Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bosacka
22. máj 2012

@bella22 to dava automaticky take velke fotky 😉

bella22
22. máj 2012

@bosacka aha, tak to jo😀

Ještě jsem se chtěla zeptat, v kolika měsících jste dali dítě do sporťáku...Mojí dceři jsou 3 měsíce, pořád by se chtěla posazovat a v tý korbičce už se občas nudí a ječí, že nevidí ven. A taky má 63cm. Když bude na 6ti měsících sedět, tak už jí mám dát asi do sporťáku, co? Doufala jsem, že v korbičce vydrží trochu dýl, ten sporťák je celkem velkej...

bosacka
22. máj 2012

@bella22 - vzadu na sportaku je napisane, ze nie je vhodny do 6 mesiacov - to je oficialne 😉

bella22
22. máj 2012

@bosacka ok, díky😉...no dřív jí tam dávat určitě nebudu. A ještě jsem četla v návodu, že máme dát dítě do sporťáku když se posadí...

bosacka
22. máj 2012

@bella22 - hej, ja by som skor nedavala... a dieta sa ma davat sediet az ked sa samo vie posadit

bella22
22. máj 2012

@bosacka no určitě, o tom není řeč, já jí tam nechci dávat dřív než bude sedět sama. Spíš mě zajímalo, jestli už jí tam můžu dát třeba na 6ti měsících, protože to vypadá, že tou dobou už bude určitě sedět, tak to už bude v korbičce horší...

ella_joy
22. máj 2012

@bella22 ahoj, ja som mala s malym podobne zazitky, uz nechcel lezat,a navyse uz bolo dost teplo, takze v korbicke sa doslova "varil" aj ked bol len v plienke, tak ked mal 4m, tak som ho dala do sportaka..nevedel este sadnut si sam, ale uz sa tahal na sed, a ked sedel nepadal do stran..ale mal to na tom najspodnejsom stupni, cize takmer lah...aj videl co to von, aj mu nebolo horko..a boli sme vsetci spokojni 😉

bubinovci
22. máj 2012

@romini ja som jej posiela eurá normálne na účet, nemala s tým problém

bella22
22. máj 2012

@ella_joy je fakt, že Brio sporťák je šikovně udělanej - co se týče polohování...No ta naše rošťanda by hrozně ráda seděla, tak jsem zvědavá, kdy se jí to podaří. Ona v tý korbičce vždycky nakonec usne, ale předtím se vzteká, že nevidí a čekám, že se brzo chytí stran a bude to😀. Sice jsou jí jen 3 měsíce, ale ona pořád cvičí a všichni mi říkají, že bude sedět brzo...

bubinovci
22. máj 2012

kočky chcela som sa opýtať či ste niektorá dávala prať napríklad striešku alebo hociktorú časť z kočíka, viem že sa to má čistiť handričkou ale predsa niektoré flaky mi tam ostanú 😒

ella_joy
22. máj 2012

@bella22 🙂)) no to kludne moze byt, mate sikovnu dcerku 😉 ja viem, ze sa to moze zdat skoro, ale presne preto, ze je to taky kompromis, ze je to nie je uplne rovno, dieta vidi von, vzdy som ho dala smerom ku mne tak som videla co robi, pytala som sa aj doktorky na to, a ona povedala, pokial je to mierny sklon, a maly sa tak pyta, tak ze je to OK...uvidte ako Vam to pojde...mne bolo tiez luto, ze uz nie je taky "babatkovy" ten kociar, taky iny sa mi zdal..je to nizsie ako korbicka..

bella22
22. máj 2012

@ella_joy jojo, souhlas...ještě ty tři měsíce bych s korbou chtěla vydržet, ale uvidíme🙂. Díky za zkušenost😉.

vvrka
22. máj 2012

Ahojte, aj my mame Brio, pouzivame hlboku vanicku uz stvrty mesiac a sme velmi spokojni, Brio mozeme len odporucit - je priestranny, vyborne sa ovlada, ulozny priestor je dost velky, proste idealny kocik.
Chcela by som sa vas spytat, ci pouzivate nejaku slnecnu clonu. Nasla som napr. tuto od Emitexu - http://www.bambini.sk/sk/379/116/emitex---slnec... myslite, ze by tam sadla? Mate ju niekto? Alebo by ste vedeli odporucit nieco lepsie, aby sme nemuseli chodit s plienkou prevesenou cez striesku? 🙂

bella22
22. máj 2012

@vvrka clonu teď právě řeším...hodně jsem je zkoumala a nakonec asi objednám tuhle - ABC Sunny Plus: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/...

ella_joy
22. máj 2012

@vvrka My sme kupili clonu Sunshine kids na Brio..ale ta co objednava @bella22 je tiez celkom zaujimava,tak pekne sedi...

bella22
22. máj 2012

@ella_joy na tu od Sunshine Kids jsem taky koukala, není špatná😉

boska79
22. máj 2012

baby, naco chcete na brio slnecnu strechu? ved tam ta strecha je uplne ze luxusna... 😵

sevzuz
22. máj 2012

@bubinovci periem bezne v pracke aj striesku aj nanoznik na 30 stupnov s klasikus gelom na pranie a nic sa nestalo, vsetko sa krasne vypralo🙂

