Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zajo79
20. okt 2010

@sevzuz za kolko ho predava?

je ich malo, tak cenu si asi drzat bude..
330- 350. lebo ak ma clovek dolozit len 150 ecok a mat novy, tak nieje o com, radsej novy.

sevzuz
20. okt 2010

@zajo79 no prave ze len kocik a chce za neho 400:-/

zajo79
20. okt 2010

no to radsej novy. 😅

sevzuz
20. okt 2010

@zajo79 no tak snad tam je nejaka rezerva na zlavu, inak este pockam 😒

denis19
20. okt 2010

@sevzuz 400€ za jezdenku je fakt moc! Ted je sporťák za cca 500€ nový, tak to nemá podle mne cenu.....málo nemálo,ale stejne chctít za ojetý 400 je moc....si myslím, koupíš nový za 500€ dokoupíš vaničku a jezdíš. 😕

kessiee
20. okt 2010

@sevzuz aj ma k nemu nejake doplnky? ja ked som rozmyslala nad predajom mojho, tak som zan chcela 380e, ale to preto, ze mi bolo uuuuplne jedno, ci sa preda alebo nie, zaujemkine som mala aj tak, ale rozlucit som sa s nim nevedela 😅 vies, ked na nom funguje vsetko tak ako ma, tak brio vyzera stale ako nove, aj tak jazdi, nijako nevrzga, na kolesach ani nevidno opotrebenie...

sevzuz
20. okt 2010

@denis19 no presne ze za 500 kupim novy 😉

@kessiee nie nemam k nemu nic len plastenku, tak ho chcem vidiet a skusit zjednat cenu.
inak kessi keby si sa nahodou rohodla predat ten tvoj tak ty ho predavas aj s tym vsakovakym prislusenstvom a ty ho mas dost premakany co si pamatam ked si raz mala v albume🙂
ale keby si ho chcela predat daj vediet😉

katherine27
20. okt 2010

Ahojte maminy, 🙂
chcem sa opýtať na športovú časť kočíka Brio Go, aká je jeho dĺžka? myslím vnútorná časť na ležanie, teda dá sa dať aj do tejto polohy?
Náš Timko má cca 6 mesiacov ale už 80 cm a vraj tento kočík by mal byť pravdepodobne najdlchší?
Poprípade viete o niečom ešte dlchšom?
Ďakujem mooc. 😉

ichbinich
20. okt 2010

@katherine27:
Celkova dlzka je 98 cm.
Neda sa dat do uplneho lahu, teda 180°, ale nevadi to. Ja som mala zo zaciatku toez obavy, ale mojmu malemu to nevadi a nespava tam kazdy den dlhe hodiny...
Pokial viem, je Brio Go jeden z najdlhsich, ano. Kedze u mna dlzka nebola najdolzeitejsia, tak som sa o ine kociare a ich dlzku nezaujimala.

katherine27
20. okt 2010

@ichbinich Diky za info, ešte pozerám Cam Cortinu a Jane.
No musíme si ich pozrieť aj v reále. 🙂

ichbinich
20. okt 2010

@katherine27:
Jasne, v reali pozriet, povozit, zistit ako sa s nimi manipuluje, maleho do nich posadit... To je velmi dolezite, hlavne pri tych sumach, co za kociare pytaju.
Vsetko dobre.

sevzuz
20. okt 2010

baby toto je prafektna akcia, len naco by mi bola ta vanickaaaa? 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9766844&tab=0

tanaja
20. okt 2010

Caute zeny, ale ste sa rozpisali 😝
uz neviem,kto sa to pytal na moj nanoznik AB design, ma tam suche zipsy.
sevzuz,tak hod link,ze kde si ho nasla.

kessiee
20. okt 2010

@sevzuz ja mam sedy kocik na ciernej konstrukcii a ten sa ti tusim nepaci 😅 prislusenstvo? nemam k nemu ziadne original prislusenstvo, velmi si na taketo veci nepotrpim, hlavne ked sa u mna ziadny kocik dlho nezohrial az kym som nenarazila na brio 😝 ten som chytila do ruk a odvtedy mu neviem povedat cau 😀 dala som si do neho sit podlozku + navleky na madla...
ta akcia v bambini je super, vanicku by si mohla predat 😉 ale aj ten sportak + plastenka zadara je fajn 🙂
@katherine27 myslim, ze aj bumbleride indie je podobne dlhy

sevzuz
20. okt 2010

@kessiee hmm tak to som si pamatala ze mas velmi pekne podlozky usite to som aj myslela, ja tiez nie som na take vylepsovaky ako ma brio ale inak sa mi ten kocik paci,este som sa ta chcela spytat kedze tvoj Alex je rovnako stary ako moj Lukasko, tak ze do kedy si myslis ze sa budete vozit a ze ci sa tam na sirku zmesti aj s fusakom, ja mam lodger tak asi ano, ci? Lukakso ma teraz 10 kg tak by to nemal byt problem.
Jaj a druhy problem mam ze musim ryyyychlo predat GT3 len ju nikto nechce myslis ze za nu pytam vela? kolko by si tam dala cenu ty?
dakujem za odpoved

