Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

home1
21. sep 2012

@katrenka111 spokojnosť na 100% 😵 😵 😵 😵 Len jedno lutujem..a to,že sme ho nekupili hned 😀 😵 😵

home1
21. sep 2012

@sevzuz ahoj,prosím ťa,dá sa dať madlo bria dolu? niak som na to neprišla 😅 len som ho sklopila dolu,ale chcela by som ho dať preč na chvilu,ide to? 😕

home1
21. sep 2012

@lili007 jasneee,je to vec nazoru a vkusu či sa niekomu pači čierne brio na bielej alebo na čiernej konštrukcii 😉 ja mam napriklad čierne na čiernej a zbožnujem ho 😵 pridu mi farebne podložky a nadherne to v tej čiernej vynikne 😵 😵 Ale aj biela konštrukcia ma dačo do seba-je tiež paradna,v predajni mali šede na bielej a bolo to kraaasne 🙂

madormi
21. sep 2012

@bella22 jsme dvě, já vůbec nevím kam ho připnout? :-O

bella22
21. sep 2012

@madormi pořád hledám nějaký patenty, tak jsem to provizorně omotala tím suchým zipem, ale nevypadá to moc hezky😀...Určitě nějaká dobrá duše poradí, prosím, prosím🙂. A omlouvám se, jestli se to tu už probíralo...

katrenka111
21. sep 2012

@home1 no to mi ani nehovor 😉 😵

home1
21. sep 2012

@katrenka111 faakt,aj manžel kvôli ktoremu vtedy vyhral concord neo,tak teraz vraví že ako paradne péruje a lahučko ide 😵 😵 ja som spokojna a už nemením za žiadny iny kočík 😀

katrenka111
21. sep 2012

@home1 no ja som tiež chcela najprv ako 3kombinaciu Brio no co už....neviem neviem ci si neobstaram aj ja brio ked ho tak chvalia....

madormi
21. sep 2012

@bella22 no já ani nevím kolem čeho to omotat, zda ko.lem boudy nebo kde 🙂

home1
21. sep 2012

@katrenka111 mám ho krátko ale ani jeden kočík ktory som mala,sa na neho nechyta... 😉 a to je concord neo kvalitny kočík,aj inglesina avio aj bgb bee plus... 😉

madormi
21. sep 2012

@home1 koukám, že je to všude stejné, manžel furt to je drahé to ne, nelíbí se mi barvy atd atd a ted by ho neměnil, říkal, že doufá, že na druhé nebudu vymýšlet nějaký jiný, že se k němu brý hodí 🙂

home1
21. sep 2012

@madormi 😀 haha,presne,,,,najprv sa mu vôbec nepačil,hundral na neho a teraz ked ho odskušal-nenecha ma kočíkovať ked ideme spolu 😀

sasena033
21. sep 2012

baby pomoc ako dam nanoznik na sportak ☹

lulii
21. sep 2012

Holky, já vás zachráním - vím, jak se dá nánožník na sporťák 😉 ...... ale né z hlavy 😖 😀 😀 😀 Zkoušela jsem to totiž "dávno" a teď si to z hlavy nepamatuju, ale zítra dojdu k našim, kde mám kočárek schovaný a písnu vám to 😉 Snad vám to bude stačit zítra 🙂

mirkap84
21. sep 2012

@home1 ...ja som vedela ze sa bude pacit 🙂 a presne to iste hovorim aj ja, ono to pride v tejto diskusii ako fraza, ale preco som Brio nekupila hned? 😕 😅 😅 😅 Madlo sa da odstranit tak, ze si das polohovanie noziciek uplne nadol a zboku z vnutornej strany na klbe madla mas take akoby stvorceky ktore sa daju stlacit, stlacis z jednej aj z druhej strany a madlo mas fuc 😉

home1
21. sep 2012

@mirkap84 dakujeeeem,vyskušam 😉 chcem dať buduci týžden farebny navlek na madlo ale on ma po bokoch gumičk,takže ho musím navliecť na madlo 😉 som spokojna mooooc 😵 😵 😵

