millada
@duplicka
baby ja viem ze je to tmaveale neviem paci a mi to strasne ta zvierakova olemovana ciernou lemovkou.
teda rozmyslam nad kombinaciou tato zvieratkova strieska a k nej podlozka a z druhej strany modra podlozka, tu by som kombinovala s orig.dtrieskou ciernou, alebo este rozmslam ze si kupim len tu bezovu originalnu podlozku, hmmmm co myslite. Najradsej by som nieco modre tyrkysova modra ale zase strieska modra to by uz bolo asi velmi gycove 😒

duplicka
14. máj 2012

@sevzuz 😉 😉 uprimne ja by som kupila len original podlozku 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 pripadne by som si dala usit presne taku istu nejaku veselu, ale striesku uz ee 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

martuska75
14. máj 2012

@duplicka prečo, bola si nespokojná? Mne prišlo všetko ok.