Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

madormi
22. okt 2012

@martuska75 maá mi hodně v kočárku spí, takže tak bude hodně zachumlaná, když je vzhůru má stejně boudu sklopenou, pže jí vadí, pokud neprší či tak

renata09
22. okt 2012

@madormi nádherne

monika853
22. okt 2012

@kiakocikovsvet áno mám brio pláštenku, inak by som to nepísala.

salomuska
22. okt 2012

@lenka_21 ahoj, aj moja spava a spavala na brusku aj v postielke a v pohode si zvykla aj na chrbáte. Má svoj obľúbený vankúšik, tak jej ho niekedy dám na jedno líčko, aby cítila dotyk z tejto strany..som nejako neriešila spanie na brušku v športáku, práve kvôli tomu sklonu.

kocicinka
22. okt 2012

Ahoj, mám kočárek modrý s bílou konstrukcí a chtěla bych si ho nějak "vytunit" 🙂 Nánožník mám, potřebuji : držák na láhev, pláštěnku, vložku do kočárku, eventuálně tašku na rukojeť. S jakými doplňky na vaše kočárky máte nejlepší zkušenosti? Mě se moc líbí doplňky z řady Elodie details retro, ale nevím, jak by to šlo k té modré barvě... Jakou máte zkušenosti s tou originální vložkou? Drží pěkně na kočárku? Mám tu variantu s kšírama, tudíž bude muset držet jen ten mezinožní pás..

babyzuzana
23. okt 2012

Baby nechce niektora z vas Brio fleeceovu deku od Bria? Mam ju v zelenej farbe a pouzila som ju iba parkrat. Je ako nova.

http://www.detske-kocarky.cz/doplnky-ke-kocarku...

streethawk
23. okt 2012

Ahojte, takže už sme objednali 3-kombináciu Brio GO v hnedej farbe aj my...veľmi sa tešíme... 😉
Prosím vás ako dlho zhruba trvajú objednávky od pani Moniky, resp. ich vybavenie a doručenie na Slovensko?

Ďakujem

pallacinka
23. okt 2012

@kocicinka Ahoj, ja viem poradit iba ohladom tej tasky na rukovat, mam original Brio a mam ju velmi rada, davam do nej aj flasku, takze drziak uz nie je potrebny, plus sa tam zmesti toho este ovela viac. Mala som aj ladvinku no ta taska je ovela praktickejsia, aspon podla mna 🙂

kiakocikovsvet
23. okt 2012

@kocicinka kúpte si tašku v ktorej je obal na fľašu, prebaľovacia podložka, obal na cumlík, deka Taška Baby Style

lenka_21
23. okt 2012

@rivatha Ahoj, tak som premerala ... s vanickou je to cca 86 cm ... vanicka je trosku vacsia ako konstrukcia. Mne to zatial voslo do vsetkych vytahov ... aj starsich (ked bolo treba dala som sikmo)

@dominikkaaa Dufam, ze som nepoplietla miery, ale sportak je cca 1m (to je aj s opierkou na nohy a sirka 36 cm ...

@katuska111 Nemam este skusenosti, lebo moj maly ide do sportaku teraz niekedy, ale nasadzuje sa to na konstrukciu a taj super, preto nerozumiem ako by mohol byt sportak nemotorny 😕 😕 😕 Akurat nejde uplne do lahu ... neviem ci ti na tomto zalezi ...

streethawk
23. okt 2012

@kiakocikovsvet A ktorá taška to je? Máte ju na vašom E-shope? Nenašiel som ju tam...Vďaka

streethawk
23. okt 2012

Už som ju našiel, hľadal som originál BRIO 😅 Aj tak Ďakujem...Inak vyzerá zaujímavo...