@vvrka
@bella22
slnecnu clonu mam original brio ale aj sunshine kids, obe su super, ale na vanicku je urcite lepsia ta sunshine kids, lebo fakt krasne zatiahne a tym ze je taka dlha tak aj cele babatko, kdezto ta orginalka tieni viac menej len do tvare, alebo potom na sportaku asi dobre sedi, lebo tam je strieska luxusna ako pise @boska79 ale co to sa da este zatiahnut slnecnou clonou.
inak ja slnecniky neznasam, takze clona je super 🙂

vvrka
22. máj 2012

@boska79 mozno je luxusna, ale malemu svieti do oci. ;)

vvrka
22. máj 2012

@bella22, @ella_joy, @sevzuz - vdaka za tipy. Najviac sa mi pozdava Sunshine Kids, tusim ju rovno objednam. Presvedcilo ma to, ze zakryje cele babo, to sa mi paci. Aj tak budeme mat teraz v lete hlboku vanicku a ked pride na rad sportovy kocik, nebude uz tak piect slnko a budeme mozno riesit nieco ine. Dobre ste mi poradili. 🙂

peliroja
23. máj 2012

@vvrka my mame origo clonu Brio a je perfektna, tieni tolko kolko treba ale zbytocne nezavadzia takze ak akurat nesvieti slniecko tak ju ani nedavam dole 🙂
@bella22 mne sa mala tiez hnevala vo vanicke, prve tri mesiace ju ignorovala, resp. bola schopna preravat komplet celu prechadzku az som to vzdala. Potom ma napadlo jej ten matrac vypolohovat a tak sme vydrzali do 5 a pol mesiaca, potom sme sli do sporataku a prvy mesiac som ju poriadne do sedu vobec nedala, vzdy bola na tej spodnej polohe a zrazu si vedela aj super pospat a ani sa nehnevala 😵

martuska75
23. máj 2012

@peliroja tie podložky od pani Moniky sú kráááásne, aj ja mám jednu 😉 Len sa ťa chcem opýtať či si jej fakt posielala peniaze v obálke 😖 😖 😖 Ja som to odmietla a urobila som prevod. Ved by som nemala žiaden dôklaz že som zaplatila. Inak prevod do Čiech v EURách je zadarmo !!!! ( alebo tých pár centov za obrat - ak nemáš balík na účte)

teddylu
23. máj 2012

@bosacka Ta podložka je hezká,ale zdá se mi nějaká krátká ☹! To je ta delší a hubenější? To bych si jí spíš nechala ušít od paní z mimibazaru.

teddylu
23. máj 2012

@bella22 Máte krásnou podložku,můžu se zeptat která paní vám to šila,na jednu mám uložen kontakt,tak jestli to není ona 🙂! Jetšě se zeptám na kolik vás podložka vyšla? Předem děkuji za odpověď
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47903190&tab=0 Je to tahle paní 🙂

peliroja
23. máj 2012

@martuska75 vidis mna to ani nenapadlo bat sa, ked je to raz poisteny list, poistila som ho na taku sumu aka bola v obalke a do dvoch dni jej to prislo.

bubinovci
23. máj 2012

@sevzuz super, ďakujem za odpoveď, tak ešte dnes to hodím do pračky 🙂

pallacinka
23. máj 2012

@boska79 Suhlasim, ja tiez zatial nemam potrebu riesit slnecnu clonu, strieska nam uplne postacuje 🙂

martuska75
23. máj 2012

@peliroja to je "profesionálna deformácia" 😀 😀 😀 Ked jej to pošlem v obálke, tak nemám žiaden dôkaz že som zaplatila, poistený list určite nebol zadarmo a ešte si nechcem predstaviť tie vytriasačky keby sa to stratilo. Prevod je z domu, zadarmo, bezpečne a prišlo jej to max za 2 dni. Ale aj mne nejaprv písala že v obálke, tak som sa tomu strašne čudovala, ale nemala potom problém ani s prevodom, ked som jej napísala že aj u nej je to pravdepodobne zdarma - to je nejaké nariadenie EU o platbách v eur vrámci EHP.

martuska75
23. máj 2012

@vvrka na hlbokú vaničku ak dieťa spí je možno super ak je strieška cez celé dieťa ale v šporťáku by mi malá už pekne nervačila keby že nič nevidí 😉 Tiež mám tú origo -brio a nedám na ňu dopustiť. Určite to neboli vyhodené peniaze. POužívame ju skoro každý deň. Využijem ju aj ked spinká lebo ak je šporťák v ľahu a zatiahnutá strieška tak je to nad celým dieťaťom. Ale teda neviem ako pasuje na hbokáč lebo máme len šporťák.

boska79
23. máj 2012

@pallacinka mozno na hlboky kocik treba, neviem.. ale na sportovy urcite nie. a este aj vetratelne otvory to ma... jezisi, idem prec z tejto temy, lebo si ho kupim zase 😀