kessiee
20. okt 2010

@sevzuz netusim, dokedy sa budeme vozit, ale to len vdaka ubezkanym nozkam mojho drobca 😅 momentalne je tazke udrzat ho v kociku, mam teraz doma este zappa a na kratke vychadzky nam teraz vyhovuje viac. Ale hned ako sa viac ochladi, bude znova brio v akcii 😵 s lodgerom sa urcite zmestite, alexik ma uz cez 12kil a miesta ma kopec.
ak ide o gt3 - velmi ti neporadim, je to model 2009, teraz uz pomalicky vychadzaju modely 2011, ale zase je pravda, ze ja som na jar predala pliko ´08 a to uz boli ´10 v predaji... kupovala si ho na sk? este by mal byt teda par mesiacov v zaruke, ci nie? len som si inzerat prebehla, ale tusim to tam nespominas. a cena - nasla som aj lacnejsie, aj o nieco drahsie, ale tiez aj ponuku novej gt3 completo, za 480e, to je 130eur rozdiel v porovnani s novym kocikom + ma aj nanoznik, takze je to podobne ako s tym jazdenym briom, o ktorom si pisala - rozdiel 100eur a mas novy. ako dlho ho mas v bazari? ak nie dlho, tak este pockaj, uvidis, mozno sa najde zaujemkina 😉 vela stastia v predaji 🙂

sevzuz
20. okt 2010

@kessiee nemam ho dlho v bazare ale musim si nechat aj priestor na zlavu 😅, ale nie ja som tam naschval dala aj tu tasku a slnecnu clonu a navyse prsiplast tak som myslela ze by sa mohol niekto ulakomit 😨

a u nas je to s behanim podobne ale teraz sa mi viac ziada velky kocik aj ked mame doma este Si-cko tak momentalne viac vyuzivam GT3 ale posledne styri mesiace som mala GT3 odlozeny bokom a uzivala som SI-cko 😅
pockam uvidim

katherine27
21. okt 2010

@kessiee diky, hneď vbehnem do témy a zistím.pa pa 😵

lucy_lu
22. okt 2010

Ahojte Briáčky, chcem sa spýtať či mi viete poradiť, aký fusak je vhodný do Brio Go, do hlbokej časti. Malý sa narodí vo februári a kedˇžehlásia extra zimu tento rok, mal by byť poriadne teplučký. Chcem sa spýtať ešte na športovú verziu - nemáme na nej klasické 5 bodové bezpečnostné pásy, ale také popruhy pripnuté z boku. Máte s tým skúsenosť? Nie je s tým problem keď je dieťa vo fusaku? Ďakujem za odpovede. 🙂

jozefine
22. okt 2010

Ahojte,
neviete niekto nahodou porovnat fusak BRIO - zakladny a ten shiny? Neviem najst nikde blizsi popis. Ja mam ten zaklady - cierny a biele futro. A zda sa mi dost tenky, minuly rok mi to nevadilo, lebo mala bola v hlbokej vanicke ale teraz budeme uz v sportaku a zda sa mi ten fusak strasne tenky (nemame nanoznik), tak ma zaujal ten shinny fusak len neviem ci to nebude to iste... nerada by som to len tak riskla a objednala, nakolko to nie je lacne :( Dakujem za radu.

duplicka
22. okt 2010

baby prosim vas aku mate plastenku, original alebo len nejaku univerzal,dakuuujjeemmm

denis19
22. okt 2010

@duplicka já mám univerzál a úplná pohoda 🙂

miska1981
22. okt 2010

caute, tie co pouzivate sportak su tam 5 bodove pasy ci 6? objednavala som fusak a tetuska mi odpisala ci chcem s 5 alebo 6 bod.pasmy na uchytenie a ja teraz neviem....? 😖

duplicka
22. okt 2010

@denis19 nemas prosim foto ako sedi na sportovej casti

denis19
22. okt 2010

@duplicka sorry,ale já mám jen na vničku hlubokou na sporťák ztímm ne..asi jsem te šatne pochopila. 😕

duplicka
22. okt 2010

@denis19 😉 ano na sportak hladam

denis19
22. okt 2010

@duplicka hm tak to budu za chvilku hledat i já,ale opet pujdu do nejakého univetzálu, to podle mne bude v pohode i tak...ten originál se mi zdá strašne drahý a zbytečne.... 😠

duplicka
22. okt 2010

@denis19 no mne staci univerzal len neviem aky sadne

denis19
22. okt 2010
denis19
22. okt 2010

@duplicka a možná ani tato by nebyla špatná http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...