bosacka
23. okt 2012

chcela som uz davnejsie napisat skusenost s reklamaciou... trhala sa nam guma na rukovati, tak som moslala mm reklamovat. on si este vsimol, ze predne kolieska su akoby "vyhrkane",on servisuje - ja som si to pri jazde nevsimla. rucku hned povedali ze vymenia, kolieska posielali na reklamaciu. trvalo to hadam mesiac, ale vymenili aj rucku, aj tie kolieska sme dostali nove, takze max. spokojnost 😵 . inak mi kocik az tak nechybal, lebo sa mi pacil aj nahradny, co nam pozicali... iba som mala problem sa pobalit, kedze som zvyknuta na briacky nakupny kosik 😀 😎 😀

...a este perlicka - kocik nechavane vo vchode a posledne 3 dni, ked ideme po schodoch a neberieme kocik, dcera mu kyva a posiela pusinku 😀

dominikkaaa
24. okt 2012

@lenka_21 Dakujem, myslím že som konecne vybrala kocik 😀

dastien
24. okt 2012

Prosiiiiiim potrebujem poradit.minuly týždeň sme kúpili brio go pre dcérku na zimu ale má take tie "divne" popruhy na priputanie.niesu to 5-bodové popruhy.mala mi v kociku skace a vylieza.máte tie popruhy aj niektoré z vás?neda sa to vymeniť za nejaké druhé?ďakujem za rady 🙂))

slavkav
24. okt 2012

@bosacka super, ze takto dopadla reklamacia - vybrala si si dobreho predajcu 😉 kde si to kupovala?

bosacka
24. okt 2012

@slavkav - v Trnave, Bambini... boli sme ho tam predtym aj pozerat a uplne ho vychvalili 🙂 predtym v mlynoch nas skor chceli nahovorit na concord 😒 ...inak to vyzera, ze v tom bambini maju celkom prehlad a vela veci odskusanych na sebe.

slavkav
24. okt 2012

@bosacka ja uz mam tiez, kupila som cez net, tak dufam, ze nebude treba nic reklamovat 😒

kiakocikovsvet
24. okt 2012

@dominikkaaa veľmi dobrý výber,

anavi007
25. okt 2012

Ahojte baby, neviete mi náhodou poradiť, ako pripevniť nánožník? Neviem ako mám odpojiť striešku, aby som tam vedela dať ten pásik s tými cvočkami. Ďakujeeeeeem 🙂

sevzuz
26. okt 2012

@anavi007 na strane 128 je odkaz ze to najdes na strane

anavi007
26. okt 2012

@sevzuz ďakujem, ale mne to aj tak nejako nechce ist 😠 treba aj nieco potlacit, alebo len tahat??

sevzuz
26. okt 2012

@anavi007 len potiahnut silne smerom hore kolmo na konstrukciu, fakt treba silu neboj nezlomis to

anavi007
26. okt 2012

@sevzuz taham taham a nic ☹ a tahat to treba po jednom, alebo obidve naraz? aaaaach, uz som z toho zufala, pockam asi manzela

sevzuz
26. okt 2012

@anavi007 pozri sa ked vyhrnies tu latku tak su tam dve nozicky pripnute do konstrukcie a medzi nimi je tiez plastova konstrukcia , postav sa pred kocik-sportak a chyt to medzi tymi hacikmi musis dostat ruku medzi tu spojovaciu "tycku" a silno trhni smerom hore kolmo od konstrukcie

narex
26. okt 2012

@sasena033 ja mam ten isty problem s nanoznikom, je dost volny ☹ ☹ uz si na to prisla?

sasena033
26. okt 2012

@narex vobec nie je ako plachta ☹
baby ako tam ide spravne aby bol pekne natiahnuty a nie volny po okrajoch??

sasena033
26. okt 2012

kocky idete kupovat rukavniky na zimu?? ma aj brio ci su univerzalne?

narex
26. okt 2012

@sasena033 rukavnik by som chcela aj ja, ktory je dobry?poradte baby.

anavi007
26. okt 2012

@sevzuz 😀 dakujeeeeeeem ti velmi pekne, konecne sa mi to podarilo 😀 😀 😀