home1
21. sep 2012

@mirkap84 sranda je,že som malej objednala sovičkovu podložku a dnes som v tescu nadabila na sovičkove bodynka s dlhym rukavom 😀 😀 no hned šlo do košíka 😀 😀

bubinovci
21. sep 2012

kočky čo riešite nánožník, pozrite do návodu ku kočíku, tam je to nakreslené ako sa dáva nánožník, aj ja som si to prvýkrát musela naštudovať 😀 ak náhodou nemáte návod, tak potom skúsim vysvetliť, len neviem či to pochopíte, lebo ani neviem ako mám nazvať tie malé hlúposti čo sa dávajú na kočík aby ste ten nánožník vedeli pripnúť 😅 😀

mirkap84
21. sep 2012

@home1 ...a odkial si brala navlek na madlo? Monika robi na zips 😎 a inak uz som objednala organizer na rucky tak som zvedava aky bude 😕 😅 a dnes prechadzka mestom prvykrat s vytuningovanym Briom.............uriekli mi ho 😀 , mal ooobr uspech, vsetci sa otacali, jedna holka sa dokonca pristavila a dalsia so svojim Briom rozmyslala, co za kolekciu mam 😀 ...az som lietala 😀
...no supis si natrafila, potom nafot 😉

home1
21. sep 2012

@mirkap84 to ti veríííím že mal uspech,ved ho maš paradne 😵 😵 😵 Od Moniky som zatial neobjednavala,toto mam od jednej pani,spraví mi to rýchlo-v utorok by som to mohla mať snad doma 😉 neskôr objednam asi aj od tej Moniky 😉 toto chcem len na rychlo podložka a navlek na madlo,lebo mala mi v briu truuuuusi rožteky 😅 😅 😀

sevzuz
21. sep 2012

@bella22
@madormi
neviem ci vam uz niekto odpovedal ale treba tie pasiky s cvokmi co su pribalene k nanozniku pripevnit pod striesku: to je ze vytiahnete striesku a tie "dierky" na tych pasikoch nasadite na tie "dzindziky" a zasuniete striesku do konstrukcie🙂

sevzuz
21. sep 2012

ked vam to pomoze....dufam ze ano🙂

sevzuz
21. sep 2012

@home1 🙂 vidim ze uz ti odpovedali stym madlom🙂

sevzuz
21. sep 2012

inak ja mam ciernu zakladnu a cierny potah ale z fleku by som vymanila za ten tmavomodry na bielej, strasne sa mi paci🙂

madormi
21. sep 2012

@sevzuz proto tam jsou ty díry 🙂 to mě nenapadlo, že musím šroubovat boudu 🙂 díky moc

sevzuz
21. sep 2012

@madormi srobovak ale nepotrebujes 😉 tu striesku potiahny smerom hore kolmo na konstrukciu a ona sa "vyklikne"
teda ako si to myslela doslovne🙂

home1
22. sep 2012

Ahojte,od čias čo bola malá vo vaničke sa mi toto už nestalo...dcérka mi spí od jednej hodiny a stááále spinka v briu 😵 😵 😵 wau 😀 už vyše 3 a pol hodiny 😵 vyzerá to tak,že je spokojná s kočíkom 😵 😵 😵

koflousek
23. sep 2012

Holky sháním ježdené brio..zatím mám malou v hluboké mutsyně, ale tak listopad bych ráda sporták brio, kdyby jste pls o někom věděly.

s.i.m.c.a
24. sep 2012

@koflousek Ahoj, prodávám béžové na černé konstrukci, 2 roky ježděné, sem tam škrábaneček na konstrukci, ale stále je krásný a plně funkční. Madlo je před nedávnem měněné. Přidám podložku šitou na míru - z jedné strany ježečci a z druhé hnědobílý puntík + hnědý potah na madlo. Cena 7000,-

Já naopak sháním nejlépe černý brio fusak, nemáte někdo na prodej?

Máte někdo ten fleesový brio basic fusak? Jaký je, má cenu ho kupovat?